Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#51 2011-05-25 07:26

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

159159 rašė:

nieks nevynioja bintu ant alkuniu, tu geriau su maike pabandyk spaust, anksčiau Mazeikiai labai aktyviai dalyvaudavo trikovėj, ir pats Amandas (317,5kg paspaudė) lygtais kilęs iš Mazeikiu.
gal kasnors tures tavo dydzio maike ten.

Del bintu zinau, kad nevynioja, bet norejau pameginti tik taip, tai tikrai padeda spaudime, ypac nuo krutines atkelti iki puses.. Su maike pasimeginsu koki karta prie progos .. smile Amandas kiles nuo Mazeikiu, teisingai ..

maikė irgi labai gerai pradžia duoda, jei bus proga butinai išmėgink paspausi velniai žino kiek nykstys

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#52 2011-05-25 09:18

Re: Kurso Dienoraštis

Deja, - Amandas kiles is N.Akmenes, nors nieko tai nekeicia wink

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#53 2011-05-25 10:22

Re: Kurso Dienoraštis

Mandras rašė:

Deja, - Amandas kiles is N.Akmenes, nors nieko tai nekeicia wink

Kazkaip as irgi galvojau, kad is Mazeikiu, nes esu mates video, kaip jis Svyturyje sportuoja .. Bet ne tame esme, vistiek salia manes, nes as is Senosios Akmenes .. smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#54 2011-05-25 10:26

Re: Kurso Dienoraštis

159159 rašė:

Muscle Pump rašė:

159159 rašė:

nieks nevynioja bintu ant alkuniu, tu geriau su maike pabandyk spaust, anksčiau Mazeikiai labai aktyviai dalyvaudavo trikovėj, ir pats Amandas (317,5kg paspaudė) lygtais kilęs iš Mazeikiu.
gal kasnors tures tavo dydzio maike ten.

Del bintu zinau, kad nevynioja, bet norejau pameginti tik taip, tai tikrai padeda spaudime, ypac nuo krutines atkelti iki puses.. Su maike pasimeginsu koki karta prie progos .. smile Amandas kiles nuo Mazeikiu, teisingai ..

maikė irgi labai gerai pradžia duoda, jei bus proga butinai išmėgink paspausi velniai žino kiek nykstys

big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#55 2011-05-25 10:31

Re: Kurso Dienoraštis

robertass rašė:

BlackJezus rašė:

Muscle Pump rašė:


Nieko ispudingo smile dabar nesenai be bintu tiek pat paspaudziau 150kg 4 kartus .. smile Bet kai pradedu sportuoti tik ant turniku, lygiagreciu, tai automatiskai nebeinu i stangine ir spaudimas pakrenta zemyn.. Vasara i stangine praktiskai neinu, visada treniruojuosi lauke, gryname ore, kardio, turnikai ir t.t ..

nesuprantu kodel dauguma vasara arba visai nebeina y sale arba kaip tu sakai turnikai lygiagretis? cia kame kampas vasara bent jau man kaip tik geriau sportuojasi smile

kazkodel toks vaizdas susidaro kad nuo turnyko issiryskint lengviau gal ir uzaugt, nes ne pirmas atvejis va kad ant turnyko sportuoja ir gerai atrodo. cia tik pamastymas

O beja as visada ryskinuosi tik su turniku, lygiagretem ir krosais, viskas .. smile tenai ta foto, kur 81kg ryskus, tai vien lauko salygom issiryskinau, dabar irgi kaip tik ryskinuosi, tai pastoviai lauke. Turniku ir lygiagreciu pilnai uztenka visiems kuno raumenims isdirbti, tokia mano nuomone.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#56 2011-05-25 10:48

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:

BlackJezus rašė:


nesuprantu kodel dauguma vasara arba visai nebeina y sale arba kaip tu sakai turnikai lygiagretis? cia kame kampas vasara bent jau man kaip tik geriau sportuojasi smile

kazkodel toks vaizdas susidaro kad nuo turnyko issiryskint lengviau gal ir uzaugt, nes ne pirmas atvejis va kad ant turnyko sportuoja ir gerai atrodo. cia tik pamastymas

O beja as visada ryskinuosi tik su turniku, lygiagretem ir krosais, viskas .. smile tenai ta foto, kur 81kg ryskus, tai vien lauko salygom issiryskinau, dabar irgi kaip tik ryskinuosi, tai pastoviai lauke. Turniku ir lygiagreciu pilnai uztenka visiems kuno raumenims isdirbti, tokia mano nuomone.

