Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#26 2010-06-25 20:27

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

O kaip sekes demo saskaitoj? beje, koki brokeri naudoji?

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#27 2010-06-25 20:29

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Pataisiau po to dėl buto, kai pažiūrėjau skelbimus smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#28 2010-06-25 20:36

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Makleris rašė:

O kaip sekes demo saskaitoj? beje, koki brokeri naudoji?

Daug visokiu sistemu isbandziau tai sekesi labai ivairiai, beje as tik pagal technine analize prekiauju, sekti visas naujienas siek tiek sudetinga ir ne visos jos vienodai itakoja kaina, tai tam dar reiktu skirti nemazai laiko, kad viska isisavint. Dabar jau lyg i pliusa viskas eina. Brokeris Gain Capital, per prekybaforex.lt, realia irgi ten atsidarysiu, nes matosi, kad rimtai jie dirba ir manau ten butu patikimiausia. Rusiskais brokeriais kur siulo visokius bonusus nelabai pasitikiu.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#29 2010-06-25 20:47

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Dar neblogai iseina auto dalimis ardyti, sita pats isbandziau, turejau tokia sudauzyta masina, visi srotininkai siule uz ja apie 1500 lt, max buvo 2000 lt, as uz dalis gavau jau 4000 lt ir tai dar kai kas like, sveika tokia masina tada apie 7000-8000 lt kainavo. nu tai va jei randi nebrangiai sudauzyta ir yra kur laikyt dalis galima prisidurt kapeika, tik tiek, kad uztrunka kol viska isparduodi ir reikia modeli gerai pasirinkti, vienu detales gerai perka, kitu gali metu metais prastoveti.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#30 2010-06-25 21:23

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Bent jau man patiko sis website http://www.traders.lt/

bei sitas sekti naujienas http://www.bloomberg.com/markets/economic-calendar/
--
buvau nusiziurejes OANDA, reiks pabandyt ta gain capital

Paskutinį kartą taisė Makleris (2010-06-25 21:24)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#31 2010-06-25 22:04

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

studentas rašė:

Makleris rašė:

Studentas, o skaitai forexfactory.com? Ten yra zmoniu, kurie is forex gyvena, desto savo prognozes. Taip pat reikia sekti svarbiausias naujienas, galima neblogai pasipelnyt is ju, taciau galima ir lb greit pralosht, jei naudojamas netinkamas svertas ar stengiamasi atlost minusa. Butent taip as sudeginau savo mini sask. smile visai patiko man forex, reiks vel turbut pradet dometis juo. Taip pat gan neblogas yra lt saitas apie investicijas, negaliu db parasyt nes ne prie savo pc sedziu.
Nesupratau kodel iskart su 1k euru(?) banku nori list i live forex..jei noresi galesiu parasyt gerus forumus, nors jei pats domiesi gal zinai

Forexfactory.com dar neskaiciau, kazkaip pakako info lietuviu kalba, puiki svetaine prekybaforex.lt yra viskas ko reikia pradziai ir ikurejas zmogus is to gyvenantis. 1k euru todel, kad as prekiauciau dieniniam periode, ten daznai prireikia stop'u iki 200-300 punktu tai pora nesekmingu prekybu ir nelieka mazos saskaitos, aisku galima ir nuo kokiu 500 euru bandyt jei prekiausi kokiais 0,01 lotu ir svertas 1:100.

Jaunimas, su svertu 1:100 ishleksi i ora per pirmas stiprias naujienas.
Teko i Forexa 12k imest ir pasakysiu mano pasirinktas 1:50 svertas buvo gerokai per didelis.
200-300 punktu sakai. o tai kam yra sukurti stop lossai ?..
siulyciau paiskaitinet bent jau www.babypips.com kad bent jau orientacija igyt.
1K euru cia juokinga suma ir cia gali nebent MICRO saskaita dalyauti ir tai sakyciau tik tam kad pajaust adrenalina, nes tai ka jus DEMO darot, tai net arti REAL nestovi.
Kai su realiai pinigais dalyauji visai kitas jausmas, reikia ishmokti valdyti panika ir t.t
Yra milijonai taktiku, vienos labai elementarios, kitos begalo sudetingos, elgi viena taktika naudojama su viena valiutu pora,visai kita bus naudojama kitai valiutu porai ir t.t.
Tai begalo idomus uzhsiemimas.

