Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenuorama
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-01
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2023-03-01 06:35

Lateralinis epikondilitas

Ar ęsate kas susidūrę? Vis kovoju su šia problema. Prasidėjo prieš 2 metus, gydyta visais įimanomais būdais (fizioterapija, plazmos injekcijos, galų gale suleido 2 cortisolio injekcijas per 8sav, ko pasekoje visai plyšo sausgysles ir teko operuotis). Šiuo metu esu po operacijos, sunkiai pavyksta atsigaut. Gal turit kas patirties sioj srity ?

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2 2023-03-01 09:15

Re: Lateralinis epikondilitas

Man jis buvo nuo neteisingai daromų prisitraukimų. Ko tik nebandžiau,- ir diklaką ir neurorubiną ir kaulažolių tepalu tepiausi, by..is į aki big_smile Kol juos leidausi, viskas ok, tik nustojau vėl tas pats. Ir taip 6 mėnesiai, ciklaisleidausi diklaką. Susileidi 5 ar 10 ampių ir tarpas kokios 3-4 off savaites. Praėjo tik visiškai nustojus daryti prisitraukimus, per mėnesį, be jokių vaistų. Man nebuvo toks sunkus variantas kaip tau. Rekomenduočiau išbandyti masažą kai galėsi tai daryti. Daugiau kaip ir nieko negaliu pasakyti šiuo klausimu smile Sveik.

Paskutinį kartą taisė enox (2023-03-01 15:09)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#3 2023-03-01 15:02

Re: Lateralinis epikondilitas

Kortizolio injekcijos,cia rimtai?
Man leido kenalog ir dexametazon.Gal maisai kazka.
O siaip reikalas slykstus,atsiranda staiga ir gydosi labai ilgai.
Jei jau atejai i si foruma,tai pasidomek kas skatina kolageno sinteze ir bandyk pritaikyti sau.Is paprastu papildu tai butu MSM po 3gr/d kokiu 3 menesius min.

Neprisijungęs

 
nenuorama
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-01
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#4 2023-03-01 18:39

Re: Lateralinis epikondilitas

bakas rašė:

Kortizolio injekcijos,cia rimtai?
Man leido kenalog ir dexametazon.Gal maisai kazka.
O siaip reikalas slykstus,atsiranda staiga ir gydosi labai ilgai.
Jei jau atejai i si foruma,tai pasidomek kas skatina kolageno sinteze ir bandyk pritaikyti sau.Is paprastu papildu tai butu MSM po 3gr/d kokiu 3 menesius min.

Man tuos pačius leido, sie preparatai ir yra vadinami steroidiniai vaistai kaip supratau:) Tik tiek, kad juos maksimaliai kartą į pusę metų naudot galima, mano atveju nekompetetingas gyd pora injekcijų suleido per trumpą laiko tarpą. Jie irdo audinius, skausmo nejausdamas taip ir suvariau aš tas sausgysles. Paveikė visą riešą, plaštaką sitas reikalas hmm ačiū, pasidomėsiu apie msm papildus

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#5 2023-03-01 21:29

Re: Lateralinis epikondilitas

nenuorama rašė:

bakas rašė:

Kortizolio injekcijos,cia rimtai?
Man leido kenalog ir dexametazon.Gal maisai kazka.
O siaip reikalas slykstus,atsiranda staiga ir gydosi labai ilgai.
Jei jau atejai i si foruma,tai pasidomek kas skatina kolageno sinteze ir bandyk pritaikyti sau.Is paprastu papildu tai butu MSM po 3gr/d kokiu 3 menesius min.

Man tuos pačius leido, sie preparatai ir yra vadinami steroidiniai vaistai kaip supratau:) Tik tiek, kad juos maksimaliai kartą į pusę metų naudot galima, mano atveju nekompetetingas gyd pora injekcijų suleido per trumpą laiko tarpą. Jie irdo audinius, skausmo nejausdamas taip ir suvariau aš tas sausgysles. Paveikė visą riešą, plaštaką sitas reikalas hmm ačiū, pasidomėsiu apie msm papildus

Tavo gyd netgi labai kompetetetingas.Siuos vaistus leidzia jei jau niekas nepadeda.Rasiai kad praejai visus gydimo metodus ir niekas nepadejo,tai realiai liko tik sie vaistai.Gal pats nieko nedariai kad situacija pageretu!Zodziu neesi dar pasiruoses rimtam gydimui.Mankstink ranka gerk MSM,gal gal pades,kitaip sakant zaidi loterija Nemunas.

