Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#126 2011-10-03 06:55

Re: As

<3 fitness rašė:

Bet gal pas tave jie normalus bent? Pas mane tai utiutiu utiutiu o ne peciai. Priekine dalis tai net labai nebloga, galine irgi jauciasi nemaza, bet va vidurine tai tragedija.. nezinau ka daryt. reikia rimtos pagalbos is nusimananciu

labai abejoju  ar normalus  big_smile ,  tai ir mano silpniausia vieta smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#127 2011-10-03 20:00

Re: As

.

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-10-06 08:19)

Neprisijungęs

 
ProjectasJustas
Naujas dalyvis
Vietovė: San Fran Jonava
Registravosi: 2011-09-28
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#128 2011-10-03 21:25

Re: As

nieko gero... suaugusio vyro kunas stambus ir taip toliau o raumenu nesimato

Neprisijungęs

 
madman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-01
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#129 2011-10-03 21:50

Re: As

<3 fitness rašė:

madman rašė:

<3 fitness rašė:

Bet gal pas tave jie normalus bent? Pas mane tai utiutiu utiutiu o ne peciai. Priekine dalis tai net labai nebloga, galine irgi jauciasi nemaza, bet va vidurine tai tragedija.. nezinau ka daryt. reikia rimtos pagalbos is nusimananciu

ismok turi mostus daryt taip kaip priklauso. Mauni pas Miseviciu ir ismoksi wink

Matei mano trapecija ? Traukdamas stanga iki krutines traukdavau ja iki smakro, Misevicius nei kart nepataise manes. Kai atejau pas ji programos naujos,tai tik tada pastebejes,kad peciu neuzsiauginau,o tik trapecija isdygo suprato kame reikalas. Bet jau seniai as pas ji cia pries kokius 3 metus jei ne daugiau. Man patikdavo tas Rolandas kur pas ji dirbo, va ten tai treneris is sirdies. O Misevicius tik mergickas labiau pataiso big_smile Tai va butent pas MISEVICIU as ir neuzsiauginau peciu smile

Nemaciau as nieko pas tave. Nepyk, bet taip jau yra. O siaip tai pasiklaust galejai pats. O kad jis zino kaip pratimus atlikt, tai gal nesigincysi,aa? smile

O stangos trauka iki smakro, tai 9 is 10 neteisingai daro. Vien paemimas lievas ir trapecija eina kaip isrurinta big_smile

Paskutinį kartą taisė madman (2011-10-03 21:51)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#130 2011-10-03 22:27

Re: As

.

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-10-06 08:19)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#131 2011-10-03 22:30

Re: As

ProjectasJustas rašė:

nieko gero... suaugusio vyro kunas stambus ir taip toliau o raumenu nesimato

butent taip ir yra,aciu uz komentara

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#132 2011-10-03 22:44

Re: As

ProjectasJustas rašė:

nieko gero... suaugusio vyro kunas stambus ir taip toliau o raumenu nesimato

imesk save, noretusi pasiziuret. o raumenis bent as tai matau, zinoma ne kulturistas, bet ir tikrai  teslainis

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#133 2011-10-03 22:57

Re: As

Nesigincykit del nieko smile

Neprisijungęs

 
madman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-01
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#134 2011-10-03 23:53

Re: As

<3 fitness rašė:

Kada prie progos jei turesiu fotika tai parodysiu trapecija debiliska savo.. pamatysi,kad neproporcingai ji pas mane atrodo smile man jau patare jos nebedaryt,nes jei taip ir toliau,tai durnai atrodys smile peciu reikia labai smile nu zodziu. O del to,kad pasiklaust galejau pats tai kazinau,man buvo parasyta traukti stanga iki smakro,tai as ir traukiau, man rode kaip, tai taip ir traukiau. bet cia gal jau jo klaida buvo,nes utiutiu man ten gavos.

Jo klaida, kad tu blogai atlikai pratima? big_smile Tu man paaiskink kaip tu darei, nejausdamas peciu ir tikejaisi, kad jie tau uzaugs? Ar tu nori pasakyt, kad darei peciams, juos jautei , bet uzaugo trapecija?... smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#135 2011-10-04 22:30

Re: As

.

