Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#26 2006-09-08 12:04

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mane irgi kartais darbas "uzhtrumpina"... Buva, kad kazhkuri laika negaliu sportuot, nes darbui atiduodu beveik visa para... Bet paskui tikrai "lomkes" prasideda ir vel norisi i sale...

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#27 2006-09-11 08:24

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Ziuzia rašė:

Bet paskui tikrai "lomkes" prasideda ir vel norisi i sale...

Būna, būna... smile

Neprisijungęs

 
vilmonce
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-10-10
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#28 2006-10-10 09:26

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Labai norėčiau, kad parašytumėt programą svorio metimui dviejų dienų smile .

Neprisijungęs

 
djsoft
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#29 2006-11-09 20:56

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

elektra rašė:

Sveiki, tikiuosi padesite man iveikti problema
visu pirma apie save. sportuoju pakankamai intensyviai jau 7 metai (treniruokliu sale+kardio). viskas prasidejo nuo diletantisku svorio pakilnojimu pusrusyje ir pabegiojimu lauke (pakankamai chaotiskais intervalais), paskui kazkaip giliau visu tuo susidomejau, prisiskaiciau ivairiausios literaturos, pradedant knygomis apie joga (beje ja irgi uzsiiminejau gerus pora metu individualiai) ir baigiant Tom Venuto "Burn The Fat Feed The Muscle", bei ivairius formumus. Bandziau sportuoti klube pagal individualiai man sudaryta programa, taciau nusivyliau (matyt treneris papuole ne tas). dabar programas sudarineju pati, pasikliaudama savo ziniomis ir perskaityta literatura bei pasisakymais forumuose. taigi sportuoju 5-6 dienas per savaite (tiesa visas sporto stazas yra su siokiais tokiais shtilio periodais vasara - atostogu metu, dabar irgi siek tiek apisleidau sad na bet antra vertus kunui reikalingos 1-2 savaiciu pertraukos, tai guodziuos kad nieko baisaus ir nuo kitos savaites vel grisiu i vezes). mano treniruote atrodo taip I ir IV darau koju treniruote, II - nugara, trapecija, tricepsas, V - krutine, peciai, bicepsas. Pries treniruote visada darau 20 min. kardio apsilimui, treniruotes gale po 1 pratimuka kiekvienai preso grupei (apatinis, virsutinis, sonai) ir tempimas. Stengiuosi, kad treniruote truktu 1.5 val., na blogiausiu atveju 2val. III skiriu tik kardio: 0.5 val. pradzioje, tada presas 0.5 val. ir vel kardio 0.5val. ir VI jei turiu valios ir laiko taip pat skiriu kardio. Beje, zinau, kad pecius reiketu treniruoti su kojomis, bet tada tos treniruotes pasidarytu nenormaliai ilgos, taigi tenka nusizengt taisyklems. kojoms skiriu didziausia demesi, nes tai - mano problemine vieta.
toliau mano mityba: stengiuosi maitintis kaip galima sveikiau, 4-5 kartu per diena, butinai pusrycius. saldumynu beveik nevartoju (su nuodememis 1-2 kartus per men.), nevalgau bulviu, miltiniu patiekalu, cukraus, mesos isskyrus paukstiena, pieno produktus tik iki 2proc. riebumo. Stengiuosi pirma dienos puse valgyt angliavandenius, o antroje - baltymus. nors ne visada pavyksta, nes labai megstu vaisius, ir kaip tycia ju zveriskai uzsinoriu vakarais. na bet kaip nors su tuo kovosiu.
del papildu: geriau karnitina, fat burnerius, baltymu kokteilius.

paklausite: kur problema? o ji slypi tame, kad paziurejus i veidrodi as nematau to, ka noriu matyti: nematau merginos su graziais ryskiais raumenukais. i mane paziureje aplinkiniai nepasakytu, kad daug sportuoju. tiesa nesu stora, mano virsutine dalis tvarkoj, bet va, kai zvilgsnis nukrypsta zemiau juosmens... prasideda problemos - per platus klubai, per storos kojos, celiulito uzuomazgos. rimtai rimtai.

todel ir prasau pagalbos. gal galetumete man patarti-padeti, gal ka darau ne taip. aisku, karta buvau nukrypus i krastutinuma - sumazinau suvartojama kieki zemiau leistinos ribos, treniravausi ir nukritau iki 50 kg (o tai mano ugiui jau ligos pozymis esu 176cm). bet kai susigriebiau ir po truputi issikapsciau pasiekiau 66 kg. aisku pagal kmi tai normalu, bet viazdelis ne koks.

taigi tokia ilga-begaline mano uispazinti, nesupykit.
tikiuosi sulaukti pagalbos labai labai, nes dabar esu nevislty.

