Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#26 2008-12-26 18:51

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

nenormalus rašė:

Antana5 rašė:

3 menesiai - turbut turim nauja rekordininka. Kam tokia kvailai ilga laika? Jau po 3 savaiciu svoris nustoja zenkliai augti, tad bereikalingai save pjauni. Nebent naudojai mazas dozes kaip tilta tarp kursu, bet abejoju.

nu ne..nebent cia tavo asmenine patirtis arba vel teorija..
metanas tik po antros augint normaliai pradeda ir kokias dar 3-4sav augina labai gerai, t.y. 5-6sav bendrai labai gerai iseina wink

na man kaip ir antanui tas pats matyt su metanu nes man taip pat būtent kazkur po 3sav praktiskai auga jėga o svoris labai minimaliai cia manau susije galbūt su tuo kad numusa apetita ir nori nenori bet suvalgai maziau negu pries tai uztat tas svoris ir  zenkliai apstoja auges.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#27 2008-12-26 19:16

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

elislaimis rašė:

nenormalus rašė:

Antana5 rašė:

3 menesiai - turbut turim nauja rekordininka. Kam tokia kvailai ilga laika? Jau po 3 savaiciu svoris nustoja zenkliai augti, tad bereikalingai save pjauni. Nebent naudojai mazas dozes kaip tilta tarp kursu, bet abejoju.

nu ne..nebent cia tavo asmenine patirtis arba vel teorija..
metanas tik po antros augint normaliai pradeda ir kokias dar 3-4sav augina labai gerai, t.y. 5-6sav bendrai labai gerai iseina wink

na man kaip ir antanui tas pats matyt su metanu nes man taip pat būtent kazkur po 3sav praktiskai auga jėga o svoris labai minimaliai cia manau susije galbūt su tuo kad numusa apetita ir nori nenori bet suvalgai maziau negu pries tai uztat tas svoris ir  zenkliai apstoja auges.

maistui pramust taip pat yra tam tikru vaistuku big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#28 2008-12-26 19:16

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Vargu ar svoris apsoja agti del sumazaejusiu maisto kiekiu. Kai apetito buna maziua, valgau dar labiau per prievarta nei paprastai, kartais maistas atsiduria ir tolete, bet tas apetito sumazejimas labiau pasireiskia kaip didelis nepatogumas. Net b-12 nenuima sio efekto.

Norint suprasti kodel apstoja augti svoris, tereikia pasiziureti i jo veikimo principus ir teikiamus efektus. Labai artimi efektai yra anadrolo. Pagrindinis pirmomis savaitemis prikauptas svoris bus vanduo, tad siam efektui nori nenori yra ribos taipogi sio hormono efektyvumas sumazeja po vidutiniskai 4 savaiciu kartu ir del kuno "pripratimo".

Ivertinus visa tai sakyciu, jog jis efektyvus kulturizme tik kaip kick startas arba mazomis dozemis (5-10mg max) vartojant ryte kaip tiltas tarp kursu, bet cia jau skirta labiau patyrusiems ir daug mas ant TRT sedintiems asmenims. Na gal dar is bedos kaip vinstrolio pakaitaas cut kurso metu itin mazomis dozemis, bet vinstrolis tam tinka geriau.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#29 2008-12-26 19:18

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

nenormalus rašė:

elislaimis rašė:

nenormalus rašė:


nu ne..nebent cia tavo asmenine patirtis arba vel teorija..
metanas tik po antros augint normaliai pradeda ir kokias dar 3-4sav augina labai gerai, t.y. 5-6sav bendrai labai gerai iseina wink

na man kaip ir antanui tas pats matyt su metanu nes man taip pat būtent kazkur po 3sav praktiskai auga jėga o svoris labai minimaliai cia manau susije galbūt su tuo kad numusa apetita ir nori nenori bet suvalgai maziau negu pries tai uztat tas svoris ir  zenkliai apstoja auges.

maistui pramust taip pat yra tam tikru vaistuku big_smile big_smile

Na zole mane pramusa tik ant saldumynu kuriu paprastai nevalgau wink Pries rukydamas butinai sukemsu kokios mesos, nes zinau, kad parukes neprisiversiu nusliaust iki virtuves ir tuo labiau pakelti sakutes.. geriau jau masita issilupt is blizganciu popieriuku tongue

