Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#1 2011-10-06 21:47

tyrant

Sveiki forumo gyventojai wink prisistatinet perdaug neprisistinesiu, esu jaunuolis 20metu senumo is Mazeikiu. Sportuot pradejau 06.06.01 tada man buvo 15.5, ugneles buvo daug, noro dar daugiau, taciau ziniu nulis. Laikui begant pradejau dometis daugiau siuo sportu, na ir igijau siokiu tokiu ziniu, taciau rimtai pradet sportuot nebuvo galimybiu, butent del finansu. Taigi verciausi kaip ismaniau ir siokius tokius savo tikslus igyvendinau - per 27 menesius priaugau 24 gana svarius kilogramus(74kg ugis 175~). Veliau sportai buvo uzmesti kuriam laikui, taciau foruma paskaitinedavau kartas nuo karto, kol galiausiai susiemiau ir vel pradejau sportuot, gaila tai netruko ilgai nors forma per ta pusmeti dar pagerejo, nors kg is esmes ir nepriaugau. Taigi pries uzmetant sportus (ugis 176, svoris 76kg) turejau tokius duomenis, na fotkele gal ir mestelsiu kaip atrodziau pries uzmetant, kad bendra vaizda susidaryt galetumet. Na ir tas dingimas is sportu truko mazdaug metus iki kol nusprendziau vel pradeti. Dabartiniu fotkiu nemesiu, pasitaupysiu savo pc, nes tai nepanasu i sportuojanti zmogu, kas mane ir privede prie to, kad pradeciau vel judeti. Fotkes bus, kai bus matomi akivaizdus rezultatai, t.y imesiu siandienines fotkes ir tas kurias iskepsiu ta diena, kai bus kazka parodyti. Taigi, nuo rytojaus bandysiu pradeti siokias tokias manksteles, kad apsiprasti prie kruvio ir bandysiu judet pirmyn. Sedziu dabar galvoju, bandau susidelioti programele, kadangi tikslas pataisyti peciu linija, nugara, bei krutine su blauzda (su slaunim situacija geresne nors dvigalviui demesio taip pat reiks skirti atitinkamai) na ir programele mazdaug turetu atrodyti sitaip:

Pirmadienis Peciai trapecija blauzda
Antradienis Laisva
Treciadienis Nugara tricas
Ketvirtadienis Kojos blauzda
Penktadienis Laisva
Sestadienis Krutine bicas
Sekmadienis Laisva

Taigi bandau deti tas grupes, kurias noriu akcentuoti butent po laisvos dienos, bandziau ir vienaip ir kitaip delioti, kolkas tinkamiausias variantas sitoks pasirode, ka manot? pratimu dar nesudeliojau, bet kai turesiu aiskesne programele papaisysiu, jusu teismui.

Ugis 176
Svoris 76
Spaudimas 100
Tupimas 105
Trauka 145

Pradzia: 
06.06.01                                 10.10.10                           11.10.06                             
Ugis       170                                    176                                  176
Svoris      50                                      76                                   70 hmm
Krutine      -                                     108                                  103
Ranka      28                                    36.5                                  35 butter
Dilbis        -                                       29                                   28.5
Koja        50                                      61                                   59
Blauzda    -                                      37.5                                  36
Kaklas      -                                      39                                    38
Talija       -                                       77                                    80
Sikna       -                                       94                                    95

Esme kaip ir aiski, reikia minimum 10kg, vaizdo visiskai nera. Tai tiek, bandysiu lipdyt programele, si ta papaisysiu dar smile

Paskutinį kartą taisė tyrant (2011-10-22 12:20)

Neprisijungęs

 
Packas
Išmestas
Registravosi: 2011-09-25
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#2 2011-10-06 22:04

Re: tyrant

Sekmes

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#3 2011-10-06 22:07

Re: tyrant

sveikas, sekmes

Neprisijungęs

 
Kazkadam
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-20
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#4 2011-10-06 22:59

Re: tyrant

del to ugio tai mano manymu nelabai tau pasiseke nes man tai juokingai atrodo tokie zemi remai na bet gal dar paaugsi, sekmes smile

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#5 2011-10-06 23:05

Re: tyrant

Kazkadam rašė:

del to ugio tai mano manymu nelabai tau pasiseke nes man tai juokingai atrodo tokie zemi remai na bet gal dar paaugsi, sekmes smile

smile tai, kad dar toli iki to "remo" nes sudejimas dabar kaip penkiolikmetes mergaites lol na ugis tai jau sustojes, o ir nebekreipiu demesio i ji, kiek uzaugau tiek wink

