Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1 2006-08-23 16:58

Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Sveiki, tikiuosi padesite man iveikti problema
visu pirma apie save. sportuoju pakankamai intensyviai jau 7 metai (treniruokliu sale+kardio). viskas prasidejo nuo diletantisku svorio pakilnojimu pusrusyje ir pabegiojimu lauke (pakankamai chaotiskais intervalais), paskui kazkaip giliau visu tuo susidomejau, prisiskaiciau ivairiausios literaturos, pradedant knygomis apie joga (beje ja irgi uzsiiminejau gerus pora metu individualiai) ir baigiant Tom Venuto "Burn The Fat Feed The Muscle", bei ivairius formumus. Bandziau sportuoti klube pagal individualiai man sudaryta programa, taciau nusivyliau (matyt treneris papuole ne tas). dabar programas sudarineju pati, pasikliaudama savo ziniomis ir perskaityta literatura bei pasisakymais forumuose. taigi sportuoju 5-6 dienas per savaite (tiesa visas sporto stazas yra su siokiais tokiais shtilio periodais vasara - atostogu metu, dabar irgi siek tiek apisleidau sad na bet antra vertus kunui reikalingos 1-2 savaiciu pertraukos, tai guodziuos kad nieko baisaus ir nuo kitos savaites vel grisiu i vezes). mano treniruote atrodo taip I ir IV darau koju treniruote, II - nugara, trapecija, tricepsas, V - krutine, peciai, bicepsas. Pries treniruote visada darau 20 min. kardio apsilimui, treniruotes gale po 1 pratimuka kiekvienai preso grupei (apatinis, virsutinis, sonai) ir tempimas. Stengiuosi, kad treniruote truktu 1.5 val., na blogiausiu atveju 2val. III skiriu tik kardio: 0.5 val. pradzioje, tada presas 0.5 val. ir vel kardio 0.5val. ir VI jei turiu valios ir laiko taip pat skiriu kardio. Beje, zinau, kad pecius reiketu treniruoti su kojomis, bet tada tos treniruotes pasidarytu nenormaliai ilgos, taigi tenka nusizengt taisyklems. kojoms skiriu didziausia demesi, nes tai - mano problemine vieta.
toliau mano mityba: stengiuosi maitintis kaip galima sveikiau, 4-5 kartu per diena, butinai pusrycius. saldumynu beveik nevartoju (su nuodememis 1-2 kartus per men.), nevalgau bulviu, miltiniu patiekalu, cukraus, mesos isskyrus paukstiena, pieno produktus tik iki 2proc. riebumo. Stengiuosi pirma dienos puse valgyt angliavandenius, o antroje - baltymus. nors ne visada pavyksta, nes labai megstu vaisius, ir kaip tycia ju zveriskai uzsinoriu vakarais. na bet kaip nors su tuo kovosiu.
del papildu: geriau karnitina, fat burnerius, baltymu kokteilius.

paklausite: kur problema? o ji slypi tame, kad paziurejus i veidrodi as nematau to, ka noriu matyti: nematau merginos su graziais ryskiais raumenukais. i mane paziureje aplinkiniai nepasakytu, kad daug sportuoju. tiesa nesu stora, mano virsutine dalis tvarkoj, bet va, kai zvilgsnis nukrypsta zemiau juosmens... prasideda problemos - per platus klubai, per storos kojos, celiulito uzuomazgos. rimtai rimtai.

todel ir prasau pagalbos. gal galetumete man patarti-padeti, gal ka darau ne taip. aisku, karta buvau nukrypus i krastutinuma - sumazinau suvartojama kieki zemiau leistinos ribos, treniravausi ir nukritau iki 50 kg (o tai mano ugiui jau ligos pozymis esu 176cm). bet kai susigriebiau ir po truputi issikapsciau pasiekiau 66 kg. aisku pagal kmi tai normalu, bet viazdelis ne koks.

taigi tokia ilga-begaline mano uispazinti, nesupykit.
tikiuosi sulaukti pagalbos labai labai, nes dabar esu nevislty.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#2 2006-08-23 17:28

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Sakai, kad daug dėmesio skiri kojoms....ar tik negali būti, kad per daug...?