papasakok kaip kojas darai ant turniko smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#57 2011-05-25 10:52

Re: Kurso Dienoraštis

SenasSportas rašė:

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:


kazkodel toks vaizdas susidaro kad nuo turnyko issiryskint lengviau gal ir uzaugt, nes ne pirmas atvejis va kad ant turnyko sportuoja ir gerai atrodo. cia tik pamastymas

O beja as visada ryskinuosi tik su turniku, lygiagretem ir krosais, viskas .. smile tenai ta foto, kur 81kg ryskus, tai vien lauko salygom issiryskinau, dabar irgi kaip tik ryskinuosi, tai pastoviai lauke. Turniku ir lygiagreciu pilnai uztenka visiems kuno raumenims isdirbti, tokia mano nuomone.

papasakok kaip kojas darai ant turniko smile

Kojoms vasara uztenka itupstu, suoliu, tempimo pratimu ir t.t. Rudeni vel, kai gryztu i sale, vel gryzta senieji pratimai : pritupimai su stanga, dvigalvis, keturgalvis staklese ...

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#58 2011-05-25 10:56

Re: Kurso Dienoraštis

Kadangi kazkada mokiausi sporto mokykloje, buvau lengvaatletis, tai daug maz zinau as pratimu kojoms ir be jokiu svoriu, uztenka palaikyti forma vien su jais per vasara ..  smile

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#59 2011-05-25 12:09

Re: Kurso Dienoraštis

O mynde prisijungei! big_smile

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#60 2011-05-25 13:54

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Mandras rašė:

Deja, - Amandas kiles is N.Akmenes, nors nieko tai nekeicia wink

Kazkaip as irgi galvojau, kad is Mazeikiu, nes esu mates video, kaip jis Svyturyje sportuoja .. Bet ne tame esme, vistiek salia manes, nes as is Senosios Akmenes .. smile

no problem bro big_smile

Paskutinį kartą taisė BlackJezus (2011-06-21 11:24)

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#61 2011-05-25 13:56

Re: Kurso Dienoraštis

BlackJezus rašė:

Muscle Pump rašė:

Mandras rašė:

Deja, - Amandas kiles is N.Akmenes, nors nieko tai nekeicia wink

Kazkaip as irgi galvojau, kad is Mazeikiu, nes esu mates video, kaip jis Svyturyje sportuoja .. Bet ne tame esme, vistiek salia manes, nes as is Senosios Akmenes .. smile

tu gal tas Mindaugas M. ?

O kas tu toks busi ? smile

Paskutinį kartą taisė Muscle Pump (2011-06-21 01:23)

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#62 2011-05-25 13:59

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:

Muscle Pump rašė:

Kazkaip as irgi galvojau, kad is Mazeikiu, nes esu mates video, kaip jis Svyturyje sportuoja .. Bet ne tame esme, vistiek salia manes, nes as is Senosios Akmenes .. smile

tu gal tas Mindaugas

O kas tu toks busi ? smile

Nepazystami mes big_smile as is Ventos taip tik varzybose mates tave

Paskutinį kartą taisė BlackJezus (2011-06-21 11:25)

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#63 2011-05-25 14:00

Re: Kurso Dienoraštis

BlackJezus rašė:

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:

tu gal tas Mindaugas M. ?

O kas tu toks busi ? smile

Nepazystami mes big_smile as is Ventos taip tik varzybose mates tave

Tai gal ir as busiu kada tave varzybose mates, jei jau tu mane matei .. smile

Paskutinį kartą taisė Muscle Pump (2011-06-21 01:24)

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#64 2011-05-25 14:03

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:

Muscle Pump rašė:


O kas tu toks busi ? smile

Nepazystami mes big_smile as is Ventos taip tik varzybose mates tave

Tai gal ir as busiu kada tave varzybose mates, jei jau tu mane matei .. smile

as ten kaskada kursenuose gal pries 2 metus  sudalyvavau bet ten visiskai nekoks rezultatas buvo tai vargiai ar zinosi:)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#65 2011-05-25 14:07

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:

