Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tehilaitis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Mazeikiai
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#1 2011-07-22 01:09

Padekite susidelioti kursa

Sveiki manau čia tokiu temų tūkstančiai jau , bet sukursiu savo nes noriu geriausio patarimo dėl kurso. Tai va pradėsiu nuo savo duomenu amzius-22 ūgis - 182 svoris- 90 į sale 3 kart per savaite.   čia bus mano antras kursas deca + susta ivardysiu kiek ko ir kokius turiu 20 decos ( 2ml nandrolone decanoate 100 Mg) 20 sustos (sustanon 250 1ml) 200 tab. Metano  12 tab. Proviron valymui  . Is geramuju lengvesniu papildu
Animal NITRO 1 banke. Animal PUMP 4 bankes. Animal M-Stack 1 banke. Opti-men vitaminų komplekso 1 banke. Tai va kolkas mano tokios atsargos lauksiu rimtu pasiūlymu dėl kursų dekui is anksto kas pagelbesit.

Paskutinį kartą taisė tehilaitis (2011-07-22 01:12)

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#2 2011-07-22 01:34

Re: Padekite susidelioti kursa

chemijos prisipirkai o tas tavo vadinamas valymas tai nekazka smile))))))))))))))))))

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3 2011-07-22 01:43

Re: Padekite susidelioti kursa

tehilaitis rašė:

Sveiki manau čia tokiu temų tūkstančiai jau , bet sukursiu savo nes noriu geriausio patarimo dėl kurso. Tai va pradėsiu nuo savo duomenu amzius-22 ūgis - 182 svoris- 90 į sale 3 kart per savaite.   čia bus mano antras kursas deca + susta ivardysiu kiek ko ir kokius turiu 20 decos ( 2ml nandrolone decanoate 100 Mg) 20 sustos (sustanon 250 1ml) 200 tab. Metano  12 tab. Proviron valymui  . Is geramuju lengvesniu papildu
Animal NITRO 1 banke. Animal PUMP 4 bankes. Animal M-Stack 1 banke. Opti-men vitaminų komplekso 1 banke. Tai va kolkas mano tokios atsargos lauksiu rimtu pasiūlymu dėl kursų dekui is anksto kas pagelbesit.

cia tau gaunas 10saw kursiukas,tik mano akimis truksta dekos.
gal atrodytu taip geriau:
10saw susta 500mg/sav
9saw deka 400mg/sav
1-4 saw metana pradek nuo 10mg kelk kas sav po kokius 5 mg
atstatymui manau kad jau reikes pregnylio,tamoxos ir provo.

Neprisijungęs

 
tehilaitis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Mazeikiai
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#4 2011-07-22 10:27

Re: Padekite susidelioti kursa

Cia kaip suprantu 2decos 2 sustos i savaite taip ? as nelabai gaudaus bonkuciu turiuose smile sorry uz ziopluma
tai cia kaip iseina man dasipirkt tik 2 devos ampuoles kad sulygint kieki su susta ?

O del valanciuju preparatu taip pat nebeda smile tik parasykit kokie geriausi kaina dzin

Ir jei galima patikslinkit del ANIMALU ar juos gert  leidimosi kurso metu ar ne dekui.

Paskutinį kartą taisė tehilaitis (2011-07-22 10:33)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#5 2011-07-22 12:22

Re: Padekite susidelioti kursa

tehilaitis rašė:

Cia kaip suprantu 2decos 2 sustos i savaite taip ? as nelabai gaudaus bonkuciu turiuose smile sorry uz ziopluma
tai cia kaip iseina man dasipirkt tik 2 devos ampuoles kad sulygint kieki su susta ?

