Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#51 2008-06-01 22:32

Re: Merginoms dėl papildų

noriu rašė:

o kur perkat? gal tiesiai is vokieciu? ar sovereinoj?


reiks gal ecos pabandyt smile

sovereinoj smile

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#52 2008-10-17 09:40

Re: Merginoms dėl papildų

Ingrida H2O rašė:

vartojus.. siaip tai visai patiko.. aisku greit susigeria jos, bet po treniruotes tai lb jautesi.. akyse sviesiau kai isgerdavau, bet gal ne vien tik del BCAA, o dar ir todel, kad sitame aminkiu skystyje yra cukraus sudety.. smile

Matau nusimanai apie papildus, gal geltum parasyti isviso kokius esi vartojus ir koks poveikis kiekvieno? smile buciau labai dekinga smile

Neprisijungęs

 
ssssnake
Naujas dalyvis
Vietovė: miestas yeovil
Registravosi: 2008-10-25
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#53 2008-10-25 03:38

Re: Merginoms dėl papildų

sveiki! esu liekna,28 eriu metu ... noriu pradet sportuot,tik nebesijauciu taip zvaliai,uztikrintai ir energingai kaip 16kos...ar L-karnitinas man pades ? ir kur jo ieshkot? svorio priaugt nenoriu...

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#54 2008-10-28 20:41

Re: Merginoms dėl papildų

ssssnake rašė:

sveiki! esu liekna,28 eriu metu ... noriu pradet sportuot,tik nebesijauciu taip zvaliai,uztikrintai ir energingai kaip 16kos...ar L-karnitinas man pades ? ir kur jo ieshkot? svorio priaugt nenoriu...

Atradus kreatiną, sporto pasaulyje įvyko revoliucija. Jūs tikriausiai žinote, kad adenozintrifosfatas (ATF) yra pagrindinis ląstelių energijos šaltinis. Paties ATF atradimas buvo mokslo sensacija. Pagaliau žmonija sužinojo, iš kur ląstelė gauna energijos. Tyrinėjant ATF buvo sužinota, kad į jos sudėtį įeina kreatinas-organinis junginys iš trijų amino rūgščių komponentų – arginino, metionino ir glicino. Iš pradžių kreatinas laisva forma kaupiasi organizme, daugiausia raumenyse. Po to jis dalyvauja reakcijoje su kitu organiniu ląstelių jungi-niu – fosfatu, ir susidaro galingas energetinis, fosfatinis junginys ATF. ATF dėka įmanoma pakelti rekordinius svorius, nes būtent ATF suteikia raumenims”sprogstamosios“ jėgos. Šiai veikiant visi sukaupti ATF “sudega” beveik akimirksniu. Įvykus reakcijai lieka ADF (adenozidifosfatas).Ir čia įvyksta mažasis stebuklas: kretinofosfatas (KF) atiduoda ADF savo fosfato grupę ir paverčia ADF į ATF. Tokiu būdu raumenys vėl įgauna “sprogstamosios galios” Tačiau tokia reakcija įmanoma tik tuo atveju, jei kaip mitybos priedas vartojamas kreatinas, nes natūraliai organizme kreatino yra labai mažai. Intensyvaus krūvio metu jis “sudega” per pirmas 25-30 sekundžių.


www.maistassportui.lt

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#55 2008-11-01 22:25

Re: Merginoms dėl papildų

mergytia rašė:

ssssnake rašė:

sveiki! esu liekna,28 eriu metu ... noriu pradet sportuot,tik nebesijauciu taip zvaliai,uztikrintai ir energingai kaip 16kos...ar L-karnitinas man pades ? ir kur jo ieshkot? svorio priaugt nenoriu...

