Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pingvinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 1

#51 2012-03-08 11:22

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

YoursBettingAdvice rašė:

Statymu pasiulymai Facebook puslapyje -> http://www.facebook.com/pages/YourBetti … 5385671837

Kas kiek laiko maždaug įdedat naujus statymus ? Kadangi aktyviai nesidomiu sportu, tai man tie pasiūlymai labai praverstų smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#52 2012-09-06 23:17

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

siandien apie 1k litu pralosiau.
Nezinau nezinau, siaip negalejau saves suvaldyt nes buvo nesveikas noras atsigriebt pinigus ir padariau daug kvailu statymu, kaip kad zaisti pokerio kurio net nemoku normaliai ar zirgu lenktynes.
Daugiausia, staciau uz krepsini kiek sumes tasku per kelini ar virsys ar ne, ir gal kokius 3-4 kartus viskas baigesi del 1 tasko. Vienas nutikimas tai isvis durnas, kai paskutinemis sekundemis mete kiek arciau nuo vidurio aikstes, imete ir surinko daugiau tasku per keliny nei reikejo. Kagi taip man ir reikia, dar jaunas esu ir norisi uzdirbti lengvus pinigus.
Visgi nezinau, ka daryt su siuo reikalu ar toliau dalyvaut lazybose ar ne. Visumoj buvau apie 500 lt pliuse bet pralosiau 1k per sia diena ir galima sakyt 500 minuse visumoj esu.
Blogiausia, kad neturiu darbo siuo metu ir tikiu, kad su lazybomis galiu bent ant autobuso bilieto ar pavalgyt nusipirkt, kas man pilnai uztenka. O dirbant turesiu aukot savo laika ir tai taip paliks nedaug laiko studijoms + sporto salei.
Dabar esu ant ribos kai galiu arba isivystiti nepataisoma priklausomybe lazyboms arba ne. Zinau kad lazybos yra ponams ir kvailiams, bet neisivaizduoju ka daryt.

Neprisijungęs

 
baikalasz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-08-09
Žinutės: 448
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#53 2012-09-06 23:25

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

elijus rašė:

siandien apie 1k litu pralosiau.
Nezinau nezinau, siaip negalejau saves suvaldyt nes buvo nesveikas noras atsigriebt pinigus ir padariau daug kvailu statymu, kaip kad zaisti pokerio kurio net nemoku normaliai ar zirgu lenktynes.
Daugiausia, staciau uz krepsini kiek sumes tasku per kelini ar virsys ar ne, ir gal kokius 3-4 kartus viskas baigesi del 1 tasko. Vienas nutikimas tai isvis durnas, kai paskutinemis sekundemis mete kiek arciau nuo vidurio aikstes, imete ir surinko daugiau tasku per keliny nei reikejo. Kagi taip man ir reikia, dar jaunas esu ir norisi uzdirbti lengvus pinigus.
Visgi nezinau, ka daryt su siuo reikalu ar toliau dalyvaut lazybose ar ne. Visumoj buvau apie 500 lt pliuse bet pralosiau 1k per sia diena ir galima sakyt 500 minuse visumoj esu.
Blogiausia, kad neturiu darbo siuo metu ir tikiu, kad su lazybomis galiu bent ant autobuso bilieto ar pavalgyt nusipirkt, kas man pilnai uztenka. O dirbant turesiu aukot savo laika ir tai taip paliks nedaug laiko studijoms + sporto salei.
Dabar esu ant ribos kai galiu arba isivystiti nepataisoma priklausomybe lazyboms arba ne. Zinau kad lazybos yra ponams ir kvailiams, bet neisivaizduoju ka daryt.

Nueit i visus lazybu punktus ir paprasyt blanka kad duotu ir neleistu tau statyt niekur ir niekada big_smile viena tik iseitis yra... arba paprasyti kad limituotu menesio statymu suma ir vsio kazka tokio.. O jei nieko nedarysi tai sekmes prasilosiant...

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#54 2012-09-06 23:31

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

tai as galiu save suvaldyt. Tik beda kad nematau sau daugiau jokio patrauklaus finansinio saltinio, kad ir koks nestabilus jis butu big_smile

Gal kas nors is savo patirties galetumet pridet?