Neprisijungęs

 
nenuorama
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-01
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#6 2023-03-01 21:49

Re: Lateralinis epikondilitas

bakas rašė:

nenuorama rašė:

bakas rašė:

Kortizolio injekcijos,cia rimtai?
Man leido kenalog ir dexametazon.Gal maisai kazka.
O siaip reikalas slykstus,atsiranda staiga ir gydosi labai ilgai.
Jei jau atejai i si foruma,tai pasidomek kas skatina kolageno sinteze ir bandyk pritaikyti sau.Is paprastu papildu tai butu MSM po 3gr/d kokiu 3 menesius min.

Man tuos pačius leido, sie preparatai ir yra vadinami steroidiniai vaistai kaip supratau:) Tik tiek, kad juos maksimaliai kartą į pusę metų naudot galima, mano atveju nekompetetingas gyd pora injekcijų suleido per trumpą laiko tarpą. Jie irdo audinius, skausmo nejausdamas taip ir suvariau aš tas sausgysles. Paveikė visą riešą, plaštaką sitas reikalas hmm ačiū, pasidomėsiu apie msm papildus

Tavo gyd netgi labai kompetetetingas.Siuos vaistus leidzia jei jau niekas nepadeda.Rasiai kad praejai visus gydimo metodus ir niekas nepadejo,tai realiai liko tik sie vaistai.Gal pats nieko nedariai kad situacija pageretu!Zodziu neesi dar pasiruoses rimtam gydimui.Mankstink ranka gerk MSM,gal gal pades,kitaip sakant zaidi loterija Nemunas.

Tie vaistai - teisingai, bet per dažnai juos leidžiant jie ėda audinius.Juos yra draudžiama leisti daugiau nei kartą į 6 mėn.  Bėje - per tuos 2m MRT darytas 3 kartus, 3 kartus reabilitacijos kursai praeiti, 2 kraujo plazmos injekcijos, manualine terapija.  Lat. epikondilito gydymas steroidais labai abejotinas dalykas, jie tik simptomus (uždegimą) šąlina. Tai ką tamsta vadinate rimtu gydymu ?

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#7 2023-03-01 22:22

Re: Lateralinis epikondilitas

nenuorama rašė:

bakas rašė:

nenuorama rašė:


Man tuos pačius leido, sie preparatai ir yra vadinami steroidiniai vaistai kaip supratau:) Tik tiek, kad juos maksimaliai kartą į pusę metų naudot galima, mano atveju nekompetetingas gyd pora injekcijų suleido per trumpą laiko tarpą. Jie irdo audinius, skausmo nejausdamas taip ir suvariau aš tas sausgysles. Paveikė visą riešą, plaštaką sitas reikalas hmm ačiū, pasidomėsiu apie msm papildus

Tavo gyd netgi labai kompetetetingas.Siuos vaistus leidzia jei jau niekas nepadeda.Rasiai kad praejai visus gydimo metodus ir niekas nepadejo,tai realiai liko tik sie vaistai.Gal pats nieko nedariai kad situacija pageretu!Zodziu neesi dar pasiruoses rimtam gydimui.Mankstink ranka gerk MSM,gal gal pades,kitaip sakant zaidi loterija Nemunas.

Tie vaistai - teisingai, bet per dažnai juos leidžiant jie ėda audinius.Juos yra draudžiama leisti daugiau nei kartą į 6 mėn.  Bėje - per tuos 2m MRT darytas 3 kartus, 3 kartus reabilitacijos kursai praeiti, 2 kraujo plazmos injekcijos, manualine terapija.  Lat. epikondilito gydymas steroidais labai abejotinas dalykas, jie tik simptomus (uždegimą) šąlina. Tai ką tamsta vadinate rimtu gydymu ?

As gi sakau,tu nepasiruoses rimtam gydimui.Jei cia tau surasyt stacka kuris tau tikrai padetu,tai tavo gyd butu kaip gelyte big_smile

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#8 2023-03-02 02:21

Re: Lateralinis epikondilitas

Bakai,tu suki,suki. Padel zmogui,o jis jau priims sprendima: gydytis ar ne tuo stack.

Neprisijungęs

 
nenuorama
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-01
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#9 2023-03-02 09:31

Re: Lateralinis epikondilitas

bakas rašė:

nenuorama rašė:

bakas rašė:


Tavo gyd netgi labai kompetetetingas.Siuos vaistus leidzia jei jau niekas nepadeda.Rasiai kad praejai visus gydimo metodus ir niekas nepadejo,tai realiai liko tik sie vaistai.Gal pats nieko nedariai kad situacija pageretu!Zodziu neesi dar pasiruoses rimtam gydimui.Mankstink ranka gerk MSM,gal gal pades,kitaip sakant zaidi loterija Nemunas.