Atradus kreatiną, sporto pasaulyje įvyko revoliucija. Jūs tikriausiai žinote, kad adenozintrifosfatas (ATF) yra pagrindinis ląstelių energijos šaltinis. Paties ATF atradimas buvo mokslo sensacija. Pagaliau žmonija sužinojo, iš kur ląstelė gauna energijos. Tyrinėjant ATF buvo sužinota, kad į jos sudėtį įeina kreatinas-organinis junginys iš trijų amino rūgščių komponentų – arginino, metionino ir glicino. Iš pradžių kreatinas laisva forma kaupiasi organizme, daugiausia raumenyse. Po to jis dalyvauja reakcijoje su kitu organiniu ląstelių jungi-niu – fosfatu, ir susidaro galingas energetinis, fosfatinis junginys ATF. ATF dėka įmanoma pakelti rekordinius svorius, nes būtent ATF suteikia raumenims”sprogstamosios“ jėgos. Šiai veikiant visi sukaupti ATF “sudega” beveik akimirksniu. Įvykus reakcijai lieka ADF (adenozidifosfatas).Ir čia įvyksta mažasis stebuklas: kretinofosfatas (KF) atiduoda ADF savo fosfato grupę ir paverčia ADF į ATF. Tokiu būdu raumenys vėl įgauna “sprogstamosios galios” Tačiau tokia reakcija įmanoma tik tuo atveju, jei kaip mitybos priedas vartojamas kreatinas, nes natūraliai organizme kreatino yra labai mažai. Intensyvaus krūvio metu jis “sudega” per pirmas 25-30 sekundžių.


www.maistassportui.lt

Kazkaip nelabai isivaizduoju mergina vartojancia kreatina big_smile O del energijos tai nusipirk kokiu energetiku, tik  abejoju ju veikimu.

Neprisijungęs

 
mergyte
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-11-29
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#56 2008-12-10 15:55

Re: Merginoms dėl papildų

energetini koky...big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#57 2008-12-10 17:32

Re: Merginoms dėl papildų

CLuB rašė:

mergytia rašė:

ssssnake rašė:

sveiki! esu liekna,28 eriu metu ... noriu pradet sportuot,tik nebesijauciu taip zvaliai,uztikrintai ir energingai kaip 16kos...ar L-karnitinas man pades ? ir kur jo ieshkot? svorio priaugt nenoriu...

Atradus kreatiną, sporto pasaulyje įvyko revoliucija. Jūs tikriausiai žinote, kad adenozintrifosfatas (ATF) yra pagrindinis ląstelių energijos šaltinis. Paties ATF atradimas buvo mokslo sensacija. Pagaliau žmonija sužinojo, iš kur ląstelė gauna energijos. Tyrinėjant ATF buvo sužinota, kad į jos sudėtį įeina kreatinas-organinis junginys iš trijų amino rūgščių komponentų – arginino, metionino ir glicino. Iš pradžių kreatinas laisva forma kaupiasi organizme, daugiausia raumenyse. Po to jis dalyvauja reakcijoje su kitu organiniu ląstelių jungi-niu – fosfatu, ir susidaro galingas energetinis, fosfatinis junginys ATF. ATF dėka įmanoma pakelti rekordinius svorius, nes būtent ATF suteikia raumenims”sprogstamosios“ jėgos. Šiai veikiant visi sukaupti ATF “sudega” beveik akimirksniu. Įvykus reakcijai lieka ADF (adenozidifosfatas).Ir čia įvyksta mažasis stebuklas: kretinofosfatas (KF) atiduoda ADF savo fosfato grupę ir paverčia ADF į ATF. Tokiu būdu raumenys vėl įgauna “sprogstamosios galios” Tačiau tokia reakcija įmanoma tik tuo atveju, jei kaip mitybos priedas vartojamas kreatinas, nes natūraliai organizme kreatino yra labai mažai. Intensyvaus krūvio metu jis “sudega” per pirmas 25-30 sekundžių.


www.maistassportui.lt

Kazkaip nelabai isivaizduoju mergina vartojancia kreatina big_smile O del energijos tai nusipirk kokiu energetiku, tik  abejoju ju veikimu.

