Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#51 2011-07-10 13:00

Re: Liesa raumenų masė

pasiskaityk cia bus viskas daug aiskiau.
http://www.kulturizmas.net/tiesa-apie-m … udeau/394/

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#52 2012-05-18 00:06

Re: Liesa raumenų masė

GediminasJ rašė:

pasiskaityk cia bus viskas daug aiskiau.
http://www.kulturizmas.net/tiesa-apie-m … udeau/394/

Tiesa apie masės auginimą (Christian Thibaudeau) Cia kalba eina apie liesa raumens mase.Tai kaip cia gerai paskaiciuota ar ne?galvoju laikytis tokios mitybos,kad maziau finansu reiketu?padekit nusimanantys

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#53 2012-05-18 02:14

Re: Liesa raumenų masė

Dzinas rašė:

GediminasJ rašė:

pasiskaityk cia bus viskas daug aiskiau.
http://www.kulturizmas.net/tiesa-apie-m … udeau/394/

Tiesa apie masės auginimą (Christian Thibaudeau) Cia kalba eina apie liesa raumens mase.Tai kaip cia gerai paskaiciuota ar ne?galvoju laikytis tokios mitybos,kad maziau finansu reiketu?padekit nusimanantys

viskas priklauso nuo tavo kuno. tau gal prie 3000 kcal svoris neaugs, o kitam jau augs riebalai prie tiek. del finansu, tai nieko tu nesutaupysi. nori geros mitybos, tai ir investuok i ja.

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#54 2012-05-18 02:57

Re: Liesa raumenų masė

crank rašė:

Dzinas rašė:

GediminasJ rašė:

pasiskaityk cia bus viskas daug aiskiau.
http://www.kulturizmas.net/tiesa-apie-m … udeau/394/

Tiesa apie masės auginimą (Christian Thibaudeau) Cia kalba eina apie liesa raumens mase.Tai kaip cia gerai paskaiciuota ar ne?galvoju laikytis tokios mitybos,kad maziau finansu reiketu?padekit nusimanantys

viskas priklauso nuo tavo kuno. tau gal prie 3000 kcal svoris neaugs, o kitam jau augs riebalai prie tiek. del finansu, tai nieko tu nesutaupysi. nori geros mitybos, tai ir investuok i ja.

Na man reiketu kazko tokio,kad tik raumuo augtu,be mases.Tai galvoju 70% baltymu ir 30% angliu +riebalu neskaiciuoju kazkas tokio?

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#55 2012-05-18 13:34

Re: Liesa raumenų masė

Dzinas rašė:

crank rašė:

Dzinas rašė:


Tiesa apie masės auginimą (Christian Thibaudeau) Cia kalba eina apie liesa raumens mase.Tai kaip cia gerai paskaiciuota ar ne?galvoju laikytis tokios mitybos,kad maziau finansu reiketu?padekit nusimanantys

viskas priklauso nuo tavo kuno. tau gal prie 3000 kcal svoris neaugs, o kitam jau augs riebalai prie tiek. del finansu, tai nieko tu nesutaupysi. nori geros mitybos, tai ir investuok i ja.

Na man reiketu kazko tokio,kad tik raumuo augtu,be mases.Tai galvoju 70% baltymu ir 30% angliu +riebalu neskaiciuoju kazkas tokio?

keleta kartu bandziau mityba, kuri yra pirmame sios temos puslapyje. viska taisklingai pasiskaiciaves, bet rezultatas toks, kad tik pradedavo jaustis zymus jegu trukumas. rink baltymus ir riebalus, o anglis ziurek pagal jegas ir bus tau liesos mases receptas. stebek save ir matysi viska.

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#56 2012-05-18 15:36

Re: Liesa raumenų masė

crank rašė:

Dzinas rašė:

crank rašė:


viskas priklauso nuo tavo kuno. tau gal prie 3000 kcal svoris neaugs, o kitam jau augs riebalai prie tiek. del finansu, tai nieko tu nesutaupysi. nori geros mitybos, tai ir investuok i ja.

Na man reiketu kazko tokio,kad tik raumuo augtu,be mases.Tai galvoju 70% baltymu ir 30% angliu +riebalu neskaiciuoju kazkas tokio?

keleta kartu bandziau mityba, kuri yra pirmame sios temos puslapyje. viska taisklingai pasiskaiciaves, bet rezultatas toks, kad tik pradedavo jaustis zymus jegu trukumas. rink baltymus ir riebalus, o anglis ziurek pagal jegas ir bus tau liesos mases receptas. stebek save ir matysi viska.

Dekui reikes bandyti smile

Neprisijungęs

 
Mariszs
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 227
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#57 2012-05-29 21:59

Re: Liesa raumenų masė

O pagal sita plana visus baltymus angl. riebalus reik gaut  tolygiai ar anglis pirmoj o baltymus labiau antroj dienos pusej ?