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#3 2006-08-24 09:29

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

na jei rezultatu nelabai matos, tai gal ne per daug to demesio. tiesa sakant esu isbandzius ir kitas programas, pvz. I kojos, III nugara, trapecija, tricepsas, V krutine, peciai, bicepsas, II, IV, VI kardio+presas. taip pat esu skaicius, kad norint nudeginti nereikalingas riebaliuku atsargas reiketu visa procesa dalint i keleta etapu, pirmiausia orientuotis i kardio treniruotes, o treniruotems su svoriais skirti minimaliai laiko, tik tada, kai riebalai nudegs ivesti daugiau pratimu su svotriais, esu sportuoti kas antra diena kaitaliojant kardio ir treniruoklius, kai mankstinamos visos raumenu grupes (bazine pradedanciuju programa). nznau. vienu metu treniruotes uzsitesdavo iki 3 - 3,5 val. tada nusprendziau, kad turbut persitreniruoju, todel sutrumpinau laika iki 1 - 1,5 val. rezultatai nepakito. emiau galvoti, kad mano kuno fiziologija nedekinga, kad genetiskai negaliu pasiekti to, ko noriu. juk kitoms uztenka tik truputeli pakilnoti svorius ir rezultatai matyti, o man... kaip ner taip ner tu rezultatu. visada maniau, kad tereikia valios ir noro, ir viskas imanoma. nenoriu pasiduoti pesimistinem mintim, kad taip nera. bet nznau, ka daryti.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#4 2006-08-24 17:21

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

elektra rašė:

na jei rezultatu nelabai matos, tai gal ne per daug to demesio. tiesa sakant esu isbandzius ir kitas programas, pvz. I kojos, III nugara, trapecija, tricepsas, V krutine, peciai, bicepsas, II, IV, VI kardio+presas. taip pat esu skaicius, kad norint nudeginti nereikalingas riebaliuku atsargas reiketu visa procesa dalint i keleta etapu, pirmiausia orientuotis i kardio treniruotes, o treniruotems su svoriais skirti minimaliai laiko, tik tada, kai riebalai nudegs ivesti daugiau pratimu su svotriais, esu sportuoti kas antra diena kaitaliojant kardio ir treniruoklius, kai mankstinamos visos raumenu grupes (bazine pradedanciuju programa). nznau. vienu metu treniruotes uzsitesdavo iki 3 - 3,5 val. tada nusprendziau, kad turbut persitreniruoju, todel sutrumpinau laika iki 1 - 1,5 val. rezultatai nepakito. emiau galvoti, kad mano kuno fiziologija nedekinga, kad genetiskai negaliu pasiekti to, ko noriu. juk kitoms uztenka tik truputeli pakilnoti svorius ir rezultatai matyti, o man... kaip ner taip ner tu rezultatu. visada maniau, kad tereikia valios ir noro, ir viskas imanoma. nenoriu pasiduoti pesimistinem mintim, kad taip nera. bet nznau, ka daryti.

Gal pertreniruoji būtent kojas...kaip manai ar taip negali būti? kaip supratau kojų treniruotė 2x per savaitę, ir jaigu visa 1,5 valandos intensyviai treniruojies tai gal nebespėja atsigauti raumenys...
+ kaip pati sakei, gal dar koją genetika gali kišti.....
manyčiau kad reiktu daryt kojų treniruotę kartą per savaitę, kokį mėnesį ir tada pasižiūrėti ar rezultatai gerėja(blogėti tikrai neturėtų)...

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#5 2006-08-25 09:04

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

na manau genetika tikrai kalta, bet vistiek neturetu buti neimanoma, gal tik sunkiau suformuoti grazius raumenis. Kaip jau minejau, esu bandziusi programa, kai kojoms skirdavau 1 diena, bet rezultatas tas pats. na ir mano treniruote 1,5 val. susideda ne tik is pratimu su svoriais, visada darau apsilima 20-30 min, gale treniruotes tempima ir dar kardio. o gal vertetu pabandyti daugiau demesio sikrti kardio, o treniruotes su svoriais daryt 2 kartus per savaite. tarkim, jei pameginciau tokia sistema: II ir IV treniruote su svoriais (viena diena kojos, nugara, peciai; kita trapecija, krutine, rankos), o I,III,V - kardio+presas, na ir VI kardio? Ir taip, kol nenutirps nereikalingi riebaliukai?