mergytia, gi ji klause apie L carnitina, o ne creatina wink
L carnitinas jis suteikia energijos, bet pagrinde yra riebalo deginimui, tai gali ji drasiai vartoti..
creatina jungti su l carnitinu neapsimoka, nes vienas salina vandeni, o kitas kaupia (creatinas).
Vartot galetum BCAA amino rugstis, kad raumenukai atsigautu ir neskaudetu kita diena po sporto, L carnitina na ir vitaminus moterims.

o, kad moteris naudotu creatina tai cia nieko nuostabaus, tik aisku nemanau, kad kokios mergaites kurios tik siaip sportuoja vartoja kanors daugiau nei vitaminai ir l carnitinas smile

as jei buciau mergaite ir sportuociau, tai vartociau ir creatina ir bcaa ir glutamina ir kompleksines amino rugstis ir proteina wink

Neprisijungęs

 
sonata1
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-08-11
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#58 2008-12-14 17:57

Re: Merginoms dėl papildų

Aha, aminkes geras daiktas... antra menesi geriu, jauciasi ir atsisatymui, ir energijos yra  ir valgyt labai nesinori lol

Neprisijungęs

 
ramse
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-03
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#59 2008-12-31 15:12

Re: Merginoms dėl papildų

sonata1 rašė:

Aha, aminkes geras daiktas... antra menesi geriu, jauciasi ir atsisatymui, ir energijos yra  ir valgyt labai nesinori lol

Na del atsistatymo tai suprantu,bet kad valgyt nuo aminkiu maziau noris,tai cia kazkas naujo:lol:

Neprisijungęs

 
sonata1
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-08-11
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#60 2009-01-02 19:06

Re: Merginoms dėl papildų

ramse rašė:

sonata1 rašė:

Aha, aminkes geras daiktas... antra menesi geriu, jauciasi ir atsisatymui, ir energijos yra  ir valgyt labai nesinori lol

Na del atsistatymo tai suprantu,bet kad valgyt nuo aminkiu maziau noris,tai cia kazkas naujo:lol:

nu man tikrai nesinori, ypac saldumynu... nepretenduoju gi i absoliucia tiesa, tik apie save rasau smile

Neprisijungęs

 
ashai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-08
Žinutės: 278
Atsiliepimai: 0

#61 2009-01-04 11:25

Re: Merginoms dėl papildų

sonata1 rašė:

ramse rašė:

sonata1 rašė:

Aha, aminkes geras daiktas... antra menesi geriu, jauciasi ir atsisatymui, ir energijos yra  ir valgyt labai nesinori lol

Na del atsistatymo tai suprantu,bet kad valgyt nuo aminkiu maziau noris,tai cia kazkas naujo:lol:

nu man tikrai nesinori, ypac saldumynu... nepretenduoju gi i absoliucia tiesa, tik apie save rasau smile

ir aš tokių noriu big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#62 2009-01-16 09:19

Re: Merginoms dėl papildų

ramse rašė:

sonata1 rašė:

Aha, aminkes geras daiktas... antra menesi geriu, jauciasi ir atsisatymui, ir energijos yra  ir valgyt labai nesinori lol

Na del atsistatymo tai suprantu,bet kad valgyt nuo aminkiu maziau noris,tai cia kazkas naujo:lol:

nzn apie kokias aminkes kalba Sonata, bet tas kurias vartoju as, jos yra milteliais, issiplaka su vandeniu, ir gaunasi vynuogiu skonio gerimas, kuris lb saldus, tai valgyt nesinori ryte ant tuscio skrandzio isgerus ir dar per trevke...numusa nora asaldumynam, + alki ..

