Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#101 2007-05-11 17:05

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Alibras rašė:

vrx rašė:

Sveiki, nutariau neužilgo baigti masės auginimo periodą. Nuo rudens pradžios iki dabar priaugau ~14-15 kg "masės"
Ūgis 175, svoris 75. Per pastarajį pusantro mėn, prisidėjo + ~3-3,5 kg, nesu patenkintas dabar savo pilvu kuris atrodo kiek išsiputęs, mitybą prižiūriu kiek galiu, tačiau matyt per daug valgiau, nes kaip jau minėjau padidėjo ir pilvas ir tikrai ne raumenim.  Norėčiau pagaliau išvysti savo presą, bei paryškinti ir kitus raumenis. Gerai būtų numesti kokius 5 kg riebalų, manau progresas pasimatytų.

Kaip jums toks grafikas? Bei dėl pačios treniruotės, su esama nelabai gerai būtų pradėt dirbt, nes su ja dirbu jau ~2 mėn, gal kas turit konkrečių treniruotės pvz, labai noriu presą paryškint, kadangi ir palyginus su kitom raumenų grupėm ši atrodo prasčiausiai. Ar reikėtų kiekvienoje treniruotėje daryti presą ? ar apskritai visose 5 dienose ?

Pirmadienis: treniruotė
Antradienis: dviračio mynimas ~30min
Trečiadienis: treniruotė
Ketvirtadienis: dviračio mynimas ~30 min
Penktadienis: treniruotė
savaitgalis: poilsis

Dėl mitybos, valgau 4-6k per dieną, (jei skaičiuojant ir smulkesnius valgymus)
parašysiu ~dabartinę savo mitybą:

ps: paskaičiavus per dieną gaunasi ~ 400 angliavandenių, ~220 baltymų, ~80 riebalų

7:20 | Ryžių ~150g + proteino kokteilis su pienu (250-300ml)
10-11:00  | 300ml apelsinų sulčių + 2bananai (mokyklos laikotarpis)
12-13:00 | Vištienos/Jautienos ~150-200 g + ryžiai/bulvės ~100g + varškės 200g arba 4 kiaušiniai su tryniais su arbata bei rieke duonos su sviestu + varškės 200g
15:00 | Po treniruotės - proteino kokteilis su pienu (250-300ml)
16:00 | Vištienos/Jautienos ~150-100 g + ryžiai/bulvės ~100g
20:00 | 4 kiaušiniai su tryniais su arbata bei rieke duonos su sviestu
21:00-30 | Varškės pokelis 200g

Daržovių valgau prie pietų,vakarienės, bet retokai.. Visų pirmiausia ką manot apie ją ? (čia dabartinė, masės auginimas) Būna kartais šiokių tokiu niuansų, bet šiaip ~ tas pats išlieka visuomet. Ką reiktų keisti ryškinomosi periode mitybos atžvilgiu ?

Nevalgyk tiek daug tryniu, grynas nuodas skrandzio. Cholesterolis, nors aisku ir daug amino turi, bet... uztektu 1 trynio.

Tegu valgo tuos trynius. Supraščiau jei valgytų 10 tai tada reikėtų išmest kelis, bet dabar kai valgo tik 4 tai tikrai nepakenks.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#102 2007-05-11 17:51

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Tai jis per diena ir suvalgo 8. Juos labai sunkiai virksina, nu as nevalgyciau. Man uztenka 5 trynius anksciau suvalgyt, aptemdavo akyse smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#103 2007-05-11 18:03

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Alibras rašė:

Tai jis per diena ir suvalgo 8. Juos labai sunkiai virksina, nu as nevalgyciau. Man uztenka 5 trynius anksciau suvalgyt, aptemdavo akyse smile

Jai žmogui tinka tryniai nematau nieko blogo, o jei dar bando masės priaugt tai tegu tik valgo, trynyje yra daug kalorijų. Tik nevisiem jis skanus aš tai daug negaliu suvalgyt, bloga darosi

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#104 2007-05-11 18:10

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Alibras rašė:

Tai jis per diena ir suvalgo 8. Juos labai sunkiai virksina, nu as nevalgyciau. Man uztenka 5 trynius anksciau suvalgyt, aptemdavo akyse smile

ai, nepastebėjau. Nu tai 2 su tryniais ir 2 be  smile
Nžn ar sunkiai, man gerai. Sportuojantiems ten viską suvirškina kaip reikiant smile

Neprisijungęs

 
rGc
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#105 2007-05-11 18:12

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

studentas rašė:

Alibras rašė:

Tai jis per diena ir suvalgo 8. Juos labai sunkiai virksina, nu as nevalgyciau. Man uztenka 5 trynius anksciau suvalgyt, aptemdavo akyse smile

Jai žmogui tinka tryniai nematau nieko blogo, o jei dar bando masės priaugt tai tegu tik valgo, trynyje yra daug kalorijų. Tik nevisiem jis skanus aš tai daug negaliu suvalgyt, bloga darosi

man tai atvirksciai tryniai skanu, o baltymai jei reiktu viena valgyti tai atpilciau atgal turbut.. smile nes buna tokiu momentu kai kandu kiausini ir tik baltymas papuola tai taip slyksciai.....

Paskutinį kartą taisė rGc (2007-05-11 18:13)

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#106 2007-05-11 18:14

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

rGc rašė:

studentas rašė:

Alibras rašė:

Tai jis per diena ir suvalgo 8. Juos labai sunkiai virksina, nu as nevalgyciau. Man uztenka 5 trynius anksciau suvalgyt, aptemdavo akyse smile

Jai žmogui tinka tryniai nematau nieko blogo, o jei dar bando masės priaugt tai tegu tik valgo, trynyje yra daug kalorijų. Tik nevisiem jis skanus aš tai daug negaliu suvalgyt, bloga darosi

man tai atvirksciai tryniai skanu, o baltymai jei reiktu viena valgyti tai atpilciau atgal turbut.. smile nes buna tokiu momentu kai kandu kiausini ir tik baltymas papuola tai taip slyksciai.....

O ypac kai baltymas nedavires ir toks kaip skystas pusiau minkstas mad

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#107 2007-05-11 18:16

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

rGc rašė:

studentas rašė:

Alibras rašė:

Tai jis per diena ir suvalgo 8. Juos labai sunkiai virksina, nu as nevalgyciau. Man uztenka 5 trynius anksciau suvalgyt, aptemdavo akyse smile

Jai žmogui tinka tryniai nematau nieko blogo, o jei dar bando masės priaugt tai tegu tik valgo, trynyje yra daug kalorijų. Tik nevisiem jis skanus aš tai daug negaliu suvalgyt, bloga darosi

man tai atvirksciai tryniai skanu, o baltymai jei reiktu viena valgyti tai atpilciau atgal turbut.. smile nes buna tokiu momentu kai kandu kiausini ir tik baltymas papuola tai taip slyksciai.....

O man kaip tik atvirkčiai. Šiaip manau pilnai galima valgyt visa kiaušinį, čia juk natūralus maistas, mūsų protėviai valgė daug riebalų ir buvo sveiki, daugiau pakenke dabartiniai pusfabrikačiai.

Neprisijungęs

 
rGc
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#108 2007-05-11 18:29

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Alibras rašė:

rGc rašė:

studentas rašė:


Jai žmogui tinka tryniai nematau nieko blogo, o jei dar bando masės priaugt tai tegu tik valgo, trynyje yra daug kalorijų. Tik nevisiem jis skanus aš tai daug negaliu suvalgyt, bloga darosi

man tai atvirksciai tryniai skanu, o baltymai jei reiktu viena valgyti tai atpilciau atgal turbut.. smile nes buna tokiu momentu kai kandu kiausini ir tik baltymas papuola tai taip slyksciai.....

O ypac kai baltymas nedavires ir toks kaip skystas pusiau minkstas mad

joooo, ziauriau nebuna...

Neprisijungęs

 
rambo2003
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#109 2007-06-08 19:40

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

zinoj kad reikia deginant riebalus daryt 15-20 pakortojimu, o kiek reik seriju?gal kas zinot?

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#110 2007-06-08 20:18

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

rambo2003 rašė:

zinoj kad reikia deginant riebalus daryt 15-20 pakortojimu, o kiek reik seriju?gal kas zinot?

