Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#126 2012-10-19 22:13

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

Buk geras, nepradekim bibiais matuotis cia, dziaugiuos uz tave ir uz save, kad mums pasiseke gyvenime, tik svarbiausia neispuikim ir nesigirkim ok? Suderinsiu su rolka del bano kas krutus vaidins (jei jis pats to nepadarys, nes yra pasakojes, kaip ahujenus namus uk stato smile )

Tau laikas pabust, anukeli wink Ismok skaityt ir nereikes pezet apie kazkokius puikavimusis. ir mano bb negausi matuot big_smile Nereikia tau uz manes dziaugtis ir meluot nereikia, kad dziaugiesi - ta fraze lygi nuliui.
Tai derinsi, kad tave uzbanintu? smile Nuimk gaza. Arba kurkis kita tema, as ten neuzeisiu - galesi varyt visas pamazgas ant tu, kas nenori vargt sumautoj LT wink Netinka toks tau variantas?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#127 2012-10-19 22:17

Re: mano foto

Ai durnas tu per visa pilva, nieko apie mane nezinai ir pizdelini kaip uzsuktas smile sudiev

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#128 2012-10-19 22:20

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

Ai durnas tu per visa pilva, nieko apie mane nezinai ir pizdelini kaip uzsuktas smile sudiev

As uzsuktas? big_smile Tu ka apie mane zinai? big_smilebig_smile Zioplumas neispasakytas.
Apeik sita tema. Pabuk protingu.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#129 2012-10-19 22:31

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

whatever rašė:

uzsivedes rašė:

Emigrantai. Kas jie? Didzioji ju dalis is mazu Lietuvos mmiesteliu, kas jokiu budu nera blogai, taciau pastebima tendencija, kad jiems jau vien pats emigracijos faktas asocijuojasi su kazkokio didelio tikslo pasiekimu gyvenime. Toliau - dar graziau. Salyginai nemazi pinigai lyginant su minimumu Lietuvoje daznam apsuka galva, jura pasidaro iki keliu, galimybes praktiskai neribotos, grizimas namo tampa puikia proga pasipuikuoti pagerejusia socialine padetimi. O kaip yra is tikruju? Taip jie gali neskaiciuoti maisto produktu islaidu dirbdami pusiau juodus darbus, nusipirkti kazka daugiau ir sutaupyti, nuomotis supuvusi nameli ir jaustis labai gerai. Dziaugiuosi, kad zmones tampa laimingi, bet uztektu jiems pradeti normalu maista pirkti ekologisku produktu parduotuvese, rengtis kokybiskais rubais, gyventi geram kvartale ir jie pamatytu, kad visgi nesu as toks ahujenas ir reikia man nusileist ant zemes, nes ten ir yra mano vieta. Jebosint mokslus ir daryt karjera utiutiu metu reikia toj pacioj UK, kad buti auksciau uz indusa ar lietuvi, o tiek atjebosinus ir poziuris i pinigus ir vertybes pasikeicia. Turtingi zmones nesigiria savo turtais ir geru gyvenimu taip, tad neapsimetinekit kuo nesat.

bet tu ir balvonas ir labai komplekstuotas balvonas smile
Ne as nei kiti nekalti, kad tau sunku ten gyvent. Susidek daiktus ir mauk. Kas trugdo? Pats geriausias ejimas mano gyvenime buvo susikraut smutkes ir maut is ten. Ten vargt nemaciau reikalo. Cia neidedant pastangu geriau gyvenau negu ten buciau gyvenes. Kad nepradetum burt, is karto pasakau - esu Lietuvoj dirbes per 2 darbus ir studijaves tuo paciu metu. Dirbau mokykloj ir draudime. Po metu spjoviau i draudima, nes ne mano ten opera.Pabaigiau iki galo mokslus, pridejo jobanus 50% prie bazines algos ir vsio. Sedejau ant tu paciu pinigu kaip pedagoske baigusios zioples big_smile

Tu maziau klausyk kas ir ka dirba ir kur gyvena. Ne visi tokie. Tiksliau dauguma nera tokia. Ne visi kambariukuose gyvena sudinuose rajonuose. Kazkoks uzsigaves tu jautiesi, anukeli.
+padaryk ka nors gyvenime pats ir tada lok kaip kaliukas wink
Isvaziuot i cia ir utiutiu. Sugebek save ir ne tik save islaikyt - tada knisk prota ir pamokslauk cia.