O del valanciuju preparatu taip pat nebeda smile tik parasykit kokie geriausi kaina dzin

Ir jei galima patikslinkit del ANIMALU ar juos gert  leidimosi kurso metu ar ne dekui.

na juk paprasta matematika sustanono 1 mililitre yra 250 mg,tau reikia i savaite 500mg,tai sauni du kart i savaite po viena ampole.
deka pas tave 2 mililitroce 100mg,tai atsiskaiciuok kiek reikes smile
del papildu tai aiksku kad jie reikalingi,ir po kurso ju reikes,bent jau pagrindiniu.

Neprisijungęs

 
tehilaitis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Mazeikiai
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#6 2011-07-22 12:42

Re: Padekite susidelioti kursa

Na tada aisku dekui uz pagalba :) jei po 100mg tai reiskias man truksta 20 ampuoliu dar visam kursui na reik skambintis tad :) pirktis kas belieka daryti.

Pasitikslinu  radau siaip netaip ismestus decos pakelius perskaiciau ant pakelio Each ml contains: 100mg tai reiskias ampuole viena 200mg :) ant sirdies palengvejo nereiks pinigu :) islaidaut papildomai uzteks kursiukui

Paskutinį kartą taisė tehilaitis (2011-07-22 12:48)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#7 2011-07-22 15:11

Re: Padekite susidelioti kursa

tehilaitis rašė:

Na tada aisku dekui uz pagalba smile jei po 100mg tai reiskias man truksta 20 ampuoliu dar visam kursui na reik skambintis tad smile pirktis kas belieka daryti.

Pasitikslinu  radau siaip netaip ismestus decos pakelius perskaiciau ant pakelio Each ml contains: 100mg tai reiskias ampuole viena 200mg smile ant sirdies palengvejo nereiks pinigu smile islaidaut papildomai uzteks kursiukui

Mano galva tai tau reikia dar daug dometis tuo ka tu nori daryt!!!! Bet cia tavo reikalas.Nors atrodo kad ziniu 0

Neprisijungęs

 
tehilaitis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Mazeikiai
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#8 2011-07-22 18:24

Re: Padekite susidelioti kursa

Domiuosi skaitineju klausinejuosi, taip pripazystu neperdaugiausia pas mane ziniu apie steroidinius preparatus. Kaip sakant kiekvienas nuo kazko pradedam turim savo pradzia smile tai pirmieji klausimai ir buna patys durniausi

O siaip paciame gelezio kelnojimo srityje nenaujokas, vartodavau proteinus amino rugstis kreatina is animalo srities daug produktu, a va steroidai naujiena mano sporte smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#9 2011-07-22 19:02

Re: Padekite susidelioti kursa

tehilaitis rašė:

Domiuosi skaitineju klausinejuosi, taip pripazystu neperdaugiausia pas mane ziniu apie steroidinius preparatus. Kaip sakant kiekvienas nuo kazko pradedam turim savo pradzia smile tai pirmieji klausimai ir buna patys durniausi

O siaip paciame gelezio kelnojimo srityje nenaujokas, vartodavau proteinus amino rugstis kreatina is animalo srities daug produktu, a va steroidai naujiena mano sporte smile

siaip animalas nera kazkos stebuklas,iskyrus jo kainas.

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#10 2011-07-22 19:15

Re: Padekite susidelioti kursa

tehilaitis rašė:

Domiuosi skaitineju klausinejuosi, taip pripazystu neperdaugiausia pas mane ziniu apie steroidinius preparatus. Kaip sakant kiekvienas nuo kazko pradedam turim savo pradzia smile tai pirmieji klausimai ir buna patys durniausi

O siaip paciame gelezio kelnojimo srityje nenaujokas, vartodavau proteinus amino rugstis kreatina is animalo srities daug produktu, a va steroidai naujiena mano sporte smile

nu jai tiek suvartojas jau visokiu papildu tai tikrai nenaujokas big_smile tik kaip cia susije papildu vartojimas ir "patirtis gelezio kelnojimo srityje"...
mistika kažkokia ar jau dabar kuo daugiau suvalgai animalo tableciu tuo labiau patyres gali jaustis.. smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#11 2011-07-23 10:49

