Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#26 2012-07-09 18:50

Re: Mokslai (Studijos)

meslitoj galesi dirbt

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#27 2012-07-09 18:50

Re: Mokslai (Studijos)

big_smile perspektyvu jokiu jei esi eilinis, nes prikepta tu ekonomistu pilna kaip shu.du, nebent busi kietas savo srity, tada sutinku, kas del darbu, as galvoju apie studijas irgi ir nedirbu sunkaus, nuobodaus, monotonisko darbo, pazistu kelis nieko nebaigusius savamokslius, bet cia jau turi tureti ta "gyslele" (versle sekmingai sukasi). Dabar univiera baigti gali vos ne kiekvienas jei cia norejai tai isaukstint kaip milziniska privaluma, mokslai svarbu, bet su tom karjerom svaiginanciom ekonomikoj tai tyliau big_smile Isvis ka tu apie mane zinai, kad dristi teigti kuo as nuo taves skiriuosi, a ? smile MRU studentas tik prades cia mane mokyti gyvenimo tiesu smile)) Ar as sakiau, kad mokslai man nesvarbu ? Del MRU daugelis zino kaip ir kas, gal dar kas pasisakys big_smile

Paskutinį kartą taisė duglas (2012-07-09 18:55)

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#28 2012-07-09 18:51

Re: Mokslai (Studijos)

Nereik apsimetinet, kad MRU prilygsta VU. Betkur darbinantis VU diplomas bus daug vertingesnis baigus tapacia spec.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#29 2012-07-09 18:53

Re: Mokslai (Studijos)

Buna varzybu kokiu? boxas , kase , fule , imtynes kazkas tokio vyksta? smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#30 2012-07-09 18:54

Re: Mokslai (Studijos)

eQuity rašė:

meslitoj galesi dirbt

smile)
Mokykla pabaik:)

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#31 2012-07-09 18:58

Re: Mokslai (Studijos)

VarztaZz rašė:

eQuity rašė:

meslitoj galesi dirbt

smile)
Mokykla pabaik:)

Pabaigiau jau praeitais metais wink

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#32 2012-07-09 18:59

Re: Mokslai (Studijos)

eQuity rašė:

VarztaZz rašė:

eQuity rašė:

meslitoj galesi dirbt

smile)
Mokykla pabaik:)

Pabaigiau jau praeitais metais wink

kur,ka studijuoji?

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#33 2012-07-09 19:01

Re: Mokslai (Studijos)

duglas rašė:

big_smile perspektyvu jokiu jei esi eilinis, nes prikepta tu ekonomistu pilna kaip shu.du, nebent busi kietas savo srity, tada sutinku, kas del darbu, as galvoju apie studijas irgi ir nedirbu sunkaus, nuobodaus, monotonisko darbo, pazistu kelis nieko nebaigusius savamokslius, bet cia jau turi tureti ta "gyslele" (versle sekmingai sukasi). Dabar univiera baigti gali vos ne kiekvienas jei cia norejai tai isaukstint kaip milziniska privaluma, mokslai svarbu, bet su tom karjerom svaiginanciom ekonomikoj tai tyliau big_smile Isvis ka tu apie mane zinai, kad dristi teigti kuo as nuo taves skiriuosi, a ? smile MRU studentas tik prades cia mane mokyti gyvenimo tiesu smile)) Ar as sakiau, kad mokslai man nesvarbu ? Del MRU daugelis zino kaip ir kas, gal dar kas pasisakys big_smile

As is tavo kalbu supratau, kad tau prioritetas yra pinigai, nes iskarto pradejai kalbat "kam tua mokslai" ir kalbet apie fabrikus
As pasikartosiu, studijuoji ne del diplomo, o del saves. Labai praplecia studijos akirati, suvokima, duoda patirties, kalbos igudziu, ir viso kito + specialybe savoj sriti.
Visi mes galim but gerais savo sriti, jei neplauksim pasroviui, ir visada padarysim daugiau, nei kiti.
Ekonimka yra labai platus mokslas, ekonomistus priema i tas pacias vietas, i kurias priema verslo vadybininkus, buhalterius, kartais teisinikus ir + visi kiti darbai, susije su ekonomika. Kai tuo tarpu verslo vadybniniko ten nepaims. Turiu omenyje kad ekonimistui darbo pasiula yra didesne nei daugelio kitu specialybiu.
Velgi, vienas dalykas yra BAIGT UNIVERA, o kitas IGYT ISSILAVINIMA. As planuoju igyt ziniu, o ne diploma gaut. Vat todel ir skiriames, nes poziuriai tavo pavirsutiniski.
Papasakok kas MRU ne taip? Kodel as cia 3 metus mokydamasis nieko negirdejau, tiek is savo 30 grupioku, tiek is savo beveik 300 kursioku, tiek is kitu tukstancio savo kurso studentu? smile Kazkoks senis kazkada paeme pinigu uz egzamina, kalbos pasklido, ziniasklaida ta ispute, ir gavosi toks briedas, o kad as kiek girdejes esu prikolu tiek is VGTU, tiek is VU, bet nestumiu ant situ univeru. Nei VU, nei MRU, nei VGTU, nei KTU nei kiti univerai ar kolegijos is taves nepadarys meistro, jei tu pats nenoresi, o jei noresi, tai meistra tave padarys bet kuris univeras, jei tik priimsi tai, kas tau sakoma, ir idesi pastangu i mokslu, o ne eisi i egzus ir atsiskaitymus ismokes dalykus tam kartui.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#34 2012-07-09 19:02