Jo visu pirma tau reikia pastatyti save i vieta "psichologiskai", kaip ciau tau trumpiau atsakyti, kadangi tiek ilgai sportuoji  ir nieko nesigauna, tai laikas kazka keisti. Maistas yra labvai svarbus. Visu pirma pabandyk pradet vartoti, L carnitina, tai labai veiksmingas dalykas, jo pagrindinis tikslas deginti riebala ir versti i energija. O antra siulau labai gera trenere, as nedarau reklamos, bet ji labai gerai ismano apie body bildinga, o svarbiausiai kad jos tikslai sveikata. Ji dirba LT GYM, vardas  Alina, pabandyk nueiti pasikonsultuoti. Sekmes....

Neprisijungęs

 
djsoft
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#30 2006-11-09 21:14

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

vilmonce rašė:

Labai norėčiau, kad parašytumėt programą svorio metimui dviejų dienų smile .

labai sunku pasakyti tai nuo daug ko priklauso, kiek to svorio tu nori numesti?
Ir per 2d. treniruotes nera toks efektyvus. nebent tik pirma savaite, kol pripratinsi ir apsilsi raumenis. bet jei neiseina tau 3  treniruociu tai, aiska geriau 2 negu nieko.
tau siulau, per pirma treniruote, zinoma apsilimas pilvo presas...-krutine, tricepsas, bicepsas, kadangi darant krutine dirba ir tricepsas, tai tu daug islosi, bet nevisuose pratimuose. 2treniruote, Nugara, peciai, trapecija, kojos.
Patarimai: pradek is anksto naudoti viataminus sanariams FLEXIT -+45 lt sutaupysi nes ten kiek pamenu 180tableciu,taip pat pradek  naudoti L carnitina, jo pagrindine savybe deginti riebala ir versti energija, o jos tau tikrai prireiks, o del pratimu, tai cia atskira litanija ....

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#31 2006-11-20 16:57

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

aciu uz patarima, bet l-karnitina as ir taip vartoju, tiesa sakant jo efektas man tik tas, kad per treniruotes atsiranda daug daugiau energijos, galiu dirbti su didesniais svorisiai, ilgiau daryti kardio.
na siaip po truputi judu i prieki - pakrito svoris, sumazejo apimtys, taciau raumenukai ryskeja labai sunkiai. dar tiksliau - treniruotes pabaigoje ar po jos raumenys matosi, matyt todel, kad yra itempti, bet paskui jie 'digsta", net nezinau, kaip tiksliau issireiksti. ir dar - esu labai jautri angliavandeniams, suvartojus ju nors kiek daugiau tiesiog vizualiai matau, kaip "puciuosi", ir as cia nekalbu apie kokias nors bulkutes ar picas, tikrai ne... bet vistiek esu isistikinus, kad valia gali viska, juk judu i prieki, vadinasi anksciau ar veliau pasieksiu tai, ko noriu.
gal problema ta, kad mano raumenukai tiesiog "pasislepe" po riebaliuku sluoksniu. beje,kazkur skaiciau, kad siekiant isryskinti raumenis treniruote su svoriais is viso netikslinga, galima apsiriboti tik kardio. ka manote apie tokia minti? man kazkaip ji nelabai patikimai skamba...net nznau

Neprisijungęs

 
kate
Naujas dalyvis
Vietovė: lietuva;)
Registravosi: 2007-05-08
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#32 2007-05-16 13:03

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

pritariu;) bet kaip tai ymanoma?big_smile

Neprisijungęs

 
adrenalinas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-06
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#33 2007-05-24 13:56

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

kate rašė:

pritariu;) bet kaip tai ymanoma?big_smile

kate istrink savo dezute nes neinai jau parasyti tau smile

Neprisijungęs

 
Shady
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-14
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#34 2007-06-14 20:15

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

kas gali prašyti bent paprastą dienos sportavimo veiklos ar kaip nors kitaip pavadinus individualų grafiką.

