Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#1 2008-02-08 19:21

Virškinimo sutrikimai

Sveiki,
ištiko bėda.Sutriko žarnyno veikla.
Prieš savaitę pradėjau vartot Ultimate Nutrition Creapure.Treniruočių dienom varau po ~3is arbatinius šaukščiukus(su kaupu),o ne-po 2u(su kaupu)..Išgeriu po ~3l vien vandens+arbatos ir kiti skysčiai..
Užvakar "paleido vidurius"..Galvoju nieko,senokai tiap bebuvo,gal tiesiog organizmas valosi..Vakar tas pats,šiandien irgi..
Ar gali būt nuo kreatino ?Pašalinis poveikis?Gal kam kažkas panašaus yra buvę?
Ai,dar,ar gali būt nuo per didelio kiekio vandens?Užvakar,vakar jo išgėriau ~5l..Nes jau labai mane troškina nuo to kreatino...
Dėkui už atsakymus .
P.S.Dabar pamėginsiu nevartot vandens,paskui nevartosiu kreatino ir pažiūrėsiu kaip kas gausis..

Neprisijungęs

 
Aleksandras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-11-29
Žinutės: 301
Atsiliepimai: 0

#2 2008-02-08 20:02

Re: Virškinimo sutrikimai

3 saukstelius? big_smile Durnas , po 1 uzteks.

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#3 2008-02-08 20:31

Re: Virškinimo sutrikimai

1 šaukštelis su kaupu - ~5g skaitos kiek žinau..
Jei nepagavai,tai vartojama 3ris kartus per dieną po vieną šaukštelį (sporto dienom),2u - nesporto wink

Paskutinį kartą taisė y4kas (2008-02-08 20:33)

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#4 2008-02-08 20:56

Re: Virškinimo sutrikimai

y4kas rašė:

Sveiki,
ištiko bėda.Sutriko žarnyno veikla.
Prieš savaitę pradėjau vartot Ultimate Nutrition Creapure.Treniruočių dienom varau po ~3is arbatinius šaukščiukus(su kaupu),o ne-po 2u(su kaupu)..Išgeriu po ~3l vien vandens+arbatos ir kiti skysčiai..
Užvakar "paleido vidurius"..Galvoju nieko,senokai tiap bebuvo,gal tiesiog organizmas valosi..Vakar tas pats,šiandien irgi..
Ar gali būt nuo kreatino ?Pašalinis poveikis?Gal kam kažkas panašaus yra buvę?
Ai,dar,ar gali būt nuo per didelio kiekio vandens?Užvakar,vakar jo išgėriau ~5l..Nes jau labai mane troškina nuo to kreatino...
Dėkui už atsakymus .
P.S.Dabar pamėginsiu nevartot vandens,paskui nevartosiu kreatino ir pažiūrėsiu kaip kas gausis..

man irgi kazkas panasaus buvo kai uzkrovima dariau su universalo creatinu smile bet palaikymo metu i diena po viena sauksteli ir viskas tvarkoj big_smile

Neprisijungęs

 
Gliutamin
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-10
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#5 2008-03-29 21:11

Re: Virškinimo sutrikimai

AHhh man irgi panasiai buvo.nykstys

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#6 2008-03-29 21:13

Re: Virškinimo sutrikimai

y4kas rašė:

Sveiki,
ištiko bėda.Sutriko žarnyno veikla.
Prieš savaitę pradėjau vartot Ultimate Nutrition Creapure.Treniruočių dienom varau po ~3is arbatinius šaukščiukus(su kaupu),o ne-po 2u(su kaupu)..Išgeriu po ~3l vien vandens+arbatos ir kiti skysčiai..
Užvakar "paleido vidurius"..Galvoju nieko,senokai tiap bebuvo,gal tiesiog organizmas valosi..Vakar tas pats,šiandien irgi..
Ar gali būt nuo kreatino ?Pašalinis poveikis?Gal kam kažkas panašaus yra buvę?
Ai,dar,ar gali būt nuo per didelio kiekio vandens?Užvakar,vakar jo išgėriau ~5l..Nes jau labai mane troškina nuo to kreatino...
Dėkui už atsakymus .
P.S.Dabar pamėginsiu nevartot vandens,paskui nevartosiu kreatino ir pažiūrėsiu kaip kas gausis..