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#6 2011-10-06 23:57

Re: tyrant

Taigi pabandziau kazka susideliot ir pirmas blynas toks, ar prisviles pasakys forumo zinovai lol

Pirmadienis Peciai trapecija blauzda
1.Trauka prie smakro 3x8
2.Spaudimas i virsu 4x8
3.Mostai i salis po viena ranka isikibus ir siek tiek pasvirus 4x10
4.Mostai pasilenkus 4x8-10
5.Gusciojimai 4x10
6.Pasistiebimai 3x30 (bandysiu sitaip, nes su 3,4x10 neuzauginau ju)

Treciadienis Nugara tricas
1.Prisitraukimai 3xmax
2.Mirties trauka 4x8
3.Trauka pasilenkus 4x8
4.Horizontali lyno trauka 4x10
5.Vertikali lyno trauka 2xmax (svoris atitinkamas kad padaryt +-10)
6.Spaudimas siaurai koncentruotai 4x8

Ketvirtadienis Kojos blauzda
1.Pritupimai 4x8
2.Itupstai 4x8
3.Trauka tiesiom kojom 4x10
4.Tiesimas sedint 2xmax (+-10 kad iseitu)
5.Pasistiebimai 3x30

Sestadienis Krutine bicas
1.Spaudimas kampu 4x8
2.Plesimas kampu 4x10
3.Spaudimas horizontaliai labai letai 3x10
4.Lygiagretes 2xmax
5.Bicas nuo atramos labai letai 4x10-12

Tikslas: MASE, jega visiskai neakcentuojama, todel svoriai bus nedidukai ir ju net nerasysiu. Pratimo atlikimas ir raumens pajutimas man svarbiausia bus siuo metu. Su mityba ziuresiu kas gausis, ideali nebus, varzyboms nesiruosiu, todel griezto rezimo nebus, taciau baltymus bandysim rinkt nepamirstant ir angliu. Na ir alga gavus bandysim paremt kazkuri forumo dyleri wink

Prasom, pastabas, kritikas, klausimus reiskit drasiai, nes jei nebutu idomu, visa tai vesciau savam pc wink

Paskutinį kartą taisė tyrant (2011-10-06 23:58)

Neprisijungęs

 
hatefull
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 1

#7 2011-10-07 00:22

Re: tyrant

Sveikas.
Nesu forumo žinovas, bet įdomu kaip tarkim po tokio intensyvaus trečiadienio kaip nurodyta jautiesi ar jaustumeisi ketvirtadienį darydamas irgi intensyvią treniruotę ? ar negeriau būtų sukeisti pirmadienį su trečiadieniu ir tą blauzdą kažkur kitur įkišt tada ?

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#8 2011-10-07 00:32

Re: tyrant

hatefull rašė:

Sveikas.
Nesu forumo žinovas, bet įdomu kaip tarkim po tokio intensyvaus trečiadienio kaip nurodyta jautiesi ar jaustumeisi ketvirtadienį darydamas irgi intensyvią treniruotę ? ar negeriau būtų sukeisti pirmadienį su trečiadieniu ir tą blauzdą kažkur kitur įkišt tada ?

Tiesa pasakius tuos prisitraukimus treniruotes pradzioje priskirciau kaip prie apsilimo, kad paruost nugara rimtesniam darbui. Kokia bus savijauta ketvirtadieni, vel..laikas parodys, nemanau kad gausis labai didelis intensyvumas pastarasias savaites, nes jegos zenkliai kritusios bus ir prireiks laiko, kol vel viskas stos i vietas. Na prisitraukimu manau max iki 10 tesigaus ir kaip sakiau jega kolkas neakcentuojama bus, todel treciadieni matau tik du rimtus pratimus tai yra m-trauka ir trauka pasilenkus. Apskritai nezinojau kur kisti tas rankas trica ir bica galvojau net gi visiskai neskirti jom demesio ir paziureti kas is to iseis, nes niekad taip nedariau, bet vis delto po viena pratima imeciau. Siaip manau nei viena treniruote neturetu virsyti 1h trukmes

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#9 2011-10-07 00:38

Re: tyrant

Beto koju dienoje trauka tiesiom kojom svoris bus nedidelis visai kolkas, tai manau netrukdys atlikti produktyvios koju treniruotes. Atlikimas svarbiausia, nes galima ir su labai nedideliu svoriu gerai damusti tas kojas smile manau pritarsit