Neprisijungęs

 
nindze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-09-07
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#35 2007-09-08 10:20

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Sveiki. Noreciau, kad padetumete man sudaryti kokia treniruote mergaitei. Jei 12 metu. Nemanau, kad jei reiktu sportuoti su svoriais, pradziai gal uztektu treniruotes su savo svoriu. na ji noretu atsikratyti poros kg. Buciau dekingas.

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#36 2007-10-16 12:32

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

N paneles ir moteros greitai pasidalinkit patirtimi big_smile
o jai ri mtai tai ciuju tik H2O atsakys:

mano keistuolis treneris su savo keistuoliskom idejom mano organizmui vel soka bando ivaryti.
as jau kokius 3m nedariau labai aktyvios kardio. ka darydavau tai steperis ,s lides ir pan ilgas laiko tarpas taciau mazas intensyvumas, nu tai vat jis su galvojo kad man laikas i aerobika.
Tai H2O kiek zinau tai tu anksciau stipriai tai propagavai. ka manai verta? as bijau del keliu priezasciu: del didelio kruvio sirdziiai; del to kad aerobikoje pulsas virsyja 150-160, o kaip zinome svori krenta prie 120-130, o toliau jau istvermes ir kardijo zona, tai ar nebus atvirkstinio efeko kad prades kisti raumens forma?

na kas esate tai dare pasipasakokit, siadnien einu prima karta i aerobika, bus matyt ar iseisiu gyva:D

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#37 2007-10-16 15:06

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Na, kas del aerobikos, tai anksciau strapaliodavau.. bet kai pradejau uzsiimineti fitness ir ruostis varzyboms iskilo problemu su kojom, ne taip raumuo issidestes nuo strapsejimu, kaip pas fitnessiste turetu buti.. is kitos puses ziurint tai tavo tiesa per daug intensyvios kardio metu riebalai degs ne taip optimaliai smile As renkuosi kardio maziausiu pasipriesinimu, kad degtu kalorijos, bet jokiu budu ne tuos pratimus kurie trumpina raumeni, laiptai, begiojimo (del blauzdu), nebent greita ejima, pagrindas dviratukas sporto sales kamputy smile siaip vel ciuozykloj lankytis pradejau, prisimenu jaunystes - vaikystes, taciau nezinau ar i gera..

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#38 2007-10-16 16:12

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

nu tai va blyn as irgi taip manau ir netgi esu isitikinusi kad per daug to  riebalo i rnenumesiu aerobikos deka, bet kzkkeistai mano treneris pastaruoju metu i viska ziuri ir man biski pyktis ima.
supranti jis ir jo buves partneris( kartu treniravosi) treniruoja po fitnesininke.Tai vat as po traumos stora ir lasiniuota ir mano raumenunesimato, o to partnerio sportininke formoje. nu ir keista kad mano treneris pasiduoda tokioms kvailoms provokacijoms ir stume mane i kvailas padetis.

Del kardijo tai man labiausiai veikia slides ir greitas ejimas kampu, dviratukas kartais kelius gelia, kiekviena savaitgali plaukioju po 3-5km, manau kad tai pilnai uztenka nes dieta sureguliuota, treniuortes intensyvios, tiesiog as nemetu daugiau nei 600g i sav kad neprarasciau raumens, ojam norisi kad vat per savaite raumuo islystuu, kzk sunku nes ir as nejauciu palaikymo nei perdaug nesijauciu kad jis manim o ne savim rupinasi.roll

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#39 2008-03-05 22:19

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Ingrida H2O rašė:

Na, kas del aerobikos, tai anksciau strapaliodavau.. bet kai pradejau uzsiimineti fitness ir ruostis varzyboms iskilo problemu su kojom, ne taip raumuo issidestes nuo strapsejimu, kaip pas fitnessiste turetu buti.. is kitos puses ziurint tai tavo tiesa per daug intensyvios kardio metu riebalai degs ne taip optimaliai smile As renkuosi kardio maziausiu pasipriesinimu, kad degtu kalorijos, bet jokiu budu ne tuos pratimus kurie trumpina raumeni, laiptai, begiojimo (del blauzdu), nebent greita ejima, pagrindas dviratukas sporto sales kamputy smile siaip vel ciuozykloj lankytis pradejau, prisimenu jaunystes - vaikystes, taciau nezinau ar i gera..

po ilgos pertraukos pradejau sportuoti (3 kartus per savaite). Pora menesiu viskas lyg ir normaliai - energijos daug, sveikatos  "per krastus liejasi". O dabar pradejo trukti jegu, raumenys kazkaip keistai pavargsta, traukia meslungis. Nieko nesuprantu.... Kas galetu buti?

Neprisijungęs

 
o-pa-pa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#40 2008-03-05 23:18

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

vega rašė:

nu tai va blyn as irgi taip manau ir netgi esu isitikinusi kad per daug to  riebalo i rnenumesiu aerobikos deka, bet kzkkeistai mano treneris pastaruoju metu i viska ziuri ir man biski pyktis ima.
supranti jis ir jo buves partneris( kartu treniravosi) treniruoja po fitnesininke.Tai vat as po traumos stora ir lasiniuota ir mano raumenunesimato, o to partnerio sportininke formoje. nu ir keista kad mano treneris pasiduoda tokioms kvailoms provokacijoms ir stume mane i kvailas padetis.

Del kardijo tai man labiausiai veikia slides ir greitas ejimas kampu, dviratukas kartais kelius gelia, kiekviena savaitgali plaukioju po 3-5km, manau kad tai pilnai uztenka nes dieta sureguliuota, treniuortes intensyvios, tiesiog as nemetu daugiau nei 600g i sav kad neprarasciau raumens, ojam norisi kad vat per savaite raumuo islystuu, kzk sunku nes ir as nejauciu palaikymo nei perdaug nesijauciu kad jis manim o ne savim rupinasi.roll

kazkoks durnas treneris.....nu kas kas o jis tai turetu zinot kaip kas ir po ko.....hmm

Neprisijungęs

 
o-pa-pa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#41 2008-03-05 23:19

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

rudake rašė:

Ingrida H2O rašė:

Na, kas del aerobikos, tai anksciau strapaliodavau.. bet kai pradejau uzsiimineti fitness ir ruostis varzyboms iskilo problemu su kojom, ne taip raumuo issidestes nuo strapsejimu, kaip pas fitnessiste turetu buti.. is kitos puses ziurint tai tavo tiesa per daug intensyvios kardio metu riebalai degs ne taip optimaliai smile As renkuosi kardio maziausiu pasipriesinimu, kad degtu kalorijos, bet jokiu budu ne tuos pratimus kurie trumpina raumeni, laiptai, begiojimo (del blauzdu), nebent greita ejima, pagrindas dviratukas sporto sales kamputy smile siaip vel ciuozykloj lankytis pradejau, prisimenu jaunystes - vaikystes, taciau nezinau ar i gera..

po ilgos pertraukos pradejau sportuoti (3 kartus per savaite). Pora menesiu viskas lyg ir normaliai - energijos daug, sveikatos  "per krastus liejasi". O dabar pradejo trukti jegu, raumenys kazkaip keistai pavargsta, traukia meslungis. Nieko nesuprantu.... Kas galetu buti?

del meslungio tai truksta  magnio berods,razinu valgyk....

Neprisijungęs

 
silvi
Naujas dalyvis
Vietovė: Worcester, UK
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#42 2008-03-05 23:45

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

o-pa-pa rašė:

rudake rašė:

Ingrida H2O rašė:

Na, kas del aerobikos, tai anksciau strapaliodavau.. bet kai pradejau uzsiimineti fitness ir ruostis varzyboms iskilo problemu su kojom, ne taip raumuo issidestes nuo strapsejimu, kaip pas fitnessiste turetu buti.. is kitos puses ziurint tai tavo tiesa per daug intensyvios kardio metu riebalai degs ne taip optimaliai smile As renkuosi kardio maziausiu pasipriesinimu, kad degtu kalorijos, bet jokiu budu ne tuos pratimus kurie trumpina raumeni, laiptai, begiojimo (del blauzdu), nebent greita ejima, pagrindas dviratukas sporto sales kamputy smile siaip vel ciuozykloj lankytis pradejau, prisimenu jaunystes - vaikystes, taciau nezinau ar i gera..

