Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

smiriusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-09
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#76 2009-11-03 17:47

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Sveiki, norėčiau priaugti masės, sustiprėti. Svoris 64kg, ūgis ~1.76m. Kol kas (jau antra savaitė) dirbu pagal šią programą:

Pirma diena

Štangos stūmimas 3 12x10x8
Štangos stūmimas kampu 3 10x8x6
Štangos stūmimas už galvos 3 10x8x6
Svarmenų plėšimas gulint 3 12
Štangos lenkimas atsistojus 3 12x10x8
Rankų lenkimas su štanga atrėmus alkūnės 3 12x10x8
Rankų vertikalus tiesimas su lynu 3 12

Antra diena

Pritūpimai su štanga 3 12x10x8
Svorio spaudimas treniruoklyje 3 12
Kojų tiesimas atsisėdus treniruoklyje 3 12
Kojų lenkimas gulint treniruoklyje 3 12
Pasistiebimai treniruoklyje 3 15-20
Kojų kėlimas ištiesus 3 12-8
Atsilenkimai 3 15-20

Trečia diena

Štangos stūmimas 3 12x10x8
Štangos stūmimas kampu 3 10x8x6
Svarmenų plėšimas gulint 3 12
Rankų lenkimas su štanga atrėmus alkūnės 3 12x10x8
Štangos lenkimas atsistojus 3 12x10x8
Štangos trauka už nugaros 3 12
Horizontalus lyno traukimas 3 12-8

Ką reiktų keisti? Sportuoju 2mėnesius jau (iš viso). Viską darau kaip programoje, tik vieną dieną paskyriau atskirai presui. smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#77 2009-11-03 17:56

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Reikėtų keisti programą(visą)

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#78 2009-11-03 17:56

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Staffordshire rašė:

vladuxs1 rašė:

sveiki, sportuoju jau metus, man 17 metu, ugis 177, svoris 71kg. noriu paklaust kaip jum mano programa? pats ja sudariau kadangi tokio varianto dar nesu nete mates:D      esme ta kad sportuoju 3 kartus per savaite, kas antra diena ir darau tik bazinius pratimus visoms raumenu grupems

presas: kelti kojas 3x12
krutine: stanga paprasta 5x6
nugara: prisitraukimai 3x6
peciai: stanga uz galvos sedint 4x6
bicas: stanga stovint  4x6
tricas: lygiagretes 5x8
kojos: atsitupimai pilni su stanga 5X8
blauzda: 3x12 staklese stovint
presas: atsilenkimai 3x20

kazkodel manau kad su se programa teisingai maitindamasis priaugsiu mases ir jegos igausiu, bet visi varo ant sitos programos, tai prasau ZINOVU pakomentuoti, labai aciu is anksto:)

jei eini 3 dienas tai ir darykis treniruote 3 dienu. i sav uztenka 1 karta patreniruoti grupe, nes naturaliai jei sportuoji turi duoti atsistatyti savaite. o su sita treniruote neuztenka apkrovos atskirom raumenu grupem. jei metus jau sportuoji tai manau neesi patenkintas rezultatai ir labai sunkiai turetum augti.

esu patenkintas rezultatais, dariau kita triju dienu prngrama po 1 raumenu grupe per sawaite, ir mase normaliai auga, tik as uzsimaniau se proga pamegint nes draugas su ja labai uzriware neblogai, geriau uz mane atrodo, nors pradejom abu pries meus sportuot, tai nezinau dbr, gal tiksliai gali pasakyti kodel si programa bloga? ar seip dar ka patart

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#79 2009-11-03 18:30

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vladuxs1 rašė:

Staffordshire rašė:

vladuxs1 rašė:

sveiki, sportuoju jau metus, man 17 metu, ugis 177, svoris 71kg. noriu paklaust kaip jum mano programa? pats ja sudariau kadangi tokio varianto dar nesu nete mates:D      esme ta kad sportuoju 3 kartus per savaite, kas antra diena ir darau tik bazinius pratimus visoms raumenu grupems

presas: kelti kojas 3x12
krutine: stanga paprasta 5x6
nugara: prisitraukimai 3x6
peciai: stanga uz galvos sedint 4x6
bicas: stanga stovint  4x6
tricas: lygiagretes 5x8
kojos: atsitupimai pilni su stanga 5X8
blauzda: 3x12 staklese stovint
presas: atsilenkimai 3x20

kazkodel manau kad su se programa teisingai maitindamasis priaugsiu mases ir jegos igausiu, bet visi varo ant sitos programos, tai prasau ZINOVU pakomentuoti, labai aciu is anksto:)

jei eini 3 dienas tai ir darykis treniruote 3 dienu. i sav uztenka 1 karta patreniruoti grupe, nes naturaliai jei sportuoji turi duoti atsistatyti savaite. o su sita treniruote neuztenka apkrovos atskirom raumenu grupem. jei metus jau sportuoji tai manau neesi patenkintas rezultatai ir labai sunkiai turetum augti.

esu patenkintas rezultatais, dariau kita triju dienu prngrama po 1 raumenu grupe per sawaite, ir mase normaliai auga, tik as uzsimaniau se proga pamegint nes draugas su ja labai uzriware neblogai, geriau uz mane atrodo, nors pradejom abu pries meus sportuot, tai nezinau dbr, gal tiksliai gali pasakyti kodel si programa bloga? ar seip dar ka patart

o kodel tu manai,kad tavo draugas uzsivare geriau uz tave del to,kad jis turi"geresne" programa? o gal pas ji papildai geresni?gal jis sporto salej maziau nosi krapsto?gal valgo geriau ir ilsisi daugiau?gal tusina maziau? kodel tu manai,kad cia butent programoje visas reikalas? kad jus tiek pat laiko sportuojat tas nieko nereiskia...

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#80 2009-11-03 19:12

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:

Staffordshire rašė:


jei eini 3 dienas tai ir darykis treniruote 3 dienu. i sav uztenka 1 karta patreniruoti grupe, nes naturaliai jei sportuoji turi duoti atsistatyti savaite. o su sita treniruote neuztenka apkrovos atskirom raumenu grupem. jei metus jau sportuoji tai manau neesi patenkintas rezultatai ir labai sunkiai turetum augti.

esu patenkintas rezultatais, dariau kita triju dienu prngrama po 1 raumenu grupe per sawaite, ir mase normaliai auga, tik as uzsimaniau se proga pamegint nes draugas su ja labai uzriware neblogai, geriau uz mane atrodo, nors pradejom abu pries meus sportuot, tai nezinau dbr, gal tiksliai gali pasakyti kodel si programa bloga? ar seip dar ka patart

o kodel tu manai,kad tavo draugas uzsivare geriau uz tave del to,kad jis turi"geresne" programa? o gal pas ji papildai geresni?gal jis sporto salej maziau nosi krapsto?gal valgo geriau ir ilsisi daugiau?gal tusina maziau? kodel tu manai,kad cia butent programoje visas reikalas? kad jus tiek pat laiko sportuojat tas nieko nereiskia...

jo gali buti, nu supratau kad si programa lieva, dar norejau paklaust, pas man bicas silpnas palyginus su krutine ar kojom, kaip man uzsivaryt ji labiau?

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#81 2009-11-03 19:26

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vladuxs1 rašė:

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:


esu patenkintas rezultatais, dariau kita triju dienu prngrama po 1 raumenu grupe per sawaite, ir mase normaliai auga, tik as uzsimaniau se proga pamegint nes draugas su ja labai uzriware neblogai, geriau uz mane atrodo, nors pradejom abu pries meus sportuot, tai nezinau dbr, gal tiksliai gali pasakyti kodel si programa bloga? ar seip dar ka patart

o kodel tu manai,kad tavo draugas uzsivare geriau uz tave del to,kad jis turi"geresne" programa? o gal pas ji papildai geresni?gal jis sporto salej maziau nosi krapsto?gal valgo geriau ir ilsisi daugiau?gal tusina maziau? kodel tu manai,kad cia butent programoje visas reikalas? kad jus tiek pat laiko sportuojat tas nieko nereiskia...

jo gali buti, nu supratau kad si programa lieva, dar norejau paklaust, pas man bicas silpnas palyginus su krutine ar kojom, kaip man uzsivaryt ji labiau?

o kaip ir kiek tu ji dabar darai,kad jis tau prastai auga?