Paskutinį kartą taisė elijus (2012-09-06 23:35)

Neprisijungęs

 
luke
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#55 2012-09-07 11:27

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

sunku pasakyt  smile su galva visad reik statyt.. aišku aš tokiom sumom nesišvaistau.. statau kokius stabiliai 10-15 litų  ir pasiėmu 50-80lt. aišku suaugusiam čia gal centai,bet man visai gerai.. 5 kart iš eilės jau praeina lapeliai.. statau tik už futbolą.. pagal mane tai visad reik atrasti tą ribą..

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#56 2012-09-13 18:11

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

kas turit kokiu patarimu statymams? big_smile uz ka patys artimiausiu metu zadat statyt

Neprisijungęs

 
Johnny Bravo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#57 2012-09-13 21:29

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

Zalgiris - lietuvos rytas, orakule uz zalgiri 1.6 duoda.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#58 2012-09-16 21:21

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

daug uz zalgiri statanciu?  big_smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#59 2012-09-16 23:15

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

ne

Neprisijungęs

 
Johnny Bravo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#60 2012-09-17 14:33

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

1.90
56902 Lietuvos Rytas-Žalgiris
Pranašumas
Žalgiris -3 (baigtis 2)
1.85
56971 Lietuvos Rytas-Žalgiris
Žaidėjo pelnyti taškai (įskaitant pratęsimus)
M. Kuzminskas (Žalgiris) Daugiau 5 (baigtis 2) Bendras koeficientas:    3.52

Labai neprastas variantas atrodo.

Paskutinį kartą taisė Johnny Bravo (2012-09-17 14:33)

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#61 2012-09-17 22:03

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

ane.. sakiau blin nestatyt.. kiek litu siand nuplauke xebrytei net sunku isivaizduot..

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#62 2012-09-18 00:00

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

simaxas rašė:

ane.. sakiau blin nestatyt.. kiek litu siand nuplauke xebrytei net sunku isivaizduot..

nu jo siandien kas svencia tai lazybu firmos

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#63 2012-09-18 03:13

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

o kada jos ne svencia?

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#64 2012-09-18 09:21

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

Makleris rašė:

o kada jos ne svencia?

ne vietoj sarkazmas.. ziurint bendrai, ilgalaikiai lazybu bendroves visada eina i riebu pliusa, bet buna dienu, kada iskrenta pora ivykiu, kuriu baigtis buna naudinga ne lazybu bendrovems ir bukmekeriams. vakar buvo taip, kad lazybu bendroves pasieme kokius 99.8proc visu statymo pinigu, nes visi state arba uz zalgiri arba uz ryta.. tokios lygiosios finale duoda begalo daug pelno. bet buna ir atvirksciai.. atsimenat buvo akcija, jei lt laimi du aukso medalius olimpiadoj, grazina 50proc uz tv. nu ir ka, teliku nupirko daug, medalius islose paskutine diena, visiem saziningai atidave pinigus ir tikrai nk neuzdirbo. draugelis paeme telika uz 2k, siaip net netaike, mamai dovanojo. tai po olimpiados nuejo ir jam 1k pervede atgal i sask smile tokiu atveju, gal net seda i minusa jei ne ant nulio lieka.. arba dar variantas, losia lt rinktine pries kazka lb stipru tarkim pries ispanus. kofas didelis uz lietuva, bet lietuvoj visi stato uz lietuva, tikisi pergales. hop, ir islosia lietuva. ir smarkiai seda i laikina minusiuka lietuvoj visos lazybu bendroves. taip kad buna sekmiu ir nesekmiu ne tik losejam, bet ir lazybu bendrovem wink

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#65 2012-09-18 11:01

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

Tai kai losia pries ta stipru varzova ir tikisi nerealios pergales tai ir buna tada kad simboliskai pastato tik 10-20 lt del idomumo. Dideliu bapkiu uz underdoga nedaug kas ryztusi statyt ir siaip jei islostu tai 3x ar 4x is 10-20 lt laimetu. Kitavertus, jau realiau kad kas nors statys 300-500lt uz ispanus ir tikesis uzdirbti nedaug ir dazniausiai nerizikingai siokius tokius pinigus. Tad mano nuomone lazybos tik ir pelnosi is tokiu ale atsitiktinumu, nors pro gambleriai tai dazniausiai numato.
Pats neseniai isitikinau kad anksciau ar veliau visad minuse arsidursit o siaip tai isvis lazybos yra varguoliu netikra viltis uzsidirbti. Jus galvojat ten kai per filmus I kazino ateina milijardieriai ir losia milijoninem sumom? Viskas daug kitaip. Ateikit I bet kuri kazino ir pamatysit pilna zemesnes ir viduriniosios klases atstovu.