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#6 2006-08-25 18:15

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

elektra rašė:

na manau genetika tikrai kalta, bet vistiek neturetu buti neimanoma, gal tik sunkiau suformuoti grazius raumenis. Kaip jau minejau, esu bandziusi programa, kai kojoms skirdavau 1 diena, bet rezultatas tas pats. na ir mano treniruote 1,5 val. susideda ne tik is pratimu su svoriais, visada darau apsilima 20-30 min, gale treniruotes tempima ir dar kardio. o gal vertetu pabandyti daugiau demesio sikrti kardio, o treniruotes su svoriais daryt 2 kartus per savaite. tarkim, jei pameginciau tokia sistema: II ir IV treniruote su svoriais (viena diena kojos, nugara, peciai; kita trapecija, krutine, rankos), o I,III,V - kardio+presas, na ir VI kardio? Ir taip, kol nenutirps nereikalingi riebaliukai?

Na kadangi tau paprasta metodika neveikia, tai jau reikia daryti ekspermetus, ir žiūrėti, kas geriau veikia... dabar bandyk tokią metodiką, kurią parašiai, jei nepadės bandyk dar kažką keisti... kol galiausiai kas nors prilips tau...

P.S. neįmanomų dalykų nebūna wink

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#7 2006-08-28 14:45

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

aciu uz palaikyma smile
na kaip tik nuo siandien ir startuosiu. tik va niekaip neisdelioju treniruotes su svoriais i dvi dienas - nerandu optimaliausio varianto. susideliojau mazdaug taip: I kardio+presas, II kojos, sedmenys, tricepsas, III kardio+presas, IV nugara, krutine, bicepsas, V kardio+presas, VI kardio, VII poilsis. jei jausiu, kad per didelis kruvis, poilsi darysiu ir VI ir VII. tik nezinau, kur geriau det pecius antradieni ar ketvirtadieni. man paciai tokia programike nelabai, bet kad kitaip neiseina. na paziuresiu.
dar noreciau pasikonsultuot del mitybos. suskirsciau maista i 6 valgius mazdaug kas 2,5 val., angliavandeniai tik iki pietu, vakarienei tik baltymai + darzoves (agurkai, salotos). pasiskaiciavau, kad butu mazdaug 1200-1500 kcal is viso, na ir dar potreniruotes geriu baltymu kokteili, ten vien baltymai, nei karbu nei riebalu nera. nznau ar verta dar pirkti koki papilduka, tarkim karnitina. esu ji gerus - per treniruote is tikro daugiau jegu atsiranda ir prakaitas liejas upeliais, bet sakyt, kad "va nuo jo jauciu kaip riebalai dega", tai tikrai negaleciau. tai gal is pradziu bent pora savaiteliu pamegint be jo, paziuret kaip rezultatai, o paskui, jei nejausiu progreso, tada ziuret? ir dar. siaip mityboje sumazinau angliavandeniu iki 30-40 g per diena, taip 5 dienas, o sesta ruosiuos padidint ju kieki, kad organizmas neijungtu "taupymo programos". zinau, kad geriau butu "cikluoti" angliavandenius kas 3 dienos, bet man neveikia sad labai jau as atspari riebaliuku deginimui

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#8 2006-08-28 19:02

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Prašom wink
Na petukus tai patarčiau dėt antradienį, nes mažiau bus rankos pavargusios ir galėsi enegringiau atlikti pratimus pečiams... Na jo jei jau jausis tai po poros savaičių prograsas tūrėtų pasijaust...jei ne vėl teks ką nors keisti..

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#9 2006-08-29 08:19

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

na meginsiu, aciu. zinau, kad stebuklingu priemoniu pagreitinti ta procesa nera, bet kartais taip noriu isgirsti, kad yra stebuklinga panaceja, ir galesiu didziuotis graziu treniruotu kunu, ech...