saunuolis ! perdozavai creatino! man ir taip buvo, o vandens gerk kiek tik nori, nieko nebus

Neprisijungęs

 
Acerr
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-28
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#7 2009-01-03 20:44

Re: Virškinimo sutrikimai

po tris!! o ba du max, o problema tikrai ne nuo vandens, man taip irgi buvo, bet cia viskas susitvarkys, palauk organizmas turi isisavint, SEKMES

Neprisijungęs

 
laimonas1
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 260
Atsiliepimai: 0

#8 2009-01-06 21:52

Re: Virškinimo sutrikimai

Oi ir man sutriko zarnynas.Nu lyg zarnynas. Pries pora dienu visa nakti pykino, o nuo tada valgis nebelenda, vos prisiverciu puodeli avizu susimalt ir isgert. Apie baltymini maista net galvot nenoriu. Gal skrandis ne be taip veikia, gal siaip kas uzsikimso.Nors darzoviu, vaisiu valgau nemazai. Gal kokiu virskinimo fermentu pagert ar dar ko?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#9 2009-01-09 22:55

Re: Virškinimo sutrikimai

kiek per diena sikat? nes as ziuriu kazko ne taip daznai pradejau sikt tai irgi gali but negerai paskui. As gan greitos medziagu apykaitos. Parasykit kiek kartu i diena tureciau sikt.

P.S. big_smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#10 2009-01-10 11:15

Re: Virškinimo sutrikimai

Manau, kad busi per daug vandens uzgeres ant kokio sunkesnio maisto smile Tokiu atveju ir man paleistu big_smile Labai vengiu vandens po maisto smile

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#11 2009-01-10 20:01

Re: Virškinimo sutrikimai

elijus rašė:

kiek per diena sikat? nes as ziuriu kazko ne taip daznai pradejau sikt tai irgi gali but negerai paskui. As gan greitos medziagu apykaitos. Parasykit kiek kartu i diena tureciau sikt.

P.S. big_smile

as tai po 4minimum būna po 5 big_smile kas daugiau? big_smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#12 2009-01-10 22:29

Re: Virškinimo sutrikimai

Alibras rašė:

Manau, kad busi per daug vandens uzgeres ant kokio sunkesnio maisto smile Tokiu atveju ir man paleistu big_smile Labai vengiu vandens po maisto smile

Norejau pasakyt, kad as nedaznai einu i tualeta. Buna dazniausiai, kad kas antra diena tik einu i tualeta smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#13 2009-01-11 02:05

Re: Virškinimo sutrikimai

elijus rašė:

Alibras rašė:

Manau, kad busi per daug vandens uzgeres ant kokio sunkesnio maisto smile Tokiu atveju ir man paleistu big_smile Labai vengiu vandens po maisto smile

Norejau pasakyt, kad as nedaznai einu i tualeta. Buna dazniausiai, kad kas antra diena tik einu i tualeta smile

na nežinau ar sveika ar ne, bet ką bevalgyčiau visada užgeriu vandeniu. kiekvienu valgymu po 500-800 ml suvartoju čysto vandens.

