Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ingadat
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-02-09
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#601 2022-02-11 11:53

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

mid12 rašė:

Sveikas big_smile . As irgi megstu baidares smile kasmet plaukiam kokias ezerais ar upem. Ilsiuosi dazniausiai palangoje big_smile kartais vykstu per atostogas i  keliones .

Mane irgi domintų baidarės. Gal galėtumėte rekomenduoti orgnizaciją užsiimančia tuo? Kadangi planuojame su kolektyvu pailsėti, ir norėtume susiorganizuoti viso kolektyvo renginį,panašiai kaip būna pramoginiai iššūkiai, nuotykių ekspedicijos ir pan. Galbūt netgi patartumėte kažką susijusio ne tik su baidarėmis, kažką panašaus kaip čia: https://noriupramogauti.lt/renginiu-organizavimas.

Paskutinį kartą taisė ingadat (2022-02-11 11:54)

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#602 2022-02-21 15:24

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Gal kas balandzio vidury esat i Turkija vaziave?Kaip oras tokiu metu,silta jau?😁

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#603 2022-02-22 21:27

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Baseinai lediniai, degintis galima, vakarai vėsūs.

Sinreen rašė:

Gal kas balandzio vidury esat i Turkija vaziave?Kaip oras tokiu metu,silta jau?😁

Neprisijungęs

 
Zanhas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-08-25
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#604 2023-05-10 20:28

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Man tai gimtinej labiausiai patinka atostogauti. Ypac pajuryje, ne kokioj Palangoj, zinoma, o pvz Nidoje. Ten tai geras vaibelis. Neseniai radau nuomojancius pramoginius laivus sioje svetaineje https://taibentlaivas.lt/nida-klaipeda/, butinai juos kreipsiuos del pasiplaukiojimo. O maciau, kad be kapitono nuomoja, isvis nice smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#605 2023-05-11 14:02

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Zanhas rašė:

Man tai gimtinej labiausiai patinka atostogauti. Ypac pajuryje, ne kokioj Palangoj, zinoma, o pvz Nidoje. Ten tai geras vaibelis. Neseniai radau nuomojancius pramoginius laivus sioje svetaineje https://taibentlaivas.lt/nida-klaipeda/, butinai juos kreipsiuos del pasiplaukiojimo. O maciau, kad be kapitono nuomoja, isvis nice smile

Reklama random sove 😃
Nida utiutiu, bet vakaraia nepasedesi niekur, viskas uzsidaro kokia 11. Palangoj savaite kaip turikijoj kaina jei ne daugiau, apie nida isvia nekalbu net, o veiklos ten nekazka. Tik gulet pliaze

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#606 2023-10-29 10:50

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Jei kas skrist kur planuoja tai pirkit kelionę pas mano žmoną. Dėkui
100kelioniu.lt

Neprisijungęs

 
sniege777
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-12-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#607 2023-12-13 13:06

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Geriausias poilsis yra žvejyba, jei noris pabėgt nuo žmonių, taip pat pabūti tyloje... Kad įdomiau būtų ,dar galima visokių reikmenų žūklei prisipirkti, pvz., įvairiaspalvių balansyrų https://azukle.lt/lt/272-balansyrai . Kaip Jums toks poilsis ? Bandėte šitaip ? Aš bandžiau ne kartą smile Man labai patinka smile

Neprisijungęs

 
imu_pertrauka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-12-20
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#608 2023-12-20 20:46

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Italija, Prancuzija big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net