Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#26 2009-11-27 23:15

Re: Racionalus derinys masei

P406 rašė:

Taip, galima pagerinti kitas sritis, taciau cia jau kiekvienam savo smile.  Pvz.manes kitos sritys beveik nedomina. Pradejes sportuoti nustojau tusintis, paskutini karta girtas buwau pries daugiau nei 2metus, nebevaikstau i kavines,biliardines,filmus,meciau rukyti ir tt. Kiekviena diena valgau ta pati maista... Mane domina tik sportas. Tai mano prioritetai- maistas, papildai, o kas jau lieka tai skiriu drabuziams ir knygoms smile. Mano nuomone, jei kazko tikrai nori tai tam ir turi atsideti ir pirmenybe teikti tiem dalykam,kurie tau pades pasiekti tiksla! Nenuejau i biliarda- stai ir papildoma porcija proteino kasdien... Nenuejai pora kartu i kavine stai tau ir bcaa visam menesiui?..

Viskas labai smagu, ypac jei sieki rimtesniu rezultatu, tada tai tampa tiesiog butina.
Jei ziureti tai is megejishkos puses, visishkas uzhsidarymas tik 1 sportui labai siaurina zhmogaus mastyma,benravima ir t.t.
Jokiu budu nenoriu izheisti tikru sportininku, cia jau kita kalba, nes tai ju pasirinktas kelias ir as ji gerbiu.
Visgi nevqaikshciojimas i biliardines, filmuys ir t.t. cia jau skamba ULTRA VARIANTU.
As suprantu jog ALKO pilnas arba atsisdakymas didziaja dalimi tik duos geresniu rezultatu ir sutausos sveikatos, taciau biliarda ir kinas, tikrai nepamaisho.
Kitaip sakant pas tave jau FANATIZMO EPOGEJUS.
Tai gan dazhnas reiskinys.
Tai tavo pasirinkimas, jei taip jautiesi laimingesnis, tai kodelgi ne.
Mano supratimas kardinaliai skirtingas, bet jokiu budu nesakau kad jis yra geresnis. Cia kiekvienam savo.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#27 2009-11-27 23:21

Re: Racionalus derinys masei

P406 rašė:

Taip, galima pagerinti kitas sritis, taciau cia jau kiekvienam savo smile.  Pvz.manes kitos sritys beveik nedomina. Pradejes sportuoti nustojau tusintis, paskutini karta girtas buwau pries daugiau nei 2metus, nebevaikstau i kavines,biliardines,filmus,meciau rukyti ir tt. Kiekviena diena valgau ta pati maista... Mane domina tik sportas. Tai mano prioritetai- maistas, papildai, o kas jau lieka tai skiriu drabuziams ir knygoms smile. Mano nuomone, jei kazko tikrai nori tai tam ir turi atsideti ir pirmenybe teikti tiem dalykam,kurie tau pades pasiekti tiksla! Nenuejau i biliarda- stai ir papildoma porcija proteino kasdien... Nenuejai pora kartu i kavine stai tau ir bcaa visam menesiui?..

Ir del kokiu tikslu paaukojai gyvenima?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#28 2009-11-27 23:22

Re: Racionalus derinys masei

P406 rašė:

Taip, galima pagerinti kitas sritis, taciau cia jau kiekvienam savo smile.  Pvz.manes kitos sritys beveik nedomina. Pradejes sportuoti nustojau tusintis, paskutini karta girtas buwau pries daugiau nei 2metus, nebevaikstau i kavines,biliardines,filmus,meciau rukyti ir tt. Kiekviena diena valgau ta pati maista... Mane domina tik sportas. Tai mano prioritetai- maistas, papildai, o kas jau lieka tai skiriu drabuziams ir knygoms smile. Mano nuomone, jei kazko tikrai nori tai tam ir turi atsideti ir pirmenybe teikti tiem dalykam,kurie tau pades pasiekti tiksla! Nenuejau i biliarda- stai ir papildoma porcija proteino kasdien... Nenuejai pora kartu i kavine stai tau ir bcaa visam menesiui?..

