Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#1 2010-02-08 19:54

!!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

2 profesionalios koncertines kolonkes po 300watu kiekviena, koloneles yra aktyvios (su integruotais stiprintuvais) tdl atskirai stiprintuvo pirkt nereikes, wirelesai, labai patogu tiek eksplotuot tiek transportuot, yra 2 siustuvai, garso kokybe nepriekaistinga, kala nerealei 1 kolonke 92 decibelus duoda, pas mane kambary stovi tai polnais klausyt neina nes stoga rauna big_smile . Prie situ kolonkiu parduodu dar bosavyka su stiprium, 60l uzdara deze (daryta pagal bliudu charakteristikas), 2x15 coliu bliudai, bendra gale 500wrms, ir stiprekas holywood, 2 isejimai po 256wrms. Deze dariau pats kaip sau, bet db toke situacija kad tenka parduot... Krc aparatura ledovam stovy, nuo pirkimo nepraeje dar net 3 men. Bosavykas vapse nuliovas, dar jo net negrojau nes zemo daznio filtro nenusipirkau, buityje pasyviu nepripazystu o ant aktyvaus ner bapkiu, pats bosas testuotas ir kala tikrai solidzei. Viskas veike nepriekaistingai. Parduodu tik viska kartu. Kaina 1600lt dugnas.  Miestas: Prienai. Daugiau info AP. NUOTRAUKA GALIT PAZIURETI CE -----> http://www.autogidas.lt/skelbimai/-kita … 30671.html

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2010-03-02 23:09)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#2 2010-02-09 15:12

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

Marshalas rašė:

2 profesionalios koncertines kolonkes po 300watu kiekviena, koloneles yra aktyvios (su integruotais stiprintuvais) tdl atskirai stiprintuvo pirkt nereikes, wirelesai, labai patogu tiek eksplotuot tiek transportuot, yra 2 siustuvai, garso kokybe nepriekaistinga, kala nerealei 1 kolonke 92 decibelus duoda, pas mane kambary stovi tai polnais klausyt neina nes stoga rauna big_smile . Prie situ kolonkiu parduodu dar bosavyka su stiprium, 60l uzdara deze (daryta pagal bliudu charakteristikas), 2x15 coliu bliudai, bendra gale 500wrms, ir stiprekas holywood, 2 isejimai po 256wrms. Deze dariau pats kaip sau, bet db toke situacija kad tenka parduot... Krc aparatura ledovam stovy, nuo pirkimo nepraeje dar net 3 men. Bosavykas vapse nuliovas, dar jo net negrojau nes zemo daznio filtro nenusipirkau, buityje pasyviu nepripazystu o ant aktyvaus ner bapkiu, pats bosas testuotas ir kala tikrai solidzei. Viskas veike nepriekaistingai. Parduodu tik viska kartu. Kaina 1800lt  Miestas: Prienai. Daugiau info AP.

speju pagal nicka koloneles Marshall firmos ? big_smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#3 2010-02-09 19:47

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

big_smile nea. Kolonkes 'Dj tech professional' smile 'Marshal' man atrodo geriausios pasaulyje, bent jau buvo seniau, ir kaina ju patikek ne pora stukyciu suplot reiktu, jei kalbam apie koncertines ten kur po 10kv tai turbut desimtim stukas reiktu skaiciuot, jei nestambiau big_smile buvau kaune ce tokioi pardej, kur profesionale aparatura stumdo, ir apsidaires supratau kad be 100k man ten net nera ka veikt.. koncertine gera aparatura lb brangi, bet realei taip kaip man chatoi net sitos aparaturos per daug, ir y koke pirty ar seip y koky tusa per akis tikrai. buna chatoi kaip uzkaiciu tai stogas kilnojasi, visi sodai skamba, net langu atidaryt nereike, visi kaimynai is proto eina big_smile  Nicko kilme truputy is kitos krypties atplauke, bet irgi susije su muzika big_smile

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2010-02-09 19:58)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#4 2010-02-09 21:22

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

Marshalas rašė:

big_smile nea. Kolonkes 'Dj tech professional' smile 'Marshal' man atrodo geriausios pasaulyje, bent jau buvo seniau, ir kaina ju patikek ne pora stukyciu suplot reiktu, jei kalbam apie koncertines ten kur po 10kv tai turbut desimtim stukas reiktu skaiciuot, jei nestambiau big_smile buvau kaune ce tokioi pardej, kur profesionale aparatura stumdo, ir apsidaires supratau kad be 100k man ten net nera ka veikt.. koncertine gera aparatura lb brangi, bet realei taip kaip man chatoi net sitos aparaturos per daug, ir y koke pirty ar seip y koky tusa per akis tikrai. buna chatoi kaip uzkaiciu tai stogas kilnojasi, visi sodai skamba, net langu atidaryt nereike, visi kaimynai is proto eina big_smile  Nicko kilme truputy is kitos krypties atplauke, bet irgi susije su muzika big_smile

marshall matters lp? roll

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#5 2010-02-09 22:38

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

nenormalus rašė:

Marshalas rašė:

big_smile nea. Kolonkes 'Dj tech professional' smile 'Marshal' man atrodo geriausios pasaulyje, bent jau buvo seniau, ir kaina ju patikek ne pora stukyciu suplot reiktu, jei kalbam apie koncertines ten kur po 10kv tai turbut desimtim stukas reiktu skaiciuot, jei nestambiau big_smile buvau kaune ce tokioi pardej, kur profesionale aparatura stumdo, ir apsidaires supratau kad be 100k man ten net nera ka veikt.. koncertine gera aparatura lb brangi, bet realei taip kaip man chatoi net sitos aparaturos per daug, ir y koke pirty ar seip y koky tusa per akis tikrai. buna chatoi kaip uzkaiciu tai stogas kilnojasi, visi sodai skamba, net langu atidaryt nereike, visi kaimynai is proto eina big_smile  Nicko kilme truputy is kitos krypties atplauke, bet irgi susije su muzika big_smile

marshall matters lp? roll

The real slim shady ? big_smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#6 2010-02-09 22:59

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

nenormalus rašė:

Marshalas rašė:

big_smile nea. Kolonkes 'Dj tech professional' smile 'Marshal' man atrodo geriausios pasaulyje, bent jau buvo seniau, ir kaina ju patikek ne pora stukyciu suplot reiktu, jei kalbam apie koncertines ten kur po 10kv tai turbut desimtim stukas reiktu skaiciuot, jei nestambiau big_smile buvau kaune ce tokioi pardej, kur profesionale aparatura stumdo, ir apsidaires supratau kad be 100k man ten net nera ka veikt.. koncertine gera aparatura lb brangi, bet realei taip kaip man chatoi net sitos aparaturos per daug, ir y koke pirty ar seip y koky tusa per akis tikrai. buna chatoi kaip uzkaiciu tai stogas kilnojasi, visi sodai skamba, net langu atidaryt nereike, visi kaimynai is proto eina big_smile  Nicko kilme truputy is kitos krypties atplauke, bet irgi susije su muzika big_smile

marshall matters lp? roll

jap, the same, Slim Shady cool

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#7 2010-02-09 23:06

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

E5 rašė:

nenormalus rašė:

Marshalas rašė:

big_smile nea. Kolonkes 'Dj tech professional' smile 'Marshal' man atrodo geriausios pasaulyje, bent jau buvo seniau, ir kaina ju patikek ne pora stukyciu suplot reiktu, jei kalbam apie koncertines ten kur po 10kv tai turbut desimtim stukas reiktu skaiciuot, jei nestambiau big_smile buvau kaune ce tokioi pardej, kur profesionale aparatura stumdo, ir apsidaires supratau kad be 100k man ten net nera ka veikt.. koncertine gera aparatura lb brangi, bet realei taip kaip man chatoi net sitos aparaturos per daug, ir y koke pirty ar seip y koky tusa per akis tikrai. buna chatoi kaip uzkaiciu tai stogas kilnojasi, visi sodai skamba, net langu atidaryt nereike, visi kaimynai is proto eina big_smile  Nicko kilme truputy is kitos krypties atplauke, bet irgi susije su muzika big_smile

marshall matters lp? roll

The real slim shady ? big_smile

For the real slim shady pease stend up big_smile I repeat, for the real slim shady plese stend up lol we gona have problem here big_smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#8 2010-02-09 23:22

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

Chebra nestumkit, perkam aparatura kol pasiulymas dar sviezes big_smile Tos koncertines kolonkes daugefunkcines, jose kiekvienoi yra po papildoma galios isejima 110watu, galima pasijunkt dar minimum 2 kolonkes. + yra galimybe junkt microfona tiesei y kolonkes. + reguliojasi auksti, zemi, midai. + galima garso signala pajunkt tiesei y kolonkes be jokio siustuvo, aisku tam reike nusipirkt specele fyske, ja nesunku bus rast betkokioi elektros prekiu pardej nes ji yra universali. Krc, kaip minejau viskas ledovam stovy, uz toke kaina niekur negausit net panasios aparaturos panasem stovy. PERKAT KLAUSOT IR DZIAUGETES PROFESIONALAUS GARSO KOKYBE big_smile jokiu laidu, nieko, viskas paprasta tvarkinga ir patogu wink

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#9 2010-02-22 22:06

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

o kur cia pakoncertuosi su 2x300watu? gal nuli pamirsai darasyt prie watu?