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#10 2011-10-07 00:52

Re: tyrant

tyrant rašė:

Beto koju dienoje trauka tiesiom kojom svoris bus nedidelis visai kolkas, tai manau netrukdys atlikti produktyvios koju treniruotes. Atlikimas svarbiausia, nes galima ir su labai nedideliu svoriu gerai damusti tas kojas smile manau pritarsit

tiesiom kojom trauka yra dvigalvui ,viskas priklauso nuo koju  treniruotes ,tada galima kazka sakyti ar bus veiksminga ar ne mazas svoris

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#11 2011-10-07 01:32

Re: tyrant

kurgitu rašė:

tyrant rašė:

Beto koju dienoje trauka tiesiom kojom svoris bus nedidelis visai kolkas, tai manau netrukdys atlikti produktyvios koju treniruotes. Atlikimas svarbiausia, nes galima ir su labai nedideliu svoriu gerai damusti tas kojas smile manau pritarsit

tiesiom kojom trauka yra dvigalvui ,viskas priklauso nuo koju  treniruotes ,tada galima kazka sakyti ar bus veiksminga ar ne mazas svoris

sutinku, na nepabandes nesuzinosiu, jei nepatempsiu reiks kazka keist smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#12 2011-10-07 16:04

Re: tyrant

Kazkadam rašė:

del to ugio tai mano manymu nelabai tau pasiseke nes man tai juokingai atrodo tokie zemi remai na bet gal dar paaugsi, sekmes smile

Labiau nusisneket negalejai ? Turbut pats gandras 70kg sveriantis busi ? smile Temos autoriui sekmes.

Neprisijungęs

 
Kazkadam
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-20
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#13 2011-10-07 17:19

Re: tyrant

duglas rašė:

Kazkadam rašė:

del to ugio tai mano manymu nelabai tau pasiseke nes man tai juokingai atrodo tokie zemi remai na bet gal dar paaugsi, sekmes smile

Labiau nusisneket negalejai ? Turbut pats gandras 70kg sveriantis busi ? smile Temos autoriui sekmes.

smile tikrai nesiterliosiu su tokiais issigimeliais bendrauti, kurie sneka apie "turbut pats" ar panasias nesamones ziuredami i slapyvardi, apgailetina smile
visas tavo postas vienas didelis briedas, buciau moderatorius iskarto ip ban ir ate ate, nes vistiek zinai, bent kiek karstesnio temperamento zmones neiskencia ir i tokius "turbut pats" iskart keiksmazodziais atsako o tada uzbaninti lieka smile

Paskutinį kartą taisė Kazkadam (2011-10-07 17:20)

Neprisijungęs

 
Svaigalas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-06-13
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 2

#14 2011-10-07 18:01

Re: tyrant

Kazkadam rašė:

del to ugio tai mano manymu nelabai tau pasiseke nes man tai juokingai atrodo tokie zemi remai na bet gal dar paaugsi, sekmes smile

Turbut juoktumeis ir is viso IFBB Pro, MR olympia dalyviu, kuriu daugumos maksimalus ugis yra 1,80m... Isimtys tik kelios

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#15 2011-10-07 18:05

Re: tyrant

Kazkadam rašė:

duglas rašė:

Kazkadam rašė:

del to ugio tai mano manymu nelabai tau pasiseke nes man tai juokingai atrodo tokie zemi remai na bet gal dar paaugsi, sekmes smile

Labiau nusisneket negalejai ? Turbut pats gandras 70kg sveriantis busi ? smile Temos autoriui sekmes.

smile tikrai nesiterliosiu su tokiais issigimeliais bendrauti, kurie sneka apie "turbut pats" ar panasias nesamones ziuredami i slapyvardi, apgailetina smile
visas tavo postas vienas didelis briedas, buciau moderatorius iskarto ip ban ir ate ate, nes vistiek zinai, bent kiek karstesnio temperamento zmones neiskencia ir i tokius "turbut pats" iskart keiksmazodziais atsako o tada uzbaninti lieka smile

moderu  vietoj tave uz nusisnekejima ir diskriminacija ugio atzvilgiu banint reiktu.
pasiziurek  kulturistu ugi kurie olimpijoj dalyvauja.  siu metu   3-1 vietos nugaletojai.    kai greene  173 cm  jay cutler  175 cm  phil heath 175 .. ir t.t

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#16 2011-10-07 18:07

Re: tyrant

kuo mazenis tuo "druciau" atrodo. 190cm 100kg ir 170cm 100kg su tokiu pat bf, kuris geriau atrodys?

