Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#76 2011-05-25 14:51

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

nenormalus rašė:

man tokiu atveju, zinau, pazistu kuna savo jau, smarkiai kris jegos smile
tau nekrenta per ta ryskinimasi? aisku, padidini istverme tikriausiai, bet jega krenta? ar tu neseki?

Seku viska, jega krenta, bet nedaug, apie 10/15kg i minusa spaudime krentu, taciau tai tik laikina duobe, kol vel nepradedu eiti i sale ir viskas dar geriau pakyla, negu anksciau. Aisku pats zinai, kad keliant istverme, jega krenta zemen, niekada nebusi toks universalus karys, kad ir spaustum maximuma , ir prisitraukimu 40 padarytum, butum belenkoks ryskus ir istvermingas, ir  kad galetum 10km krosa be problemu istempti ir panasiai big_smile Tenka del ryskumo paaukoti jega (turiu galvoje spaudima), bet gauni daugiau istvermes, lengvumo pojucio, kurio jau esu pasiilges big_smile

mano naujam poziuriui i sporta sitas tavo dalykas - treniruotes tinka smile tikrai sia vasara pabandysiu smile

Pamegink,  vien sportas gryname ore yra "pasaka" .. smile Siaip, kai sportuosi ant turniko, pamirsk visas tas stangines normas, kad nugara tarkim daroma viena karta per savaite, krutine, tricas irgi viena arba du kartus ir t.t, tiesiog reikia susikaupti ties skaiciu, kuri turi padaryti per treniruote ir viskas .. Jei kas , pakviesk mane i skype ir aptarsim palciau tas treniruotes kas liecia turnikus .. smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#77 2011-05-25 15:04

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:


Seku viska, jega krenta, bet nedaug, apie 10/15kg i minusa spaudime krentu, taciau tai tik laikina duobe, kol vel nepradedu eiti i sale ir viskas dar geriau pakyla, negu anksciau. Aisku pats zinai, kad keliant istverme, jega krenta zemen, niekada nebusi toks universalus karys, kad ir spaustum maximuma , ir prisitraukimu 40 padarytum, butum belenkoks ryskus ir istvermingas, ir  kad galetum 10km krosa be problemu istempti ir panasiai big_smile Tenka del ryskumo paaukoti jega (turiu galvoje spaudima), bet gauni daugiau istvermes, lengvumo pojucio, kurio jau esu pasiilges big_smile

mano naujam poziuriui i sporta sitas tavo dalykas - treniruotes tinka smile tikrai sia vasara pabandysiu smile

Pamegink,  vien sportas gryname ore yra "pasaka" .. smile Siaip, kai sportuosi ant turniko, pamirsk visas tas stangines normas, kad nugara tarkim daroma viena karta per savaite, krutine, tricas irgi viena arba du kartus ir t.t, tiesiog reikia susikaupti ties skaiciu, kuri turi padaryti per treniruote ir viskas .. Jei kas , pakviesk mane i skype ir aptarsim palciau tas treniruotes kas liecia turnikus .. smile

man google geriausias draugas smile pradesiu rinkti info apie sita buda sporto smile
o siaip, aciu wink

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#78 2011-05-25 15:07

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

nenormalus rašė:


mano naujam poziuriui i sporta sitas tavo dalykas - treniruotes tinka smile tikrai sia vasara pabandysiu smile

Pamegink,  vien sportas gryname ore yra "pasaka" .. smile Siaip, kai sportuosi ant turniko, pamirsk visas tas stangines normas, kad nugara tarkim daroma viena karta per savaite, krutine, tricas irgi viena arba du kartus ir t.t, tiesiog reikia susikaupti ties skaiciu, kuri turi padaryti per treniruote ir viskas .. Jei kas , pakviesk mane i skype ir aptarsim palciau tas treniruotes kas liecia turnikus .. smile

man google geriausias draugas smile pradesiu rinkti info apie sita buda sporto smile
o siaip, aciu wink

Del googles sutinku big_smile Butu idomu po vasaros suzinoti tavo pasikeitimus ir kaip tau paciam sekesi viskas .. smile

Neprisijungęs

 
Never2Big
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#79 2011-05-25 15:13