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#10 2010-02-22 22:46

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

jutas rašė:

o kur cia pakoncertuosi su 2x300watu? gal nuli pamirsai darasyt prie watu?

matosi kad suprantantis... tokios kolonkes naudojamos per renginius lauke igarsinti. aisku jei nori kad butu kaip koncerte, tai ir kiekis ju turi buti kitoks, ir tada prie kainos reikes nuli prirasyti.

Prisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#11 2010-02-25 18:53

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

marius79 rašė:

jutas rašė:

o kur cia pakoncertuosi su 2x300watu? gal nuli pamirsai darasyt prie watu?

matosi kad suprantantis... tokios kolonkes naudojamos per renginius lauke igarsinti. aisku jei nori kad butu kaip koncerte, tai ir kiekis ju turi buti kitoks, ir tada prie kainos reikes nuli prirasyti.

nebutinai per renginius.. Jam ce atrodo tie 300watu turbut tokios kur buna namu kinas ten kur raso 1200watu ir daugiau, tai o skirtumas tas kad ant namu kino ten tiek tik raso nes tokios galios stiprintuvas fiziskai negali buti namu kino grotuvo dydzio. O sitos kolonkes kur parduodu jos turi realei ta gale ir ne buitine o koncertine, tai reiske kad jos toli grazu neskirtos klausytis buitinem salygom vien del savo 184 ir virsaus decibelu, + bosavykas, tai tu paskaiciuok. aisku ce nedecibeluose esme, o kokybeje bent jau mano toks prioritetas, o tokios kolonkes kurios groja ir kokybiskai ir garsei tai ce dvigubas pliusas nes gali klausyt ir namie ir y tusa vestis ir visa kita, nuo garso nenukence kokybe + bosas islygina trukstamus zemus prie garsaus tu kolonkiu grojimo. Taip kad ce visapusiskai geras pasirinkimas betkurem muzikos megejui, ypac tokem kuris daznai megsta pasitusint ir uzkaist normalei watu wink Kas liece tas kolonkes tikras jau koncertines nuo 3-40 kw kur kulturnamiuose stovi, ar tos kur madonos koncertuose groja drebindamos istisus stadionus, tai galiu pasakyt du dalykus: 1. Ne musu kisenei toke prabanga. Ir 2. Paprastiem zmonem kurie realei is to negyvena, naxer ji ir nereikalinga. O del nulio prirasymo jei kalba eitu apie gera nuliova koncertine aparatura pilnos komplektacijos su visais navarotais tai pridejus viena 0 netilptum net velniui siela pardaves wink big_smile

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2010-02-25 19:13)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#12 2010-02-25 20:46

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

NUOTRAUKA PAZIURET GALIT CE ------------>  http://www.autogidas.lt/skelbimai/-kita … 30671.html

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2010-03-02 23:03)

Neprisijungęs

 
FunDer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-05-06
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 2

#13 2010-02-28 20:51

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

Tu eik pas SOKEJUS i foruma,o ne pas sportininku.

Neprisijungęs

 
boozer
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 1841
Atsiliepimai: 44

#14 2010-02-28 21:29

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

Marshalas rašė:

marius79 rašė:

jutas rašė:

o kur cia pakoncertuosi su 2x300watu? gal nuli pamirsai darasyt prie watu?

matosi kad suprantantis... tokios kolonkes naudojamos per renginius lauke igarsinti. aisku jei nori kad butu kaip koncerte, tai ir kiekis ju turi buti kitoks, ir tada prie kainos reikes nuli prirasyti.

