Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#26 2011-05-14 10:59

Re: Bars power

sportuniversal rašė:

istrink geriau tas nuotraukas cia gedos nesidares, po kokiu 5 metu bandyk ikelt nes dabai tai..... isejai i lauka parodei pirstu  i pirma pasitaikiusi ir bus ne ka  prastesnis uz tave.  wink
ps. tik nepradekit guost kad gerai atrodo ir panasiai.

pagal sita tavo posta speju busi gan pazenges sportininkas, gal net varzybose dalyvaves, laukiam nuotrauku.Tik ar nebusi is tu myzciojanciu mergaiciu, kur tik sneket gali... smile

Paskutinį kartą taisė martelis (2011-05-14 10:59)

Neprisijungęs

 
rimviux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-11
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 0

#27 2011-05-14 11:14

Re: Bars power

sportuniversal rašė:

istrink geriau tas nuotraukas cia gedos nesidares, po kokiu 5 metu bandyk ikelt nes dabai tai..... isejai i lauka parodei pirstu  i pirma pasitaikiusi ir bus ne ka  prastesnis uz tave.  wink
ps. tik nepradekit guost kad gerai atrodo ir panasiai.

laido riteris ane? ;DDDD

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#28 2011-05-14 11:16

Re: Bars power

Neblogai atrodo, peciai man ir krito i aki, ka cia tas shudmalys sportuniversal sneka, tai maziau visiems klausyt.

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#29 2011-05-14 11:22

Re: Bars power

duglas rašė:

Neblogai atrodo, peciai man ir krito i aki, ka cia tas shudmalys sportuniversal sneka, tai maziau visiems klausyt.

nykstys

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#30 2011-05-14 11:53

Re: Bars power

sportuniversal rašė:

istrink geriau tas nuotraukas cia gedos nesidares, po kokiu 5 metu bandyk ikelt nes dabai tai..... isejai i lauka parodei pirstu  i pirma pasitaikiusi ir bus ne ka  prastesnis uz tave.  wink
ps. tik nepradekit guost kad gerai atrodo ir panasiai.

idomu tavo foto pamatyt butu, nes tie kur daug sneka daznai nk neturi isvis...

Neprisijungęs

 
Arvys
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-04-13
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 1

#31 2011-05-14 12:02

Re: Bars power

zaliasss rašė:

sportuniversal rašė:

istrink geriau tas nuotraukas cia gedos nesidares, po kokiu 5 metu bandyk ikelt nes dabai tai..... isejai i lauka parodei pirstu  i pirma pasitaikiusi ir bus ne ka  prastesnis uz tave.  wink
ps. tik nepradekit guost kad gerai atrodo ir panasiai.

idomu tavo foto pamatyt butu, nes tie kur daug sneka daznai nk neturi isvis...

Aivi tau pritariu.. kurie cia labausiai bazarina patarineja ir nieko neturi , ir nieko nesupranta...

Neprisijungęs

 
Sūrelis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-17
Žinutės: 140
Atsiliepimai: 0

#32 2011-05-14 12:21

Re: Bars power

niekas iskart netapo dideliu ir raumeningu viskas dedama laikui begant, o tikrai kaip tokiu metu tikrai visai nieko, pradzia visad buna . Sekmes sporte.

Paskutinį kartą taisė Sūrelis (2011-05-14 12:24)

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#33 2011-05-14 12:44

Re: Bars power

Nepasakyciau, kad prastai, gan neblogai mano akimis smile Idomu tikrai butu pamatyt sportuniversal jei jam sis zmogus atrodo nekaip, tai pats turetu buti tikrai pazenges ir patyres sportininkas smile arba atvirksciai big_smile

Neprisijungęs

 
EVIP
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-03-24
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 1

#34 2011-05-14 13:23

Re: Bars power

robocop rašė:

Nepasakyciau, kad prastai, gan neblogai mano akimis smile Idomu tikrai butu pamatyt sportuniversal jei jam sis zmogus atrodo nekaip, tai pats turetu buti tikrai pazenges ir patyres sportininkas smile arba atvirksciai big_smile

Man atrodo, kad cia ir bus atvirsciai. Kuo mazesnis suo tuo labiau loja cool

Neprisijungęs

 
Voyage-
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Štanginė
Registravosi: 2011-03-31
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#35 2011-05-14 13:37

Re: Bars power

Masteri sportuoji Jonavoj, jo?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#36 2011-05-14 14:50

Re: Bars power

Voyage- rašė:

Masteri sportuoji Jonavoj, jo?

fullpower never die

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#37 2011-05-14 15:22

Re: Bars power

martelis rašė:

sportuniversal rašė:

istrink geriau tas nuotraukas cia gedos nesidares, po kokiu 5 metu bandyk ikelt nes dabai tai..... isejai i lauka parodei pirstu  i pirma pasitaikiusi ir bus ne ka  prastesnis uz tave.  wink
ps. tik nepradekit guost kad gerai atrodo ir panasiai.

