Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

niurik
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-10-08
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2007-04-05 19:12

Pėdos stiprinimui

Labasvakaras,
     Atejau galbut ne kulturizmo klausimu, taciau esu is dalies sportininkas ( sokejas ) uzsiimineju sportiniais sokiais. Zinoma nesu jau pradedantis ir nera silpnos pedos, taciau sokant stipriai jauciu kad man gerokai reikia pedas stiprint nes daugelyje pozu tiesiog neissilaikau, galima sakyt raumenys neatlaiko manes. Galbut cia galima butu man teirautis i profesionalu trenery kuris man sudarytu kokia programa pedoms stiprint. Gal kuris padetu situo klausimu ar treniruotem? Isanksto dekoju.

                                                                                       skype : niurik
                                                                                       msn : ca6arka@hotmail.com

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#2 2007-04-05 19:25

Re: Pėdos stiprinimui

Nu tai cia manau tau tiktu blauzdos pratimai , tai tau butu pagrindas , siekt tiek ir slaunies raumenis galetum patreniruot

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#3 2007-04-05 20:34

Re: Pėdos stiprinimui

LaZDiJoKaS rašė:

Nu tai cia manau tau tiktu blauzdos pratimai , tai tau butu pagrindas , siekt tiek ir slaunies raumenis galetum patreniruot

Sutinku, pagrinde pasistiebimai su svoriu padėtų

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#4 2007-04-05 23:52

Re: Pėdos stiprinimui

o siaip be svoriu,gerai begiojimas ant koju pirstu padeda smile pvz man tai  tikrai padejo smile is suolis geresnis smile

Neprisijungęs

 
niurik
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-10-08
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#5 2007-04-06 00:28

Re: Pėdos stiprinimui

hm. Su svoriais cia turite omeny ant koju detis svarsmenis? na as tokius turiu.. bandes treniruotis po +1.5kg ant kojos bet tai ar sveika.. ? nes nusiemus truputi jauciu tempina stipru kaulu.

Neprisijungęs

 
Lutas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-02-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#6 2007-04-06 00:30

Re: Pėdos stiprinimui

sokinejimas per virvute padetu.  smile

Paskutinį kartą taisė Lutas (2007-04-06 00:30)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#7 2007-04-06 07:25

Re: Pėdos stiprinimui

niurik rašė:

hm. Su svoriais cia turite omeny ant koju detis svarsmenis? na as tokius turiu.. bandes treniruotis po +1.5kg ant kojos bet tai ar sveika.. ? nes nusiemus truputi jauciu tempina stipru kaulu.

nea, turiu omenyj pasiemi į rankas štanga ar hantelius ir darai pasistiebimus..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net