Tie vaistai - teisingai, bet per dažnai juos leidžiant jie ėda audinius.Juos yra draudžiama leisti daugiau nei kartą į 6 mėn.  Bėje - per tuos 2m MRT darytas 3 kartus, 3 kartus reabilitacijos kursai praeiti, 2 kraujo plazmos injekcijos, manualine terapija.  Lat. epikondilito gydymas steroidais labai abejotinas dalykas, jie tik simptomus (uždegimą) šąlina. Tai ką tamsta vadinate rimtu gydymu ?

As gi sakau,tu nepasiruoses rimtam gydimui.Jei cia tau surasyt stacka kuris tau tikrai padetu,tai tavo gyd butu kaip gelyte big_smile

Steroidai naudojami medicinoje yra skirtingi nei tie, kuriuos tu naudoji sporte. Corticosteroidai ir anaboliniai steroidai yra skirtingi

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#10 2023-03-04 19:38

Re: Lateralinis epikondilitas

prisitraukimus visi neteisingai daro, fiziologiskai teisingai rankomis apimti is kitos puses ir ko arciau .

Paskutinį kartą taisė neurof (2023-03-04 19:46)

Neprisijungęs

 
Neaiškus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-06-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#11 2023-06-06 07:36

Re: Lateralinis epikondilitas

nenuorama rašė:

Ar ęsate kas susidūrę? Vis kovoju su šia problema. Prasidėjo prieš 2 metus, gydyta visais įimanomais būdais (fizioterapija, plazmos injekcijos, galų gale suleido 2 cortisolio injekcijas per 8sav, ko pasekoje visai plyšo sausgysles ir teko operuotis). Šiuo metu esu po operacijos, sunkiai pavyksta atsigaut. Gal turit kas patirties sioj srity ?

Turiu šiokios tokios patirties, jau daugiau nei pusantrų metų bandau išsigydyti abi rankas. Išbandytos visos įmanomos priemonės kas buvo išvardinta žemiau parašyta kitų dalyvių. Fizioterapijos, prp injekcijos ,magnetai , kenalog, ir visa kita nepadėjo , ryžausi operacijai. Dešine ranka darė 2 kartus. Pirmą kartą darant du mažus įpjovimus ir įstatant zondą , nekažką gavosi. Antrą kartą atvira operacija darė kaip skaitosi geriausias Lietuvoje rankų plastikos chirurgas Sereika. Rezultatas nulinis. Taigi reziume ,kad ir kaip blogai nesidarykite operacijų nuo jų tik blogiau , turiu kuom palyginti, dešine ranka dabar labai prastos būklės lyginant su kaire. Galutinis rezultatas invalidumas 45%. Ir irašas kad negaliu dirbti jokio fiz. darbo, jokių mechanizmų, rankinės pastumos.
Su tokiu įrašų darbo niekas nepasiūlo.

Neprisijungęs

 
Neaiškus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-06-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#12 2023-06-06 07:38

Re: Lateralinis epikondilitas

nenuorama rašė:

Ar ęsate kas susidūrę? Vis kovoju su šia problema. Prasidėjo prieš 2 metus, gydyta visais įimanomais būdais (fizioterapija, plazmos injekcijos, galų gale suleido 2 cortisolio injekcijas per 8sav, ko pasekoje visai plyšo sausgysles ir teko operuotis). Šiuo metu esu po operacijos, sunkiai pavyksta atsigaut. Gal turit kas patirties sioj srity ?

Neprisijungęs

 
Neaiškus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-06-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#13 2023-06-06 07:48

Re: Lateralinis epikondilitas

Rašiau ,rašiau atsakymas dingo. Situacija tą pati, abi rankos laikotarpis panašus. Dešine operuota 2kart. Nuo to tik blogiau. Galutinis rezultatas invalidumas 45%. Turiu buvusi bendradarbį, abi tokios pat rankos , ruoškis taip gyventi likusį gyvenimą, didesnis fizinis krūvis ir vėl karuselė iš naujo.

Neprisijungęs

 
Jonas123456
Naujas dalyvis
Registravosi: 2024-03-08
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#14 2024-03-19 09:17

Re: Lateralinis epikondilitas

Ar pavyko atsistatyti po operacijos?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net