Re: Mokslai (Studijos)

eQuity rašė:

VarztaZz rašė:

eQuity rašė:

meslitoj galesi dirbt

smile)
Mokykla pabaik:)

Pabaigiau jau praeitais metais wink

Tai ka tu tada sneki apie univerus, tiek MRU, tiek VU, cia nei buves, nei studijaves. Nesuprantu as tokiu dunduku, kurie kaip sugede telefonai kazka isgirde pradeda uzt. Juokdariai smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#35 2012-07-09 19:04

Re: Mokslai (Studijos)

Ptycka rašė:

Buna varzybu kokiu? boxas , kase , fule , imtynes kazkas tokio vyksta? smile

Buna cia visko. Seip varzybos pagrinde eina tarp univeru, jei pateksi i pasirinkto sporto komanda, tai dalyvausi.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#36 2012-07-09 19:08

Re: Mokslai (Studijos)

tai pats moki uz studijas ar kaip? kiek iseina idomu.

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#37 2012-07-09 19:10

Re: Mokslai (Studijos)

Ptycka rašė:

tai pats moki uz studijas ar kaip? kiek iseina idomu.

https://www.mruni.eu/lt/busimiems_stude … ju_kainos/

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#38 2012-07-09 19:11

Re: Mokslai (Studijos)

Ptycka rašė:

tai pats moki uz studijas ar kaip? kiek iseina idomu.

istojau i mokama vieta, nes matematikos egzaminas nekoks buvo man, nors tame reikala buvau geras mokinys, bet po metu perstojau i nemokama.
Kainos puslapyje ju.

Paskutinį kartą taisė VarztaZz (2012-07-09 19:11)

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#39 2012-07-09 19:12

Re: Mokslai (Studijos)

VarztaZz rašė:

Ptycka rašė:

tai pats moki uz studijas ar kaip? kiek iseina idomu.

istojau i mokama vieta, nes matematikos egzaminas nekoks buvo man, nors tame reikala buvau geras mokinys, bet po metu perstojau i nemokama.
Kainos puslapyje ju.

Lietuviu 77
Anglu 32
Matematika 8

Su tokiais pazymiais imanoma i mokama pretenduot? roll

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#40 2012-07-09 19:12

Re: Mokslai (Studijos)

vieno direktoriaus, priimancio i darba zmones,,jau geriau kolegija ar profke baiges negu MRU" ir daug taip mastanciu.kazi kodel?cia tik apmastymas komentara parasiau, galejau ir patylet aisku.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#41 2012-07-09 19:16

Re: Mokslai (Studijos)

gino rašė:

VarztaZz rašė:

Ptycka rašė:

tai pats moki uz studijas ar kaip? kiek iseina idomu.

istojau i mokama vieta, nes matematikos egzaminas nekoks buvo man, nors tame reikala buvau geras mokinys, bet po metu perstojau i nemokama.
Kainos puslapyje ju.

Lietuviu 77
Anglu 32
Matematika 8

Su tokiais pazymiais imanoma i mokama pretenduot? roll

Priklauso koks bus stojamasis balas. Tu turi jau zinot prisijunges ten kazkur savo balus ir univeru balus.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#42 2012-07-09 19:18

Re: Mokslai (Studijos)

wopper rašė:

vieno direktoriaus, priimancio i darba zmones,,jau geriau kolegija ar profke baiges negu MRU" ir daug taip mastanciu.kazi kodel?cia tik apmastymas komentara parasiau, galejau ir patylet aisku.

