Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lauriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-02
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1126 2011-05-02 03:01

Re: Trenbolone Acetate

jo yra 24 clomid ir 40 provirono

Neprisijungęs

 
H2O
Naujas dalyvis
Vietovė: pastovi ekstaze
Registravosi: 2008-01-03
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#1127 2011-05-20 16:03

Re: Trenbolone Acetate

Provirona iskart po kurso.

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1128 2011-07-10 12:21

Re: Trenbolone Acetate

Sveiki mielieji kolegos ka manote apie si treno misini i kuri ieina wisos treno rusys stai puslapis kuriame radau si produkta pasakykite sawo nuomone ka manote ar sis produktas-misinys pranasesnis uz paprasta trena wienos ar kitos rusies? puslapis -  http://www.roidsseek.net/injectable-ste … -5250.html

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1129 2011-07-10 12:26

Re: Trenbolone Acetate

onegms rašė:

Sveiki mielieji kolegos ka manote apie si treno misini i kuri ieina wisos treno rusys stai puslapis kuriame radau si produkta pasakykite sawo nuomone ka manote ar sis produktas-misinys pranasesnis uz paprasta trena wienos ar kitos rusies? puslapis -  http://www.roidsseek.net/injectable-ste … -5250.html

mano nuomone tokia kad sito produkto pats nevartociau.

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1130 2011-07-10 12:46

Re: Trenbolone Acetate

Ir kdl juk wisi sie produktai wienodi UGL daromi patsai esu wartoje UGL produkcija tai toks pat poweikis kaip ir orginalo tik kaina mazesne :-)?

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1131 2011-07-10 13:31

Re: Trenbolone Acetate

smile as tai nesuprantu kam tada klausi nuomones ir tada vel klausi to pacio ? tau gal angliskai atrasyt atsakyma ? ar jau lietuviu kalbos nebesupranti..

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1132 2011-07-10 14:03

Re: Trenbolone Acetate

Na matau gywenimas anglijoje pakenke man nes nebesusisneku su lietuwiais :-D O jei rimtai tai as prasiau faktu motywuoti kdl jis nesirinktu sio produkto ir ar 3 rusiu treno misinys yra pranasesnis uz 1 rusies trena ;-) Kazkokie cia wisi jautrus gal ant kurso sedyte kad newuoti tokie atsipalaiduokit zmones as bandau parodyti jum naujus produktus o jus juos tuoj i siuksline nuleidziate juk wiskas eina i prieki taip pat ir steroidai wietoje nestowi ;-) O susidomejau siuo produktu nes pats ateity netolimoje noreciau kursa koki padoresni padaryti su trenu o jo tik nzn kuria rusi pasirinkti tdl ir klausiu jusu nuomones :-)

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1133 2011-07-10 14:05

Re: Trenbolone Acetate

smile utiutiu jus ten kai i anglus skrendat jums galvos neperpucia ? Nes jus jau net pacios esmes nebesuprantat..

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1134 2011-07-10 14:24

Re: Trenbolone Acetate

onegms rašė:

Na matau gywenimas anglijoje pakenke man nes nebesusisneku su lietuwiais :-D O jei rimtai tai as prasiau faktu motywuoti kdl jis nesirinktu sio produkto ir ar 3 rusiu treno misinys yra pranasesnis uz 1 rusies trena ;-) Kazkokie cia wisi jautrus gal ant kurso sedyte kad newuoti tokie atsipalaiduokit zmones as bandau parodyti jum naujus produktus o jus juos tuoj i siuksline nuleidziate juk wiskas eina i prieki taip pat ir steroidai wietoje nestowi ;-) O susidomejau siuo produktu nes pats ateity netolimoje noreciau kursa koki padoresni padaryti su trenu o jo tik nzn kuria rusi pasirinkti tdl ir klausiu jusu nuomones :-)

bandai gal ratą išrast? koks tau čia naujas produktas? seniausiai tokie "mišiniai" yra. o aš pats turiu užtikrintus produktus kuriuose žinau kiek yra mg tuos ir rinkčiausi sau. ir dar gal gali pasakyt kas i prieki eina kulturizme? kokios naujoves? jau senai viskas išrasta. o apie genu inžinerija gal nekalbam.

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#1135 2011-07-10 14:25

Re: Trenbolone Acetate

Taboo rašė:

smile utiutiu jus ten kai i anglus skrendat jums galvos neperpucia ? Nes jus jau net pacios esmes nebesuprantat..

lollollol

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1136 2011-07-10 14:32

Re: Trenbolone Acetate

Juokas juokais prades dar vaikai nesamones pasakot apie Trenbolone Suspencijas..