Buk geras, nepradekim bibiais matuotis cia, dziaugiuos uz tave ir uz save, kad mums pasiseke gyvenime, tik svarbiausia neispuikim ir nesigirkim ok? Suderinsiu su rolka del bano kas krutus vaidins (jei jis pats to nepadarys, nes yra pasakojes, kaip ahujenus namus uk stato smile )

Tu mane be reikalo kisi. Vel suda ant manes nuleist bandai?Pats tik kad nebutum issiustas poilsio big_smile.

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2012-10-19 22:33)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#130 2012-10-19 22:35

Re: mano foto

eikit jus utiutiu kas cia per diskusijos big_smile visada buna zmoniu, kurie stumia ant emigrantu. tik as nesuprantu kodel. as manau, kad jie pavydi. uzsieni suda maldamas gyvensi taip, kaip cia stengdamasis ir taupydamas big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#131 2012-10-19 22:37

Re: mano foto

Ar turesim kadanors loga kuriame nebus meslo?
Gryskit prie reikalo jau labai isisiubavot pastaruoju metu.Surimtekit.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#132 2012-10-19 22:41

Re: mano foto

whatever rašė:

Cia bus labiau i tema smile

RE: vaidas viper log'as
Siandien

Kojos

Svytuokle siknai 4x10
Lenkimas stovint 4x10
Tiesimas viena koja 5 x 10 tada abiem kojom FST-7 bandymas 6x12 ir 7'o pakartojimai
(tada ant keliu priesais siuksliu deze - bet neapsivemiau)

Lenkimas atsiklaupus 4 x 10
Lenkimas sedint 4x10-12
SLDL nuo 40 iki 130 x6-10 ir paskutinis su 80 - bbz kiek pakartojimu

Blauzda sedint 3 x 15
Blauzda legpress'e 3 x 12
Blauzda stovint viena koja be svorio 4 x 10

--------------------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/animalbarbell.gym

http://www.animalbarbell.com

tai vis del to blauzda darai, ar cia ta sventine proga? big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#133 2012-10-20 00:00

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

Emigrantai. Kas jie? Didzioji ju dalis is mazu Lietuvos mmiesteliu, kas jokiu budu nera blogai, taciau pastebima tendencija, kad jiems jau vien pats emigracijos faktas asocijuojasi su kazkokio didelio tikslo pasiekimu gyvenime. Toliau - dar graziau. Salyginai nemazi pinigai lyginant su minimumu Lietuvoje daznam apsuka galva, jura pasidaro iki keliu, galimybes praktiskai neribotos, grizimas namo tampa puikia proga pasipuikuoti pagerejusia socialine padetimi. O kaip yra is tikruju? Taip jie gali neskaiciuoti maisto produktu islaidu dirbdami pusiau juodus darbus, nusipirkti kazka daugiau ir sutaupyti, nuomotis supuvusi nameli ir jaustis labai gerai. Dziaugiuosi, kad zmones tampa laimingi, bet uztektu jiems pradeti normalu maista pirkti ekologisku produktu parduotuvese, rengtis kokybiskais rubais, gyventi geram kvartale ir jie pamatytu, kad visgi nesu as toks ahujenas ir reikia man nusileist ant zemes, nes ten ir yra mano vieta. Jebosint mokslus ir daryt karjera daxuja metu reikia toj pacioj UK, kad buti auksciau uz indusa ar lietuvi, o tiek atjebosinus ir poziuris i pinigus ir vertybes pasikeicia. Turtingi zmones nesigiria savo turtais ir geru gyvenimu taip, tad neapsimetinekit kuo nesat.