nebutinai per renginius.. Jam ce atrodo tie 300watu turbut tokios kur buna namu kinas ten kur raso 1200watu ir daugiau, tai o skirtumas tas kad ant namu kino ten tiek tik raso nes tokios galios stiprintuvas fiziskai negali buti namu kino grotuvo dydzio. O sitos kolonkes kur parduodu jos turi realei ta gale ir ne buitine o koncertine, tai reiske kad jos toli grazu neskirtos klausytis buitinem salygom vien del savo 184 ir virsaus decibelu, + bosavykas, tai tu paskaiciuok. aisku ce nedecibeluose esme, o kokybeje bent jau mano toks prioritetas, o tokios kolonkes kurios groja ir kokybiskai ir garsei tai ce dvigubas pliusas nes gali klausyt ir namie ir y tusa vestis ir visa kita, nuo garso nenukence kokybe + bosas islygina trukstamus zemus prie garsaus tu kolonkiu grojimo. Taip kad ce visapusiskai geras pasirinkimas betkurem muzikos megejui, ypac tokem kuris daznai megsta pasitusint ir uzkaist normalei watu wink Kas liece tas kolonkes tikras jau koncertines nuo 3-40 kw kur kulturnamiuose stovi, ar tos kur madonos koncertuose groja drebindamos istisus stadionus, tai galiu pasakyt du dalykus: 1. Ne musu kisenei toke prabanga. Ir 2. Paprastiem zmonem kurie realei is to negyvena, naxer ji ir nereikalinga. O del nulio prirasymo jei kalba eitu apie gera nuliova koncertine aparatura pilnos komplektacijos su visais navarotais tai pridejus viena 0 netilptum net velniui siela pardaves wink big_smile

Keletas patikslinimu: ~180 db yra pasaulio SPL rekordas ir mirtis zmogui smile Ant koloneliu db zymimas ne galimas isgauti triuksmo lygis, o garsiakalbio jautrumas, reiskia tavo koloneles padavus 1w stiprumo signala teoriskai gali groti 92 db garsu. vatu matavime yra daug standartu, rms, pmpo, max ir kt., taigi 300 W cia panasu i tiesa. O siaip viskas gerai, kalbasa smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#15 2010-03-01 11:14

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

boozer rašė:

Marshalas rašė:

marius79 rašė:


matosi kad suprantantis... tokios kolonkes naudojamos per renginius lauke igarsinti. aisku jei nori kad butu kaip koncerte, tai ir kiekis ju turi buti kitoks, ir tada prie kainos reikes nuli prirasyti.

nebutinai per renginius.. Jam ce atrodo tie 300watu turbut tokios kur buna namu kinas ten kur raso 1200watu ir daugiau, tai o skirtumas tas kad ant namu kino ten tiek tik raso nes tokios galios stiprintuvas fiziskai negali buti namu kino grotuvo dydzio. O sitos kolonkes kur parduodu jos turi realei ta gale ir ne buitine o koncertine, tai reiske kad jos toli grazu neskirtos klausytis buitinem salygom vien del savo 184 ir virsaus decibelu, + bosavykas, tai tu paskaiciuok. aisku ce nedecibeluose esme, o kokybeje bent jau mano toks prioritetas, o tokios kolonkes kurios groja ir kokybiskai ir garsei tai ce dvigubas pliusas nes gali klausyt ir namie ir y tusa vestis ir visa kita, nuo garso nenukence kokybe + bosas islygina trukstamus zemus prie garsaus tu kolonkiu grojimo. Taip kad ce visapusiskai geras pasirinkimas betkurem muzikos megejui, ypac tokem kuris daznai megsta pasitusint ir uzkaist normalei watu wink Kas liece tas kolonkes tikras jau koncertines nuo 3-40 kw kur kulturnamiuose stovi, ar tos kur madonos koncertuose groja drebindamos istisus stadionus, tai galiu pasakyt du dalykus: 1. Ne musu kisenei toke prabanga. Ir 2. Paprastiem zmonem kurie realei is to negyvena, naxer ji ir nereikalinga. O del nulio prirasymo jei kalba eitu apie gera nuliova koncertine aparatura pilnos komplektacijos su visais navarotais tai pridejus viena 0 netilptum net velniui siela pardaves wink big_smile

Keletas patikslinimu: ~180 db yra pasaulio SPL rekordas ir mirtis zmogui smile Ant koloneliu db zymimas ne galimas isgauti triuksmo lygis, o garsiakalbio jautrumas, reiskia tavo koloneles padavus 1w stiprumo signala teoriskai gali groti 92 db garsu. vatu matavime yra daug standartu, rms, pmpo, max ir kt., taigi 300 W cia panasu i tiesa. O siaip viskas gerai, kalbasa smile

aciu kad pataisei smile nu zinai nesu as asas tik paprastas megejas.. beje apie galios matavimo standartus zinau, nieko neapgaudineju, sakau viska kaip yra wink

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#16 2011-01-11 01:19

Re: !!!!!! Parduodu Galinga Garso Aparatura !!!!!!

Adminai istrinkit sita skelbima jei nesunku.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net