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#14 2009-01-11 11:29

Re: Virškinimo sutrikimai

elijus rašė:

Alibras rašė:

Manau, kad busi per daug vandens uzgeres ant kokio sunkesnio maisto smile Tokiu atveju ir man paleistu big_smile Labai vengiu vandens po maisto smile

Norejau pasakyt, kad as nedaznai einu i tualeta. Buna dazniausiai, kad kas antra diena tik einu i tualeta smile

kas antradiena? big_smile  tikriausiai ''daug'' valgai

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#15 2009-02-01 22:36

Re: Virškinimo sutrikimai

Sveiki. pradėjau gerti daug daug vandens. pasistatęs pastoviai prie pc butelį vandens ir gurkšnoju,. Kažin negalėtų nuo to pradėti kilti rūgštis? utiutiu kaip nemalonu, nebūdavo anksčiau, kažkaip absurdiškai atrodo kad nuo vandens galėtų būti taip.

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#16 2009-02-01 22:38

Re: Virškinimo sutrikimai

elislaimis rašė:

elijus rašė:

Alibras rašė:

Manau, kad busi per daug vandens uzgeres ant kokio sunkesnio maisto smile Tokiu atveju ir man paleistu big_smile Labai vengiu vandens po maisto smile

Norejau pasakyt, kad as nedaznai einu i tualeta. Buna dazniausiai, kad kas antra diena tik einu i tualeta smile

kas antradiena? big_smile  tikriausiai ''daug'' valgai

aš utiutiu į dieną po kokius du sykius nueinu big_smile normalu?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#17 2009-02-02 12:08

Re: Virškinimo sutrikimai

fero rašė:

elislaimis rašė:

elijus rašė:


Norejau pasakyt, kad as nedaznai einu i tualeta. Buna dazniausiai, kad kas antra diena tik einu i tualeta smile

kas antradiena? big_smile  tikriausiai ''daug'' valgai

aš utiutiu į dieną po kokius du sykius nueinu big_smile normalu?

kazkur skaiciau, kad auginant mase reikia valgyt tiek, kad bent 4 kartus per diena ant puoduko eitum smile o jei kas antra diena tai ka as zinau, cia nebent ant bado dietos sedint big_smile

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#18 2009-02-02 13:49

Re: Virškinimo sutrikimai

baik tu big_smile keturis sykius tai jau šikną paskausta juk big_smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#19 2009-02-04 01:53

Re: Virškinimo sutrikimai

fero rašė:

baik tu big_smile keturis sykius tai jau šikną paskausta juk big_smile

normaliai viskas, pats einu 4-5 garantuotai smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#20 2009-02-04 07:25

Re: Virškinimo sutrikimai

Nesamone, valgau tikraaaaai nemaziau nei cia sikantys po 2-3 kart per diena big_smile Bet ant puodo sedziu kas antra diena, kartais kas diena big_smile Per prievarta sikt nera gerai ir nera butina smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#21 2009-02-04 07:57

Re: Virškinimo sutrikimai

oj kokia smagia tema gvildenat big_smileD

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#22 2009-02-04 12:31

Re: Virškinimo sutrikimai

Alibras rašė:

Nesamone, valgau tikraaaaai nemaziau nei cia sikantys po 2-3 kart per diena big_smile Bet ant puodo sedziu kas antra diena, kartais kas diena big_smile Per prievarta sikt nera gerai ir nera butina smile

Nu tu ir susakei cia lol aisku per prievarta nereikia, pas kiekviena skirtingas organizmas ir skirtingai veikia wink

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#23 2009-02-04 12:34

Re: Virškinimo sutrikimai

Gal būna, kad sfinkteris nebelaiko, tai ir krenta š... kelis kartus į dieną...
Pavariau čia... hmm big_smile

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#24 2009-02-04 13:09

Re: Virškinimo sutrikimai

man patiko ta tema nykstys
kas sika dazniau nei valgo - tas ir augina mase labai sunkiai, ir per koki viena baliu numeta 4 kg big_smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#25 2009-02-04 13:48

Re: Virškinimo sutrikimai

Robšė rašė:

Gal būna, kad sfinkteris nebelaiko, tai ir krenta š... kelis kartus į dieną...
Pavariau čia... hmm big_smile

Tikrai pavarei smile sfinkteris gerklej yra ir atskiria stemple nuo kvepavimo taku smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net