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-10-06 08:18)

Neprisijungęs

 
madman4
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-04
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#136 2011-10-05 01:03

Re: As

<3 fitness rašė:

madman rašė:

<3 fitness rašė:

Kada prie progos jei turesiu fotika tai parodysiu trapecija debiliska savo.. pamatysi,kad neproporcingai ji pas mane atrodo smile man jau patare jos nebedaryt,nes jei taip ir toliau,tai durnai atrodys smile peciu reikia labai smile nu zodziu. O del to,kad pasiklaust galejau pats tai kazinau,man buvo parasyta traukti stanga iki smakro,tai as ir traukiau, man rode kaip, tai taip ir traukiau. bet cia gal jau jo klaida buvo,nes utiutiu man ten gavos.

Jo klaida, kad tu blogai atlikai pratima? big_smile Tu man paaiskink kaip tu darei, nejausdamas peciu ir tikejaisi, kad jie tau uzaugs? Ar tu nori pasakyt, kad darei peciams, juos jautei , bet uzaugo trapecija?... smile

Is kurio galo tu skaitai?
Sakau Misevicius sudare man programa kurioj buvo parasyta TRAUKTI STANGA IKI SMAKRO. Tai as ja taip ir traukiau, bet peciai neuzaugo. O kaip jis man rode tai taip ir dariau,stengiaus taisyklingai. Ko tu cia kabinejies? Niekad jis neklysta? smile))
EDIT: As niekada peciu nejauciu. O darau viska gerai, letai,taisyklingai. Trapecijos irgi niekada nejauciau,bet kazkaip uzprogresavo, tai taip,kad su tuo jautimu cia nepradekim..

As tau jau pries tai rasiau, kad nuo paemimo skirsis ar peciai ar trapecija dirbs traukiant ta stanga prie smakro. Tu nori pasakyt, kad zmogus su keliu desimciu metu patirtim ne ta pratima tau dave?... big_smilebig_smile bbd koks inkilas big_smile

ka tu cia rasai, utiutiu? big_smile Nuo raumens jautimo viskas ir prasideda. Ar tu cia rimtai man dabar kazka bandysi irodyt atvirksciai? smile Ka keli ir kiek raumens turi? wink Bus atsakymas vyriskas ar utiutiu? big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#137 2011-10-05 08:17

Re: As

.

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-10-06 08:18)

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#138 2011-10-05 11:43

Re: As

jis vapse daunas yra tas madman (vaidas) Nesamones rasineja, galvoja, kad jis teisus, nors nieko nera pasiekes ir nebus su savo 13mecio protu.

Neprisijungęs

 
madman5
Išmestas
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 1

#139 2011-10-05 13:10

Re: As

Dode rašė:

jis vapse daunas yra tas madman (vaidas) Nesamones rasineja, galvoja, kad jis teisus, nors nieko nera pasiekes ir nebus su savo 13mecio protu.

Nu suskelk savo tiesa, Doooode smile Beje, ka jus cia visi tokio siekiat? Kas antram poste pasiekimai, o kad bent kazka keltu ar nors kazkiek padoriau atrodytu, tai sunkiai matosi. Turbut nesunkiai ant vienos rankos pirstu tuos suskaiciuot butu galima big_smile

3 fitness, ko susinervinai? smile Svoris visai nukris. Ir taip nieko is taves nera - kas tada bus?... smile
Eik mokintis bazinius dalykus.

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#140 2011-10-05 13:11

Re: As

Nu va matai, vel prisiregistravai, 5accountas, man uz tave geda

Neprisijungęs

 
madman5
Išmestas
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 1

#141 2011-10-05 13:13

Re: As

Dode rašė:

Nu va matai, vel prisiregistravai, 5accountas, man uz tave geda

neeees?... big_smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#142 2011-10-05 15:36

Re: As

madman5 rašė:

Dode rašė:

Nu va matai, vel prisiregistravai, 5accountas, man uz tave geda

neeees?... big_smile

Nes esi tikras sportininkas su milžinišku žinių bagažu ir geležiniais kiaušiniais, o is nevykeliu forumo, ir to lauk spiria...

