Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Elonas
Naujas dalyvis
Vietovė: london
Registravosi: 2006-06-03
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#26 2007-06-04 18:24

Re: vinstrol

vinstrol rašė:

Elonas rašė:

..jo neblogas studentas..tik nesupratu tu LT ar uzsienyje sportuoji,matau nigeris uz nugaros..
..tu man gali viena dalyka pasakyti,kaip tokias kojas uzvaryti..sedi ant chemijos augini mase,o paskui dieta ir ryskinies..ar kaipnors kitaip..man ir blauzdos gerai atrodo,maziau reiketu krutikuoti,toki lygi pasiekti nekiekvienam iseina ir kiek reikia darbo ideti...pagarba..

nu jo varai mase,po to radedi ryskintis,cm krenta kaip reikalas bet vizualiai atrodo didesnes,nes atsiranda formos visokie uzkirtimai,beje juk prie varzybas kai sedi ant dietos irgi hemija varai tik pries varzybas savaite nutrauki.

..kiek laiko reikejo tau sportuoti,kad pasiektum toki lygi..daug chemijos reikejo..koks tavo varzybinis svoris ir offseason..kas padejo varzyboms ruostis,ar pats programa susistatei..

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#27 2007-06-04 19:36

Re: vinstrol

siaip sportuoju kokius 14metu,bet hemija pradejau gal pries kokius 4metus.off sezon bunu apie112-115,siemet gal daugiau paaugsiu,o per varzybas sveriau98.3.daug ka pats sau reaguliuojuosi,tik pries varzybas cia uk toks zmogelis pataria nes saves nematai kaip keitiesi.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#28 2007-06-04 20:03

Re: vinstrol

Rimtas žmogus, pagarba smile nykstys

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#29 2007-06-04 20:12

Re: vinstrol

Vitamin_C rašė:

Rimtas žmogus, pagarba smile nykstys

dekui atpyliau daug metu be hemijos ir su neperdidziausiu begazu ziniu,bet pamaciau kad be hemijos iki varzybu nieko nebus tada labai saikingai pradejau vartot,pvz apie insulina as ir dabar pries.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#30 2007-06-04 23:39

Re: vinstrol

Kai kurie dar ir dabar galvoja, kad uzlips ant podiumo be steru wink

Neprisijungęs

 
extremasss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-28
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#31 2007-06-05 11:10

Re: vinstrol

uzlipt gali bet ka ten veiksi? sad

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#32 2007-06-05 11:48

Re: vinstrol

Fitneso varžybose manau ir be sterų gali užlipt ant podiumo, o kulturizme tirai nepavysi kitų.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#33 2007-06-05 17:55

Re: vinstrol

extremasss rašė:

uzlipt gali bet ka ten veiksi? sad

lol gerai pasakyta big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#34 2007-06-05 21:58

Re: vinstrol

be stru nieko nebus kalbant apie varzybas,bet svarbu neperlenkt lazdos ir tiketis stebuklu,cia toks sportas kuriam reikia nemazai meteliu atvaryt:)

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#35 2007-06-11 12:02

Re: vinstrol

vinstrol, sauniai sudetas matos kad salej nekasylini, blauzdos isorine galva atsilieka nuo vidines smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#36 2007-06-11 12:22

Re: vinstrol

Taboo rašė:

vinstrol, sauniai sudetas matos kad salej nekasylini, blauzdos isorine galva atsilieka nuo vidines smile

nu jo lygtais sudo nemalu:))o blauzda pas mane vis silpna,niekaip nepramusu ir po25 pakarojimus darau,ir su dideliu svoriu 10-12,ir visokius sokus isbandziau nu suxa kaip neina taip neina:((

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#37 2007-06-11 12:31

Re: vinstrol

vinstrol rašė:

Taboo rašė:

vinstrol, sauniai sudetas matos kad salej nekasylini, blauzdos isorine galva atsilieka nuo vidines smile

nu jo lygtais sudo nemalu:))o blauzda pas mane vis silpna,niekaip nepramusu ir po25 pakarojimus darau,ir su dideliu svoriu 10-12,ir visokius sokus isbandziau nu suxa kaip neina taip neina:((

ampuolyte winio per puse kas 2 dienos, taip skaudes, ir pabandyk pilna amplitude asila, arba leg press abiem kojom 20, tada nuimi viena koja ant istempimo laikai, kita tuo tarpu masazuoji, padarai su viena koja dar 10-12, keiti koja kuri padare masazuoji kita tempiasi ir padarius su kita.. 2-3min masazas abiem, tada pradedi vel abiem kojom tik nuimi pirma koja ta kuri praita karta pirma dare ir taip suki 4 kartus smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#38 2007-06-11 12:41

Re: vinstrol

Taboo rašė:

vinstrol rašė:

Taboo rašė:

vinstrol, sauniai sudetas matos kad salej nekasylini, blauzdos isorine galva atsilieka nuo vidines smile

nu jo lygtais sudo nemalu:))o blauzda pas mane vis silpna,niekaip nepramusu ir po25 pakarojimus darau,ir su dideliu svoriu 10-12,ir visokius sokus isbandziau nu suxa kaip neina taip neina:((

ampuolyte winio per puse kas 2 dienos, taip skaudes, ir pabandyk pilna amplitude asila, arba leg press abiem kojom 20, tada nuimi viena koja ant istempimo laikai, kita tuo tarpu masazuoji, padarai su viena koja dar 10-12, keiti koja kuri padare masazuoji kita tempiasi ir padarius su kita.. 2-3min masazas abiem, tada pradedi vel abiem kojom tik nuimi pirma koja ta kuri praita karta pirma dare ir taip suki 4 kartus smile

jo bandziau panasu sokeli skaudet skauda uzsipompuoja kaip reikalas bet kita diena nelabai jauciasi,zodziu cia mano tikra silpnoji vieta,nu gal kada nors suveiks kas nors:))o del vinio tai as nelabai tikiu kad auga tos grupes i kurias leidi nezinau gal kazkiek bet juk kraujas isnesioja po visa kuna.

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#39 2007-06-11 12:52

Re: vinstrol

vinstrol rašė:

Taboo rašė:

vinstrol rašė:


nu jo lygtais sudo nemalu:))o blauzda pas mane vis silpna,niekaip nepramusu ir po25 pakarojimus darau,ir su dideliu svoriu 10-12,ir visokius sokus isbandziau nu suxa kaip neina taip neina:((

ampuolyte winio per puse kas 2 dienos, taip skaudes, ir pabandyk pilna amplitude asila, arba leg press abiem kojom 20, tada nuimi viena koja ant istempimo laikai, kita tuo tarpu masazuoji, padarai su viena koja dar 10-12, keiti koja kuri padare masazuoji kita tempiasi ir padarius su kita.. 2-3min masazas abiem, tada pradedi vel abiem kojom tik nuimi pirma koja ta kuri praita karta pirma dare ir taip suki 4 kartus smile

jo bandziau panasu sokeli skaudet skauda uzsipompuoja kaip reikalas bet kita diena nelabai jauciasi,zodziu cia mano tikra silpnoji vieta,nu gal kada nors suveiks kas nors:))o del vinio tai as nelabai tikiu kad auga tos grupes i kurias leidi nezinau gal kazkiek bet juk kraujas isnesioja po visa kuna.

as irgi nelabai tikiu nes issivaiksto, bet yra kaip yra blauzda toliausiai nuo sirdies, norint didziausios koncentracijos logiska butu leisti i ja smile yra zinomu  zmoniu kurie su enth + deca pramuse taip keturgalvius leisdamiesi i slaunis o ne i uzpakaliukas, tuo labiau kad vis garsiau kalbama kad uzjurio sportininkai megsta net i bicepsus tokius agresyvius prepus kaip test e ar test ch pasisaudyt, na cia kaip kam, kitiems gal isitikinimai padeda uzsiauginti

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#40 2007-06-16 19:45

Re: vinstrol

su krosais taip pramusiau, kad per koju diena net nedarau jos isvis big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#41 2007-06-16 19:54