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#30 2008-12-26 19:22

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

todel metano vartojime man labai patiko lengvas kelimas kas kelias savaites po 5-10mg/d dozes wink
o kad pirmas savaites buna BOOM, tai cia faktas, vanduo..bet varant toliau, jis labai gerai atlieka savo darba wink
..as su deca 400mg, sustos 500mg ir metano 30mg/d per 6sav dejau po 2kg kazkur tolygiai, o kitas 5 stabiliai po kg..metus metana, augimas dingo..aisku, gal vanduo isejo, bet augimas buvo, taciau kg liko tie patys wink
tik tiek, kad as pirma sav pripratinau lengvai nuo 5mg iki 15mg, tada dvi sav po 20mg ir tada 2sav po 25mg wink ir sav 30mg smile man buvo super wink

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#31 2008-12-26 19:24

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

cukrus ne pats geriausias mano draugas, bet va koks mesos smotas pats tas.. pasijauciu gyvuliu ir sudraskau kaip koks mauglis su garsu skanu kepsny big_smile bet va saldumynai, ne, nei tos picos...

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#32 2008-12-26 19:29

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

azuolyno bicas rašė:

cukrus ne pats geriausias mano draugas, bet va koks mesos smotas pats tas.. pasijauciu gyvuliu ir sudraskau kaip koks mauglis su garsu skanu kepsny big_smile bet va saldumynai, ne, nei tos picos...

net po zaliosios efektu? roll

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#33 2008-12-26 19:31

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

azuolyno bicas rašė:

cukrus ne pats geriausias mano draugas, bet va koks mesos smotas pats tas.. pasijauciu gyvuliu ir sudraskau kaip koks mauglis su garsu skanu kepsny big_smile bet va saldumynai, ne, nei tos picos...

as sausainiukams, saldainiukams m&ms arba geisha sokoladui negaliu atsispirt big_smile

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#34 2008-12-26 19:56

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

as ir amzinai apsiryju saldumynais:/ turiu kvaila klausima :Dcia jis nevietoi ir nelaiku bet idomu jūsų nuomone pvz bičas vares steroidus ir db kokius metus laiko varo sausai jūs toki laikytumėt naturalu ar chemiku? smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#35 2008-12-26 19:59

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

elislaimis rašė:

as ir amzinai apsiryju saldumynais:/ turiu kvaila klausima :Dcia jis nevietoi ir nelaiku bet idomu jūsų nuomone pvz bičas vares steroidus ir db kokius metus laiko varo sausai jūs toki laikytumėt naturalu ar chemiku? smile

Sneki apie save? Na man maziausiai rupi kokiu mane laiko.. manau cia labiau klausimas skirtas anaboliku kritikams. Kur jie braukia ribas ir koks tas "chimiko" apibrezimas.
Betkokiu atveju viskas pasiekiama tik juodu darbu tad jai iki kurso neturejai supratimo apie kulturizma visi rezultatai gauti is vartotu vaistu butu senai isgarave.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-12-26 20:03)

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#36 2008-12-26 20:07

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Antana5 rašė:

elislaimis rašė:

as ir amzinai apsiryju saldumynais:/ turiu kvaila klausima :Dcia jis nevietoi ir nelaiku bet idomu jūsų nuomone pvz bičas vares steroidus ir db kokius metus laiko varo sausai jūs toki laikytumėt naturalu ar chemiku? smile

Sneki apie save? Na man maziausiai rupi kokiu mane laiko.. manau cia labiau klausimas skirtas anaboliku kritikams. Kur jie braukia ribas ir koks tas "chimiko" apibrezimas.
Betkokiu atveju viskas pasiekiama tik juodu darbu tad jai iki kurso neturejai supratimo apie kulturizma visi rezultatai gauti is vartotu vaistu butu senai isgarave.

ne. ne apie save as tik kokius 2mėn gal svarus gal ir maziau big_smile bet jei y tema tai metanas bandziau keleta kartų aisku ne viena ir tikrai man nepatiko reikės gal kada pamėgint leidziama ydomu kaip su leidziamu smile arba anapa su propu man kazkokių stebuklų nereikia nes man esmė jėga o ne raumuo smile