Pakartojimų skaičius ne labai įtakoja riebalų metimą. Svarbiausia daryt KARDIO ir GERAI SUSIREGULIUOT MITYBĄ.

Neprisijungęs

 
res5ect
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-01
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#111 2007-07-10 10:55

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Sweiki atsiprasau iskart kad kartojuosi norejau paklaust kiek laiko geriausia mint dwirati darant kardio nes kai ateina blogi orai tai nelabai isbegsi pabegiot taip begioju apie 45 minutes dar girdejau kad jei neturi ten wisokiu dwiraciu gerai pasokinet per wirwute . Taigi kiek laiko ir kokiu intencyvumu reiktu minti dwirati ir sokineti per wirwute ?

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#112 2007-07-10 17:06

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

res5ect rašė:

Sweiki atsiprasau iskart kad kartojuosi norejau paklaust kiek laiko geriausia mint dwirati darant kardio nes kai ateina blogi orai tai nelabai isbegsi pabegiot taip begioju apie 45 minutes dar girdejau kad jei neturi ten wisokiu dwiraciu gerai pasokinet per wirwute . Taigi kiek laiko ir kokiu intencyvumu reiktu minti dwirati ir sokineti per wirwute ?

20-30 min, intensyviai maziau.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#113 2007-07-13 19:52

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

jei noriu, kad šiektiek būtų progresas ant jėgos darau išviso 3 serijas, 2 serijas po 12 pakartojimų, o trečią seriją su mažesniu svoriu 20-30 tai gerai ryškinimui ir augimui? smile cardio taipat darau :)bet tik vasarą smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#114 2007-07-14 09:49

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Nu jėgos tai gali nesitikėt darydamas tiek pakartojimų, masės gal biški, geriau sumažink pakartojimus.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#115 2007-07-15 11:41

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

na bet aš turiu bėdų su širdim sad , todėl negaliu stipriai pumpuoti.

Neprisijungęs

 
zygimantas1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-24
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#116 2007-08-24 02:29

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

sveiki,kulturizmo srytije esu visai zalias,per vasara priaugau nemazai svorio(15 kg)ir noreciau gal kazkiek ji sumazinti gal kokiais 5 kg ir isryskinti raumenys,anksciau esu sportaves.Mano ugis 180cm,sveriu 86kg,man 16 metu.Dar karta pasikartosiu kulturizmo srity esu zalias,tai noreciau kad pagelbetumete,.

Neprisijungęs

 
Metadonas:)
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-24
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#117 2007-08-24 11:58

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

bestudentaujant uzaugo pilvas o esu kudas tai ziauriai atrodo:) pradejau atsilenkimus daryti, kadangi seniau sportuodavau gan greit atgavau ka turejau...bet riebalu sluoksnis liko vistiek, raumuo kazkur po riebalais smile cia kaip skaiciau galiu reguliuoti mityba ir t.t. bet svoris kris proporcingai nuo viso kuno. Man mesti svorio nelabai norisi nes esu 190 ir 80kg ,tereikia 1kg nuo pilvo smile imanoma ka nors padaryti ? aciu

Neprisijungęs

 
rGc
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#118 2007-08-24 12:23

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

tai ir skaityk foruma kad zalias esi

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#119 2007-08-25 11:49

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Metadonas:) rašė:

bestudentaujant uzaugo pilvas o esu kudas tai ziauriai atrodo:) pradejau atsilenkimus daryti, kadangi seniau sportuodavau gan greit atgavau ka turejau...bet riebalu sluoksnis liko vistiek, raumuo kazkur po riebalais smile cia kaip skaiciau galiu reguliuoti mityba ir t.t. bet svoris kris proporcingai nuo viso kuno. Man mesti svorio nelabai norisi nes esu 190 ir 80kg ,tereikia 1kg nuo pilvo smile imanoma ka nors padaryti ? aciu

Jei nori numest pilvą tai teks ir mest svorį. Nemesdamas jo nenumesi (nekalbu apie visokius nusiurbimus big_smile ).