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1137 2011-07-10 15:23

Re: Trenbolone Acetate

Manau kad lietuwoje cia jum smegenis prapucia nes wien tik sarkazma girdziu komentaruose ir esu susidares ispudi kad forumo dauguma dalywiu yra tikri waikai neperkope 20 metu Tabbo zinau kad yra wyresnis berods 24 ar 25 m man paciam 24 metai pauglysteje kowiniu sportu uzsiiminejau paskaiu perejau ant stangu tdl nereikai cia tyciotis ir waikais wadinti nes wis gi metuose esi ir solidumo turetum tureti o ne kaip kox 16kinis per ausi gawes ardytis :-) Dekui uz komentarus.

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1138 2011-07-10 15:34

Re: Trenbolone Acetate

vistiek manau galutiniame variante pasirinksi nesamoningu firmu produktus ir pan.

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1139 2011-07-10 15:45

Re: Trenbolone Acetate

Na matai esu bandes tu wadinamu underground labs produkcijos ir tikrai nenusiwyliau, nes juk medziaga ta pati tik be firminio zenklo kaip Norma helias ar oragon, na net nzn nes patsai dirbu prie maisto papildu gamybos anglijoje ir mes gaminame tiek universal papildus tiek PhD , Peak Body ir kitus tas pats fabrikas gamina skirtingu firmu papildus ir uzklijuoja etikete tik tai lygiai tas pats su steroidais yra kokiam fabrikeliui duoda uzsakyma koks oragonas ar kitokia zinoma firma o tie ir gamina... Tdl mane tai suglumino truputi nes nezinome uz ka mokame ar uz warda ar uz kokybe nors ta kokybe ta pati tik nakleika siriasi.. :-)

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#1140 2011-07-10 15:55

Re: Trenbolone Acetate

onegms rašė:

Na matai esu bandes tu wadinamu underground labs produkcijos ir tikrai nenusiwyliau, nes juk medziaga ta pati tik be firminio zenklo kaip Norma helias ar oragon, na net nzn nes patsai dirbu prie maisto papildu gamybos anglijoje ir mes gaminame tiek universal papildus tiek PhD , Peak Body ir kitus tas pats fabrikas gamina skirtingu firmu papildus ir uzklijuoja etikete tik tai lygiai tas pats su steroidais yra kokiam fabrikeliui duoda uzsakyma koks oragonas ar kitokia zinoma firma o tie ir gamina... Tdl mane tai suglumino truputi nes nezinome uz ka mokame ar uz warda ar uz kokybe nors ta kokybe ta pati tik nakleika siriasi.. :-)

+5

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1141 2011-07-10 16:00

Re: Trenbolone Acetate

GediminasJ rašė:

onegms rašė:

Na matai esu bandes tu wadinamu underground labs produkcijos ir tikrai nenusiwyliau, nes juk medziaga ta pati tik be firminio zenklo kaip Norma helias ar oragon, na net nzn nes patsai dirbu prie maisto papildu gamybos anglijoje ir mes gaminame tiek universal papildus tiek PhD , Peak Body ir kitus tas pats fabrikas gamina skirtingu firmu papildus ir uzklijuoja etikete tik tai lygiai tas pats su steroidais yra kokiam fabrikeliui duoda uzsakyma koks oragonas ar kitokia zinoma firma o tie ir gamina... Tdl mane tai suglumino truputi nes nezinome uz ka mokame ar uz warda ar uz kokybe nors ta kokybe ta pati tik nakleika siriasi.. :-)

+5

-100

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1142 2011-07-10 16:21

Re: Trenbolone Acetate

;-)

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#1143 2011-07-10 17:03

Re: Trenbolone Acetate

onegms rašė:

Manau kad lietuwoje cia jum smegenis prapucia nes wien tik sarkazma girdziu komentaruose ir esu susidares ispudi kad forumo dauguma dalywiu yra tikri waikai neperkope 20 metu Tabbo zinau kad yra wyresnis berods 24 ar 25 m man paciam 24 metai pauglysteje kowiniu sportu uzsiiminejau paskaiu perejau ant stangu tdl nereikai cia tyciotis ir waikais wadinti nes wis gi metuose esi ir solidumo turetum tureti o ne kaip kox 16kinis per ausi gawes ardytis :-) Dekui uz komentarus.

Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#1144 2011-07-10 17:06

Re: Trenbolone Acetate

AndrewM rašė:

onegms rašė:

Manau kad lietuwoje cia jum smegenis prapucia nes wien tik sarkazma girdziu komentaruose ir esu susidares ispudi kad forumo dauguma dalywiu yra tikri waikai neperkope 20 metu Tabbo zinau kad yra wyresnis berods 24 ar 25 m man paciam 24 metai pauglysteje kowiniu sportu uzsiiminejau paskaiu perejau ant stangu tdl nereikai cia tyciotis ir waikais wadinti nes wis gi metuose esi ir solidumo turetum tureti o ne kaip kox 16kinis per ausi gawes ardytis :-) Dekui uz komentarus.

Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas

TAS +10000 big_smile

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1145 2011-07-10 17:16

Re: Trenbolone Acetate

Jo tas tai tiesa :-D + 1000

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#1146 2011-07-10 18:09

Re: Trenbolone Acetate

AndrewM rašė:

onegms rašė:

Manau kad lietuwoje cia jum smegenis prapucia nes wien tik sarkazma girdziu komentaruose ir esu susidares ispudi kad forumo dauguma dalywiu yra tikri waikai neperkope 20 metu Tabbo zinau kad yra wyresnis berods 24 ar 25 m man paciam 24 metai pauglysteje kowiniu sportu uzsiiminejau paskaiu perejau ant stangu tdl nereikai cia tyciotis ir waikais wadinti nes wis gi metuose esi ir solidumo turetum tureti o ne kaip kox 16kinis per ausi gawes ardytis :-) Dekui uz komentarus.

Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas

yra čia tada ir Lietuvių, ir Amerikonų, ir žydų big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#1147 2011-07-10 18:32

Re: Trenbolone Acetate

159159 rašė:

AndrewM rašė:

onegms rašė:

Manau kad lietuwoje cia jum smegenis prapucia nes wien tik sarkazma girdziu komentaruose ir esu susidares ispudi kad forumo dauguma dalywiu yra tikri waikai neperkope 20 metu Tabbo zinau kad yra wyresnis berods 24 ar 25 m man paciam 24 metai pauglysteje kowiniu sportu uzsiiminejau paskaiu perejau ant stangu tdl nereikai cia tyciotis ir waikais wadinti nes wis gi metuose esi ir solidumo turetum tureti o ne kaip kox 16kinis per ausi gawes ardytis :-) Dekui uz komentarus.

Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas

yra čia tada ir Lietuvių, ir Amerikonų, ir žydų big_smile

pasikartosiu tau, lietuviai amerikonai ir pan., rasomi is mazosios raides, nieko pikto nenoriu, kaip tik, padedu islaikyti taisyklinga kalba, jeigu jau ja rasai. Kaip bebutu, daugelis lietuviu big_smile ziauri tiesa, bet taip yra

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#1148 2011-07-10 18:35

Re: Trenbolone Acetate

AndrewM rašė:

159159 rašė:

AndrewM rašė:


Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas

yra čia tada ir Lietuvių, ir Amerikonų, ir žydų big_smile

pasikartosiu tau, lietuviai amerikonai ir pan., rasomi is mazosios raides, nieko pikto nenoriu, kaip tik, padedu islaikyti taisyklinga kalba, jeigu jau ja rasai. Kaip bebutu, daugelis lietuviu big_smile ziauri tiesa, bet taip yra

nu ką padarysi mokykloje neišmokau, nu dar su kableliais labai sunki tema buvo tai irgi pataisyk visada mane big_smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#1149 2011-07-10 19:52

Re: Trenbolone Acetate

159159 rašė:

AndrewM rašė:

159159 rašė:


yra čia tada ir Lietuvių, ir Amerikonų, ir žydų big_smile

pasikartosiu tau, lietuviai amerikonai ir pan., rasomi is mazosios raides, nieko pikto nenoriu, kaip tik, padedu islaikyti taisyklinga kalba, jeigu jau ja rasai. Kaip bebutu, daugelis lietuviu big_smile ziauri tiesa, bet taip yra

nu ką padarysi mokykloje neišmokau, nu dar su kableliais labai sunki tema buvo tai irgi pataisyk visada mane big_smile

Kiekvienas sakinys yra pradedamas iš didžiosios raidės, kažkam reikia priminti pradinių klasių kursą? Ir dar, bandai taisyti nors pats rašai amerikietiškomis raidėmis... Pas mus yra tokios raidės kaip ą,č,ę,ė,į,š,ų ir t.t.

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1150 2011-07-10 19:53

Re: Trenbolone Acetate

Ar jum wisiem imunitetas nusesta kai sedite ant kurso su testu ir deca?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net