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#82 2009-11-03 19:27

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:

Shvedas rašė:


o kodel tu manai,kad tavo draugas uzsivare geriau uz tave del to,kad jis turi"geresne" programa? o gal pas ji papildai geresni?gal jis sporto salej maziau nosi krapsto?gal valgo geriau ir ilsisi daugiau?gal tusina maziau? kodel tu manai,kad cia butent programoje visas reikalas? kad jus tiek pat laiko sportuojat tas nieko nereiskia...

jo gali buti, nu supratau kad si programa lieva, dar norejau paklaust, pas man bicas silpnas palyginus su krutine ar kojom, kaip man uzsivaryt ji labiau?

o kaip ir kiek tu ji dabar darai,kad jis tau prastai auga?

ai pala karamba as pasiziurejau tai,kad tu ji 3 kartus per savaite darai ar kaip cia gaunasi pagal ta tavo programa?roll

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#83 2009-11-03 19:31

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Shvedas rašė:

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:


jo gali buti, nu supratau kad si programa lieva, dar norejau paklaust, pas man bicas silpnas palyginus su krutine ar kojom, kaip man uzsivaryt ji labiau?

o kaip ir kiek tu ji dabar darai,kad jis tau prastai auga?

ai pala karamba as pasiziurejau tai,kad tu ji 3 kartus per savaite darai ar kaip cia gaunasi pagal ta tavo programa?roll

zodziu jei taip,tai daryk viena karta tik per savaite bica,ir ne vien stangos lenkima,o ir kitus pratimus dadek bicui,pradek naudoti galu gale ir hantelius bicui:) padhodai 4 ok,tik gal pakartojimu ne 6 o 8-10,6 gali daryti paskutiniam ar papildomam padhodui,viena,bet ivairiapuse bico treniruote per savaite,ne daugiau,tada manau turetu pradeti dideti bico apimtys smile

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#84 2009-11-03 19:33

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

del tos baziniu pratimu programos tai ja darau tik antra karta, va vakar buvo big_smile o visa laika kita dariau, bicui dariau karta per savaite 4x8 stanga, staklese sedint bicui su abiem rankom 4x8, stovint kampu po viena ranka 4x8

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#85 2009-11-03 19:38

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vladuxs1 rašė:

del tos baziniu pratimu programos tai ja darau tik antra karta, va vakar buvo big_smile o visa laika kita dariau, bicui dariau karta per savaite 4x8 stanga, staklese sedint bicui su abiem rankom 4x8, stovint kampu po viena ranka 4x8

pala kiek tu laiko sportuoji?isvis?

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#86 2009-11-03 19:43

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:

del tos baziniu pratimu programos tai ja darau tik antra karta, va vakar buvo big_smile o visa laika kita dariau, bicui dariau karta per savaite 4x8 stanga, staklese sedint bicui su abiem rankom 4x8, stovint kampu po viena ranka 4x8

pala kiek tu laiko sportuoji?isvis?

maziau biski nei metai

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#87 2009-11-03 19:48

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vladuxs1 rašė:

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:

del tos baziniu pratimu programos tai ja darau tik antra karta, va vakar buvo big_smile o visa laika kita dariau, bicui dariau karta per savaite 4x8 stanga, staklese sedint bicui su abiem rankom 4x8, stovint kampu po viena ranka 4x8

pala kiek tu laiko sportuoji?isvis?

maziau biski nei metai

nu tau gera pradzia yra,keista,kad jis neauga pas tave,siaip dar hameri pridek bicui,manau geriausia butu daryti 2 pratimus kuri laika paskui pakeisti i kitus du,jei isdirbi raumeni,valgai normaliai,papildai visa kita yra normoj,daryk taip ta bica karta i savite ir nori nenori jis turi plestis,jei nesiplecia reiskia kazkas ne taip..