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#10 2006-08-30 08:12

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

dar klausimuka turiu - zinau, kad pritupimai su stanga yra labai veiksmingas pratimas, taciau karta matyt siek tiek persistengiau su svoriu juos darydama ir dabar kai tik pabandau vel, pajuntu stipru skausma keliuose. tiesa sakant kelius kartais skauda net siaip, tarkim ilgiau sedint vienoje pozoje, vaziuojant dviraciu ir pan. manau, kad siek tiek juos traumavau. tik nelabai noriu dal labiau pablogint padeti. jei prituoimus su stanga pakeisciau leg press treniruokliu arba pritupimais Hack, ar tai atstotu paprastus pritupimus su stanga? nes juos darykti nebesiryztu, kad dar labiau netraumuociau keliu.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#11 2006-08-30 23:50

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

elektra rašė:

dar klausimuka turiu - zinau, kad pritupimai su stanga yra labai veiksmingas pratimas, taciau karta matyt siek tiek persistengiau su svoriu juos darydama ir dabar kai tik pabandau vel, pajuntu stipru skausma keliuose. tiesa sakant kelius kartais skauda net siaip, tarkim ilgiau sedint vienoje pozoje, vaziuojant dviraciu ir pan. manau, kad siek tiek juos traumavau. tik nelabai noriu dal labiau pablogint padeti. jei prituoimus su stanga pakeisciau leg press treniruokliu arba pritupimais Hack, ar tai atstotu paprastus pritupimus su stanga? nes juos darykti nebesiryztu, kad dar labiau netraumuociau keliu.

atstoti tai beveik atstotų, bet keliai vistiek nepailsėtų...čia jau reikėtų nedaryt kojų, kol praeis skausmas... tai tau būtų peilis nes pagrinde dėmesį kreipi kojoms, bet sveikata pirmiau...ir dar jaučiant tokį skausmą reikia pirkti vitaminus sanariams, ar net nueiti pas gyditoją, pasikonsultuot..

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#12 2006-09-01 08:13

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

turbut taip ir reiks padaryt. vakar pabandziau leg press, tai tikrai skaudejo, ir dar traska. na vitaminu reiks pasieiskot pradziai. ir kazka mastyt del pratimu, nes jauciu skausma ir darydama itupstus, zodziu visur, kur reikia lenkti kojas per kelius su apkrovimu sad

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#13 2006-09-01 17:10

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

čia dar gali būti variantas(labiau tikėtinas), kad pasitempei sausgysles o skausmas pereina į kelį...

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#14 2006-09-05 17:17

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Elektra, neparashei kiek tau metu... (O gal prazhiurejau). Tiesa sakant, paskaichiau tavo istorija ir man pasirode, kad skaitau apie save... Tos pachios bedos su riebaliukais, tos pachios bedos su sanariais (pas mane dar ir su stuburu). Kai pagalvoju, man problemos prasidejo su riebaliniu sluoksniu tuomet, kai buvau stipriai sumazhinus kaloriju kieki, noredama greitai riebalus numest... Persistengiau. Itariu, kad labai suletejo medzhiagu apykaita, nes dabar visa laika turiu pusbadzhiu maitintis, jei nenoriu perdaug priaugti riebaliuku. Toks jausmas, kad jie beveik nuo oro atsiranda, nors seniau galedavau kimshti kaip statybininkas ir vis viena tesveriau 52 kg... Fat burneriu dar nebandzhiau (o gal vertetu). O del keliuku, tai man pilnos pritupkes aplamai uzhdraustos. Butent del to, kad kelio kremzles sudrozhtos. Tupti galima tik iki stataus kampo, su nelabai dideliu svoriu... Vietoj pritupkiu darau leg presa. Mazhiau skauda. Ir dar - butina nuolat vartoti papildus sanariams. Nusizhengiu taisyklems - zhiaurus skausmas keliuose, net laiptais palipti sunku. O tu papilduku vartoti nebandei (gliukozamino, chondroitino)?