Neprisijungęs

 
madman5
Išmestas
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 1

#143 2011-10-05 16:49

Re: As

ishp3ra rašė:

madman5 rašė:

Dode rašė:

Nu va matai, vel prisiregistravai, 5accountas, man uz tave geda

neeees?... big_smile

Nes esi tikras sportininkas su milžinišku žinių bagažu ir geležiniais kiaušiniais, o is nevykeliu forumo, ir to lauk spiria...

Nu tai mergaites cia gina gi big_smile Mergaites ir ju gerbejai tiesos nemyli. Uzmerkt akis paprasciau ir vienas kita pagirt uz tai, kad negeria, bet i sale nueina smile
As zinau ne daug. Labai ne daug, bet to nedaug 99% jusu skiautereliu neiveikiat jau keli metai big_smile Chemijos temos populiariausios, bet nesimato tu kacioku kazkodel. Kur jie slepiasi visi? smile

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#144 2011-10-05 16:51

Re: As

bek tu greiciau i savo gaideliu foruma neieskojes tiesos pasaulyje

Neprisijungęs

 
madman5
Išmestas
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 1

#145 2011-10-05 17:03

Re: As

Mandras rašė:

bek tu greiciau i savo gaideliu foruma neieskojes tiesos pasaulyje

Tai kad as gaideliu forume ir esu big_smile Pasiziurek - tupi ant laktos big_smile
Tiesos jus cia naslaiciai ieskot, bet kai ji pries nosi - jos nepriimat wink Eik geriau apie savo treniruota krutine ka nors gero suskelsi. As gal pasimokinsiu is to smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#146 2011-10-05 18:12

Re: As

.

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-10-06 08:18)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#147 2011-10-05 19:04

Re: As

<3 fitness rašė:

Kada prie progos jei turesiu fotika tai parodysiu trapecija debiliska savo.. pamatysi,kad neproporcingai ji pas mane atrodo smile man jau patare jos nebedaryt,nes jei taip ir toliau,tai durnai atrodys smile peciu reikia labai smile nu zodziu. O del to,kad pasiklaust galejau pats tai kazinau,man buvo parasyta traukti stanga iki smakro,tai as ir traukiau, man rode kaip, tai taip ir traukiau. bet cia gal jau jo klaida buvo,nes utiutiu man ten gavos.

su tuo atlikimu ir as pasirodo ne taip dariau, bet  man reikejo stangos traukima  daryt trapecijai, o darydavau peciams big_smile

Neprisijungęs

 
IlikeThisSport2
Dažnas senbūvis
Vietovė: USA SanFrancisco
Registravosi: 2011-09-10
Žinutės: 822
Atsiliepimai: 1

#148 2011-10-05 22:10

Re: As

<3 fitness rašė:

madman5 rašė:

Mandras rašė:

bek tu greiciau i savo gaideliu foruma neieskojes tiesos pasaulyje

Tai kad as gaideliu forume ir esu big_smile Pasiziurek - tupi ant laktos big_smile
Tiesos jus cia naslaiciai ieskot, bet kai ji pries nosi - jos nepriimat wink Eik geriau apie savo treniruota krutine ka nors gero suskelsi. As gal pasimokinsiu is to smile

Geras tu džiongis esi matau. tik per interneta drasos uztenka? Galvoji,kad tu ilgai sportuoji ir raumenu uzsiaugines tai tu jau su sparnais pasidarai? Tokiu sparnuotu ereliu ne viena ne du mates ir dar didesniu uz tave, juokini tu cia tik visus su savo pezalais. Juokingiausia yra tai,kad visiem aiskini,kad visi nieko nenusimano, bet pats kiekvienam savo teiginiui nei vieno argumento svaraus nepateiki tai kaip taves galima klausyt,maume?

Ir tu isvis gal jau pabaik su savo nesamonem, eik papisi prota kur nors kitur. Rasineji cia kur visi mato. Nori kazka pasakyt man asmeniskai tai sakyk i privacias zinutes. Ar tau reikia,kad visi matytu koki tu durna gaideli vaidini? Apgailetinas..

juokini tu pats visus smile ar tau nedasunta jo postas apie Miseviciu??? kiek ten sakei metu sportuoji 4-5 metus.. Ir nei tiek nesupranti, kaip bazinius pratimtus atlikt, ir kad treneris nevienius ir ne 2 metus dirbes tau tikrai neaprodys blogos technikos. Kaip matau tu cia viska sprendi ir nieko neymatai big_smile