Nemanau, kad cia konkreciai yra MRU minimas del kazkokio priezasciu, cia manau turima omenyje apskirtai univerus, juk koks skirtumas, ar studentas is VU ar is MRU, ar is VGTU. Realiai, koks skirtumas, ar as buciau i VU istojes, ar i MRU, juk as tai lieku as:)
O kolegijas ir profkes iskelia todel, kad reikalinga patirtis, o univerai tau daugiau nusviecia smegenis, kai tuo tarpu profkes ir kolegijos tau padeda daugiau igyjant patirties.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#43 2012-07-09 19:19

Re: Mokslai (Studijos)

Taigi varztaz sudmalys yra, pazystu kas baige mru teise ir valdyma ar kazka panasiai, graziai skamba ta specialybe, baige gerais balais bet pats sake kad kakutis yra. O uzsieni dirbant daugiau suzinai, ismoksti, jau nekalbu apie akiracio pletim. Aisku nekalbu apie darba fabrike. O vakaru univeruose zmones ateje po gap year turi afigiena pliusa. Varztaz, kai baigsi mru, tada snekesi kitaip - faktas. O apie ta kilima karjeros laiptais tai lol issilavinimas yra svarbu, bet dar svarbiau koks jis. Lietuvoj nera ne vieno univero kuri pripazintu vakaru salyse ar skandinavijoj.

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#44 2012-07-09 19:24

Re: Mokslai (Studijos)

placiau apie VU gali papasakoti kas nors? wink

Neprisijungęs

 
Tadas1992
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-11
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#45 2012-07-09 19:27

Re: Mokslai (Studijos)

Kas liecia ekonomika  esu isitikines,kad geriausiai paruosia ISM universitetas smile Zinoma dabar bus daug neigianciu ,bet reitingai kitka pasako smile beto pats ten jau vienus metelius uzbaigiau tai esu patenkintas ,pazystamo dede (VU destytojas) irgi rekomendavo i ISM'a stoti ,o ne i VU ,nes sako kas jau,kas ,bet ISM'as geriausius destytojus susipirkes yra(vien ka sako Budos,Gransko pavardes),negaili tam lesu smile Na,bet neatejau cia univerui reklamos daryt,tiesiog nuosirdziai patariu pasidomet jei jau ekonomika planuoji studijuot smile Tik va pasimokyt irgi teks smile

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#46 2012-07-09 19:29

Re: Mokslai (Studijos)

Tadas1992 rašė:

Kas liecia ekonomika  esu isitikines,kad geriausiai paruosia ISM universitetas smile Zinoma dabar bus daug neigianciu ,bet reitingai kitka pasako smile beto pats ten jau vienus metelius uzbaigiau tai esu patenkintas ,pazystamo dede (VU destytojas) irgi rekomendavo i ISM'a stoti ,o ne i VU ,nes sako kas jau,kas ,bet ISM'as geriausius destytojus susipirkes yra(vien ka sako Budos,Gransko pavardes),negaili tam lesu smile Na,bet neatejau cia univerui reklamos daryt,tiesiog nuosirdziai patariu pasidomet jei jau ekonomika planuoji studijuot smile Tik va pasimokyt irgi teks smile

Norejau ten stot,bet bapkes kosmines,nera tokiu smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#47 2012-07-09 19:49

Re: Mokslai (Studijos)

VarztaZz rašė:

duglas rašė:

big_smile perspektyvu jokiu jei esi eilinis, nes prikepta tu ekonomistu pilna kaip shu.du, nebent busi kietas savo srity, tada sutinku, kas del darbu, as galvoju apie studijas irgi ir nedirbu sunkaus, nuobodaus, monotonisko darbo, pazistu kelis nieko nebaigusius savamokslius, bet cia jau turi tureti ta "gyslele" (versle sekmingai sukasi). Dabar univiera baigti gali vos ne kiekvienas jei cia norejai tai isaukstint kaip milziniska privaluma, mokslai svarbu, bet su tom karjerom svaiginanciom ekonomikoj tai tyliau big_smile Isvis ka tu apie mane zinai, kad dristi teigti kuo as nuo taves skiriuosi, a ? smile MRU studentas tik prades cia mane mokyti gyvenimo tiesu smile)) Ar as sakiau, kad mokslai man nesvarbu ? Del MRU daugelis zino kaip ir kas, gal dar kas pasisakys big_smile

