Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MAZIUKAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bebaimiu 3-13
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 331
Atsiliepimai: 4

#51 2010-12-30 22:50

Re: Mano kursas

filia rašė:

MAZIUKAS rašė:

lolardas rašė:

Jau net aš žinau tą saitą, o galvoji čia kursuojantys olose gyvena? lol

Visokiu yra visokiu reikia,as tik idejau nuoroda,ta galejai net tu padaryt siek tiek anksciau.

http://www.fitsport.ru/       
vienas is rimciausiu forumu rusijoj

Kiekvienam pagal poreiki.

Neprisijungęs

 
filia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-06
Žinutės: 254
Atsiliepimai: 1

#52 2010-12-30 22:58

Re: Mano kursas

MAZIUKAS rašė:

filia rašė:

MAZIUKAS rašė:


Visokiu yra visokiu reikia,as tik idejau nuoroda,ta galejai net tu padaryt siek tiek anksciau.

http://www.fitsport.ru/       
vienas is rimciausiu forumu rusijoj

Kiekvienam pagal poreiki.

ten apie viska smile, bent jau forumas nemires kaip steroid.ru

Neprisijungęs

 
MAZIUKAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bebaimiu 3-13
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 331
Atsiliepimai: 4

#53 2010-12-30 23:08

Re: Mano kursas

filia rašė:

MAZIUKAS rašė:

filia rašė:


http://www.fitsport.ru/       
vienas is rimciausiu forumu rusijoj

Kiekvienam pagal poreiki.

ten apie viska smile, bent jau forumas nemires kaip steroid.ru

Nu as jau rasiau,kiekvienam pagal poreiki.Tiek informacijos apie sterus vargiai ar rasi!!!

Neprisijungęs

 
filia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-06
Žinutės: 254
Atsiliepimai: 1

#54 2010-12-30 23:21

Re: Mano kursas

MAZIUKAS rašė:

filia rašė:

MAZIUKAS rašė:


Kiekvienam pagal poreiki.

ten apie viska smile, bent jau forumas nemires kaip steroid.ru

Nu as jau rasiau,kiekvienam pagal poreiki.Tiek informacijos apie sterus vargiai ar rasi!!!

steroid.ru buvo vienas pirmauju mano atrastu saitu, jau vien ivedus i google steroid, tavo mums dovanota big_smile saita ismeta trecioj vietoj,
beje visi steroidu aprasymai cia bendro pobudzio kaip ir bet kuraime kitame saite, steroid.com pavyzdziui,  fitsport.ru man rekomendavo
draugelis is rusijos, tu pirma pasiskaityk forumus  steroid.ru ir fitspor.ru ir kas juose pasisako paskui galesi palygint.

Neprisijungęs

 
MAZIUKAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bebaimiu 3-13
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 331
Atsiliepimai: 4

#55 2010-12-30 23:39

Re: Mano kursas

filia rašė:

MAZIUKAS rašė:

filia rašė:


ten apie viska smile, bent jau forumas nemires kaip steroid.ru

Nu as jau rasiau,kiekvienam pagal poreiki.Tiek informacijos apie sterus vargiai ar rasi!!!

steroid.ru buvo vienas pirmauju mano atrastu saitu, jau vien ivedus i google steroid, tavo mums dovanota big_smile saita ismeta trecioj vietoj,
beje visi steroidu aprasymai cia bendro pobudzio kaip ir bet kuraime kitame saite, steroid.com pavyzdziui,  fitsport.ru man rekomendavo
draugelis is rusijos, tu pirma pasiskaityk forumus  steroid.ru ir fitspor.ru ir kas juose pasisako paskui galesi palygint.

Tai apie tai ir eina kalba,kad reikalinga mums informacija apie sterus butu bendro pobudzio,nes kai pasiskaitai cia uzduodamus klausimus tai susidarai nuomone kad daugelis nezino su kuo jie valgomi ir t.t.Aisku yra ir dauk suprantanciu,paprasciausiai atsirinks kam ko reikia.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net