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump geras metodas asmeniskai pats panasu naudojau va dabar neseniai baigiau tai dariau 4-5 treniruotes prie turniku ir tik 1-2 su svoriais. Ryskinausi tada, bet dar pajungiau  wini , anavara ir testo biskuti, tai rezultatas neblogas gavosi. Nuo 107kg iki 100kg numeciau, bet vaizdas kalba pats uz save big_smile pirma karta toks ryskus esu smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#80 2011-05-25 15:17

Re: Kurso Dienoraštis

Never2Big rašė:

Muscle Pump geras metodas asmeniskai pats panasu naudojau va dabar neseniai baigiau tai dariau 4-5 treniruotes prie turniku ir tik 1-2 su svoriais. Ryskinausi tada, bet dar pajungiau  wini , anavara ir testo biskuti, tai rezultatas neblogas gavosi. Nuo 107kg iki 100kg numeciau, bet vaizdas kalba pats uz save big_smile pirma karta toks ryskus esu smile

Saunuolis, noretusi pamatyti foto pries ryskinimasi ir po ryskinimosi ? smile imesk cia i foruma paziureti smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#81 2011-05-25 15:20

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:


Pamegink,  vien sportas gryname ore yra "pasaka" .. smile Siaip, kai sportuosi ant turniko, pamirsk visas tas stangines normas, kad nugara tarkim daroma viena karta per savaite, krutine, tricas irgi viena arba du kartus ir t.t, tiesiog reikia susikaupti ties skaiciu, kuri turi padaryti per treniruote ir viskas .. Jei kas , pakviesk mane i skype ir aptarsim palciau tas treniruotes kas liecia turnikus .. smile

man google geriausias draugas smile pradesiu rinkti info apie sita buda sporto smile
o siaip, aciu wink

Del googles sutinku big_smile Butu idomu po vasaros suzinoti tavo pasikeitimus ir kaip tau paciam sekesi viskas .. smile

nu as niekur nedingsiu big_smile jau forume 5 metai berods big_smile

never2big,
foto?

Neprisijungęs

 
Never2Big
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#82 2011-05-25 16:04

Re: Kurso Dienoraštis

Kairej pusej svoris. kazkas 108-107kg   antroj t.y dabartinis svoris 100-99kg. Ugis 185 pas mane smile  Kampai foto netokie patys gavosi, tai sunkoka kazka ir vertint. Bet ryskumas akyvaizdziai pasikeite apimtys beveik  nekrito, jega beveik nieko, bet sunku dar  kazka pasakyt kai  juice kartu ejo smile Ryskinausi realiai 12 sav. planai yra tokie dabar vasarai forma palaikyt panasia, o po vasaros sauti vel i mase.

http://www.ipix.lt/images/11138854.jpg

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#83 2011-05-25 16:08

Re: Kurso Dienoraštis

never, nice big_smile

Klausimas mindex; Gal zinai koki gera prisitraukimu pramusimo buda? Vasara jau lb greit, atostogos, reikes prie tureklu patupet, tik va, prisitraukimu max 10 ir niekaip nepramusu sad

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#84 2011-05-25 16:18

Re: Kurso Dienoraštis

Never2Big rašė:

Kairej pusej svoris. kazkas 108-107kg   antroj t.y dabartinis svoris 100-99kg. Ugis 185 pas mane smile  Kampai foto netokie patys gavosi, tai sunkoka kazka ir vertint. Bet ryskumas akyvaizdziai pasikeite apimtys beveik  nekrito, jega beveik nieko, bet sunku dar  kazka pasakyt kai  juice kartu ejo smile Ryskinausi realiai 12 sav. planai yra tokie dabar vasarai forma palaikyt panasia, o po vasaros sauti vel i mase.

http://www.ipix.lt/images/11138854.jpg

Blmb, atrodai super! Kokios apimtys dabar ?

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#85 2011-05-25 16:21

Re: Kurso Dienoraštis

Dode rašė:

never, nice big_smile

Klausimas mindex; Gal zinai koki gera prisitraukimu pramusimo buda? Vasara jau lb greit, atostogos, reikes prie tureklu patupet, tik va, prisitraukimu max 10 ir niekaip nepramusu sad

Zinau daug budu, bet tai priklauso kokia tavo prisitraukimu treniruote ? Siaip padetu pats paprasciausiais budas, kas antra diena daryk prisitraukimus tarkim 10/15 seriju x 6 prisitraukimai, poilsio pertraukos iki 3 minuciu ..