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#120 2007-08-25 11:55

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

3F rašė:

Metadonas:) rašė:

bestudentaujant uzaugo pilvas o esu kudas tai ziauriai atrodo:) pradejau atsilenkimus daryti, kadangi seniau sportuodavau gan greit atgavau ka turejau...bet riebalu sluoksnis liko vistiek, raumuo kazkur po riebalais smile cia kaip skaiciau galiu reguliuoti mityba ir t.t. bet svoris kris proporcingai nuo viso kuno. Man mesti svorio nelabai norisi nes esu 190 ir 80kg ,tereikia 1kg nuo pilvo smile imanoma ka nors padaryti ? aciu

Jei nori numest pilvą tai teks ir mest svorį. Nemesdamas jo nenumesi (nekalbu apie visokius nusiurbimus big_smile ).

labai gazdinantis zodis... bet numest mano manymu nieko nera... reikia begioti ir dietos prisilaikyt  daryti treniruotes presui tai padetu matyt...

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#121 2007-08-25 12:28

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

funky rašė:

3F rašė:

Metadonas:) rašė:

bestudentaujant uzaugo pilvas o esu kudas tai ziauriai atrodo:) pradejau atsilenkimus daryti, kadangi seniau sportuodavau gan greit atgavau ka turejau...bet riebalu sluoksnis liko vistiek, raumuo kazkur po riebalais smile cia kaip skaiciau galiu reguliuoti mityba ir t.t. bet svoris kris proporcingai nuo viso kuno. Man mesti svorio nelabai norisi nes esu 190 ir 80kg ,tereikia 1kg nuo pilvo smile imanoma ka nors padaryti ? aciu

Jei nori numest pilvą tai teks ir mest svorį. Nemesdamas jo nenumesi (nekalbu apie visokius nusiurbimus big_smile ).

labai gazdinantis zodis...

Parašiau todėl, kad tai vienintelis būdas nieko nedarant jų atsikratyt. Čia tas pats kai nieko nedarant tikėtis raumenų prieaugio smile

Neprisijungęs

 
VaidasGF
Naujas dalyvis
Vietovė: Kuršėnai
Registravosi: 2007-09-11
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#122 2007-09-11 20:33

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Kokius pratimus reikia daryti, norint išryškinti krutinės apačią. Pavizdys:

http://img401.imageshack.us/img401/1188/bepavadinimohw9.th.jpg

Šitą vietą kur pažimėta.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#123 2007-09-11 20:37

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

VaidasGF rašė:

Kokius pratimus reikia daryti, norint išryškinti krutinės apačią. Pavizdys:

http://img401.imageshack.us/img401/1188 … hw9.th.jpg

Šitą vietą kur pažimėta.

neina ryskinti atskiru kuno daliu. jei meti lasni, tai dega jis vientisai nuo visur.. pas tave galbut reljefa reiketu paauginti.. bandyk daryti atsispaudimus ant lygiagrecio wink

Paskutinį kartą taisė emexas (2007-09-11 20:46)

Neprisijungęs

 
VaidasGF
Naujas dalyvis
Vietovė: Kuršėnai
Registravosi: 2007-09-11
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#124 2007-09-11 20:40

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

emexas rašė:

VaidasGF rašė:

Kokius pratimus reikia daryti, norint išryškinti krutinės apačią. Pavizdys:

http://img401.imageshack.us/img401/1188 … hw9.th.jpg

Šitą vietą kur pažimėta.

neina ryskinti atskiru kuno daliu. jei meti lasni, tai dega jis vientisai nuo visur.. pas tave galbut reljefa reiketu paauginti.. bandyk daryti atsispaudimus ant skersinio wink

Atsispaudimai ant skersinio, tai kitaip tariant lygegretis?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#125 2007-09-11 20:46

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

VaidasGF rašė:

emexas rašė:

VaidasGF rašė:

Kokius pratimus reikia daryti, norint išryškinti krutinės apačią. Pavizdys:

http://img401.imageshack.us/img401/1188 … hw9.th.jpg

Šitą vietą kur pažimėta.

neina ryskinti atskiru kuno daliu. jei meti lasni, tai dega jis vientisai nuo visur.. pas tave galbut reljefa reiketu paauginti.. bandyk daryti atsispaudimus ant skersinio wink

Atsispaudimai ant skersinio, tai kitaip tariant lygegretis?

na taip.. per skubejima netaip parasiau big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net