Paskutinį kartą taisė IlikeThisSport2 (2011-10-05 22:10)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#149 2011-10-05 23:04

Re: As

IlikeThisSport2 rašė:

<3 fitness rašė:

madman5 rašė:


Tai kad as gaideliu forume ir esu big_smile Pasiziurek - tupi ant laktos big_smile
Tiesos jus cia naslaiciai ieskot, bet kai ji pries nosi - jos nepriimat wink Eik geriau apie savo treniruota krutine ka nors gero suskelsi. As gal pasimokinsiu is to smile

Geras tu džiongis esi matau. tik per interneta drasos uztenka? Galvoji,kad tu ilgai sportuoji ir raumenu uzsiaugines tai tu jau su sparnais pasidarai? Tokiu sparnuotu ereliu ne viena ne du mates ir dar didesniu uz tave, juokini tu cia tik visus su savo pezalais. Juokingiausia yra tai,kad visiem aiskini,kad visi nieko nenusimano, bet pats kiekvienam savo teiginiui nei vieno argumento svaraus nepateiki tai kaip taves galima klausyt,maume?

Ir tu isvis gal jau pabaik su savo nesamonem, eik papisi prota kur nors kitur. Rasineji cia kur visi mato. Nori kazka pasakyt man asmeniskai tai sakyk i privacias zinutes. Ar tau reikia,kad visi matytu koki tu durna gaideli vaidini? Apgailetinas..

juokini tu pats visus smile ar tau nedasunta jo postas apie Miseviciu??? kiek ten sakei metu sportuoji 4-5 metus.. Ir nei tiek nesupranti, kaip bazinius pratimtus atlikt, ir kad treneris nevienius ir ne 2 metus dirbes tau tikrai neaprodys blogos technikos. Kaip matau tu cia viska sprendi ir nieko neymatai big_smile

jau sakiau ir dar karta pakartosiu as jum atsilikeliam : neturiu jokio noro su jumis cia gincytis, eik kur nors kitur susirask intriga. manes visai nedomina tau cai atrasinet dar kazka.laisvas

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#150 2011-10-06 10:58

Re: As

madman5 rašė:

ishp3ra rašė:

madman5 rašė:


neeees?... big_smile

Nes esi tikras sportininkas su milžinišku žinių bagažu ir geležiniais kiaušiniais, o is nevykeliu forumo, ir to lauk spiria...

Nu tai mergaites cia gina gi big_smile Mergaites ir ju gerbejai tiesos nemyli. Uzmerkt akis paprasciau ir vienas kita pagirt uz tai, kad negeria, bet i sale nueina smile
As zinau ne daug. Labai ne daug, bet to nedaug 99% jusu skiautereliu neiveikiat jau keli metai big_smile Chemijos temos populiariausios, bet nesimato tu kacioku kazkodel. Kur jie slepiasi visi? smile

Nesupratai, ka norejau pasakyti. Taip, esi pasiekes kazka sporte, taip daug zinai. Bet bendrauti nemoki ir nesugebi. Vietoj to, kad patartum, kai kas ko klausia, tik dergiesi ir visur bandai parodyt, kad geriau zinai, moki ir visi kiti aplinkui - utiutiu imbecilai. Tik ar neprimena situacijos, jei koks antraeilis Sūduvos futbolininkas nueitu i kiemo stadiona ir nuo galines linijos rektu "lochai zaist ismokit". Ypac tada, kai jo nuomones neklausia ir pats tera tik sioks toks sportininkas. Tai vat klausimas, ka tu cia veiki, ypac turint omenyje tavo pasisakymus apie k.net ir bb.lt forumus. Kam irodineji paguodos ieskantiems, koks tu kietas? Gi ir patys turetu zinoti.. Aiskiai matosi, kad informacijos cia neieskai. Temose, kur zmones praso komentuoti mitybas ar programas nieko nerasai. Jei siaip pabendraut, yra blevyzgu, filmu, automobiliu ir kitos temos, bet ten taip pat nerasai. Loga gali sau kompe vestis, nuotraukas irgi laikyti ten. Taigi, viskas rodo, kad atejai pasidergti. Todel ir trina tavo userius lauk, kaip ir negauni jokios pagarbos.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net