As is tavo kalbu supratau, kad tau prioritetas yra pinigai, nes iskarto pradejai kalbat "kam tua mokslai" ir kalbet apie fabrikus
As pasikartosiu, studijuoji ne del diplomo, o del saves. Labai praplecia studijos akirati, suvokima, duoda patirties, kalbos igudziu, ir viso kito + specialybe savoj sriti.
Visi mes galim but gerais savo sriti, jei neplauksim pasroviui, ir visada padarysim daugiau, nei kiti.
Ekonimka yra labai platus mokslas, ekonomistus priema i tas pacias vietas, i kurias priema verslo vadybininkus, buhalterius, kartais teisinikus ir + visi kiti darbai, susije su ekonomika. Kai tuo tarpu verslo vadybniniko ten nepaims. Turiu omenyje kad ekonimistui darbo pasiula yra didesne nei daugelio kitu specialybiu.
Velgi, vienas dalykas yra BAIGT UNIVERA, o kitas IGYT ISSILAVINIMA. As planuoju igyt ziniu, o ne diploma gaut. Vat todel ir skiriames, nes poziuriai tavo pavirsutiniski.
Papasakok kas MRU ne taip? Kodel as cia 3 metus mokydamasis nieko negirdejau, tiek is savo 30 grupioku, tiek is savo beveik 300 kursioku, tiek is kitu tukstancio savo kurso studentu? smile Kazkoks senis kazkada paeme pinigu uz egzamina, kalbos pasklido, ziniasklaida ta ispute, ir gavosi toks briedas, o kad as kiek girdejes esu prikolu tiek is VGTU, tiek is VU, bet nestumiu ant situ univeru. Nei VU, nei MRU, nei VGTU, nei KTU nei kiti univerai ar kolegijos is taves nepadarys meistro, jei tu pats nenoresi, o jei noresi, tai meistra tave padarys bet kuris univeras, jei tik priimsi tai, kas tau sakoma, ir idesi pastangu i mokslu, o ne eisi i egzus ir atsiskaitymus ismokes dalykus tam kartui.

Klaidingai mastai apie mane taip wink kaip tik daugumoj musu mastymas sutampa, tik del MRU issireiskiau, ka minejo ir jau wopper. ISM univieras - ok, bet kitiems kosmines kainos, Tadai.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#48 2012-07-09 19:54

Re: Mokslai (Studijos)

Loading rašė:

Taigi varztaz sudmalys yra, pazystu kas baige mru teise ir valdyma ar kazka panasiai, graziai skamba ta specialybe, baige gerais balais bet pats sake kad kakutis yra. O uzsieni dirbant daugiau suzinai, ismoksti, jau nekalbu apie akiracio pletim. Aisku nekalbu apie darba fabrike. O vakaru univeruose zmones ateje po gap year turi afigiena pliusa. Varztaz, kai baigsi mru, tada snekesi kitaip - faktas. O apie ta kilima karjeros laiptais tai lol issilavinimas yra svarbu, bet dar svarbiau koks jis. Lietuvoj nera ne vieno univero kuri pripazintu vakaru salyse ar skandinavijoj.

smile) Ka zmogus atvaziaves i anglija be issilavinimo gali dirbt?  Fabrikai, restoranai, zemes ukis, ir kitas proto nereikalaujntis darbas. Realiai tas pats ir cia. Skirtumas tik piniguose. Taip, jei neplanuoji studijuot, sauni i anglus, ir gyveni tam fabrike. Bet jei nori kazko daugiau, ir nori studijuot Lietuvoje, kodel iskarto ant tokios nuomones sudai verciami?
Balai yra niekas, nesvarbu kokie jie, ir kokiais tu baigsi, esme tai, ka tu pasisemei is studiju. Jei buvai bukas, eidavai iskales i egzaminus, tai ka tie balai parodys? Nesamones kalbi, daugiau nieko.
Tegul nepripazista, koks skirtumas? Zinios igautos univere nedingsta. Jas gali panaudot isisdarbindamas cia, ar uzsienyje. Mano sese baigus VU, dirbo Londone pagal specialybe. Jos darbo pokalbyje net neklause kur jinai studijavo, mate, kad zmogus supranta, ir gaudosi kas vyksta.
Visi asilai, tokie kaip tu, galvojat kazkaip labai durnai smile) jei gauni diploma, ir nesusirandi darbo uz tukstancius, tai kam tas diplomas? Jei tu vel pradesi diskusija sia tema, tai matyt nesupranti ka as cia rasiau visa ta laika. Tada jo, tau diplomo nereikia. Sudmaliauji ir tusciazodziauji daugiau, nei aa s.
As pamaciau, kad isisdarbint galimybes pagal specialybe yra, nes dirbu pagal ja. Pamaciau, kad ir paprasta darba galima susirast tiek cia, tiek uzsienyje. Tai kodel tas diplomas turi man maisyt? Asilas tu:)