po ilgos pertraukos pradejau sportuoti (3 kartus per savaite). Pora menesiu viskas lyg ir normaliai - energijos daug, sveikatos  "per krastus liejasi". O dabar pradejo trukti jegu, raumenys kazkaip keistai pavargsta, traukia meslungis. Nieko nesuprantu.... Kas galetu buti?

del meslungio tai truksta  magnio berods,razinu valgyk....

Jo, kai meslungis traukia reiskia magnio truksta, nuovargis irgi gal buti nuo magnio trukumo arba gelezies truksta tada smegenys nepakankamai aprupinamos deguonimi ir jautiesi pavargus. Jei daug sportuoji ir daug skysciu geri turi butinai papildomai vartoti mineralus nes jie labai lengvai "issiplauna" o dar pavasaris arteja. Mano brangusis biologas tai noriu nenoriu ikala i galva smile bet kartais pravercia.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#43 2008-03-06 08:43

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

rudake rašė:

Ingrida H2O rašė:

Na, kas del aerobikos, tai anksciau strapaliodavau.. bet kai pradejau uzsiimineti fitness ir ruostis varzyboms iskilo problemu su kojom, ne taip raumuo issidestes nuo strapsejimu, kaip pas fitnessiste turetu buti.. is kitos puses ziurint tai tavo tiesa per daug intensyvios kardio metu riebalai degs ne taip optimaliai smile As renkuosi kardio maziausiu pasipriesinimu, kad degtu kalorijos, bet jokiu budu ne tuos pratimus kurie trumpina raumeni, laiptai, begiojimo (del blauzdu), nebent greita ejima, pagrindas dviratukas sporto sales kamputy smile siaip vel ciuozykloj lankytis pradejau, prisimenu jaunystes - vaikystes, taciau nezinau ar i gera..

po ilgos pertraukos pradejau sportuoti (3 kartus per savaite). Pora menesiu viskas lyg ir normaliai - energijos daug, sveikatos  "per krastus liejasi". O dabar pradejo trukti jegu, raumenys kazkaip keistai pavargsta, traukia meslungis. Nieko nesuprantu.... Kas galetu buti?

Jei pora mėnesių be pertraukos sportuoji, savaitę pailsėk, visiškai sporto nebūtina atsisakyt, gali lengvai kardio keleta treniruočių padaryt, stenkis daugiau valandų pamiegot, gryžus į salę iškart pajausi jėgų antplūdi.

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#44 2008-10-17 10:02

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Uztektu 3 kartu i savaite pradedat treniruotis? Nebutu blogai jeigu treniruociausi I, III, IV(man taip patogiau)? ar geriau I, III, V?  Suprantu kad raumenys turi pailseti, bet galima tuo metu uzsiimti kita kuno vieta.  Ir ar uztektu tik sales? I aerobika netraukia, zadu ziema ant begtakio kiekviena treniruote rimtai prabegt (vasara lauke begiojau). Ka manot? smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#45 2008-10-17 10:25

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

mergytia rašė:

Uztektu 3 kartu i savaite pradedat treniruotis? Nebutu blogai jeigu treniruociausi I, III, IV(man taip patogiau)? ar geriau I, III, V?  Suprantu kad raumenys turi pailseti, bet galima tuo metu uzsiimti kita kuno vieta.  Ir ar uztektu tik sales? I aerobika netraukia, zadu ziema ant begtakio kiekviena treniruote rimtai prabegt (vasara lauke begiojau). Ka manot? smile

Zinoma geriau butu I, III, V , bet jai tau zymiai patogiau ketvirtadienis, split tipo treniruote galiam perstatyti taip, kad butu treniruojamos skirtingos raumenu grupes tad dideles bedos nematau. Taipogi 3 kartai per savaite pradedanciajai pakankamas kiekis. Taipogi geriausias treniruociu derinys butu svoriu treniruotes + kardio treniruote po jos arba atskira kardio trenituociu diena. Taipogi verta pamineti, kad begimas tai nera efektyviusias budas stangrinti kuna. Leto intencyvumo kardio treniruotes atliktos 30min+ duos zymiai efektyvesni rezultata, nes didele dalis kardio treniruotes energijos sanaudu bus paimta is kuno riebalu atsargu.