Neprisijungęs

 
Never2Big
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#86 2011-05-25 16:33

Re: Kurso Dienoraštis

bicas 44,5cm
krutine(nugara) 124cm jei teisingai matavau smile
kojos 71cm

kaip ryskinausi su svoriais pagrinde tik kojas ir kacialindavau.

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#87 2011-05-25 16:38

Re: Kurso Dienoraštis

Never2Big rašė:

bicas 44,5cm
krutine(nugara) 124cm jei teisingai matavau smile
kojos 71cm

kaip ryskinausi su svoriais pagrinde tik kojas ir kacialindavau.

Grazu, o kokie jegos rodikliai, idomumo delei ? Spaudimas, trauka, tupimas; prisitraukimu max kiekis ? smile

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#88 2011-05-25 16:42

Re: Kurso Dienoraštis

Rimtu vyru i foruma padave! wink

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#89 2011-05-25 16:49

Re: Kurso Dienoraštis

rhcp rašė:

Rimtu vyru i foruma padave! wink

alahnykstys smile

Neprisijungęs

 
Never2Big
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#90 2011-05-25 16:49

Re: Kurso Dienoraštis

Spaudimas max buvo 190kg , Tupes max esu su 220kgx2, traukes 240kg. Dabar jau nesinori ant tokiu pratimu ypac trauka ir pritupimai rizikuoti, nes ir nuo 220kg pamenu neblogas skausmelis buvo parejes smile Cia tuomet keliau kaip gerai taskomas buvau testo smile o tavo kokie max?

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#91 2011-05-25 16:51

Re: Kurso Dienoraštis

Never2Big rašė:

Spaudimas max buvo 190kg , Tupes max esu su 220kgx2, traukes 240kg. Dabar jau nesinori ant tokiu pratimu ypac trauka ir pritupimai rizikuoti, nes ir nuo 220kg pamenu neblogas skausmelis buvo parejes smile Cia tuomet keliau kaip gerai taskomas buvau testo smile o tavo kokie max?

Man net geda sakyti savo maxus pries tavo big_smile Bet tu ir saunuolis nykstys

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#92 2011-05-25 16:57

Re: Kurso Dienoraštis

Never2Big rašė:

bicas 44,5cm
krutine(nugara) 124cm jei teisingai matavau smile
kojos 71cm

kaip ryskinausi su svoriais pagrinde tik kojas ir kacialindavau.

Koki kursa emei, kai auginai mase ?

Neprisijungęs

 
Never2Big
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#93 2011-05-25 17:00

Re: Kurso Dienoraštis

nesigedyk big_smile dekui dekui smile sakau kai buni beveik 110kg ant kurso tai tie 190 ant spaudimo jau ir neatrodo taip ispudingai beto nepasakyciau tai spaudimo cia jau saves draskymas kai vos ne vos iskeli big_smile tai va, o koks tavo planas kaip ryskinsies? vien pull ups ir dips darysi ar kaip?  ka jungsi i pagalba?
del prisitraukimu max placiu normaliu 18-20 padarau.

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#94 2011-05-25 17:07

Re: Kurso Dienoraštis

Never2Big rašė:

nesigedyk big_smile dekui dekui smile sakau kai buni beveik 110kg ant kurso tai tie 190 ant spaudimo jau ir neatrodo taip ispudingai beto nepasakyciau tai spaudimo cia jau saves draskymas kai vos ne vos iskeli big_smile tai va, o koks tavo planas kaip ryskinsies? vien pull ups ir dips darysi ar kaip?  ka jungsi i pagalba?
del prisitraukimu max placiu normaliu 18-20 padarau.

Man kaip jau sakiau, ryskinimosi pagrindas pull ups, dips ir leti krosai smile i pagalba jau nuo kitos savaites pajungsiu Stanozolol 100tbl 10mg ; 50mg/day, ziuresim kaip eisis, siaip visada issiryskindavau be jokiu chemiju.. Tenai ta foto pradzioje, kur sveriu 81kg (su alum rankoj) issiryskinau be jokiu chemiju smile Manau su Stanozolol efektas bus daug geresnis .. smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#95 2011-05-25 17:08

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Never2Big rašė:

nesigedyk big_smile dekui dekui smile sakau kai buni beveik 110kg ant kurso tai tie 190 ant spaudimo jau ir neatrodo taip ispudingai beto nepasakyciau tai spaudimo cia jau saves draskymas kai vos ne vos iskeli big_smile tai va, o koks tavo planas kaip ryskinsies? vien pull ups ir dips darysi ar kaip?  ka jungsi i pagalba?
del prisitraukimu max placiu normaliu 18-20 padarau.