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#88 2009-11-03 19:51

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:

Shvedas rašė:


pala kiek tu laiko sportuoji?isvis?

maziau biski nei metai

nu tau gera pradzia yra,keista,kad jis neauga pas tave,siaip dar hameri pridek bicui,manau geriausia butu daryti 2 pratimus kuri laika paskui pakeisti i kitus du,jei isdirbi raumeni,valgai normaliai,papildai visa kita yra normoj,daryk taip ta bica karta i savite ir nori nenori jis turi plestis,jei nesiplecia reiskia kazkas ne taip..

papildu nevartoju, gal gali man padet rast kaip daryt bica delnais i apacia nete niekur nerandu

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#89 2009-11-03 19:56

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Bicepsas Delnais i apacia: Tai suemus atvirksciai... Paemus stanga is virsaus

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-11-03 19:56)

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#90 2009-11-03 19:56

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Mantas86 rašė:

Bicepsas Delnais i apacia: Tai suemus atvirksciai... Paemus stanga is virsaus

o kokiu platumu pasimt?

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#91 2009-11-03 19:57

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vladuxs1 rašė:

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:


maziau biski nei metai

nu tau gera pradzia yra,keista,kad jis neauga pas tave,siaip dar hameri pridek bicui,manau geriausia butu daryti 2 pratimus kuri laika paskui pakeisti i kitus du,jei isdirbi raumeni,valgai normaliai,papildai visa kita yra normoj,daryk taip ta bica karta i savite ir nori nenori jis turi plestis,jei nesiplecia reiskia kazkas ne taip..

papildu nevartoju, gal gali man padet rast kaip daryt bica delnais i apacia nete niekur nerandu

lekiu i sale dbr,bet galiu pasakyti,kad viskas ten lb paprasta,kaip darai trica ant treniruoklio su lynu dviem rankom delnais nuo saves spaudi i apacia tai cia tas pats tik lynas ne is virsaus o is apacios ir ji ne stumi nuo saves o trauki i save,jei su vaizduote viskas ok turetu buti aisku kaip tas atrodo smile

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#92 2009-11-03 20:00

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Shvedas rašė:

vladuxs1 rašė:

Shvedas rašė:


nu tau gera pradzia yra,keista,kad jis neauga pas tave,siaip dar hameri pridek bicui,manau geriausia butu daryti 2 pratimus kuri laika paskui pakeisti i kitus du,jei isdirbi raumeni,valgai normaliai,papildai visa kita yra normoj,daryk taip ta bica karta i savite ir nori nenori jis turi plestis,jei nesiplecia reiskia kazkas ne taip..

papildu nevartoju, gal gali man padet rast kaip daryt bica delnais i apacia nete niekur nerandu

lekiu i sale dbr,bet galiu pasakyti,kad viskas ten lb paprasta,kaip darai trica ant treniruoklio su lynu dviem rankom delnais nuo saves spaudi i apacia tai cia tas pats tik lynas ne is virsaus o is apacios ir ji ne stumi nuo saves o trauki i save,jei su vaizduote viskas ok turetu buti aisku kaip tas atrodo smile

dekui zinau ta pratima, dekui uz patarimus

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#93 2009-11-03 20:02

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vladuxs1 rašė:

Mantas86 rašė:

Bicepsas Delnais i apacia: Tai suemus atvirksciai... Paemus stanga is virsaus

o kokiu platumu pasimt?

Imk peciu ploti gali siek tiek siauriau

Neprisijungęs

 
ramunasx
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaimas
Registravosi: 2009-04-26
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 0

#94 2009-11-03 20:02

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

1diena:
1.Prisitraukimai (3-4 x max)
2.st.trauka pasilenkus.(3x8-10)
3.hant trauka pasilenkus(3x8-10)
4.mirties trauka(3x8)
5.spaud siaurai(4x8-10)
6.atsisp nuo suoliuko(3x8-10)
7.hant uz galvos(3x8-10)

2diena:
1.pritupimai(4x10-12)
2.koju tiesimas(3x10x12)
3.koju lenkimas gulint(3x10-12)
4.blauzda.pasistiebimai su hant(3x12)
5. spaud uz galvos (3x8-10)
6.hant spaud peciams(3x8-10)
7.mostai I salis(3x8-9)
8.trapecija( 2x8)

3.diena
1.spaudimas ant lygaus(3x8)
2.spaud.kampu (3x8-9)
3.hant plesimas(3x8)
4.puloveris(3x8-10)
5.stangos lenkimas(3x8-10)
6.hant nuo kelio(3x9-10)
7presas
193-87kg,stazas 5men,ka vertetu keisti,ar tricepsui neperdauk 3 pratimu,beje sportuoju namie ,buciau labai dekingas jei kas pakomentuotu sia programa.