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#15 2006-09-06 10:45

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Sveika, papildu sanariams dar nebandziau, bet jauciu reiks. vakar kaip tik dariau treniruote kojoms, taid ar siandien jauciu skausma keliuose, net sedant ant kedes skauda sad pritupimu nedarau net iki stataus kampo, tik leg press, tai dar pakenciamai.
Del Fat burneriu - nemanau kad jie verti tu pinigu, kuriuos kainuoja. svarbiausia yra mityba ir sportas, o jie tik pagalbine priemone. Esu isbandzius keleta, kad butu nerealus efektas tikrai nepasakyciau.
Man 26 metukai (turbut pamirsau parasyt).
O kaip tu kovoji su savo problemomis? Nes mant tai kartais atrodo, kad viskas beprasmiska, pasku vel suimu save i rankas ir tesiu kova smile

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#16 2006-09-06 15:10

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Taip ir kovoju: sportas 5 kartus i savaite (3 saleje, 2 -aerobika), maista reguliuojuos... Itariu, kad mano beda ta, kad nuolat turiu nusizhengti tam "reguliavimui". Tai del darbo valandos man "ishsistumdo", tai nespeju namuos pasiruosht normalaus maisto dienai ir tenka valgykloj belenka valgyt (o tai jau gerokai kaloringiau)... Turbut, jei viska pavyktu padaryt labai tiksliai ir pakanakamai ilga laika - viskas butu OK... Tik vat nepavyksta... Dar vienas niuansas - miegas. Nuolat neishsimiegu, o kiek zhinau, tai irgi suletina medzhiagu apykaita, riebaliukai ima kauptis. Zhodzhiu, kai labai griezhtai suimu save i rankas - per koki menesi pasimato rezultatas, bet uzhtenka tik akimirkai atsipalaiduot (pvz suvalgyt pyrago gabaliuka svechiuose) - ir visos problemos vel sugrizhta... Zhodzhiu, niekas lengvai tikrai nesidaro. Del sanariuku - tikrai papildus pavartok. Ypach dabar, jei stipriau skauda. Dar ir seleno bei cinko patarchiau pavartoti, nes toks skausmas, kuris trunka ir po treniruotes ilgesni laika, jau uzhdegimini procesa rodo... Selenas pades greichiau ji iveikt... Tik jei jau turi sanariu problema - tai turi ja visam laikui. Papildus teks gert nuolat. Fat burneriu niekada dar nebandzhiau prijungt, nors trenere kazhkada siule pabandyti... Bet net nezhinau, ar verta. Juk sportuoju del saves, o ne del scenos... Nenoriu irgi tu papildu kibirais kimshti... Man shiemet 41 "stuktelejo"...

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#17 2006-09-06 15:43

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Ziuzia rašė:

Taip ir kovoju: sportas 5 kartus i savaite (3 saleje, 2 -aerobika), maista reguliuojuos...
Man shiemet 41 "stuktelejo"...

Įsikišiu į ir man aktualią temą, bet gal kiek kitu aspektu - gal neišbarsit naujokės čia, nors ir seku temą per abu forumus:)
Klausimas Ziuzia'i - o kaip Tau toks sportavimas sekasi - 5 kartai per savaitę - ar tikrai gerai?
Aš irgi kiek panašiai jaučiuosi - sėdimas darbas, be judesio "stogas" važiuoja, geriau pasivaikščioti, negu telikas... Matau, kad su metais riebalai linkę kauptis, nors antsvorio dar niekada neturėjau, tik kinta formos; jei nieko nedarysiu - antsvoris neišvengiamas, todėl ir ariu po 5 dienas, be to, kol kas patinka - tai vadinu lengva narkomanijos forma. Besidomint sportu teoriškai tai vienur, tai kitur šmėkšteli mintis, kad nuo 35-40 m. reikėtų mažinti krūvius - būtų pats laikas.
O kaip Tavo patirtis - kodėl 5 dienas?