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#49 2012-07-09 19:56

Re: Mokslai (Studijos)

duglas rašė:

VarztaZz rašė:

duglas rašė:

big_smile perspektyvu jokiu jei esi eilinis, nes prikepta tu ekonomistu pilna kaip shu.du, nebent busi kietas savo srity, tada sutinku, kas del darbu, as galvoju apie studijas irgi ir nedirbu sunkaus, nuobodaus, monotonisko darbo, pazistu kelis nieko nebaigusius savamokslius, bet cia jau turi tureti ta "gyslele" (versle sekmingai sukasi). Dabar univiera baigti gali vos ne kiekvienas jei cia norejai tai isaukstint kaip milziniska privaluma, mokslai svarbu, bet su tom karjerom svaiginanciom ekonomikoj tai tyliau big_smile Isvis ka tu apie mane zinai, kad dristi teigti kuo as nuo taves skiriuosi, a ? smile MRU studentas tik prades cia mane mokyti gyvenimo tiesu smile)) Ar as sakiau, kad mokslai man nesvarbu ? Del MRU daugelis zino kaip ir kas, gal dar kas pasisakys big_smile

As is tavo kalbu supratau, kad tau prioritetas yra pinigai, nes iskarto pradejai kalbat "kam tua mokslai" ir kalbet apie fabrikus
As pasikartosiu, studijuoji ne del diplomo, o del saves. Labai praplecia studijos akirati, suvokima, duoda patirties, kalbos igudziu, ir viso kito + specialybe savoj sriti.
Visi mes galim but gerais savo sriti, jei neplauksim pasroviui, ir visada padarysim daugiau, nei kiti.
Ekonimka yra labai platus mokslas, ekonomistus priema i tas pacias vietas, i kurias priema verslo vadybininkus, buhalterius, kartais teisinikus ir + visi kiti darbai, susije su ekonomika. Kai tuo tarpu verslo vadybniniko ten nepaims. Turiu omenyje kad ekonimistui darbo pasiula yra didesne nei daugelio kitu specialybiu.
Velgi, vienas dalykas yra BAIGT UNIVERA, o kitas IGYT ISSILAVINIMA. As planuoju igyt ziniu, o ne diploma gaut. Vat todel ir skiriames, nes poziuriai tavo pavirsutiniski.
Papasakok kas MRU ne taip? Kodel as cia 3 metus mokydamasis nieko negirdejau, tiek is savo 30 grupioku, tiek is savo beveik 300 kursioku, tiek is kitu tukstancio savo kurso studentu? smile Kazkoks senis kazkada paeme pinigu uz egzamina, kalbos pasklido, ziniasklaida ta ispute, ir gavosi toks briedas, o kad as kiek girdejes esu prikolu tiek is VGTU, tiek is VU, bet nestumiu ant situ univeru. Nei VU, nei MRU, nei VGTU, nei KTU nei kiti univerai ar kolegijos is taves nepadarys meistro, jei tu pats nenoresi, o jei noresi, tai meistra tave padarys bet kuris univeras, jei tik priimsi tai, kas tau sakoma, ir idesi pastangu i mokslu, o ne eisi i egzus ir atsiskaitymus ismokes dalykus tam kartui.

Klaidingai mastai apie mane taip wink kaip tik daugumoj musu mastymas sutampa, tik del MRU issireiskiau, ka minejo ir jau wopper. ISM univieras - ok, bet kitiems kosmines kainos, Tadai.

Tai jeigu tu mastai taip kaip as, kodel rasydamas iskeli visiskai kitus prioritetus nei as juos issakiau pries tau cia parasant? Iskarto pradejai gincytis, o ir kalba pradejai apskirtai kalbedamas ne apie MRU, o apie issilavinima.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#50 2012-07-09 20:05

Re: Mokslai (Studijos)

gino rašė:

VarztaZz rašė:

Ptycka rašė:

tai pats moki uz studijas ar kaip? kiek iseina idomu.

istojau i mokama vieta, nes matematikos egzaminas nekoks buvo man, nors tame reikala buvau geras mokinys, bet po metu perstojau i nemokama.
Kainos puslapyje ju.

Lietuviu 77
Anglu 32
Matematika 8

Su tokiais pazymiais imanoma i mokama pretenduot? roll

I mokama gali isvis be egzaminu istot. Tik su atestatu. As mechaniko inzinerija galvojau stot siauliu universitete, sakau neturiu nei fizikos nei matematikos egzamino, tik anglu ir istorija. Tai sako cia viskas nieko cia nebus, nemokamu negausi, sakau o jei i mokamas, tai rankom trint pradejo big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net