pagal sita tavo posta speju busi gan pazenges sportininkas, gal net varzybose dalyvaves, laukiam nuotrauku.Tik ar nebusi is tu myzciojanciu mergaiciu, kur tik sneket gali... smile

Kuo labiau pažengęs sportininkas, tuo jis mažiau lygina su savim ir supranta kad ir tokiai formai laiko ir pastangų nemažai reikia.  Taip  kad čia kažkoks neeilinis variantas, arba koks sūtrauka ir pavydo drabstos

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#38 2011-05-14 15:24

Re: Bars power

Pelkių žirgas rašė:

martelis rašė:

sportuniversal rašė:

istrink geriau tas nuotraukas cia gedos nesidares, po kokiu 5 metu bandyk ikelt nes dabai tai..... isejai i lauka parodei pirstu  i pirma pasitaikiusi ir bus ne ka  prastesnis uz tave.  wink
ps. tik nepradekit guost kad gerai atrodo ir panasiai.

pagal sita tavo posta speju busi gan pazenges sportininkas, gal net varzybose dalyvaves, laukiam nuotrauku.Tik ar nebusi is tu myzciojanciu mergaiciu, kur tik sneket gali... smile

Kuo labiau pažengęs sportininkas, tuo jis mažiau lygina su savim ir supranta kad ir tokiai formai laiko ir pastangų nemažai reikia.  Taip  kad čia kažkoks neeilinis variantas, arba koks sūtrauka ir pavydo drabstos

tik pavydas,mano kaimynas is pavydo sake,kad tokiu kaip as kas antras mieste vaiksto:Dbig_smilebig_smilebig_smile
va as jam peciu tikrai pavydziu:butter:

Paskutinį kartą taisė sporcmenas-2 (2011-05-14 15:24)

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#39 2011-05-14 15:27

Re: Bars power

žiūriu tas vaikiukas ir kitose temose švaistosi neprastai. Kad ir kaip atrodytų, reikia  turėti bent kažkiek savigarbos

http://www.kulturizmas.net/forumas/p345881#p345881

Neprisijungęs

 
EVIP
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-03-24
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 1

#40 2011-05-14 16:28

Re: Bars power

Pelkių žirgas rašė:

žiūriu tas vaikiukas ir kitose temose švaistosi neprastai. Kad ir kaip atrodytų, reikia  turėti bent kažkiek savigarbos

http://www.kulturizmas.net/forumas/p345881#p345881

Gal tas vaikinukas nezino kas per dalykas ta savigarba, tai net neverta apie ja ir sneket.

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#41 2011-05-15 06:57

Re: Bars power

paguodet  vaikina?big_smile
aha rimtai   gerai atrodo lol  dar tokiu nemates huh
gal reiketu pririmti kaip karcia tiesa o ne saldu mela. nes tai yra tiesa kad dar nelaikas deti nuotraukas nes ten nieko nera smile fuckyou

ps.mano adresu galit nieko nerasyt nes man giliai pox.

Paskutinį kartą taisė sportuniversal (2011-05-15 06:59)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#42 2011-05-15 10:30

Re: Bars power

zinokit nieko nesuprantu, pagal mane jis ypac kovo menesi ziauriai gera forma turi, o jus dar kiti sako ''kaip tokio amziaus'' čia betkokiam amziui manau labai puiku butu ziauriai, o ideda kitas kokia foto pečius ar ką, atrodo tik kad stambesnis truputį, bet ryškumo nera, ir visi ziauriai giria kad čia jėga kad puiku ir t.t. šitam bičui pagarba, , bet tikrai kiti juk chemina dar ir dvigubai lievesni.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#43 2011-05-15 10:36

Re: Bars power

sportuniversal rašė:

paguodet  vaikina?big_smile
aha rimtai   gerai atrodo lol  dar tokiu nemates huh
gal reiketu pririmti kaip karcia tiesa o ne saldu mela. nes tai yra tiesa kad dar nelaikas deti nuotraukas nes ten nieko nera smile fuckyou

ps.mano adresu galit nieko nerasyt nes man giliai pox.

Dar vienas ligonis..

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#44 2011-05-15 12:10

Re: Bars power

reik duot jam pailsėti.. butter

Neprisijungęs

 
EVIP
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-03-24
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 1

#45 2011-05-15 12:26

Re: Bars power

sportuniversal rašė:

paguodet  vaikina?big_smile
aha rimtai   gerai atrodo lol  dar tokiu nemates huh
gal reiketu pririmti kaip karcia tiesa o ne saldu mela. nes tai yra tiesa kad dar nelaikas deti nuotraukas nes ten nieko nera smile fuckyou

ps.mano adresu galit nieko nerasyt nes man giliai pox.