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#63 2009-01-16 09:21

Re: Merginoms dėl papildų

ashai rašė:

sonata1 rašė:

ramse rašė:


Na del atsistatymo tai suprantu,bet kad valgyt nuo aminkiu maziau noris,tai cia kazkas naujo:lol:

nu man tikrai nesinori, ypac saldumynu... nepretenduoju gi i absoliucia tiesa, tik apie save rasau smile

ir aš tokių noriu big_smile

PURPLE WRAATH Controlled Labs

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#64 2009-01-16 11:10

Re: Merginoms dėl papildų

Ingrida H2O rašė:

ashai rašė:

sonata1 rašė:


nu man tikrai nesinori, ypac saldumynu... nepretenduoju gi i absoliucia tiesa, tik apie save rasau smile

ir aš tokių noriu big_smile

PURPLE WRAATH Controlled Labs

Ta pati ir as vartoju db big_smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#65 2009-01-16 12:08

Re: Merginoms dėl papildų

Alibras rašė:

Ingrida H2O rašė:

ashai rašė:


ir aš tokių noriu big_smile

PURPLE WRAATH Controlled Labs

Ta pati ir as vartoju db big_smile

ir as, tik nebejauciu poveikio kazko roll is pradziu dar bade adatom smagiai taip, o dabar nieko, kaip sultis kokias geriu

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#66 2009-01-16 12:17

Re: Merginoms dėl papildų

Alibras rašė:

Ingrida H2O rašė:

ashai rašė:


ir aš tokių noriu big_smile

PURPLE WRAATH Controlled Labs

Ta pati ir as vartoju db big_smile

ir kaip? smile man kol kas jos pacios geriausios is visu vartotu smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#67 2009-01-16 12:18

Re: Merginoms dėl papildų

Captain Anabolic rašė:

Alibras rašė:

Ingrida H2O rašė:


PURPLE WRAATH Controlled Labs

Ta pati ir as vartoju db big_smile

ir as, tik nebejauciu poveikio kazko roll is pradziu dar bade adatom smagiai taip, o dabar nieko, kaip sultis kokias geriu

tai man irgi buna , kad kartais nebado... cia matyt bado, kai savinasi niacinas big_smile o tu gal jau jo pilnas ? big_smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#68 2009-01-16 12:42

Re: Merginoms dėl papildų

Ingrida H2O rašė:

Captain Anabolic rašė:

Alibras rašė:


Ta pati ir as vartoju db big_smile

ir as, tik nebejauciu poveikio kazko roll is pradziu dar bade adatom smagiai taip, o dabar nieko, kaip sultis kokias geriu

tai man irgi buna , kad kartais nebado... cia matyt bado, kai savinasi niacinas big_smile o tu gal jau jo pilnas ? big_smile

turbut taip ir bus, nes jokio efekto, reiks nevartot koki menesi kita taip iseina.

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#69 2009-01-16 12:45

Re: Merginoms dėl papildų

Captain Anabolic rašė:

Ingrida H2O rašė:

Captain Anabolic rašė:


ir as, tik nebejauciu poveikio kazko roll is pradziu dar bade adatom smagiai taip, o dabar nieko, kaip sultis kokias geriu

tai man irgi buna , kad kartais nebado... cia matyt bado, kai savinasi niacinas big_smile o tu gal jau jo pilnas ? big_smile

turbut taip ir bus, nes jokio efekto, reiks nevartot koki menesi kita taip iseina.

o kame tu laikai ''efekta'', tik kad nebado? smile tuomet lb klysti.. nes ju paskirtis ne badyt kuno oda... o ramenyse atlikinet savo ''reikalus'' smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#70 2009-01-16 12:53

Re: Merginoms dėl papildų

Ingrida H2O rašė:

Captain Anabolic rašė:

Ingrida H2O rašė:


tai man irgi buna , kad kartais nebado... cia matyt bado, kai savinasi niacinas big_smile o tu gal jau jo pilnas ? big_smile

turbut taip ir bus, nes jokio efekto, reiks nevartot koki menesi kita taip iseina.

o kame tu laikai ''efekta'', tik kad nebado? smile tuomet lb klysti.. nes ju paskirtis ne badyt kuno oda... o ramenyse atlikinet savo ''reikalus'' smile

gal dabar, kai pastoviai jas vartoju, negaliu pasakyt koks butu efekto jas nutraukus, na bet jau baiges, tai suzinosiu smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#71 2009-01-16 16:17