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#58 2012-05-29 22:00

Re: Liesa raumenų masė

Mariszs rašė:

O pagal sita plana visus baltymus angl. riebalus reik gaut  tolygiai ar anglis pirmoj o baltymus labiau antroj dienos pusej ?

Anglis daugiau pirmoi pusei.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#59 2012-05-30 09:09

Re: Liesa raumenų masė

Dzinas rašė:

Mariszs rašė:

O pagal sita plana visus baltymus angl. riebalus reik gaut  tolygiai ar anglis pirmoj o baltymus labiau antroj dienos pusej ?

Anglis daugiau pirmoi pusei.

Realiai skirtumo nera, tik kad valgydamas ryte anglis ir vakare daugiau baltymus, maziau kaupsi skysciu ir ryte atsikeles atrodysi kudesnis, bet kunas supranta tik kiek tu suvalgai ir kiek iseikvoji kcal...
Na bet cia labai daug skirtingu teoriju yra ties situ klausimu.
Aisku geriau likti prie standartu:
Ryte: anglys/baltymai
Pietus: anglys/baltymai/riebalai
Vakariene: baltymai/riebalai

Neprisijungęs

 
bradega
Išmestas
Registravosi: 2012-07-05
Žinutės: 68
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#60 2012-07-12 17:24

Re: Liesa raumenų masė

e tai nesuprantu as dabar biski,jeigu as auginu raumenis tai ka man pilvas auga neuzkacelinsiu preso per mytybos plana auginti raumenim?presa turesiu tik tada kai ryskinsiuos?kas cia per lempa net paras ima,pas mane kune 23 procenti riebalo o  dar nieko neuzvares esu sportuot pradejau dar tik du menesiai tai ka taip iseina man dabar reikia sudziuti kad galeciau augintis?ir taip esu 175 svoris 65kg

Paskutinį kartą taisė bradega (2012-07-12 17:25)

Neprisijungęs

 
Alpha
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-12
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 2

#61 2012-07-12 17:31

Re: Liesa raumenų masė

-10kg nuo ugio, ir 23% bf yra tragedija, sunkiai sekasi isivaizduot kaip tai atrodo. Man rodos bus prastai matuota.

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#62 2012-07-12 19:25

Re: Liesa raumenų masė

bradega rašė:

e tai nesuprantu as dabar biski,jeigu as auginu raumenis tai ka man pilvas auga neuzkacelinsiu preso per mytybos plana auginti raumenim?presa turesiu tik tada kai ryskinsiuos?kas cia per lempa net paras ima,pas mane kune 23 procenti riebalo o  dar nieko neuzvares esu sportuot pradejau dar tik du menesiai tai ka taip iseina man dabar reikia sudziuti kad galeciau augintis?ir taip esu 175 svoris 65kg

kaip neaiskiai parasiai pirma sakini, nieko nesupratau big_smile

Neprisijungęs

 
bradega
Išmestas
Registravosi: 2012-07-05
Žinutės: 68
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#63 2012-07-14 01:00

Re: Liesa raumenų masė

Importinis rašė:

bradega rašė:

e tai nesuprantu as dabar biski,jeigu as auginu raumenis tai ka man pilvas auga neuzkacelinsiu preso per mytybos plana auginti raumenim?presa turesiu tik tada kai ryskinsiuos?kas cia per lempa net paras ima,pas mane kune 23 procenti riebalo o  dar nieko neuzvares esu sportuot pradejau dar tik du menesiai tai ka taip iseina man dabar reikia sudziuti kad galeciau augintis?ir taip esu 175 svoris 65kg

kaip neaiskiai parasiai pirma sakini, nieko nesupratau big_smile

vienu zodziu,pats nieko nesuprantu ka cia snekat apie ta liesa raumenu mase ?jus cia turit omeni riskinimasis?kuom skiresi liesa raumenu mase ir raumenu mase?nes as pavyzdziui auginu raumenu mase valgau daugiau anglevandeniu nei baltymu tai ka man ir lasinys augs?ar kaip cia suprasti su ta liesa ir neliesa hui ne

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#64 2012-07-14 09:08

Re: Liesa raumenų masė

liesa raumenų masė - tai kai auginant raumenis, riebalų priaugi minimaliai, o kai tiesiog augini masę, tai ir riebalo daugiau prikaupi smile buitiškai paaiškinau big_smile kai augi pirmuoju būdu, yra daugiau apribojimų, kurie susiję su mityba ir šiaip režimu gyvenimo, bet pliusas tame, kad net ir auginimo fazėje būsi gan ryškus (jei aišku tų raumenų yra big_smile), mažiau laiko teks rūpintis riebalų deginimu, kai sugalvosi nebeaugint daugiau masės. Pasiskaityk dar forume, nes prirašyta lb daug yra