Paskutinį kartą taisė elislaimis (2008-12-26 20:08)

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#37 2008-12-26 20:12

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

elislaimis rašė:

Antana5 rašė:

elislaimis rašė:

as ir amzinai apsiryju saldumynais:/ turiu kvaila klausima :Dcia jis nevietoi ir nelaiku bet idomu jūsų nuomone pvz bičas vares steroidus ir db kokius metus laiko varo sausai jūs toki laikytumėt naturalu ar chemiku? smile

Sneki apie save? Na man maziausiai rupi kokiu mane laiko.. manau cia labiau klausimas skirtas anaboliku kritikams. Kur jie braukia ribas ir koks tas "chimiko" apibrezimas.
Betkokiu atveju viskas pasiekiama tik juodu darbu tad jai iki kurso neturejai supratimo apie kulturizma visi rezultatai gauti is vartotu vaistu butu senai isgarave.

ne. ne apie save as tik kokius 2mėn gal svarus gal ir maziau big_smile bet jei y tema tai metanas bandziau keleta kartų aisku ne viena ir tikrai man nepatiko reikės gal kada pamėgint leidziama ydomu kaip su leidziamu smile arba anapa man esmė jėga o ne raumuo smile

Velnias zino. Bolda buvo galinama kaip metano leidziamas esterizuotas variantas, bet gaunamas efektas skiriasi kaip diena nuo nakties. Seip pirmas mano spejimas butu jog vartojant oraliai butu daug greiciau padidinamas raudonuju kuneliu skaicius.. nors klausimas idomus, reikes pasidomet. Seip naujo dviracio ieskot neverta, kokybiska metano suspensija butu ne tik sunkiau gaut, bet tektu ir daugiau pakloti. Kolkas net nesusiduriua su asmenimis vartojanciais ji tokiu budu.

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#38 2008-12-26 20:18

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Antana5 rašė:

nenormalus rašė:

elislaimis rašė:


na man kaip ir antanui tas pats matyt su metanu nes man taip pat būtent kazkur po 3sav praktiskai auga jėga o svoris labai minimaliai cia manau susije galbūt su tuo kad numusa apetita ir nori nenori bet suvalgai maziau negu pries tai uztat tas svoris ir  zenkliai apstoja auges.

maistui pramust taip pat yra tam tikru vaistuku big_smile big_smile

Na zole mane pramusa tik ant saldumynu kuriu paprastai nevalgau wink Pries rukydamas butinai sukemsu kokios mesos, nes zinau, kad parukes neprisiversiu nusliaust iki virtuves ir tuo labiau pakelti sakutes.. geriau jau masita issilupt is blizganciu popieriuku tongue

o saize antanas dar ir kitos rusies narkotikus naudoja:))))ne ne zole jau tegu kanopiniai traukia:)))

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#39 2008-12-26 20:21

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

vinstrolis rašė:

Antana5 rašė:

nenormalus rašė:


maistui pramust taip pat yra tam tikru vaistuku big_smile big_smile

Na zole mane pramusa tik ant saldumynu kuriu paprastai nevalgau wink Pries rukydamas butinai sukemsu kokios mesos, nes zinau, kad parukes neprisiversiu nusliaust iki virtuves ir tuo labiau pakelti sakutes.. geriau jau masita issilupt is blizganciu popieriuku tongue

o saize antanas dar ir kitos rusies narkotikus naudoja:))))ne ne zole jau tegu kanopiniai traukia:)))

karta i pora savaiciu gal.. vietoj alucio wink Nebausk taip.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#40 2008-12-26 20:36

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

na pritaru vinstorliui antanai big_smile mors garsiai nekosek smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#41 2008-12-26 20:39

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Antana5 rašė:

elislaimis rašė:

Antana5 rašė:


Sneki apie save? Na man maziausiai rupi kokiu mane laiko.. manau cia labiau klausimas skirtas anaboliku kritikams. Kur jie braukia ribas ir koks tas "chimiko" apibrezimas.
Betkokiu atveju viskas pasiekiama tik juodu darbu tad jai iki kurso neturejai supratimo apie kulturizma visi rezultatai gauti is vartotu vaistu butu senai isgarave.

