Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

opapa88
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-10-10
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2023-01-10 16:44

Šaltiena. Pliusai/minusai

Sveiki,

ar šaltiena laikomas sveiku maistu? Senoliai sakydavo, jog šaltiena yra labai gerai sąnariam (kiek tiesos - ne man žinot)

Ar patys vartojat šaltieną? Kokie pliusai ir minusai?

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#2 2023-01-11 00:37

Re: Šaltiena. Pliusai/minusai

opapa88 rašė:

Sveiki,

ar šaltiena laikomas sveiku maistu? Senoliai sakydavo, jog šaltiena yra labai gerai sąnariam (kiek tiesos - ne man žinot)

Ar patys vartojat šaltieną? Kokie pliusai ir minusai?

Cia tipo vartoto saltiena kaip papilda? big_smile

Siaip ten riebalu kruva, tj atitinkamai nuo poreikio mityboj sakyciau...

Neprisijungęs

 
opapa88
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-10-10
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3 2023-01-11 23:22

Re: Šaltiena. Pliusai/minusai

Prudas rašė:

opapa88 rašė:

Sveiki,

ar šaltiena laikomas sveiku maistu? Senoliai sakydavo, jog šaltiena yra labai gerai sąnariam (kiek tiesos - ne man žinot)

Ar patys vartojat šaltieną? Kokie pliusai ir minusai?

Cia tipo vartoto saltiena kaip papilda? big_smile

Siaip ten riebalu kruva, tj atitinkamai nuo poreikio mityboj sakyciau...

Tai realiai, ką tu sakai, tai yra visiškas crap. Nežinau net. Aš matau jautieną/kiaulieną gerai nuvirtą ir paverstą į šaltieną.

Tai pati mėsa kaip ir gera, tačiau man kelia nerimą pats procesas

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4 2023-01-12 06:29

Re: Šaltiena. Pliusai/minusai

Vienas geriausių dalykų mityboje,-liesas produktas, daug kolageno. Minusas vienas tik,- reikia mokėti tinkamai  pagaminti ir užima laiko smile

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#5 2023-01-12 12:51

Re: Šaltiena. Pliusai/minusai

Drysciau pasigincyti kad i drebucius susoke riebalai yra liesas produktas

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#6 2023-01-12 13:31

Re: Šaltiena. Pliusai/minusai

Prudas rašė:

Drysciau pasigincyti kad i drebucius susoke riebalai yra liesas produktas

O ne del zelatinos susoka i drebucius? Visad maniau,kad to riebalo ten tik tiek kiek sultiny.. pataisykit jei klystu. Niekad nesidomejau, bet visad atrode logiska

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#7 2023-01-12 19:38

Re: Šaltiena. Pliusai/minusai

Jeigu technologiškai teisingai šaltiena pagaminta,ji yra liesas maisto  roduktas. Kaloringumas iki 150 klc/100 g. produkto. Riebalų koks 3-5 g./100 g. produkto. Tie drebučiai , jeigu tai ne parduotuvinė šaltiena, tai daugiausia kalogenas ir kokie sudėtiniai angliavandeniai, kurie įeina į raiščių, sanarių, sausgyslių sudėtį. Riebalai yra nugriebiami verdant mėsai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net