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#18 2006-09-07 08:27

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

nors klausimas buvo ne man, bet as irgi isikishiu smile
is tiesu, kaip minejo ziuzia, jei labai labai grieztai save suimu, tai rezultatus jauciu, net ne po menesio, o po kokiu 2 savaiciu. bet jei tik ritmas nusimusa, o tai neisvengiama del darbo ritmo, nenumatytu isvyku, vakareliu ar pan. ir tada viskas is pradziu. beda ta, kad tikrai zinau, jog visi zmones kartais atsipalauduoja ar issimusa, tik ne visiem to pasekmes tokios tragishkos. juk nesiruosiu lipti ant scenos, pasirodyti varzybose, taciau rezultatai ko gero butu tik tuomet, jei dirbciau kaip pries varzybas.
paklausiau patarimu, ir sia savaite treniruotes sutrumpinau iki valandos ir 10 min., manau kita savaite iseis nukirsti iki valandos. taip pat emiau sportuot 3 kartus saleje + 2 arba 3 kardio. aisku, spresti anksti, bet siokia tokia pazanga is tiesu jauciu - pilvukas vel tapo visiskai ploscias, o itempus ima matytis koju raumenys smile esu patenkinta, jauciu kad apima azartas. matyt rezultatu nebuvima is tiesu itakojo persistengimas.
beje, mergaites, o kaip jus resa treniruojat? zinau kad tai diskusiju objektas, daug kas laikosi nuomones, kad jo is viso nereikia treniruoti. as asmeniskai anksciau presui skirdavau labai daug laiko, dabar darau kiek maziau.

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#19 2006-09-07 09:05

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

elektra rašė:

beje, mergaites, o kaip jus resa treniruojat? zinau kad tai diskusiju objektas, daug kas laikosi nuomones, kad jo is viso nereikia treniruoti. as asmeniskai anksciau presui skirdavau labai daug laiko, dabar darau kiek maziau.

Turbūt mažiau yra geriau - tokia mano patirtis.

Sportuoju su svoriais ne taip ir seniai - treti metai, kartais pašokinėju aerobikoj arba bandau prasilankstyti jogoj - čia kaip ir vietoj pertraukų.
Paskutinius metus sportavau kaip šiek tiek patyrus pas kitą trenerį, pratimų presui buvo žiauriai daug, bet rezultatas manęs netenkino - labai smarkiai vienu metu buvo išryškėję "kvadratėlai" viršuj ir šiek tiek atsikišęs darinys ant pilvo - ko nebuvo anksčiau wink Po to - vasara, joga, dviratis, mažiau (2-3 vietoj 5) ir lengvesnės treniruotės su svoriais (trenerio sudaryta programa namų sąlygomis formos palaikymui) - nei kvadratėlių (tik šiokie tokie), nei atsikišusio darinio smile

Paskutinį kartą taisė Affe (2006-09-07 09:06)

Neprisijungęs

 
Vilma
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-06-22
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#20 2006-09-07 09:19

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Sveikos mergaites, seku pastoviai foruma, ir dziugu, kad bendraminciu radau...
Perskaiciau apie problemas, aktualias ir man.

As taip pat intensyviai sportuoju jau 7 m. o nuo Naujųjų metai tai labai aktyviai. Sportuoju 5 k. per savaite...Treniruotes itemptos ne ilgiau kaip 50-60 min. + begimas arba stepas po 15-20 min. (terniruotes darau indivisualiai su treneriu)
Na rezultatai neblogi nera 8 kg. Aisku su mityba susiemiau. Stebiu kiekviena diena ka valgau.
Atsisakiau greiztai batono, miltiniu patiekalu, bulviu, ryziu, grikiu, cukraus. (kartaus pasiskaninu medumi).
Valgau vistiena, zuvi tik su svieziom darzovem. Pasimegauju duona "rugelis", vaisiais (apelsinai, greiprutai, obuoliai). Ir aisku valgau 5-6 k. per diena. ir daug skysciu geriu...

O sportui jegu kazkaip yra...Ir pakolkas sanariai neskauda.

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#21 2006-09-07 10:28

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

elektra rašė:

beda ta, kad tikrai zinau, jog visi zmones kartais atsipalauduoja ar issimusa, tik ne visiem to pasekmes tokios tragishkos. juk nesiruosiu lipti ant scenos, pasirodyti varzybose, taciau rezultatai ko gero butu tik tuomet, jei dirbciau kaip pries varzybas.

Visishkai sutinku... Lygiai ta pati beda. Turiu arti, lyg priesh varzhybas, kad butu matyti rezultatas... Nuo menkiausio "nuklydimo" - visi rezultatai dingsta...