Neprisijungęs

 
bradega
Išmestas
Registravosi: 2012-07-05
Žinutės: 68
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#65 2012-07-14 12:37

Re: Liesa raumenų masė

MONX rašė:

liesa raumenų masė - tai kai auginant raumenis, riebalų priaugi minimaliai, o kai tiesiog augini masę, tai ir riebalo daugiau prikaupi smile buitiškai paaiškinau big_smile kai augi pirmuoju būdu, yra daugiau apribojimų, kurie susiję su mityba ir šiaip režimu gyvenimo, bet pliusas tame, kad net ir auginimo fazėje būsi gan ryškus (jei aišku tų raumenų yra big_smile), mažiau laiko teks rūpintis riebalų deginimu, kai sugalvosi nebeaugint daugiau masės. Pasiskaityk dar forume, nes prirašyta lb daug yra

tai skaiciau maciau raso,kad geriausia auginti raumenis numetus savo kuno riebalini procenta iki 10 pas mane jisai 23 procentai,tai gerai kam auginti tada tuos riebalus geriausia visada yra auginti liesus raumenis?beto pas mane letu medziagu apykaita tai man strionai biski kitaip butu ar ne,man kaip tik liesa tada reikia varyti ?ir beto skaiciau kad zmogui i kilograma reikalinga 2 g/kg o cia maciau pas jumis raso kad reikia auginant liesai ramenu masei 40% angliu 40%% baltymu ir 20%riebalu kazkaip taip?tai tada as manau su tokiais procentais jau eis baltymo daugiau negu 2g/kg ?o cia jau vadinasi apkrauni kepenis ?
zinok man sunkumai patinka,beto nu pradedantysis as tai kaip tu siulai man augti nes cia sveriau 75 kankinausi numeciau iki 65 dabar vel atpalaiduoti bulkas ir vel uzauginti laseku?beto pas mane figura kojos stambios virsus kudas krc figura kaip kokio futbolisto ar dviratininko,krc as jau cia susibalamutines nebezinau kaip su tuo maistu judeti....seip noreciau augintis liesus raumenis

Paskutinį kartą taisė bradega (2012-07-14 17:40)

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#66 2012-07-14 15:04

Re: Liesa raumenų masė

1. 10% BF... hm, sunku pradedančiajam būtų su tiek;
2. Dar pasikartosiu - ne kiekvienas gali laikytis griežto režimo, todėl augti be BF padidėjimo yra sunkiau;
3. Negresia kepenų apkrovimas tiek, kad atsilieptų tavo sveikatai;

Neprisijungęs

 
Bodze
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2008-09-19
Žinutės: 176
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#67 2012-07-28 10:24

Re: Liesa raumenų masė

Gal , kas eksperimentavo , kiek tiksliai geriausia vartoti sveikuju riebalu kuno kulogramui , nes as jai sveriu 95kg ,toks pasakymas kad 1 -2g kilogramui , gan platus ,nes 90 , nuo 180 , gan skiriasi smile

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#68 2012-07-29 17:05

Re: Liesa raumenų masė

Bodze rašė:

Gal , kas eksperimentavo , kiek tiksliai geriausia vartoti sveikuju riebalu kuno kulogramui , nes as jai sveriu 95kg ,toks pasakymas kad 1 -2g kilogramui , gan platus ,nes 90 , nuo 180 , gan skiriasi smile

1g per kilograma - tai tau 95g riebalu reik surinkt

Neprisijungęs

 
Aagnyte
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 120
Atsiliepimai: 0

#69 2012-10-16 10:42

Re: Liesa raumenų masė

Sveiki , mano ūgis 172, o svoris didokas 57 kg, noriu numest trejetą. Stengiuo suvartoti 1000 kcal į dieną, nes 57*18 gaunasi 1024. Ar teisingai suprantu viską? stengiuosi valgyti varškę, košę, žuvį, virtą vištieną, daržoves, vaisius. Bet matyt vaisius reikai riboti? daržoves taip pat? per 12 dienų noriu pamesti šiuos kg, padėkit prašau, ar tai įmanoma?smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#70 2012-10-16 11:42

Re: Liesa raumenų masė

su tiek kcal tai   turetu  greit krist viskas...ir greit gryzt po to .... o aktyvumas koks? vaisius ribok...

