Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#26 2010-08-18 16:50

Re: Imunines sistemos stimuliatoriai

nezinau jus ce atpyzdint ar paglostyt big_smile As pats perku vitaminus+mineralus regulerei geriu, zinau geriausius kompleksus kurie mano savijauta pagerina tiek kiek man reike, ir tuo esu patenkintas smile Omega riebiuju rugsciu papildus ir t.t. Ar mane tai daro durnesniu? Nejuokinkit svieto...

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#27 2010-08-18 16:55

Re: Imunines sistemos stimuliatoriai

tie danonke, actimel ir kitas meslas tai tikiu kad nieko stebuklingo nedaro, niekada ju nepirkau ir nepirksiu nes kad komercijos ismislas ir perdetas pagyrimas tai net neabejoju... O apie vitaminus ponas ispera tikrai ismanote nedaug jeigu taip kategoriskai nusistates esi wink

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#28 2010-08-18 16:55

Re: Imunines sistemos stimuliatoriai

Marshalas rašė:

nezinau jus ce atpyzdint ar paglostyt big_smile As pats perku vitaminus+mineralus regulerei geriu, zinau geriausius kompleksus kurie mano savijauta pagerina tiek kiek man reike, ir tuo esu patenkintas smile Omega riebiuju rugsciu papildus ir t.t. Ar mane tai daro durnesniu? Nejuokinkit svieto...

tai as ir minejau kad kas domisi sveika gyvensena sportu ir ttl ,tas zmogus ir perkasi kas jam reikalinga ,net nesportuojan as gerdavau vitaminus 2 kart y metus kad sutvirtinti imunine sitema ,tai galiu pasakyti kad padeda visi pavasary serga as ne ,arba buvau ispanijoj tai vasara karsciai nerialus +35 nakty tai nusipirkau vitaminu ir mineralu ir viskas susitvarke jokiu galvos skausmu ir miegasi normaliai ir apetitas yra ir pernesi ta karsty kitaip.
tikuosi mane supratote smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#29 2010-08-18 17:03

Re: Imunines sistemos stimuliatoriai

kurgitu rašė:

Marshalas rašė:

nezinau jus ce atpyzdint ar paglostyt big_smile As pats perku vitaminus+mineralus regulerei geriu, zinau geriausius kompleksus kurie mano savijauta pagerina tiek kiek man reike, ir tuo esu patenkintas smile Omega riebiuju rugsciu papildus ir t.t. Ar mane tai daro durnesniu? Nejuokinkit svieto...

tai as ir minejau kad kas domisi sveika gyvensena sportu ir ttl ,tas zmogus ir perkasi kas jam reikalinga ,net nesportuojan as gerdavau vitaminus 2 kart y metus kad sutvirtinti imunine sitema ,tai galiu pasakyti kad padeda visi pavasary serga as ne ,arba buvau ispanijoj tai vasara karsciai nerialus +35 nakty tai nusipirkau vitaminu ir mineralu ir viskas susitvarke jokiu galvos skausmu ir miegasi normaliai ir apetitas yra ir pernesi ta karsty kitaip.
tikuosi mane supratote smile

maladec bratan nykstys Vasara per karscius isprakaituoji kaly, magny ir t.t. Juos reike papildyt nes kitaip chuj isgyvensi ten tarp tu aborigenu, kurie jau priprate prie kosminio karscio big_smile

Neprisijungęs

 
Efektas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-07-03
Žinutės: 114
Atsiliepimai: 0

#30 2010-08-18 17:22

Re: Imunines sistemos stimuliatoriai

Galiu rekomenduot Cordyceps'a. Angliskas aprasymas http://herbal-powers.com/cordyceps.html
vaistinese brangus jis, bet galima pigiai jo pasiimt cia http://www.proteinas.lt/sveikatai-stipr … -cs-4.html

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#31 2010-08-19 16:03

Re: Imunines sistemos stimuliatoriai

pats esi bandes ta cordycepsa?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#32 2010-08-22 14:56

Re: Imunines sistemos stimuliatoriai

cordycepsas geras. Dar is naturaliu - biciu duonele

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net