Sekmes pralosiant pinigus.
Aciu kad skaitet mano subjektyvia nuomone

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#66 2012-09-18 13:45

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

elijus rašė:

Tai kai losia pries ta stipru varzova ir tikisi nerealios pergales tai ir buna tada kad simboliskai pastato tik 10-20 lt del idomumo. Dideliu bapkiu uz underdoga nedaug kas ryztusi statyt ir siaip jei islostu tai 3x ar 4x is 10-20 lt laimetu. Kitavertus, jau realiau kad kas nors statys 300-500lt uz ispanus ir tikesis uzdirbti nedaug ir dazniausiai nerizikingai siokius tokius pinigus. Tad mano nuomone lazybos tik ir pelnosi is tokiu ale atsitiktinumu, nors pro gambleriai tai dazniausiai numato.
Pats neseniai isitikinau kad anksciau ar veliau visad minuse arsidursit o siaip tai isvis lazybos yra varguoliu netikra viltis uzsidirbti. Jus galvojat ten kai per filmus I kazino ateina milijardieriai ir losia milijoninem sumom? Viskas daug kitaip. Ateikit I bet kuri kazino ir pamatysit pilna zemesnes ir viduriniosios klases atstovu.

Sekmes pralosiant pinigus.
Aciu kad skaitet mano subjektyvia nuomone

koks tas terminas pagal tave anksciau ar veliau? pastoviai losiu 1.5metu. esu pliuse. niekad nestatau uz tapetus

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#67 2012-09-25 04:47

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

simaxas rašė:

elijus rašė:

Tai kai losia pries ta stipru varzova ir tikisi nerealios pergales tai ir buna tada kad simboliskai pastato tik 10-20 lt del idomumo. Dideliu bapkiu uz underdoga nedaug kas ryztusi statyt ir siaip jei islostu tai 3x ar 4x is 10-20 lt laimetu. Kitavertus, jau realiau kad kas nors statys 300-500lt uz ispanus ir tikesis uzdirbti nedaug ir dazniausiai nerizikingai siokius tokius pinigus. Tad mano nuomone lazybos tik ir pelnosi is tokiu ale atsitiktinumu, nors pro gambleriai tai dazniausiai numato.
Pats neseniai isitikinau kad anksciau ar veliau visad minuse arsidursit o siaip tai isvis lazybos yra varguoliu netikra viltis uzsidirbti. Jus galvojat ten kai per filmus I kazino ateina milijardieriai ir losia milijoninem sumom? Viskas daug kitaip. Ateikit I bet kuri kazino ir pamatysit pilna zemesnes ir viduriniosios klases atstovu.

Sekmes pralosiant pinigus.
Aciu kad skaitet mano subjektyvia nuomone

koks tas terminas pagal tave anksciau ar veliau? pastoviai losiu 1.5metu. esu pliuse. niekad nestatau uz tapetus

as tai statau 10-20 svaru uz savo megstamiausias komandas ir sumoku ta suma lyg pirkdamas bilieta i varzybas, nes pastates, kad ir kelis tuos svariukus ziuriu su daug didesniu idomumu + adrenalinu wink

pastaciau 20 svaru uz man u vs liv, kad bus rezultatas 2-1 ir laimejau 200 svaru, super idomios varzybos buvo + ir pinigeliu ibirejo, o tu 20 svaru butu buve visai negaila wink

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#68 2012-09-30 20:51

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

tai savai tai ir yra malonumas. ne darbas, ne pinigu saltinis, ne liga, ne priklausomybe. tiesiog statom ir megaujames. kaip sidro salto isgert per atostogas prie juros. bet visu maloniausia, jei is statymu sugebi nelipt i minusa

Neprisijungęs

 
PRINCAS
Poetas
Vietovė: Renaissance
Registravosi: 2011-02-21
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 1

#69 2012-09-30 23:19

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

Visu pirma...jeigu uzsiimi rimciau-tai yra darbas..daug kalbi sunau SIMAXAS:)),kaip tikras kulturizmo pleputis:))...vis pamini,kad minuse nesi...savo statymus rodyk,ir pinigu sumas..tada paziuresim,ar nelipi i minusa:))

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#70 2012-10-02 21:11

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

tau ataskaitu apie mano balansa reikia? o gal dar korteles pin parasyt? i foruma pasneket ir ateinam, ne? juokingas sitas tavo komentaras.. nesneku niekad, to, ko nezinau