Re: Padekite susidelioti kursa

p.s. lauksim foto pries kursa ir po wink

Neprisijungęs

 
tehilaitis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Mazeikiai
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#12 2011-07-23 11:11

Re: Padekite susidelioti kursa

squat rašė:

tehilaitis rašė:

Domiuosi skaitineju klausinejuosi, taip pripazystu neperdaugiausia pas mane ziniu apie steroidinius preparatus. Kaip sakant kiekvienas nuo kazko pradedam turim savo pradzia smile tai pirmieji klausimai ir buna patys durniausi

O siaip paciame gelezio kelnojimo srityje nenaujokas, vartodavau proteinus amino rugstis kreatina is animalo srities daug produktu, a va steroidai naujiena mano sporte smile

nu jai tiek suvartojas jau visokiu papildu tai tikrai nenaujokas big_smile tik kaip cia susije papildu vartojimas ir "patirtis gelezio kelnojimo srityje"...
mistika kažkokia ar jau dabar kuo daugiau suvalgai animalo tableciu tuo labiau patyres gali jaustis.. smile

Na gal netaip tiesiog issireiskiau smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#13 2011-07-23 12:27

Re: Padekite susidelioti kursa

sprendziant is to, kad prisipirkai animalo, tavo zinios nulines apie papildus. o sakei, kad tik steroidai tau naujiena, tai baisu pagalvot.

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-07-23 12:28)

Neprisijungęs

 
tehilaitis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Mazeikiai
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#14 2011-07-23 15:34

Re: Padekite susidelioti kursa

tai prasau patarkit smile as nieko pries tiesiog man tik ANIMAL ir UNIVERSAL papildai kelia didesni pasitikejima ir tiek manau kad jie geriausi man asmeniskai perdauk nesmerkit cia tik mano nuomone

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#15 2011-07-23 15:50

Re: Padekite susidelioti kursa

tehilaitis rašė:

tai prasau patarkit smile as nieko pries tiesiog man tik ANIMAL ir UNIVERSAL papildai kelia didesni pasitikejima ir tiek manau kad jie geriausi man asmeniskai perdauk nesmerkit cia tik mano nuomone

nesivaikyk papilduose spalvinų etikečių su užrašais HARDCORE, SUPER DUPER, KOSMOSAS ir pan. nes jie nieko nereiškia. reikia žiūrėt į sudėtį, o geriausiai pirkt grynus papildus.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#16 2011-07-24 14:20

Re: Padekite susidelioti kursa

tehilaitis rašė:

tai prasau patarkit smile as nieko pries tiesiog man tik ANIMAL ir UNIVERSAL papildai kelia didesni pasitikejima ir tiek manau kad jie geriausi man asmeniskai perdauk nesmerkit cia tik mano nuomone

siu firmu papildai kaip tik yra didziausi reklamos triukai, daug nieko vertu papildu, gal kai kurie butu geri, jeigu nebutu daug geresniu

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#17 2011-07-24 14:37

Re: Padekite susidelioti kursa

Sveikas  Puoles I Steru Liuna.
Dar Vienas Tinginys Ir Kulturizmo Auka ,kaip Ir Daugelis Is Musu.
Uzuojauta.
Amen:d:d:d:d:d

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#18 2011-07-24 14:39

Re: Padekite susidelioti kursa

NATURAL1978 rašė:

Sveikas  Puoles I Steru Liuna.
Dar Vienas Tinginys Ir Kulturizmo Auka ,kaip Ir Daugelis Is Musu.
Uzuojauta.
Amen:d:d:d:d:d

lol

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#19 2011-07-24 15:42

Re: Padekite susidelioti kursa

NATURAL1978 rašė:

Sveikas  Puoles I Steru Liuna.
Dar Vienas Tinginys Ir Kulturizmo Auka ,kaip Ir Daugelis Is Musu.
Uzuojauta.
Amen:d:d:d:d:d

nemanau kad galima butu mus (ar daugeli musu) vadint tingyniais,manau tai daugiau priklauso nuo galimybiu,nemanai?