Is avataro ir nicko sprendziu kad ne tik papildam, rubams, knygoms ir maistui maista skiri smile)))

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#29 2009-11-27 23:31

Re: Racionalus derinys masei

Pas mane, tokia problema, arba... arba... As esu tik megejas ir suprantu ir matau,kad tikrai pakankamai, kaip sakai lexus, atbukau... Taciau manes daugiau niekas nedomina, arba nerandu tokio dalyko,kuris sudomintu. Beto  jei as praleidziu treniruote, as grauziuosi,kad va nepadariau to ir to, todel mano siekiai dar per diena nutolo... Todel pradejau skaityti nes matau,kad apart sporto nelabai turiu apie ka kalbeti... Vasara net atostogauti nenorejau vaziuoti, bet maniske ikalbejo, kad reikia big_smile.

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#30 2009-11-27 23:36

Re: Racionalus derinys masei

deja :p . Auto maniskes... Kadangi beveik visus pinigus kisu i save, tai kompromisas buwo auto jai,o papildai ir maistas man. Tiesiog nesugalvojau jokio kito niko tai uzsirasiau trumpini  ir fotke tokio tuningo, kokio maniske noretu big_smile.

Paskutinį kartą taisė P406 (2009-11-27 23:37)

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#31 2009-11-27 23:42

Re: Racionalus derinys masei

OZ rašė:

P406 rašė:

Taip, galima pagerinti kitas sritis, taciau cia jau kiekvienam savo smile.  Pvz.manes kitos sritys beveik nedomina. Pradejes sportuoti nustojau tusintis, paskutini karta girtas buwau pries daugiau nei 2metus, nebevaikstau i kavines,biliardines,filmus,meciau rukyti ir tt. Kiekviena diena valgau ta pati maista... Mane domina tik sportas. Tai mano prioritetai- maistas, papildai, o kas jau lieka tai skiriu drabuziams ir knygoms smile. Mano nuomone, jei kazko tikrai nori tai tam ir turi atsideti ir pirmenybe teikti tiem dalykam,kurie tau pades pasiekti tiksla! Nenuejau i biliarda- stai ir papildoma porcija proteino kasdien... Nenuejai pora kartu i kavine stai tau ir bcaa visam menesiui?..

Ir del kokiu tikslu paaukojai gyvenima?

Va cia ir geriausia- as nesijauciu kazka aukojas! Man patinka eiti i sale, skanu valgyti kose su baltymais, ryzius su tunu... Jau ipratau prie varskes pries miega. Man netgi krize neaktuali tol,kol turiu atliekamu pinigu nueiti i sale big_smile.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#32 2009-11-27 23:56

Re: Racionalus derinys masei

P406 rašė:

Pas mane, tokia problema, arba... arba... As esu tik megejas ir suprantu ir matau,kad tikrai pakankamai, kaip sakai lexus, atbukau... Taciau manes daugiau niekas nedomina, arba nerandu tokio dalyko,kuris sudomintu. Beto  jei as praleidziu treniruote, as grauziuosi,kad va nepadariau to ir to, todel mano siekiai dar per diena nutolo... Todel pradejau skaityti nes matau,kad apart sporto nelabai turiu apie ka kalbeti... Vasara net atostogauti nenorejau vaziuoti, bet maniske ikalbejo, kad reikia big_smile.

Cia kiekvienam savo.
as savo angelui atiduodu gybvenima nuo sekmadienio ikiketvirtadienio, o velniui penktadieni ir sheshtadieni :-)
Taip gal tai ir nesuderinama,bet tai mano laimes formule.pas kiekvien ji kita, jau nekalbant jog ji kinta su metais

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#33 2009-11-28 00:06

Re: Racionalus derinys masei

As ir taip noreciau, bet nesugebu... Iki pradedant sportuoti, tai mane setonas nuo pirmadienio iki sekmadienio valde sad. Baliai festivaliai iki komos 2-3kart.per sav. Kasiakus, vienu metu, pirkdavau beveik taip pat daznai kaip cigaretes... Tai man gaunasi arba svenciu do pobedi arba nesvenciu visai sad.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#34 2009-11-28 00:34