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2010-06-25 22:14)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#32 2010-06-25 22:40

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

lexusrx rašė:

studentas rašė:

Makleris rašė:

Studentas, o skaitai forexfactory.com? Ten yra zmoniu, kurie is forex gyvena, desto savo prognozes. Taip pat reikia sekti svarbiausias naujienas, galima neblogai pasipelnyt is ju, taciau galima ir lb greit pralosht, jei naudojamas netinkamas svertas ar stengiamasi atlost minusa. Butent taip as sudeginau savo mini sask. smile visai patiko man forex, reiks vel turbut pradet dometis juo. Taip pat gan neblogas yra lt saitas apie investicijas, negaliu db parasyt nes ne prie savo pc sedziu.
Nesupratau kodel iskart su 1k euru(?) banku nori list i live forex..jei noresi galesiu parasyt gerus forumus, nors jei pats domiesi gal zinai

Forexfactory.com dar neskaiciau, kazkaip pakako info lietuviu kalba, puiki svetaine prekybaforex.lt yra viskas ko reikia pradziai ir ikurejas zmogus is to gyvenantis. 1k euru todel, kad as prekiauciau dieniniam periode, ten daznai prireikia stop'u iki 200-300 punktu tai pora nesekmingu prekybu ir nelieka mazos saskaitos, aisku galima ir nuo kokiu 500 euru bandyt jei prekiausi kokiais 0,01 lotu ir svertas 1:100.

Jaunimas, su svertu 1:100 ishleksi i ora per pirmas stiprias naujienas.
Teko i Forexa 12k imest ir pasakysiu mano pasirinktas 1:50 svertas buvo gerokai per didelis.
200-300 punktu sakai. o tai kam yra sukurti stop lossai ?..
siulyciau paiskaitinet bent jau www.babypips.com kad bent jau orientacija igyt.
1K euru cia juokinga suma ir cia gali nebent MICRO saskaita dalyauti ir tai sakyciau tik tam kad pajaust adrenalina, nes tai ka jus DEMO darot, tai net arti REAL nestovi.
Kai su realiai pinigais dalyauji visai kitas jausmas, reikia ishmokti valdyti panika ir t.t
Yra milijonai taktiku, vienos labai elementarios, kitos begalo sudetingos, elgi viena taktika naudojama su viena valiutu pora,visai kita bus naudojama kitai valiutu porai ir t.t.
Tai begalo idomus uzhsiemimas.

Na dabar demo saskaitoj svertas 1:100, saskaita micro ir ten prekiaut galima nebutinai po 1 lota, gali but ir 0,01, tokiu atveju vienas punktas apie 10 ct. Stop losai pas mane buna nuo 50 iki max 300 punktu, ziurint kokia valiutu pora ir kokia sistema, dieniniam periode, nu tai va jei stopas 300 punktu ir prekiauji 0,01 lotu tai leidi sau prarast 30 euru kainai pasisukus priesinga kryptim. Manau 1000 euru pradziai, pajaust viska realiai butu pakankamai, bet dar ir demo man pakanka, daug ka reikia ismokt. O siaip tikrai idomu ir verta pasigilinti, yra kas is to gyvena visai neblogai, o dar daugiau viska praranda big_smile

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#33 2010-06-25 23:41

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Forex man visada atrode didele rizika, panasiai kaip Pokeris smile rinksciausi marketinga pastovesne investicija, kuriai nereikia tiek daug pinigu, o prekiauti papildais po 4klt ar 250usd tai nesamones clickbank.com ir panasaus tipo jau rimciau

Paskutinį kartą taisė sidaz (2010-06-25 23:41)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#34 2010-06-25 23:45

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

studentas rašė:

lexusrx rašė:

studentas rašė:


Forexfactory.com dar neskaiciau, kazkaip pakako info lietuviu kalba, puiki svetaine prekybaforex.lt yra viskas ko reikia pradziai ir ikurejas zmogus is to gyvenantis. 1k euru todel, kad as prekiauciau dieniniam periode, ten daznai prireikia stop'u iki 200-300 punktu tai pora nesekmingu prekybu ir nelieka mazos saskaitos, aisku galima ir nuo kokiu 500 euru bandyt jei prekiausi kokiais 0,01 lotu ir svertas 1:100.