ne. ne apie save as tik kokius 2mėn gal svarus gal ir maziau big_smile bet jei y tema tai metanas bandziau keleta kartų aisku ne viena ir tikrai man nepatiko reikės gal kada pamėgint leidziama ydomu kaip su leidziamu smile arba anapa man esmė jėga o ne raumuo smile

Velnias zino. Bolda buvo galinama kaip metano leidziamas esterizuotas variantas, bet gaunamas efektas skiriasi kaip diena nuo nakties. Seip pirmas mano spejimas butu jog vartojant oraliai butu daug greiciau padidinamas raudonuju kuneliu skaicius.. nors klausimas idomus, reikes pasidomet. Seip naujo dviracio ieskot neverta, kokybiska metano suspensija butu ne tik sunkiau gaut, bet tektu ir daugiau pakloti. Kolkas net nesusiduriua su asmenimis vartojanciais ji tokiu budu.

turi omeny inj metana? bandziau lykos kazkada 1 bambaly

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#42 2008-12-26 20:44

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Ir?

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#43 2008-12-26 21:03

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

lyka... manau tuom viskas pasakyta... siaip as uz inj nes neina per skarndy pasisavinimas geresnis, tad man apskritai adatos labiau patinka... tik jei jau i vena reikia nekas.. na tada buvo ir trenas hexa ir propas ir deka , tad sunku nusakyt konkretu veikima, nes toks didelis kursas buvo, tad as ji pradzioj uzsikurimui panaudojau...bet sakau lyka yra lyka jeigu raso kad 100mg/ml, tai ten gal 50mg/ml

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#44 2008-12-27 04:49

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

azuolyno bicas rašė:

lyka... manau tuom viskas pasakyta... siaip as uz inj nes neina per skarndy pasisavinimas geresnis, tad man apskritai adatos labiau patinka... tik jei jau i vena reikia nekas.. na tada buvo ir trenas hexa ir propas ir deka , tad sunku nusakyt konkretu veikima, nes toks didelis kursas buvo, tad as ji pradzioj uzsikurimui panaudojau...bet sakau lyka yra lyka jeigu raso kad 100mg/ml, tai ten gal 50mg/ml

trenas + deca? yikes ir dar metanas inj? yikes
oho, man tokie patinka big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#45 2008-12-27 11:50

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

vertetu paklausk ir kaip savijauta smile o ne man patinka..

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#46 2008-12-27 15:46

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

nenormalus rašė:

azuolyno bicas rašė:

lyka... manau tuom viskas pasakyta... siaip as uz inj nes neina per skarndy pasisavinimas geresnis, tad man apskritai adatos labiau patinka... tik jei jau i vena reikia nekas.. na tada buvo ir trenas hexa ir propas ir deka , tad sunku nusakyt konkretu veikima, nes toks didelis kursas buvo, tad as ji pradzioj uzsikurimui panaudojau...bet sakau lyka yra lyka jeigu raso kad 100mg/ml, tai ten gal 50mg/ml

trenas + deca? yikes ir dar metanas inj? yikes
oho, man tokie patinka big_smile

na na cia norejei papyzdavot ar ka nenormalus? pacituok savo posta

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#47 2008-12-28 20:10

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Taboo rašė:

vertetu paklausk ir kaip savijauta smile o ne man patinka..

neaiskink, manau geras kursas ir savo nuomone sakau wink

azuolyne, as rasau, KAD MAN PATINKA smile tai reiskia, kad PATINKA smile

Neprisijungęs

 
Metankius
Naujas dalyvis
Vietovė: PNW
Registravosi: 2008-04-06
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#48 2009-02-07 20:08

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

tai kad ziariai brangus tas oxymethalone... big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#49 2009-02-07 21:21

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Metankius rašė:

tai kad ziariai brangus tas oxymethalone... big_smile

jei tau ziauriai brangus, eik augima shaudytis suprasi kas yra brangu

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#50 2009-02-08 04:32

Re: Anadrol / Anapolon (Oxymetholone)

Metankius rašė:

tai kad ziariai brangus tas oxymethalone... big_smile

ziauriai brangus? yikes

imk metana, pigesnis big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net