BlackJezus rašė:


nesuprantu kodel dauguma vasara arba visai nebeina y sale arba kaip tu sakai turnikai lygiagretis? cia kame kampas vasara bent jau man kaip tik geriau sportuojasi smile

kazkodel toks vaizdas susidaro kad nuo turnyko issiryskint lengviau gal ir uzaugt, nes ne pirmas atvejis va kad ant turnyko sportuoja ir gerai atrodo. cia tik pamastymas

O beja as visada ryskinuosi tik su turniku, lygiagretem ir krosais, viskas .. smile tenai ta foto, kur 81kg ryskus, tai vien lauko salygom issiryskinau, dabar irgi kaip tik ryskinuosi, tai pastoviai lauke. Turniku ir lygiagreciu pilnai uztenka visiems kuno raumenims isdirbti, tokia mano nuomone.

nu idomiai tu cia, idomiai...manau reiks pasieskoti senamiesty man stadiono su turnikais smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#66 2011-05-25 14:10

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:


kazkodel toks vaizdas susidaro kad nuo turnyko issiryskint lengviau gal ir uzaugt, nes ne pirmas atvejis va kad ant turnyko sportuoja ir gerai atrodo. cia tik pamastymas

O beja as visada ryskinuosi tik su turniku, lygiagretem ir krosais, viskas .. smile tenai ta foto, kur 81kg ryskus, tai vien lauko salygom issiryskinau, dabar irgi kaip tik ryskinuosi, tai pastoviai lauke. Turniku ir lygiagreciu pilnai uztenka visiems kuno raumenims isdirbti, tokia mano nuomone.

nu idomiai tu cia, idomiai...manau reiks pasieskoti senamiesty man stadiono su turnikais smile

Megink, gal patiks smile tik buk nusistates jau tiksla, kiek ir ko turi padaryti per treniruote ...smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#67 2011-05-25 14:11

Re: Kurso Dienoraštis

BlackJezus rašė:

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:


Nepazystami mes big_smile as is Ventos taip tik varzybose mates tave

Tai gal ir as busiu kada tave varzybose mates, jei jau tu mane matei .. smile

as ten kaskada kursenuose gal pries 2 metus  sudalyvavau bet ten visiskai nekoks rezultatas buvo tai vargiai ar zinosi:)

Tai gal dar kada susitiksim varzybose, juk rudeni kievienais metais Ventoje buna stangos spaudimo varzybos .. smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#68 2011-05-25 14:14

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:


O beja as visada ryskinuosi tik su turniku, lygiagretem ir krosais, viskas .. smile tenai ta foto, kur 81kg ryskus, tai vien lauko salygom issiryskinau, dabar irgi kaip tik ryskinuosi, tai pastoviai lauke. Turniku ir lygiagreciu pilnai uztenka visiems kuno raumenims isdirbti, tokia mano nuomone.

nu idomiai tu cia, idomiai...manau reiks pasieskoti senamiesty man stadiono su turnikais smile

Megink, gal patiks smile tik buk nusistates jau tiksla, kiek ir ko turi padaryti per treniruote ...smile

tai faktas, kad programa reik susidaryti ir sekti skaicius ir vis didinti - cia kas be ko, tik man va klausimas del pratimu ivairumo..prisitraukimai, pvz, placiai, siaurai, is priekio, uz kaklo...tada lygiagretes, atsispaudimai ant zemes..ir viskas? smile ar tu ten vilkus ir meskas isdarineji?

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#69 2011-05-25 14:25

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

nenormalus rašė:


nu idomiai tu cia, idomiai...manau reiks pasieskoti senamiesty man stadiono su turnikais smile

Megink, gal patiks smile tik buk nusistates jau tiksla, kiek ir ko turi padaryti per treniruote ...smile

tai faktas, kad programa reik susidaryti ir sekti skaicius ir vis didinti - cia kas be ko, tik man va klausimas del pratimu ivairumo..prisitraukimai, pvz, placiai, siaurai, is priekio, uz kaklo...tada lygiagretes, atsispaudimai ant zemes..ir viskas? smile ar tu ten vilkus ir meskas isdarineji?