Jaunimas, su svertu 1:100 ishleksi i ora per pirmas stiprias naujienas.
Teko i Forexa 12k imest ir pasakysiu mano pasirinktas 1:50 svertas buvo gerokai per didelis.
200-300 punktu sakai. o tai kam yra sukurti stop lossai ?..
siulyciau paiskaitinet bent jau www.babypips.com kad bent jau orientacija igyt.
1K euru cia juokinga suma ir cia gali nebent MICRO saskaita dalyauti ir tai sakyciau tik tam kad pajaust adrenalina, nes tai ka jus DEMO darot, tai net arti REAL nestovi.
Kai su realiai pinigais dalyauji visai kitas jausmas, reikia ishmokti valdyti panika ir t.t
Yra milijonai taktiku, vienos labai elementarios, kitos begalo sudetingos, elgi viena taktika naudojama su viena valiutu pora,visai kita bus naudojama kitai valiutu porai ir t.t.
Tai begalo idomus uzhsiemimas.

Na dabar demo saskaitoj svertas 1:100, saskaita micro ir ten prekiaut galima nebutinai po 1 lota, gali but ir 0,01, tokiu atveju vienas punktas apie 10 ct. Stop losai pas mane buna nuo 50 iki max 300 punktu, ziurint kokia valiutu pora ir kokia sistema, dieniniam periode, nu tai va jei stopas 300 punktu ir prekiauji 0,01 lotu tai leidi sau prarast 30 euru kainai pasisukus priesinga kryptim. Manau 1000 euru pradziai, pajaust viska realiai butu pakankamai, bet dar ir demo man pakanka, daug ka reikia ismokt. O siaip tikrai idomu ir verta pasigilinti, yra kas is to gyvena visai neblogai, o dar daugiau viska praranda big_smile

Yra toks dalykas kaip statistika, 99% naujoku pirma saskaita davaro iki NULIO.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#35 2010-06-25 23:57

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Zinau statistika, todel ta pirma saskaita ir butu paskirta mokymuisi, jei sudegini nieko baisaus, nusiperki pamoka uz 1000 euru smile Siaip kiek teko skaityt dauguma uzdirbusiu milijonus forexe is pradziu prarado neviena saskaita, tik turbut 1% bando toliau ir uzdirba, o 99 % sudegine pirma saskaita pasitraukia smile

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#36 2010-06-26 00:32

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

svaigstat jus cia kaska bandot uzdirbt is oro jei taip iseitu kaip jus manot tai cia visi milijonieriai butu. pora litu vienas kitas uzdirba o kiek idomu praranda tu litu?big_smile

Paskutinį kartą taisė BlackJezus (2010-06-26 00:32)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#37 2010-06-26 07:58

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:58)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#38 2010-06-26 09:31

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

exite111 rašė:

Marshalas rašė:

ce realei viskas taip yra. Yra ten kam parduot, kas superka. Ce is kontrobandistu ruskas, bonda ar LM perki dedi y masina y panele y sienas y dureles, visur zodziu ce labai daug aiskint bet pasistenksiu ukiskai. Sedi y masina ir vaziuoji, keltas is rygos y svedus, is svedu vaziuoji y norvus. Nebandziau, neturiu investiciju, tureciau lkokes 7k arba gal net su 6k iseitu isiverst, investuociau ir varyciau. Reike masinos ir y cigarus investuot, ir viskas. Zinau kas tuo uzsiima, kele valiuta joptvaimat...

tarkim va turiu 20 k , tai verta mastyt tokias varkes big_smile vistiek ten jei is 100 viena masina patikrina tai utiutiu smile

Ptikek, rizikuot verta, jei nori parasyk y PM pabendrausim detaliau.

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#39 2010-06-26 15:10

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Tikekis Kubilius neskaito sio forumo big_smile

Neprisijungęs

 
Nokutis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 220
Atsiliepimai: 0

#40 2010-06-26 15:34

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Marshalas rašė:

exite111 rašė:

Marshalas rašė:

ce realei viskas taip yra. Yra ten kam parduot, kas superka. Ce is kontrobandistu ruskas, bonda ar LM perki dedi y masina y panele y sienas y dureles, visur zodziu ce labai daug aiskint bet pasistenksiu ukiskai. Sedi y masina ir vaziuoji, keltas is rygos y svedus, is svedu vaziuoji y norvus. Nebandziau, neturiu investiciju, tureciau lkokes 7k arba gal net su 6k iseitu isiverst, investuociau ir varyciau. Reike masinos ir y cigarus investuot, ir viskas. Zinau kas tuo uzsiima, kele valiuta joptvaimat...

tarkim va turiu 20 k , tai verta mastyt tokias varkes big_smile vistiek ten jei is 100 viena masina patikrina tai utiutiu smile

Ptikek, rizikuot verta, jei nori parasyk y PM pabendrausim detaliau.

