Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

FasHy
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2011-05-24 14:57

Sveiki :))

Sveiki visi,

esu Saulė, 23m. vis paskaitinėju jūsų forumą ir nedrąsu prisijungti buvo. Nesusipykusi su sportu, paprasčiausiai galimybių nebuvo tam, ir noro, matomai, per mažai... O dabar išsiskyriau su draugu, tai nusprendžiau visą laiką skirti sau. Ieškosiu naudingos info nuo ko verta pradėti ir ką daryti. Būtų gerai, klaipėdiečių patarimų gauti, kokiame sporto klube lankytis smile

Neprisijungęs

 
*AzKe*_->
Naujas dalyvis
Vietovė: vilnius:)
Registravosi: 2011-04-09
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#2 2011-05-24 14:59

Re: Sveiki :))

sweika smile o kiek mazdaug sveri?

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3 2011-05-24 15:42

Re: Sveiki :))

Sveika prisijungus ir sekmes wink Galetum truputi placiau, ugi, svori pamineti ar pan.

Neprisijungęs

 
FasHy
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#4 2011-05-24 16:24

Re: Sveiki :))

Esu 1,77m ugio, 68kg svorio. Gal ir reikia kažkiek tų kg numesti, bet šiaip, realiai, norėčiau tik riebaliukų atsikratyti pagrinde, nes atsikračius svorio likčiau vien kaulai ir oda big_smile taip mano draugai sako.. nors man visada atrodė, kad sveriu perdaug, praėjusią vasarą svėriau 60kg ir vistiek norėjosi dar mažesnio svorio... o kovą su svoriu pradėjau po vaiko gimimo, iki tol buvau tokia lieknutė... nostalgija prisiminus smile laikiausi visokiausių tų "efektyvių" dietų, kurių dėka nualinau organizmą ir dabar nebegaliu valgyti nieko aštraus, sūraus. Visiškai netoleruoju saldumynų, net nesinori jų. Todėl noriu pradėti sportuoti smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#5 2011-05-24 21:47

Re: Sveiki :))

Sveika. koks draugas blogas buvo kad trugde nueit i sporto kluba... as buvusiai tik liepdavau eiti, nors nebuvo ka jai ten deginti smile

Neprisijungęs

 
*AzKe*_->
Naujas dalyvis
Vietovė: vilnius:)
Registravosi: 2011-04-09
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#6 2011-05-25 14:16

Re: Sveiki :))

Jei turi eiti i koki sporto kluba tai maladec.smile lankykis ten kai turi laiko ir pamatysi, bus geresni rezultatai smile o seip merginoms tai patarciau rytais (jei yra galimybes) padaryti mankstele...big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net