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#46 2008-10-17 10:51

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Uztektu 3 kartu i savaite pradedat treniruotis? Nebutu blogai jeigu treniruociausi I, III, IV(man taip patogiau)? ar geriau I, III, V?  Suprantu kad raumenys turi pailseti, bet galima tuo metu uzsiimti kita kuno vieta.  Ir ar uztektu tik sales? I aerobika netraukia, zadu ziema ant begtakio kiekviena treniruote rimtai prabegt (vasara lauke begiojau). Ka manot? smile

Zinoma geriau butu I, III, V , bet jai tau zymiai patogiau ketvirtadienis, split tipo treniruote galiam perstatyti taip, kad butu treniruojamos skirtingos raumenu grupes tad dideles bedos nematau. Taipogi 3 kartai per savaite pradedanciajai pakankamas kiekis. Taipogi geriausias treniruociu derinys butu svoriu treniruotes + kardio treniruote po jos arba atskira kardio trenituociu diena. Taipogi verta pamineti, kad begimas tai nera efektyviusias budas stangrinti kuna. Leto intencyvumo kardio treniruotes atliktos 30min+ duos zymiai efektyvesni rezultata, nes didele dalis kardio treniruotes energijos sanaudu bus paimta is kuno riebalu atsargu.

Gali apie jas placiau? Nieko nesuprantu, kas cia per daiktas big_smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#47 2008-10-17 11:18

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

mergytia rašė:

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Uztektu 3 kartu i savaite pradedat treniruotis? Nebutu blogai jeigu treniruociausi I, III, IV(man taip patogiau)? ar geriau I, III, V?  Suprantu kad raumenys turi pailseti, bet galima tuo metu uzsiimti kita kuno vieta.  Ir ar uztektu tik sales? I aerobika netraukia, zadu ziema ant begtakio kiekviena treniruote rimtai prabegt (vasara lauke begiojau). Ka manot? smile

Zinoma geriau butu I, III, V , bet jai tau zymiai patogiau ketvirtadienis, split tipo treniruote galiam perstatyti taip, kad butu treniruojamos skirtingos raumenu grupes tad dideles bedos nematau. Taipogi 3 kartai per savaite pradedanciajai pakankamas kiekis. Taipogi geriausias treniruociu derinys butu svoriu treniruotes + kardio treniruote po jos arba atskira kardio trenituociu diena. Taipogi verta pamineti, kad begimas tai nera efektyviusias budas stangrinti kuna. Leto intencyvumo kardio treniruotes atliktos 30min+ duos zymiai efektyvesni rezultata, nes didele dalis kardio treniruotes energijos sanaudu bus paimta is kuno riebalu atsargu.

Gali apie jas placiau? Nieko nesuprantu, kas cia per daiktas big_smile

Is kitos mano rasytos vietos:
Rekomenduojamas pulsas norint "deginti riebalus" 94-121 duziai per minute. Tai yra paprastas ejimas greitu tempu. Jei tu geros fizines bukles ir tau reikia daugiau kad si lygi pasiektum - koreguok kaip reikia. Taikyk i 110.
Taippat nepamirsk sportuoti su svoriais nes raumuo geriausias riebalu degintojas. (pvz: dideli raumeningi sportininkai vartoja po 5000kcal ir nenutunka)


Pilna diskusija apie tai rasi cia: http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 1&p=30  (jau buvau daves linka wink )

Pai istrauka is kitos mano temos:

Taigi ka reiktu daryti norint sumazinti riebalu sankaupas?
Pirma maisto medziagu pasisavinimas zymiai isauga jai maistass yra suvartojamas kuo labiau isskaidziu ji per diena. pvz asmuo valgantis du didelius maistus po 1250kcal per prisedima tures daugiau riebalu sankaupu nei tas kuris valgys keturis ar daugiau kartu per diena.
Kitas budas yra leto intencyvumo kardio. Tai yra paprastas ejimas 5km/h greiciu. Sirdies ritmas turetu buti 90-121 duziu per minute. Tokia veikla reiktu usiimti bent 30 minuciu nes tik po 20 minuciu tokios veiklos kunas energijai pradeda vartoti ir skaidyti riebalus.