Vilkai ir meskos yra antroku vaiku pratimai, kuriu net neverta daryti .. smile Esme yra keisti treniruociu kruvi : Tarkim viena treniruote darau prisitraukimus 30x10 prisitraukimai (rankos pagal patoguma), tada padarau presa (koju kelimas i virsu) 5x20, apibegu pora kilometru ir einu namo.. Kita diena atejas suzaidziu lygiagreciu piramide 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12 ir t.t iki kiek max daeinu, pailsiu, tada padarau lygiagretes 10x15, veliau presas, apibegu pora km ir einu namo.. Kita diena atejas suzaidziu prisitraukimu piramide 1/2/3/4/5/6/7 ir t.t. Pailsiu, tada dar padarau tarkim 10x5, presas, krosas .. Dar darau vien kareiviu darymo ant turniko treniruotes, tarkim tikslas per treniruote padaryti 100 kareiviu, susiskirstau serijom ir pakartojimais pagal nuotaika, veliau presas, pora km ir namo einu ... Buna, kad sujungiu ir prisitraukimus ir lygiagretes i viena treniruote, taciau kiekviena karta ziuriu, kaip esu pavarges, kiek turiu jegu siandienos treniruotej, todel dienos kruvi nusprendziu tik pradejas apsilineti..

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#70 2011-05-25 14:27

Re: Kurso Dienoraštis

Ir zinoma didele esme mityboje! Svarbiausiai daug baltymo suvartoti, per tokias treniruotes ant turniku daznai vietoj vandens geriu piena ... smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#71 2011-05-25 14:32

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Ir zinoma didele esme mityboje! Svarbiausiai daug baltymo suvartoti, per tokias treniruotes ant turniku daznai vietoj vandens geriu piena ... smile

nu apie mityba ir motyvacija tai jau man pasakoti nereikia big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#72 2011-05-25 14:37

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

Ir zinoma didele esme mityboje! Svarbiausiai daug baltymo suvartoti, per tokias treniruotes ant turniku daznai vietoj vandens geriu piena ... smile

nu apie mityba ir motyvacija tai jau man pasakoti nereikia big_smile

Tai as cia aplamai parasiau, kad kokie vaikai skaitydami zinotu, jog ir valgyti dar reikia, ne tik tampytis ant turniko big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#73 2011-05-25 14:39

Re: Kurso Dienoraštis

man tokiu atveju, zinau, pazistu kuna savo jau, smarkiai kris jegos smile
tau nekrenta per ta ryskinimasi? aisku, padidini istverme tikriausiai, bet jega krenta? ar tu neseki?

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#74 2011-05-25 14:45

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

man tokiu atveju, zinau, pazistu kuna savo jau, smarkiai kris jegos smile
tau nekrenta per ta ryskinimasi? aisku, padidini istverme tikriausiai, bet jega krenta? ar tu neseki?

Seku viska, jega krenta, bet nedaug, apie 10/15kg i minusa spaudime krentu, taciau tai tik laikina duobe, kol vel nepradedu eiti i sale ir viskas dar geriau pakyla, negu anksciau. Aisku pats zinai, kad keliant istverme, jega krenta zemen, niekada nebusi toks universalus karys, kad ir spaustum maximuma , ir prisitraukimu 40 padarytum, butum belenkoks ryskus ir istvermingas, ir  kad galetum 10km krosa be problemu istempti ir panasiai big_smile Tenka del ryskumo paaukoti jega (turiu galvoje spaudima), bet gauni daugiau istvermes, lengvumo pojucio, kurio jau esu pasiilges big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#75 2011-05-25 14:47

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

nenormalus rašė:

man tokiu atveju, zinau, pazistu kuna savo jau, smarkiai kris jegos smile
tau nekrenta per ta ryskinimasi? aisku, padidini istverme tikriausiai, bet jega krenta? ar tu neseki?

Seku viska, jega krenta, bet nedaug, apie 10/15kg i minusa spaudime krentu, taciau tai tik laikina duobe, kol vel nepradedu eiti i sale ir viskas dar geriau pakyla, negu anksciau. Aisku pats zinai, kad keliant istverme, jega krenta zemen, niekada nebusi toks universalus karys, kad ir spaustum maximuma , ir prisitraukimu 40 padarytum, butum belenkoks ryskus ir istvermingas, ir  kad galetum 10km krosa be problemu istempti ir panasiai big_smile Tenka del ryskumo paaukoti jega (turiu galvoje spaudima), bet gauni daugiau istvermes, lengvumo pojucio, kurio jau esu pasiilges big_smile

mano naujam poziuriui i sporta sitas tavo dalykas - treniruotes tinka smile tikrai sia vasara pabandysiu smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net