Neprisijungęs

 
Aagnyte
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 120
Atsiliepimai: 0

#71 2012-10-16 15:29

Re: Liesa raumenų masė

Aktyvumas labai didelis, gerai , vaisius tada ribosiu, o su darzovem kaip? vakare ju irgi negalima? na su tokiu kaloringumu gal ir krenta , bet buna savaitgali koki sekmadeini nusizengi ir atrodo veeel viskas is naujo.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#72 2012-10-16 15:32

Re: Liesa raumenų masė

darzoviu lesk kiek skrandy telpa..   o atrodo todel kad TU per mazai kcal laikai.  organizmas nedurnas , saugo kiekviena kcal .  tai tu dabar  BADU gyveni.  savaitgali "cheat day" pasidarai , jis ramia galva i lasinukus viska .  Ir vel badauji ir vel jegu tau nera ir t.t

Neprisijungęs

 
Laisviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-02-05
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#73 2012-10-16 15:38

Re: Liesa raumenų masė

Aagnyte rašė:

Sveiki , mano ūgis 172, o svoris didokas 57 kg, noriu numest trejetą. Stengiuo suvartoti 1000 kcal į dieną, nes 57*18 gaunasi 1024. Ar teisingai suprantu viską? stengiuosi valgyti varškę, košę, žuvį, virtą vištieną, daržoves, vaisius. Bet matyt vaisius reikai riboti? daržoves taip pat? per 12 dienų noriu pamesti šiuos kg, padėkit prašau, ar tai įmanoma?smile

Galima gal paklaust, ar svarbiausia, kad svarstyklės rodytų -3kg už dvylikos dienų ar proritetas ne kilogramai, o kūno linijos ir masės kokybė?
O daržovės yra gerai, bet vėlesnėj dienos pusėj ne daržoves, o tik salotas pats valgyčiau.
Be to, reikia prisiminti, kad visada, ypač metant nereikalingus kilgoramus reikia per dieną suvartoti daug vandens wink

Paskutinį kartą taisė Laisviss (2012-10-16 15:40)

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#74 2012-10-16 15:52

Re: Liesa raumenų masė

Laisviss rašė:

Aagnyte rašė:

Sveiki , mano ūgis 172, o svoris didokas 57 kg, noriu numest trejetą. Stengiuo suvartoti 1000 kcal į dieną, nes 57*18 gaunasi 1024. Ar teisingai suprantu viską? stengiuosi valgyti varškę, košę, žuvį, virtą vištieną, daržoves, vaisius. Bet matyt vaisius reikai riboti? daržoves taip pat? per 12 dienų noriu pamesti šiuos kg, padėkit prašau, ar tai įmanoma?smile

Galima gal paklaust, ar svarbiausia, kad svarstyklės rodytų -3kg už dvylikos dienų ar proritetas ne kilogramai, o kūno linijos ir masės kokybė?
O daržovės yra gerai, bet vėlesnėj dienos pusėj ne daržoves, o tik salotas pats valgyčiau.
Be to, reikia prisiminti, kad visada, ypač metant nereikalingus kilgoramus reikia per dieną suvartoti daug vandens wink

O i salotas ka dedi? gal mesa su bulvem? lol
Svarbiau, kad tu geriau jaustumiais. Seip svarstykles nera pats geriausias rodiklis.
Del vandens sutinku.

Neprisijungęs

 
Aagnyte
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 120
Atsiliepimai: 0

#75 2012-10-16 15:55

Re: Liesa raumenų masė

Laisviss rašė:

Aagnyte rašė:

Sveiki , mano ūgis 172, o svoris didokas 57 kg, noriu numest trejetą. Stengiuo suvartoti 1000 kcal į dieną, nes 57*18 gaunasi 1024. Ar teisingai suprantu viską? stengiuosi valgyti varškę, košę, žuvį, virtą vištieną, daržoves, vaisius. Bet matyt vaisius reikai riboti? daržoves taip pat? per 12 dienų noriu pamesti šiuos kg, padėkit prašau, ar tai įmanoma?smile

Galima gal paklaust, ar svarbiausia, kad svarstyklės rodytų -3kg už dvylikos dienų ar proritetas ne kilogramai, o kūno linijos ir masės kokybė?
O daržovės yra gerai, bet vėlesnėj dienos pusėj ne daržoves, o tik salotas pats valgyčiau.
Be to, reikia prisiminti, kad visada, ypač metant nereikalingus kilgoramus reikia per dieną suvartoti daug vandens wink

Velesnej dienos pusej valgyti tas lapines salotas turite omeny?:)agurkai pomidorai tik pirmoje puseje taip suprantu? Na prisipazinsiu - kunas pas mane gana kokybiskas bet aisku ne idealiai tikrai ne..ziurint ar sportininko ar paprasto zmogaus akimis ziurint:) Tai va , si karta esme per 12 dienu kad svarstykles rodytu maziau. Va mano valgiarastis, jei galite pasakykite ar geras, ir ka keistumete?
Pusryciai 180g liesos varskes ir daiginti grudai
Pietus grikiu koses 60 gramu su BIO naturalaus jogurto 100g arba vandeny troskinata zuvis ir salotos
Vakariene persimonas, bio naturalus jogurtas 200g , daiginti kvieciai
Vakare pries miega pasukos

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net