Sakai neturi pinigu pasiimk greita kredita ir varyk kontrabanda lollol lol kame problema?

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#41 2010-06-26 15:42

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

sidaz rašė:

Tikekis Kubilius neskaito sio forumo big_smile

Kubilius man pirty rankas buciuoja, o mano chebrai padaveju dirba lol

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2010-06-26 15:54)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#42 2010-06-26 15:49

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Nokutis rašė:

Marshalas rašė:

exite111 rašė:


tarkim va turiu 20 k , tai verta mastyt tokias varkes big_smile vistiek ten jei is 100 viena masina patikrina tai utiutiu smile

Ptikek, rizikuot verta, jei nori parasyk y PM pabendrausim detaliau.

Sakai neturi pinigu pasiimk greita kredita ir varyk kontrabanda lollol lol kame problema?

pinigu turiu bet ne tiek kiek reike, o skolintis tokem tikslui tai reike asilu but. Jei pagaus is pirmo karto, ateities juk nenumatysi, kad rizikuot tokeis pinigais reike turet savo nes jei sesi y beta tai geriau ant savo kupros negu y skola..

Neprisijungęs

 
Žydrūnas
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-07-25
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#43 2010-06-26 18:25

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Man tai išvis keista, kad dar kažkas apie marketingus galvoja. Man tai ta visa sistema ir panašiai kaip kokia šių laikų modernesnė, evoliucionavusi sekta, kuri pritraukia narius plaudamos joms smegenis ir prasisuka iš tokių durnelių, žodžiu apsurdas ten išvis man. Ir aplomai tuos "marketingistus" šaudyti reikia už jų tą visur prigrūstą "Būtinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant šį straipsnį jūs galite pakeisti savo gyvenimą! Tai pakeitė mano gyvenimą... " big_smile

Paskutinį kartą taisė Žydrūnas (2010-06-26 18:25)

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#44 2010-06-26 19:17

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Tokie marketingai kaip bodybuilding.com pvz straipsnis informacija apie pvz dieta ar dar karnos ir gale, reklama i produkta, tarkim tas produktas jum pegerins labai kazka ir t.t cia pats geriausias marketingo pavayzdys, pakuri svetaine padarai kazka panasaus ir reklamanuoji, tau mokes uz parduota produkta gerus procentus

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#45 2010-06-26 23:20

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Žydrūnas rašė:

Man tai išvis keista, kad dar kažkas apie marketingus galvoja. Man tai ta visa sistema ir panašiai kaip kokia šių laikų modernesnė, evoliucionavusi sekta, kuri pritraukia narius plaudamos joms smegenis ir prasisuka iš tokių durnelių, žodžiu apsurdas ten išvis man. Ir aplomai tuos "marketingistus" šaudyti reikia už jų tą visur prigrūstą "Būtinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant šį straipsnį jūs galite pakeisti savo gyvenimą! Tai pakeitė mano gyvenimą... " big_smile

Truputi susipainiojai, pirmiausia per google pasiziurek kas yra marketingas smile Cia apie ka rasai tai turbut turi galvoje piramidines sistemas. Gaila, bet nebuvau dar susidures su tokiais kur plauna smegenis, butu idomu sudalyvaut kokiam panasiam seminare, pasiziuret kaip ten jie dirba smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#46 2010-06-26 23:23

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Kijosaki zaidimas CashFlow, moko kaip valdyti savo finansus, stalo zaidimas maciau kainuoja virs 300 lt. Zemiau nuoroda kur galima parsisiusti kompiuterine versija, kaip tik siunciuosi, pasiziuresim kas ten gero smile
http://enterdown.com/games/5471-cashflo … r-dad.html

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#47 2010-06-27 00:12

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

studentas rašė:

Žydrūnas rašė:

Man tai išvis keista, kad dar kažkas apie marketingus galvoja. Man tai ta visa sistema ir panašiai kaip kokia šių laikų modernesnė, evoliucionavusi sekta, kuri pritraukia narius plaudamos joms smegenis ir prasisuka iš tokių durnelių, žodžiu apsurdas ten išvis man. Ir aplomai tuos "marketingistus" šaudyti reikia už jų tą visur prigrūstą "Būtinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant šį straipsnį jūs galite pakeisti savo gyvenimą! Tai pakeitė mano gyvenimą... " big_smile