Re: vinstrol

Ingrida H2O rašė:

su krosais taip pramusiau, kad per koju diena net nedarau jos isvis big_smile

siulai ir man krosus begiot:))

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#42 2007-06-16 19:59

Re: vinstrol

vinstrol rašė:

Ingrida H2O rašė:

su krosais taip pramusiau, kad per koju diena net nedarau jos isvis big_smile

siulai ir man krosus begiot:))

tai turbut ir taip begioji.. smile nzn.. kitiem kaip tik ryskeja, o man auga.. net si pasiruosima (atrodo taip senai buvo big_smile ) negalejau begioti..

Neprisijungęs

 
partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#43 2007-06-16 20:31

Re: vinstrol

na as krosa vis begioju reguliariai tai blauzda uzsipumpuoja belekaip. nors cia tas poveikis turbut kiekvienam vis kitoks. pagal zmogu manyciau.

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#44 2007-06-16 21:58

Re: vinstrol

Ingrida H2O rašė:

vinstrol rašė:

Ingrida H2O rašė:

su krosais taip pramusiau, kad per koju diena net nedarau jos isvis big_smile

siulai ir man krosus begiot:))

tai turbut ir taip begioji.. smile nzn.. kitiem kaip tik ryskeja, o man auga.. net si pasiruosima (atrodo taip senai buvo big_smile ) negalejau begioti..

nebegioju po varzybu isvis i kardio nenoriu pazet,bet reiks karts nuo karto paprakaituot,beje man blauzda,skyla ryskeja bet neauga.

Neprisijungęs

 
extremasss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-28
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#45 2007-06-16 22:36

Re: vinstrol

suprantu kad visi sako kad blauszda reik daryt po daug pakartojimu, bet pasibandyk ne daugiau 8-6 ir labai letai gal pramus.

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#46 2007-06-17 22:40

Re: vinstrol

extremasss rašė:

suprantu kad visi sako kad blauszda reik daryt po daug pakartojimu, bet pasibandyk ne daugiau 8-6 ir labai letai gal pramus.

zinok bandziau kita diena isvis nieko nejauciu,kakutis esu piktas an jos utiutiu:))

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#47 2007-06-17 22:44

Re: vinstrol

as irgi pikta big_smile vat nzn kas pasidare, bet va paskutiniu metu einant taip uzipompuoja blauzdos, kad atrodo oda truks.. ir taip issipucia ir tokios kietos kietos... parazites..

Neprisijungęs

 
extremasss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-28
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#48 2007-06-17 23:19

Re: vinstrol

vinstrol rašė:

extremasss rašė:

suprantu kad visi sako kad blauszda reik daryt po daug pakartojimu, bet pasibandyk ne daugiau 8-6 ir labai letai gal pramus.

zinok bandziau kita diena isvis nieko nejauciu,kakutis esu piktas an jos utiutiu:))

smile  nieko tikiu kad per laika rasi kas ten nesigauna.

Neprisijungęs

 
Elonas
Naujas dalyvis
Vietovė: london
Registravosi: 2006-06-03
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#49 2007-06-19 22:07

Re: vinstrol

Tai ,Inga gal tavo blauzdas pastoviai meslungis sutraukes,nes kaskaip nerealiai geros pas tave tuos blauzdos..bet siaip saunuole ,taip ir toliau..

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#50 2007-06-19 22:17

Re: vinstrol

Elonas rašė:

Tai ,Inga gal tavo blauzdas pastoviai meslungis sutraukes,nes kaskaip nerealiai geros pas tave tuos blauzdos..bet siaip saunuole ,taip ir toliau..

siaip tai paskutiniu metu tai jausmas butent toks.. atrodo niekad neatsipalaiduoja, kaip itemptos butu istisai.. siaip daug magnio ir kalio vakarais geriu.. skysciu uzsikaupe gal.. siaip ir kojos dar taip pat.. matyt man reiktu pora dienu krist i lova ir iskelus kojas pagulet.. bet..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net