(http://www.kulturizmas.net/forumas/view … hp?id=3619)

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-10-17 11:18)

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#48 2008-10-17 15:20

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Antana5 rašė:


Zinoma geriau butu I, III, V , bet jai tau zymiai patogiau ketvirtadienis, split tipo treniruote galiam perstatyti taip, kad butu treniruojamos skirtingos raumenu grupes tad dideles bedos nematau. Taipogi 3 kartai per savaite pradedanciajai pakankamas kiekis. Taipogi geriausias treniruociu derinys butu svoriu treniruotes + kardio treniruote po jos arba atskira kardio trenituociu diena. Taipogi verta pamineti, kad begimas tai nera efektyviusias budas stangrinti kuna. Leto intencyvumo kardio treniruotes atliktos 30min+ duos zymiai efektyvesni rezultata, nes didele dalis kardio treniruotes energijos sanaudu bus paimta is kuno riebalu atsargu.

Gali apie jas placiau? Nieko nesuprantu, kas cia per daiktas big_smile

Is kitos mano rasytos vietos:
Rekomenduojamas pulsas norint "deginti riebalus" 94-121 duziai per minute. Tai yra paprastas ejimas greitu tempu. Jei tu geros fizines bukles ir tau reikia daugiau kad si lygi pasiektum - koreguok kaip reikia. Taikyk i 110.
Taippat nepamirsk sportuoti su svoriais nes raumuo geriausias riebalu degintojas. (pvz: dideli raumeningi sportininkai vartoja po 5000kcal ir nenutunka)

O kaip pulsa matuoti? skaiciau kad yra kazkokie ant rieso uzsegami matuokliai smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#49 2008-10-17 15:22

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

mergytia rašė:

Antana5 rašė:

mergytia rašė:


Gali apie jas placiau? Nieko nesuprantu, kas cia per daiktas big_smile

Is kitos mano rasytos vietos:
Rekomenduojamas pulsas norint "deginti riebalus" 94-121 duziai per minute. Tai yra paprastas ejimas greitu tempu. Jei tu geros fizines bukles ir tau reikia daugiau kad si lygi pasiektum - koreguok kaip reikia. Taikyk i 110.
Taippat nepamirsk sportuoti su svoriais nes raumuo geriausias riebalu degintojas. (pvz: dideli raumeningi sportininkai vartoja po 5000kcal ir nenutunka)

O kaip pulsa matuoti? skaiciau kad yra kazkokie ant rieso uzsegami matuokliai smile

Na as asmeniskai kardio treniruotes atlieku ant begimo takelio, o ten yra pulso sensoriai. Taipogi esu mates paprastuciu elektroniniu laikroduku su pulso matuokliu.

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#50 2008-10-17 15:26

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Antana5 rašė:


Is kitos mano rasytos vietos:
Rekomenduojamas pulsas norint "deginti riebalus" 94-121 duziai per minute. Tai yra paprastas ejimas greitu tempu. Jei tu geros fizines bukles ir tau reikia daugiau kad si lygi pasiektum - koreguok kaip reikia. Taikyk i 110.
Taippat nepamirsk sportuoti su svoriais nes raumuo geriausias riebalu degintojas. (pvz: dideli raumeningi sportininkai vartoja po 5000kcal ir nenutunka)

O kaip pulsa matuoti? skaiciau kad yra kazkokie ant rieso uzsegami matuokliai smile

Na as asmeniskai kardio treniruotes atlieku ant begimo takelio, o ten yra pulso sensoriai. Taipogi esu mates paprastuciu elektroniniu laikroduku su pulso matuokliu.

Va apie ta laikroduka as ir mastau, nes kartais islekiu i miska su suniu prasibegt tai visai neblogai butu smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net