Tu  ligonis esi... Bandai cia labai jau protinguoli vaidint, bet gimes sliauziot niekada neskraidysi tai pavydas spaudzia smegenis...  Visiskas durnelis dumbom

Paskutinį kartą taisė EVIP (2011-05-16 09:27)

Neprisijungęs

 
Luck
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2011-05-11
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 2

#46 2011-05-15 17:14

Re: Bars power

sportuniversal rašė:

paguodet  vaikina?big_smile
aha rimtai   gerai atrodo lol  dar tokiu nemates huh
gal reiketu pririmti kaip karcia tiesa o ne saldu mela. nes tai yra tiesa kad dar nelaikas deti nuotraukas nes ten nieko nera smile fuckyou

ps.mano adresu galit nieko nerasyt nes man giliai pox.

Nu tu ir duodi big_smile , pats pakėliai vėja ,pats likai durnelis ,niekas nekaltas smile sėkmės tau sporte didvyri wink gal kada susitiksim galesi man tiesiai į akis papasakot savo tiesas smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#47 2011-05-16 11:00

Re: Bars power

Luck rašė:

sportuniversal rašė:

paguodet  vaikina?big_smile
aha rimtai   gerai atrodo lol  dar tokiu nemates huh
gal reiketu pririmti kaip karcia tiesa o ne saldu mela. nes tai yra tiesa kad dar nelaikas deti nuotraukas nes ten nieko nera smile fuckyou

ps.mano adresu galit nieko nerasyt nes man giliai pox.

Nu tu ir duodi big_smile , pats pakėliai vėja ,pats likai durnelis ,niekas nekaltas smile sėkmės tau sporte didvyri wink gal kada susitiksim galesi man tiesiai į akis papasakot savo tiesas smile

ka ten sutiksi laido riteri koki apsisnarglevusi, man gaila jo jau db ...

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#48 2011-05-16 12:42

Re: Bars power

Na, formos tikrai yra. Ar geros, ar blogos, cia jau priklauso su kuom lyginsi. Jei su megejiskai sportuojanciu, tada viskas labai zjb. Su profais aisku nera ko lyginti. Bet net ir is cia rasanciu ir ant scenos lipanciu tiek trukumu galima rasti, kad ojojoj...

Is kitos puses, aiskiai matosi, kad su apsvietimu suzaista taip, kad gerokai ryskesnis atrodai, nei, turbut, esi. Normaliam apsvietime speju siektike prasciau nei fotkese atrodai smile siaip ar taip, skirtumas tarp senu ir nauju foto didziulis, nesustok progresaves smile

Neprisijungęs

 
Luck
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2011-05-11
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 2

#49 2011-05-16 13:56

Re: Bars power

ishp3ra rašė:

Na, formos tikrai yra. Ar geros, ar blogos, cia jau priklauso su kuom lyginsi. Jei su megejiskai sportuojanciu, tada viskas labai zjb. Su profais aisku nera ko lyginti. Bet net ir is cia rasanciu ir ant scenos lipanciu tiek trukumu galima rasti, kad ojojoj...

Is kitos puses, aiskiai matosi, kad su apsvietimu suzaista taip, kad gerokai ryskesnis atrodai, nei, turbut, esi. Normaliam apsvietime speju siektike prasciau nei fotkese atrodai smile siaip ar taip, skirtumas tarp senu ir nauju foto didziulis, nesustok progresaves smile

Gerbiu tavo nuomuone smile , nžn kaip su apsvietimu kaip ka jis duoda ,jei sakai tai galbūt ,nesiginčysiu ,tik galiu pasakyt kad visada labai ryškus buvau  smile ,visada trūko masės smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#50 2011-05-16 14:36

Re: Bars power

Luck rašė:

ishp3ra rašė:

Na, formos tikrai yra. Ar geros, ar blogos, cia jau priklauso su kuom lyginsi. Jei su megejiskai sportuojanciu, tada viskas labai zjb. Su profais aisku nera ko lyginti. Bet net ir is cia rasanciu ir ant scenos lipanciu tiek trukumu galima rasti, kad ojojoj...

Is kitos puses, aiskiai matosi, kad su apsvietimu suzaista taip, kad gerokai ryskesnis atrodai, nei, turbut, esi. Normaliam apsvietime speju siektike prasciau nei fotkese atrodai smile siaip ar taip, skirtumas tarp senu ir nauju foto didziulis, nesustok progresaves smile

Gerbiu tavo nuomuone smile , nžn kaip su apsvietimu kaip ka jis duoda ,jei sakai tai galbūt ,nesiginčysiu ,tik galiu pasakyt kad visada labai ryškus buvau  smile ,visada trūko masės smile

Nebutina gerbi vien delto, kad cia daug pripostines zinuciu esu big_smile mano forma nuo tavo atsilieka smile

Del apsvietimo paprastai paaiskinsiu, nukreipta sviesa is sono arba virsaus, kad ties "lenkimo" linijomis susidarytu seselis, tokiu budu atrodai daug ryskesnis, nei jei is priekio apsvietima pasidarytum. Cia labai geras (ir prikolnas) straipsnis apie tai, kaip fotografuodamasis gali vienoki arba kitoki ispudi sudaryt:

http://www.bodybuilding.com/fun/silverman2.htm

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net