Paskutinį kartą taisė Loading (2011-10-07 18:07)

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#17 2011-10-07 18:09

Re: tyrant

nepradedam vyrai sudais drabstytis, pasake ir psio nera ko imt i sirdi kaip bobai:) geriau pasakykit kaip avizas ruosiat? verdat ar uzplikot karstu vandeniu ir tiek? su kuo valgot, nes skonis man ju tai nekazka smile)

Neprisijungęs

 
Kazkadam
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-20
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#18 2011-10-07 18:12

Re: tyrant

Svaigalas rašė:

Kazkadam rašė:

del to ugio tai mano manymu nelabai tau pasiseke nes man tai juokingai atrodo tokie zemi remai na bet gal dar paaugsi, sekmes smile

Turbut juoktumeis ir is viso IFBB Pro, MR olympia dalyviu, kuriu daugumos maksimalus ugis yra 1,80m... Isimtys tik kelios

cia girdziu pastoviai kad sitam forume renkasi siaip pacanai kurie sportuoja ir kuriem tie patys kulturistai baisiai atrodo, o dabar vos ka jau prikisinejami kulturistai taip?smile

Neprisijungęs

 
Kazkadam
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-20
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#19 2011-10-07 18:14

Re: tyrant

MrBurbulas rašė:

Kazkadam rašė:

duglas rašė:


Labiau nusisneket negalejai ? Turbut pats gandras 70kg sveriantis busi ? smile Temos autoriui sekmes.

smile tikrai nesiterliosiu su tokiais issigimeliais bendrauti, kurie sneka apie "turbut pats" ar panasias nesamones ziuredami i slapyvardi, apgailetina smile
visas tavo postas vienas didelis briedas, buciau moderatorius iskarto ip ban ir ate ate, nes vistiek zinai, bent kiek karstesnio temperamento zmones neiskencia ir i tokius "turbut pats" iskart keiksmazodziais atsako o tada uzbaninti lieka smile

moderu  vietoj tave uz nusisnekejima ir diskriminacija ugio atzvilgiu banint reiktu.
pasiziurek  kulturistu ugi kurie olimpijoj dalyvauja.  siu metu   3-1 vietos nugaletojai.    kai greene  173 cm  jay cutler  175 cm  phil heath 175 .. ir t.t

kur tu nusisnekejima matei? kur tu diskriminacija matei? dar vienas is medzio iskrites, ar tu gal ne lietuvis?smile turbut ne lietuvis, atsiprasau tada, nes  tie kas skaityt lietuviskai moka tokio briedo tai nemanau kad sugalvotu parasyti smile man tie tavo mr o neturi jokios itakos wink

Neprisijungęs

 
Balvonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-26
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 1

#20 2011-10-07 18:16

Re: tyrant

tyrant rašė:

nepradedam vyrai sudais drabstytis, pasake ir psio nera ko imt i sirdi kaip bobai:) geriau pasakykit kaip avizas ruosiat? verdat ar uzplikot karstu vandeniu ir tiek? su kuo valgot, nes skonis man ju tai nekazka smile)

pats ruosiu taip: i lekste avizas iberiu, uzpilu vandeniu, mikrobandej viena min pasildau ir valgau, labai lengvai 200 gramu sueina;d kartais vaisiais kokiais nors uzkandu

Neprisijungęs

 
Kazkadam
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-20
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#21 2011-10-07 18:17

Re: tyrant

Loading rašė:

kuo mazenis tuo "druciau" atrodo. 190cm 100kg ir 170cm 100kg su tokiu pat bf, kuris geriau atrodys?

as suprantu kad kuo mazesnis tuo druciau atrodo, as juk nieko ir nesakau smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#22 2011-10-07 18:21

Re: tyrant

Kazkadam rašė:

MrBurbulas rašė:

Kazkadam rašė:


smile tikrai nesiterliosiu su tokiais issigimeliais bendrauti, kurie sneka apie "turbut pats" ar panasias nesamones ziuredami i slapyvardi, apgailetina smile
visas tavo postas vienas didelis briedas, buciau moderatorius iskarto ip ban ir ate ate, nes vistiek zinai, bent kiek karstesnio temperamento zmones neiskencia ir i tokius "turbut pats" iskart keiksmazodziais atsako o tada uzbaninti lieka smile

moderu  vietoj tave uz nusisnekejima ir diskriminacija ugio atzvilgiu banint reiktu.
pasiziurek  kulturistu ugi kurie olimpijoj dalyvauja.  siu metu   3-1 vietos nugaletojai.    kai greene  173 cm  jay cutler  175 cm  phil heath 175 .. ir t.t

kur tu nusisnekejima matei? kur tu diskriminacija matei? dar vienas is medzio iskrites, ar tu gal ne lietuvis?smile turbut ne lietuvis, atsiprasau tada, nes  tie kas skaityt lietuviskai moka tokio briedo tai nemanau kad sugalvotu parasyti smile man tie tavo mr o neturi jokios itakos wink

menkini  zemo ugio zmones, sakai kad "nepasiseke". cia as isvelgiu diskriminacija.  is medzio tu gandriuk nebent iskrites, su savo ugiu netilpes inkilan.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#23 2011-10-07 18:29

Re: tyrant

tyrant rašė:

pasakykit kaip avizas ruosiat? verdat ar uzplikot karstu vandeniu ir tiek? su kuo valgot, nes skonis man ju tai nekazka smile)

tai yra pirkt juk jau kartu su avietem ar obuoliais, tik nezinau ar dideli pokai yra, mazi Skanejos po 35 g tai tikrai yra, tai kaip tik 3 tokie man pusryciams sueina salia viso kito.

Neprisijungęs

 
Kazkadam
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-20
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#24 2011-10-07 18:29

Re: tyrant

MrBurbulas rašė:

Kazkadam rašė:

MrBurbulas rašė:


moderu  vietoj tave uz nusisnekejima ir diskriminacija ugio atzvilgiu banint reiktu.
pasiziurek  kulturistu ugi kurie olimpijoj dalyvauja.  siu metu   3-1 vietos nugaletojai.    kai greene  173 cm  jay cutler  175 cm  phil heath 175 .. ir t.t

kur tu nusisnekejima matei? kur tu diskriminacija matei? dar vienas is medzio iskrites, ar tu gal ne lietuvis?smile turbut ne lietuvis, atsiprasau tada, nes  tie kas skaityt lietuviskai moka tokio briedo tai nemanau kad sugalvotu parasyti smile man tie tavo mr o neturi jokios itakos wink

menkini  zemo ugio zmones, sakai kad "nepasiseke". cia as isvelgiu diskriminacija.  is medzio tu gandriuk nebent iskrites, su savo ugiu netilpes inkilan.

na jei TU kazkur izvelgi diskriminacija del savo subjektyvios nuomones tai dar nera diskriminacija, supranti?smile
o del pasakymo "nepasiseke" tai supranti kaip yra, gal as tau pavyzdziais geriau papasakosiu, stiprus zmones yra pranasesni uz silpnus, greiti pranasesni uz letus, lygiai taip pat auksti yra pranasesni uz zemus, supranti, net kai tavo tevai dulkinosi darydami tave, tevo ir motinos dnr sujungiamos ir atskiriami dominuojantys genai nuo nublankstanciuju, aukstas ugis yra dominante smile tu biologija mokeisi jau mokykloj?smile

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#25 2011-10-07 18:30

Re: tyrant

Balvonas rašė:

tyrant rašė:

nepradedam vyrai sudais drabstytis, pasake ir psio nera ko imt i sirdi kaip bobai:) geriau pasakykit kaip avizas ruosiat? verdat ar uzplikot karstu vandeniu ir tiek? su kuo valgot, nes skonis man ju tai nekazka smile)

pats ruosiu taip: i lekste avizas iberiu, uzpilu vandeniu, mikrobandej viena min pasildau ir valgau, labai lengvai 200 gramu sueina;d kartais vaisiais kokiais nors uzkandu

na reiks bandyti, nes virti ten po 20minuciu nera kada, ok lekiu i sale kojas lengvai prajudint siandien, nes kiek is patirties pastebejau po pertraukos, butent po koju trefkes sekanciose trefkese tiek svoriai padideje buna, tiek kuno svoris sparciau atgaunamas, ko dabar ir noriu atgaut ka turejau, o tada lipdyt toliau, nes baisu jau ir i veidrodi paziuret madsmile

Neprisijungęs

 
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net