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#71 2012-10-05 01:38

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

simaxas rašė:

elijus rašė:

Tai kai losia pries ta stipru varzova ir tikisi nerealios pergales tai ir buna tada kad simboliskai pastato tik 10-20 lt del idomumo. Dideliu bapkiu uz underdoga nedaug kas ryztusi statyt ir siaip jei islostu tai 3x ar 4x is 10-20 lt laimetu. Kitavertus, jau realiau kad kas nors statys 300-500lt uz ispanus ir tikesis uzdirbti nedaug ir dazniausiai nerizikingai siokius tokius pinigus. Tad mano nuomone lazybos tik ir pelnosi is tokiu ale atsitiktinumu, nors pro gambleriai tai dazniausiai numato.
Pats neseniai isitikinau kad anksciau ar veliau visad minuse arsidursit o siaip tai isvis lazybos yra varguoliu netikra viltis uzsidirbti. Jus galvojat ten kai per filmus I kazino ateina milijardieriai ir losia milijoninem sumom? Viskas daug kitaip. Ateikit I bet kuri kazino ir pamatysit pilna zemesnes ir viduriniosios klases atstovu.

Sekmes pralosiant pinigus.
Aciu kad skaitet mano subjektyvia nuomone

koks tas terminas pagal tave anksciau ar veliau? pastoviai losiu 1.5metu. esu pliuse. niekad nestatau uz tapetus

sorry uz uzdelsima. Bet atsakant i sita klausima, mano nuomone nera tikslas termino. Viskas prasideda tada, kai prarandi sveika prota ir nebeiseina priimt blaiviu sprendimu.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#72 2012-10-07 21:10

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

elijus rašė:

simaxas rašė:

elijus rašė:

Tai kai losia pries ta stipru varzova ir tikisi nerealios pergales tai ir buna tada kad simboliskai pastato tik 10-20 lt del idomumo. Dideliu bapkiu uz underdoga nedaug kas ryztusi statyt ir siaip jei islostu tai 3x ar 4x is 10-20 lt laimetu. Kitavertus, jau realiau kad kas nors statys 300-500lt uz ispanus ir tikesis uzdirbti nedaug ir dazniausiai nerizikingai siokius tokius pinigus. Tad mano nuomone lazybos tik ir pelnosi is tokiu ale atsitiktinumu, nors pro gambleriai tai dazniausiai numato.
Pats neseniai isitikinau kad anksciau ar veliau visad minuse arsidursit o siaip tai isvis lazybos yra varguoliu netikra viltis uzsidirbti. Jus galvojat ten kai per filmus I kazino ateina milijardieriai ir losia milijoninem sumom? Viskas daug kitaip. Ateikit I bet kuri kazino ir pamatysit pilna zemesnes ir viduriniosios klases atstovu.

Sekmes pralosiant pinigus.
Aciu kad skaitet mano subjektyvia nuomone

koks tas terminas pagal tave anksciau ar veliau? pastoviai losiu 1.5metu. esu pliuse. niekad nestatau uz tapetus

sorry uz uzdelsima. Bet atsakant i sita klausima, mano nuomone nera tikslas termino. Viskas prasideda tada, kai prarandi sveika prota ir nebeiseina priimt blaiviu sprendimu.

sutinku.. tiesiog turiu savo strategija. ja su kitais nesidalinu. losiant be strategijos ar grieztu savikontroles taisykliu, galima tikrai greit prasilost..

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#73 2012-10-26 13:09

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

Statymo suma    14.55 LTL
Koeficientas    2.99

2012-10-26 20:45        308     Anadolu Efes - Cedevita Zagreb    1        1.07
2012-10-26 21:15        309    Cantu - BC Khimki                      2        1.84
2012-10-26 21:30        310    Union Olimpija - Panathinaikos     2        1.52

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#74 2013-01-05 17:14

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

nu ka, idomus finalas katare prasideda. per british eurosport rodo tiesiogiai. gasqet rankingas aukstas, laimejo visas iki finalo, bet davydenko paskutiniai pasispardymai, jis dbr ant bangos.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#75 2013-01-09 17:42

Re: Lažybos, statymai ir t.t.

kaip sekas open kvalifikacines speliot? berankis sianakt nesunkiai laimejo. vokietukas brands parode stebuklus ir laimejo pralaimeta seta. vnz idomu ir intrriguoja. sedziu va mastau del sio vakaro. neblogas kof uz browna

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net