Re: Racionalus derinys masei

P406 rašė:

As ir taip noreciau, bet nesugebu... Iki pradedant sportuoti, tai mane setonas nuo pirmadienio iki sekmadienio valde sad. Baliai festivaliai iki komos 2-3kart.per sav. Kasiakus, vienu metu, pirkdavau beveik taip pat daznai kaip cigaretes... Tai man gaunasi arba svenciu do pobedi arba nesvenciu visai sad.

reiskia turi problemu su priklausomybemis,beje vienas is ryskiausiai pasireiskianciu pozymiu pas tokius zmones pas tave labai ryskus,t.y. puolimas i krastutinumus,nesugebejimas optimaliai susidelioti prioritetus gyvenime,jei megsti knygas,tai yra labai daug idomiu analitiniu knygu apie zmogaus psichologija,kuriu skaitymas padetu spresti sita reikaliuka,esu dirbes su priklausmybe turinciais paaugliais vilniuje,ir patikek zinau ka sakau

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#35 2009-11-28 02:43

Re: Racionalus derinys masei

Shvedas rašė:

P406 rašė:

As ir taip noreciau, bet nesugebu... Iki pradedant sportuoti, tai mane setonas nuo pirmadienio iki sekmadienio valde sad. Baliai festivaliai iki komos 2-3kart.per sav. Kasiakus, vienu metu, pirkdavau beveik taip pat daznai kaip cigaretes... Tai man gaunasi arba svenciu do pobedi arba nesvenciu visai sad.

reiskia turi problemu su priklausomybemis,beje vienas is ryskiausiai pasireiskianciu pozymiu pas tokius zmones pas tave labai ryskus,t.y. puolimas i krastutinumus,nesugebejimas optimaliai susidelioti prioritetus gyvenime,jei megsti knygas,tai yra labai daug idomiu analitiniu knygu apie zmogaus psichologija,kuriu skaitymas padetu spresti sita reikaliuka,esu dirbes su priklausmybe turinciais paaugliais vilniuje,ir patikek zinau ka sakau

kaip tu cia protingai pasakiai nykstys

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#36 2009-11-28 09:31

Re: Racionalus derinys masei

P406 rašė:

OZ rašė:

P406 rašė:

Taip, galima pagerinti kitas sritis, taciau cia jau kiekvienam savo smile.  Pvz.manes kitos sritys beveik nedomina. Pradejes sportuoti nustojau tusintis, paskutini karta girtas buwau pries daugiau nei 2metus, nebevaikstau i kavines,biliardines,filmus,meciau rukyti ir tt. Kiekviena diena valgau ta pati maista... Mane domina tik sportas. Tai mano prioritetai- maistas, papildai, o kas jau lieka tai skiriu drabuziams ir knygoms smile. Mano nuomone, jei kazko tikrai nori tai tam ir turi atsideti ir pirmenybe teikti tiem dalykam,kurie tau pades pasiekti tiksla! Nenuejau i biliarda- stai ir papildoma porcija proteino kasdien... Nenuejai pora kartu i kavine stai tau ir bcaa visam menesiui?..

Ir del kokiu tikslu paaukojai gyvenima?

Va cia ir geriausia- as nesijauciu kazka aukojas! Man patinka eiti i sale, skanu valgyti kose su baltymais, ryzius su tunu... Jau ipratau prie varskes pries miega. Man netgi krize neaktuali tol,kol turiu atliekamu pinigu nueiti i sale big_smile.

Man irgi ne problema: kas sveika ir naudinga, tas ir skanu, riebūs padažai kelia pasibjaurėjimąsmile. Bet pagrindinę investiciją reikėtų daryti į profesinę karjerą, į pagrindą, iš ko duoną valgai, pvz, naujas kompas, anglų k., kokie kursai ar biznis, kad būtų pinigų ir sveikatai, sportui, kelionėms, šeimai, juodai dienai... Sportas -liuks dalykas atsijungti, nueini - kita aplinka, kiti veidai, kitos emocijos, ypač kai pavyksta dar vieną blyną užsidėtbig_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net