Re: Merginoms dėl papildų

Captain Anabolic rašė:

Ingrida H2O rašė:

Captain Anabolic rašė:


turbut taip ir bus, nes jokio efekto, reiks nevartot koki menesi kita taip iseina.

o kame tu laikai ''efekta'', tik kad nebado? smile tuomet lb klysti.. nes ju paskirtis ne badyt kuno oda... o ramenyse atlikinet savo ''reikalus'' smile

gal dabar, kai pastoviai jas vartoju, negaliu pasakyt koks butu efekto jas nutraukus, na bet jau baiges, tai suzinosiu smile

pranesk big_smile

Neprisijungęs

 
sonata1
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-08-11
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#72 2009-01-23 19:04

Re: Merginoms dėl papildų

lol

Ingrida H2O rašė:

ramse rašė:

sonata1 rašė:

Aha, aminkes geras daiktas... antra menesi geriu, jauciasi ir atsisatymui, ir energijos yra  ir valgyt labai nesinori lol

Na del atsistatymo tai suprantu,bet kad valgyt nuo aminkiu maziau noris,tai cia kazkas naujo:lol:

nzn apie kokias aminkes kalba Sonata, bet tas kurias vartoju as, jos yra milteliais, issiplaka su vandeniu, ir gaunasi vynuogiu skonio gerimas, kuris lb saldus, tai valgyt nesinori ryte ant tuscio skrandzio isgerus ir dar per trevke...numusa nora asaldumynam, + alki ..

Tai as geriu tas PURPLE WRAATH Controlled Labs. Man kaip ne profei, jauciasi ziauriai- kai vartoju ir kai ne. Tik dabar menesi neturesiu- tiekimas sutriko lol

Paskutinį kartą taisė sonata1 (2009-01-23 19:05)

Neprisijungęs

 
Vėtra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#73 2009-03-11 19:45

Re: Merginoms dėl papildų

Ingrida H2O rašė:

noriu rašė:

Ingrida, maciau vartoji All Stars kelis papildus, ar ne?
nebandei is All Starsu Lipodex?smile

sorry, tik db pamaciau posta..
taip, vartojau dvi bankes.. kokie atsiliepimai? smile lb gut.. jei dar  maista ziurint, tai isvis.. kazkie mazina nora saldumynams, nes sukelia serotonina.. energijos nesveikai.. vnz lb patiko

Sveikos, merginos, o kokiam Lipodex pavidale vartojote? Kapsules su skysciu viduje? Kol kas tik toki varianta randu interenete http://www.sport-tiedje.co.uk/allstars/ … ipodex.htm

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#74 2009-03-11 21:52

Re: Merginoms dėl papildų

Vėtra rašė:

Ingrida H2O rašė:

noriu rašė:

Ingrida, maciau vartoji All Stars kelis papildus, ar ne?
nebandei is All Starsu Lipodex?smile

sorry, tik db pamaciau posta..
taip, vartojau dvi bankes.. kokie atsiliepimai? smile lb gut.. jei dar  maista ziurint, tai isvis.. kazkie mazina nora saldumynams, nes sukelia serotonina.. energijos nesveikai.. vnz lb patiko

Sveikos, merginos, o kokiam Lipodex pavidale vartojote? Kapsules su skysciu viduje? Kol kas tik toki varianta randu interenete http://www.sport-tiedje.co.uk/allstars/ … ipodex.htm

Sveika, taip tokio pat pavidalo..tik gal pakuote kitokia, apvali banke.. bet siaip tas pats produktas...

Neprisijungęs

 
Vėtra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#75 2009-03-11 22:40

Re: Merginoms dėl papildų

Aciu, Ingrida! As dar tuo paciu pabusiu ikyria (nes planuoju uzsisakinet ir isbandyt all stars produkcija) ir pasiteirausiu gal aip pat busi bandzius All Stars skysto carnitino http://www.sport-tiedje.co.uk/allstars/ … itinxl.htm ? alah

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net