Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ruokis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-09-10
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1 2007-09-22 14:17

Kaip jum mano programele masei augint?

Su sia programa sportavau metus gal puse metu nzn ir rezultatai mates siek tiek wink bet nzn db wel praejau po vasaros sportuot norisi kazko sunkiau gal 4 dienu programa nu net pats nzn smile mano tikslas priauht mases wink
                                       Programa

A

1. stangos spaudimas ant lygaus 4x6
2. pritupimai 4x10
3. prisitraukimai 4x8
4. peciam stumt stanga is priekio 4x8
5. blauzda 5x15


B
1. spaudimas kampu 4x6
2. pritupimai 4x10
3. stangos trauka prie pilvo 4x8
4. mostai i salis su hanteliais 4x8
5. blauzda 5x15

Viena savaite ABA, kita BAB.
Pvz: primadienis A, treciadienis B, penktadienis A, kita savaite pirmadienis B, treciadienis A, penktadienis B


LAUKIU KOMENTARU wink patarkit ka damets ka isimt..aj beje sportuoju pas save stanginei taj treniruokliu nera..

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#2 2007-09-22 14:38

Re: Kaip jum mano programele masei augint?

nu neesu as zinovas, bet jei nori kad raumuo augtu palik jam pakankamai laiko pailset. ir jei manai kad padares pritupimus po dienos poilsio vel darydamas juos palieki pakankamai poilsio raumenims tai nzn.. ypac 4*DESIMT. nemanau kad kas gautusi. surusiuok vienai treniruotei vienas raumenu grupes kurios susije pratimais vienos su kitais, pvz jei drai stangos spaudima daryk ir spaudima peciam, bet taip nukencia sekancio pratimo kokybe pvz peciu, nes tricepsas buna jau pavarges kazkiek. nu o sekancia treniruote jau tas raumenu grupes kurias darei palik ramybej ilsetis ir imk kitas kuriu nedariai ana treniruote. bicepas, blauzdos, tricepsas atsigauna gan greitai ir jau po dienos pilsio galima vel jas paliest, bet didesnes grupes ne. tai pvz stangos spaudima nuo spaudimo peciam gali det i atskiras dienas. taip tricepsas pavarges nemazins kruvio peciam, o jis per diena pilsio bus pailsejas pakankamai... nu as taip manau

pvz

A

1. stangos spaudimas ant lygaus 4x6
2. prisitraukimai 4x7 (su svoriu ant pilvo)
3. vieno hantelio trauka prie krutines 4*7
4. pritupimai 5*6



B
1. peciam stumt stanga is priekio 4x6
2. stangos trauka prie pilvo 4x8
3. mirties trauka 5*6
4. blauzda 5x15

au AB gera mintis siaip. nu bet is programos vistiek lempa gaunas big_smile

Neprisijungęs

 
Ruokis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-09-10
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#3 2007-09-23 14:57

Re: Kaip jum mano programele masei augint?

nesuprantu kodel lempa daug ka sake sportuoja db pansiom full body programom wink

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#4 2007-09-23 15:09

Re: Kaip jum mano programele masei augint?

Ruokis rašė:

nesuprantu kodel lempa daug ka sake sportuoja db pansiom full body programom wink

jei sportuoji ne sausai gali imti aktyvesnia treniruote ar bent damest pratimu

Neprisijungęs

 
Suteneris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-05-29
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#5 2007-09-23 16:50

Re: Kaip jum mano programele masei augint?

As su sita programa sportavau 3 menesius, labai pakylo jega ir ypac mase.. Jeigu nori mases si programa bus kaip tik, tik valgyt reik normaliai. Sitos programos minusas, kad rankos neprogresuoja taip, kaip galetu naudojant koki splita..

Paskutinį kartą taisė Suteneris (2007-09-23 16:50)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net