Truputi susipainiojai, pirmiausia per google pasiziurek kas yra marketingas smile Cia apie ka rasai tai turbut turi galvoje piramidines sistemas. Gaila, bet nebuvau dar susidures su tokiais kur plauna smegenis, butu idomu sudalyvaut kokiam panasiam seminare, pasiziuret kaip ten jie dirba smile

as buvau amway tokiam seminare, patikek plauna smegenis gerai, iskalba zmones gera turi, pradeda labai nuo paprastu dalyku ir tikruju tiesu kuriu nepaneigsi ir poto pradeda po truuti po truputi plauti smegenis, skaityk iki pacio seminaro galo nezinai kokia  ten firma ka tau nori parduoti, nes nieks produkto nebruka, o aiskina paica sistema kokia ji unikali, kaip ten viskas sveika, koncentruota kaip apsimoka, kaip jei apeina trecias ir visas kitas rankas ir gauna is gamintoju.
Istikruju man patko, suzavejo, kaip lengva praplauti zmonems protus, tam zmogui kuris vede visa seminara noretusi paspausti ranka uz gabumus ir duoti zuvi kad zmones apgaudineja big_smile

Mano mama daug ka isbandziusi vienais nusivylus, kitais gan patenkinta, daugiausia pinigu ir dabar dirba avone, turi savo "gauja", ja sefuoja ir renkasi procentus, beda, kad reik zmoniu grupes nemazos ir labai daug laiko suvalgo, kur sako, kad nieko nereiks daryti ir t.t. bullshit, nori pinigu reiks dirbti ir daug.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#48 2010-06-27 09:56

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

Nu cia viena is pardavimo techniku, ispradziu pateiki keleta teiginiu, kuriu nelabai paneigsi arba uzduoti keleta klausimu i kuriuos dauguma atsako taip ir tada jau zmogus labiau tavim tiki, daugiau atsipalaiduoja ir gali stumt savo preke. Jei pardavimas vienkartinis tai galima ivairiai pagaut zmogu ant emociju, bet jei nori tam paciam ne viena karta parduot arba kokia ilgalaike paslauga jau reikia atvirksciai skatint pamastyt.

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#49 2010-06-27 12:42

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

ten va butent tinklini marketingas buvo ir klausimus pateike, vienas koks papuliariausias naminis paukstis (kanarele) ir ta bajeri apie raudona plaktuka. Tipo sugalvoti  iranki, o poto spalva, ir poto jis pasake raudonas plaktukas ir beveik visa sale aikciojo is nuostabos big_smile tai kai tokie mzones tai speju beleka galima ikisti big_smile seip pries einanat man kuriokas pripasakojo kaip cia viskas belekaip kaip jo draugelis uzdirbo 5 stukas per menesi nieko neisleides ir t.t. , o kai paprasiau katalogo su kainomis, tai dave tik vietoje pavartyti, nes tipo reiks grazinti big_smile o kad paziureti viska, sako dw atlekit i jonava paziuresit, tai tik pasakiau, kad jei tokias bapkes darot, tai tipo negalit i namus atvaziuoti ir katalogu duoti ? ir nuejau.
O jie ta Amway stumia, kaip visikai nauja produkta Lietuvoje ir t.t., nors jis cia pasirode daugiau nei pries 20 metu, tiesiog labai placiai nereklamuojamas, nes kiek zinau jie nera registravesi Lietuvoje, tai jei noretu istumtu raga nesumokeja kokiu premiju uz planus ir nieko negaletum padaryti.

Paskutinį kartą taisė Virusas (2010-06-27 12:47)

Neprisijungęs

 
pokeris
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-06-13
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#50 2010-06-27 12:56

Re: Darbas, verslas, investavimas ir t.t.

kad uzdirbti galima, cia minetais budais internete, tai 100%. pats asmeniskai pazystu ne viena dirbanti akciju rinkoje, Forex valiutu rinkoje ir kt srityse, ir uzdirbanti tikrai daug. aisku reikia ismanyti ka darai, nes tikimybe nueiti i minusa visada yra didele. Siaip tokie investavimai yra labai rizikingi, nera garantiju, kad visada busi pliuse. zymiai mazesne rizika yra paciam kurti kokia firma nete, tik aisku reikia registruoti kur nors uzsienyje

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net