Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#1 2010-01-13 17:57

Green Magnitude + Mutant Mass

Gal kas yra gere siuos papildus ?
Kaip juos gereu gert ( pagal laika ) ir ka kiek kartu per diena .

Neprisijungęs

 
neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#2 2010-01-13 17:57

Re: Green Magnitude + Mutant Mass

Svoris mano butu 96kg , patarkit , kaip butu gereu

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#3 2010-01-13 20:04

Re: Green Magnitude + Mutant Mass

neutron rašė:

Svoris mano butu 96kg , patarkit , kaip butu gereu

Ant kiekvieno papildo yra parashytra kaip varoti tai viena.
Antyra zhiuri kas per papildas, sakykim Geineris, tai ar bus Mutant Mass ar TRYS PARSIUKAI MASS, ju vartojimo laikas tas pats, gali skirtis tik Gamintojo nurodytas servingo dydis ir panasiai.
Maziau Lipduku pavadinimus ziurek, tiek i kas Juose rasho.

Neprisijungęs

 
gedas80
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#4 2010-01-14 10:44

Re: Green Magnitude + Mutant Mass

neutron rašė:

Gal kas yra gere siuos papildus ?
Kaip juos gereu gert ( pagal laika ) ir ka kiek kartu per diena .

Del Green magnitude tai galiu pasakyti tik tiek, kad tai ko gero geriasusias kreatino brandinis mixas man asmeniskai is tu kuriuos esu bandes tiek pagal poveiki, tiek pagal skoni, ir kaina gan normali pagal servingu skaiciu.
Asmeniskai man jis skanesnis net ir uz BSN Cellmass. Vartojas labai maloniai.
Poveikis tikrai jauciasi irgi.
Del vartojimo tai ant produkto yra parasyta kas ir kaip. Siaip treniruociu dienom gali vartoti po treniruotes. Ne treniruociu is ryto.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#5 2010-01-26 22:48

Re: Green Magnitude + Mutant Mass

gedas80 rašė:

neutron rašė:

Gal kas yra gere siuos papildus ?
Kaip juos gereu gert ( pagal laika ) ir ka kiek kartu per diena .

Del Green magnitude tai galiu pasakyti tik tiek, kad tai ko gero geriasusias kreatino brandinis mixas man asmeniskai is tu kuriuos esu bandes tiek pagal poveiki, tiek pagal skoni, ir kaina gan normali pagal servingu skaiciu.
Asmeniskai man jis skanesnis net ir uz BSN Cellmass. Vartojas labai maloniai.
Poveikis tikrai jauciasi irgi.
Del vartojimo tai ant produkto yra parasyta kas ir kaip. Siaip treniruociu dienom gali vartoti po treniruotes. Ne treniruociu is ryto.

pradejau ir pats ta green magnitude vartot visiems besiulydamas wink big_smile tik tiek kad dar ne savaiteles nera.. nustebau del skonio, nes lb gaila buvo, bet neturejau obuolinio skonio kurio norejau, buvo tik electri lemonade ar pan, tai galvojau bus koks citrininis bjaurus ar pan, bet visai ne, tikrai lb malonus skonis rock o mutant mass taip pat giria man, vienas zmogus jau 3 maisa is eiles berods pasiieme wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net