Neprisijungęs

 
vladuxs1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#95 2009-11-03 20:34

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Mantas86 rašė:

vladuxs1 rašė:

Mantas86 rašė:

Bicepsas Delnais i apacia: Tai suemus atvirksciai... Paemus stanga is virsaus

o kokiu platumu pasimt?

Imk peciu ploti gali siek tiek siauriau

dekui, o cia tu fitkei? big_smile

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#96 2009-11-03 20:41

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vladuxs1 rašė:

Mantas86 rašė:

vladuxs1 rašė:

o kokiu platumu pasimt?

Imk peciu ploti gali siek tiek siauriau

dekui, o cia tu fitkei? big_smile

Prasom... Cia Fotkei mano idealas big_smile

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-11-03 20:42)

Neprisijungęs

 
smiriusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-09
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#97 2009-11-03 21:56

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

Tai gal kokią programėlę man nurodysit gerą iš čia pateiktų, kad man nereiktų ieškot ir vėl klaust ar gera programa ir pan.? smile

Neprisijungęs

 
vaidilutis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-26
Žinutės: 55
Atsiliepimai: 0

#98 2009-11-03 22:17

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

kaip paziurejau cia programose po 6-7 pratimai per diena iseina..o kiek skaiciau tai treniruote negali but ilgesne nei 1h, kaikur net 45min raso..tai kaip jum pavyksta tilpt i toki laika?.. as jau 6 pratimus ant tempo gero darau ir tai nlb telpu i valanda.. ar isvis nera skirtumo kiek laiko truks tavo treniruote? smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#99 2009-11-03 22:23

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

ramunasx rašė:

1diena:
1.Prisitraukimai (3-4 x max)
2.st.trauka pasilenkus.(3x8-10)
3.hant trauka pasilenkus(3x8-10)
4.mirties trauka(3x8)
5.spaud siaurai(4x8-10)
6.atsisp nuo suoliuko(3x8-10)
7.hant uz galvos(3x8-10)

2diena:
1.pritupimai(4x10-12)
2.koju tiesimas(3x10x12)
3.koju lenkimas gulint(3x10-12)
4.blauzda.pasistiebimai su hant(3x12)
5. spaud uz galvos (3x8-10)
6.hant spaud peciams(3x8-10)
7.mostai I salis(3x8-9)
8.trapecija( 2x8)

3.diena
1.spaudimas ant lygaus(3x8)
2.spaud.kampu (3x8-9)
3.hant plesimas(3x8)
4.puloveris(3x8-10)
5.stangos lenkimas(3x8-10)
6.hant nuo kelio(3x9-10)
7presas
193-87kg,stazas 5men,ka vertetu keisti,ar tricepsui neperdauk 3 pratimu,beje sportuoju namie ,buciau labai dekingas jei kas pakomentuotu sia programa.

kaip pradziai labai viskas mano nuomone liux,tik gal imasyk kur ar pakeisk su kuom peciams galinei deltai kazka isidek,ir bicui hameriuka kartais,kad guzo neuzsiaugintum:)

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#100 2009-11-03 22:25

Re: Treniruočių programų įvertinimas!

vaidilutis rašė:

kaip paziurejau cia programose po 6-7 pratimai per diena iseina..o kiek skaiciau tai treniruote negali but ilgesne nei 1h, kaikur net 45min raso..tai kaip jum pavyksta tilpt i toki laika?.. as jau 6 pratimus ant tempo gero darau ir tai nlb telpu i valanda.. ar isvis nera skirtumo kiek laiko truks tavo treniruote? smile

gali trukti ir biski daugiau nei valanda,ypac jei programa 3 dienu turi,as irgi netelpu i valanda dazniausiai

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net