Man kaip jau sakiau, ryskinimosi pagrindas pull ups, dips ir leti krosai smile i pagalba jau nuo kitos savaites pajungsiu Stanozolol 100tbl 10mg ; 50mg/day, ziuresim kaip eisis, siaip visada issiryskindavau be jokiu chemiju.. Tenai ta foto pradzioje, kur sveriu 81kg (su alum rankoj) issiryskinau be jokiu chemiju smile Manau su Stanozolol efektas bus daug geresnis .. smile

pasidomek stanazololo (ir daugelio kitu) vaistu poveikiu naturaliam testosteronui ir tada pagalvok,ar verta ji viena naudoti

Neprisijungęs

 
Never2Big
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#96 2011-05-25 17:10

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Never2Big rašė:

bicas 44,5cm
krutine(nugara) 124cm jei teisingai matavau smile
kojos 71cm

kaip ryskinausi su svoriais pagrinde tik kojas ir kacialindavau.

Koki kursa emei, kai auginai mase ?

Dariau 2 kursus iki ryskinimosi:

10 sav

sustanon 500mg savaitei
decos 400mg savaitei
metano nuo 25mg iki 40mg 5 savaites

kitas kursas 6 sav

trenbolono  375mg savaitei
propiko 500mg savaitei

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#97 2011-05-25 17:20

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

Never2Big rašė:

nesigedyk big_smile dekui dekui smile sakau kai buni beveik 110kg ant kurso tai tie 190 ant spaudimo jau ir neatrodo taip ispudingai beto nepasakyciau tai spaudimo cia jau saves draskymas kai vos ne vos iskeli big_smile tai va, o koks tavo planas kaip ryskinsies? vien pull ups ir dips darysi ar kaip?  ka jungsi i pagalba?
del prisitraukimu max placiu normaliu 18-20 padarau.

Man kaip jau sakiau, ryskinimosi pagrindas pull ups, dips ir leti krosai smile i pagalba jau nuo kitos savaites pajungsiu Stanozolol 100tbl 10mg ; 50mg/day, ziuresim kaip eisis, siaip visada issiryskindavau be jokiu chemiju.. Tenai ta foto pradzioje, kur sveriu 81kg (su alum rankoj) issiryskinau be jokiu chemiju smile Manau su Stanozolol efektas bus daug geresnis .. smile

pasidomek stanazololo (ir daugelio kitu) vaistu poveikiu naturaliam testosteronui ir tada pagalvok,ar verta ji viena naudoti

Domejausi, ir kaip bebutu keista, treneris liepe vartoti stanozolola po kurso praejus porai savaiciu .. Keletas pazystamu irgi naudojo viena stanozolola, tai efekta pajaute tikrai nebloga ..

Neprisijungęs

 
Never2Big
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#98 2011-05-25 17:24

Re: Kurso Dienoraštis

stanozolol ypac tabletinis nelabai veiksmingas. Bet, kad testo dar reiketu tai faktas.. nenormalus viska teisingai sako, bet aisku bandyk jei kitos galimybes nera.  pats bandai, pats veliau ir suzinai savo klaidas smile

Neprisijungęs

 
FullPower
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 212
Atsiliepimai: 1

#99 2011-05-25 17:26

Re: Kurso Dienoraštis

O treneris Pocius?smile
Pocius sako-Pocius žino big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#100 2011-05-25 17:27

Re: Kurso Dienoraštis

Never2Big rašė:

stanozolol ypac tabletinis nelabai veiksmingas. Bet, kad testo dar reiketu tai faktas.. nenormalus viska teisingai sako, bet aisku bandyk jei kitos galimybes nera.  pats bandai, pats veliau ir suzinai savo klaidas smile

Hm, teks iki trenerio eiti aiskintis del sito, nes ir pats nelabai supratau, kodel jis man taip patare ..

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net