Neprisijungęs

 
tehilaitis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Mazeikiai
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#20 2011-07-25 10:52

Re: Padekite susidelioti kursa

Visokiu yra visokiu reikia, tegul reiskiasi zmones,
Na o siaip pradejau kursuot pirma savaitike kaip ir praejo, eisiu kitoj skilti uzvesiu savo kurso dienorasti su nuotraukom apimtim mityba treniruociu programa smile lauksiu kritikos patarimu pataisimu palaikimo

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#21 2011-07-25 14:16

Re: Padekite susidelioti kursa

AndrewM rašė:

tehilaitis rašė:

tai prasau patarkit smile as nieko pries tiesiog man tik ANIMAL ir UNIVERSAL papildai kelia didesni pasitikejima ir tiek manau kad jie geriausi man asmeniskai perdauk nesmerkit cia tik mano nuomone

siu firmu papildai kaip tik yra didziausi reklamos triukai, daug nieko vertu papildu, gal kai kurie butu geri, jeigu nebutu daug geresniu

na gal as paprasciausiai dar neatradau, bet gal pasakysit pvz ka nors geriau uz animal paka..na tik leidziami vitaminai butu geresnis variantas mano nuomone jei zinot ka geriau prasau parasykit butinai isbandysiu smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#22 2011-07-25 15:00

Re: Padekite susidelioti kursa

NATURAL1978 rašė:

Sveikas  Puoles I Steru Liuna.
Dar Vienas Tinginys Ir Kulturizmo Auka ,kaip Ir Daugelis Is Musu.
Uzuojauta.
Amen:d:d:d:d:d

zinai, kaip baigesi didiesiems tiesos skelbikams? big_smile
Jezus Kristus..visi "burtininkai" buvo viduramziais deginami big_smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#23 2011-07-25 15:20

Re: Padekite susidelioti kursa

nenormalus rašė:

NATURAL1978 rašė:

Sveikas  Puoles I Steru Liuna.
Dar Vienas Tinginys Ir Kulturizmo Auka ,kaip Ir Daugelis Is Musu.
Uzuojauta.
Amen:d:d:d:d:d

zinai, kaip baigesi didiesiems tiesos skelbikams? big_smile
Jezus Kristus..visi "burtininkai" buvo viduramziais deginami big_smile

PAMIRSAI KOPERNIKA.TAS IRGI DEGE KAI SAKE KAD ZEME APLINK SAULE SUKASI.
GAILA ,KAD UZ TEISYBE TAIP.
BET JEI KA TAI AS PASIRUOSES,BET PIRMA KURIS BUS ARCIAUSIAI PASIIMU SU SAVIM,ISKART ISPEJU:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#24 2011-07-25 15:24

Re: Padekite susidelioti kursa

NATURAL1978 rašė:

nenormalus rašė:

NATURAL1978 rašė:

Sveikas  Puoles I Steru Liuna.
Dar Vienas Tinginys Ir Kulturizmo Auka ,kaip Ir Daugelis Is Musu.
Uzuojauta.
Amen:d:d:d:d:d

zinai, kaip baigesi didiesiems tiesos skelbikams? big_smile
Jezus Kristus..visi "burtininkai" buvo viduramziais deginami big_smile

PAMIRSAI KOPERNIKA.TAS IRGI DEGE KAI SAKE KAD ZEME APLINK SAULE SUKASI.
GAILA ,KAD UZ TEISYBE TAIP.
BET JEI KA TAI AS PASIRUOSES,BET PIRMA KURIS BUS ARCIAUSIAI PASIIMU SU SAVIM,ISKART ISPEJU:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

as dar biski prisibijau, eisiu palankyt kokias mustynes, tada busiu drasesnis sita tema big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net