Affe, 5 dienos kazhkaip savaime nusistovejo. Sportinuos per pietu pertrauka, todel salej daug laiko neturiu... Bandzhiau vaikshchioti vien i sale - pasijuto labai akivaizdus kardiotreniruochiu trukumas... Todel ir nusistovejo toks rezhimas: sale-aerobika-sale-aerobika-sale... Kartais tikrai pasijuntu persitreniravusi. Tada pailsiu pora savaichiu... Paskutiniu metu visokie projektai darbe visai buvo ishmushe ish rezhimo. Kuri laika visai nesportavau. Beje, pastebejau, kad svori reguliuoti man lengviau nesportuojant, nei sportuojant. I sale vaikshtau gal ne tiek del svorio reguliavimo, kiek del raumenu tonuso bei ishtvermes palaikymo... (O tai be sporto jau sunkiai speju su kuprine paskui dukra big_smile  )

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#22 2006-09-07 12:28

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Aišku smile
Šiaip aš esu labai didelė tinginė - jei padarau bent 2 savaičių pauzę, būna labai sunku - ne tiek pradėti, kiek sunku fiziškai atidirbti nors ir tą pačią programą, ypač sunki būna pirma diena po pauzės, todėl stengiuosi nedaryti ilgesnių pertraukų kaip savaitė - kad sunkiai dirbti nereikėtų wink
Mane kartais erzina trenerių požiūris: "Kiek kartų per savaitę ruošiatės sportuoti?" O kiek galima ir reikia sveiko proto ribose? Laiko sau (t.y sportuoti smile ) aš kaip nors susirasiu...

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#23 2006-09-07 17:17

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Na man tis penki kartais - kaip ir poreikis... Tiesiog po treniruotes (jei ji nebuvo pernelyg alinanti), jauchiuosi geriau ir zhvaliau, net darbas lengviau sekasi. Na, nebent negaluoju - tada nieko nesinori... O shiaip tas "atitrukimas" nuo darbo pietu pertraukos metu padeda atgaut pusiausvyra po visu darbiniu stresu. Savaitgaliais i kluba neinu, ir shiaip pakanka aktyviu uzhsiemimu... Zhodzhiu, sunku man butu sumazhinti tu kartu. Tiesiog jauchiu, kad man ju reikia...

Neprisijungęs

 
elektra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-23
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#24 2006-09-08 10:39

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

oi kaip apvydziu, kad iseina pasportuoti diena, as taip to noreciau. man pats geriausias laikas sportui yra iki 12-13 val. todel labai dziaugiuosi, kai turiu galimybe sportuot savaitgaliais, deja darbo dienomis tai neimanoma - todel trneniruote buna ne anksciau 17,30-18 val. labai ilgai pratinausi prie tokio rezimo, nes kai studijavau, sportuot visada eidavau ryte, o pradejus dirbt po darbo jausdavausi issunkta ir svajodavau tik apie poilsi, taigi kuri laika prievartavau save, bet dabar jau normaliai - treniruote po darbo, o po jos tarsi antras kvepavimas isijungia smile

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#25 2006-09-08 11:07

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Ziuzia rašė:

Na man tis penki kartais - kaip ir poreikis... Tiesiog po treniruotes (jei ji nebuvo pernelyg alinanti), jauchiuosi geriau ir zhvaliau, net darbas lengviau sekasi. Na, nebent negaluoju - tada nieko nesinori... O shiaip tas "atitrukimas" nuo darbo pietu pertraukos metu padeda atgaut pusiausvyra po visu darbiniu stresu. Savaitgaliais i kluba neinu, ir shiaip pakanka aktyviu uzhsiemimu... Zhodzhiu, sunku man butu sumazhinti tu kartu. Tiesiog jauchiu, kad man ju reikia...

Aišku smile
Savaitgaliais sportuoju tik žiemą, pietų pertraukos metu jau nesportuoju - mažai laiko programai atidirbti, šiek tiek trūksta, nors, kai buvo ne tokios programos, buvo tikrai geras variantas.
Dabar šiek tiek užsitrumpinau laike, liko tik bėgiojimas ir hanteliai namuose, bet tuoj staugsiu: "Noriu štangos, nors ir 21 val vakare" wink

Paskutinį kartą taisė Affe (2006-09-08 11:08)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net