dauguma namu iki 10metu senumo, maista ima didesniais kiekiais per pazystamus is fabriku arba parduotuvej organini nusipirkti nera problema nes kaina maisto beveik tokia pat kaip lietuvoj tik alga 4-5kartus didesne, del to ir sakau kad galima viska sau leisti. o del darbo juodumo tai visokiu darbu yra bet tikrai lengvesni darbai nei lietuvoj. del rajonu tai dauguma nauju rajonu gyvena jaunos seimos ar kokie senukai o senuose rajonuose gyvena visokie socialai alkoholikai bet kad ir senam rajone gyvensi tai tau vistiek bus daug saugiau nei lietuvoj. juk lietuvoj i parduotuve negalime nueiti kaune iskart mage islupa, langa isdauzia dar.. big_smile ir problemos su mentais ant kekvieno kampo, va ne ten pasistatysi ar biski paspausi ir jau prisistato. smile

Neprisijungęs

 
Bianchi
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 584
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#134 2012-10-20 03:20

Re: mano foto

cia sita jo kliedejimo pradzia tai man labai jau girdeta. cia ne is kazkokio straipsnio paimta? smile beje, pasiputeli, ne tu ten gyreisi kad valdai milijoninius projektus?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#135 2012-10-20 11:54

Re: mano foto

Bianchi rašė:

cia sita jo kliedejimo pradzia tai man labai jau girdeta. cia ne is kazkokio straipsnio paimta? smile beje, pasiputeli, ne tu ten gyreisi kad valdai milijoninius projektus?

cia as ar kas? smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#136 2012-10-20 12:10

Re: mano foto

Cia tipo as, bando utiutiu

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#137 2012-10-20 12:25

Re: mano foto

Loading rašė:

whatever rašė:

Cia bus labiau i tema smile

RE: vaidas viper log'as
Siandien

Kojos

Svytuokle siknai 4x10
Lenkimas stovint 4x10
Tiesimas viena koja 5 x 10 tada abiem kojom FST-7 bandymas 6x12 ir 7'o pakartojimai
(tada ant keliu priesais siuksliu deze - bet neapsivemiau)

Lenkimas atsiklaupus 4 x 10
Lenkimas sedint 4x10-12
SLDL nuo 40 iki 130 x6-10 ir paskutinis su 80 - bbz kiek pakartojimu

Blauzda sedint 3 x 15
Blauzda legpress'e 3 x 12
Blauzda stovint viena koja be svorio 4 x 10

--------------------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/animalbarbell.gym

http://www.animalbarbell.com

tai vis del to blauzda darai, ar cia ta sventine proga? big_smile

Aha, cia ta sventine proga smile Norejau pamatyt ant kiek blauzda didesne gali but smile Ziaurokas vaizdas buvo big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#138 2012-10-20 15:29

Re: mano foto

bet siaip kai fotkini is dvigalvio puses, tai blauzda atrodo plius minus tokio dydzio kaip slaunis big_smile mataves ja kada? kiek cm?

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#139 2012-10-20 15:32

Re: mano foto

46-47 bus.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#140 2012-10-20 16:09

Re: mano foto

Loading rašė:

bet siaip kai fotkini is dvigalvio puses, tai blauzda atrodo plius minus tokio dydzio kaip slaunis big_smile mataves ja kada? kiek cm?

big_smilebig_smile
didziausia kokia ji buvus,tai kaip duglas sake - apie 46-47 buvus. O siaip tai 44-45 ar maziau net buna. Nesigilinu as i tai. Ji kaip nepriklausoma respublika big_smile Kada nori issipucia ir nuo ko nori. Venom nueina kada jai patinka ir t.t.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#141 2012-10-20 16:56

Re: mano foto

Skaitau foruma ir galvoju, kas cia Vaido foto nuknises big_smile o pasirodo cia pats Vaidas big_smile utiutiu nebaninkit jus jo, nes paskui nebus i ka forumieciam ligiuotis big_smile

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2012-10-20 16:57)

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#142 2012-10-20 17:33

Re: mano foto

nenugalimas rašė:

Skaitau foruma ir galvoju, kas cia Vaido foto nuknises big_smile o pasirodo cia pats Vaidas big_smile utiutiu nebaninkit jus jo, nes paskui nebus i ka forumieciam ligiuotis big_smile

visi postai, neskaitant blevyzgų jo teisingi... užbanint tokius vartotojus tai nėra labai gerai..smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#143 2012-10-20 17:44

Re: mano foto

Noras yra banint - tegul smile

Neprisijungęs

 
Braskinis kokteilis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#144 2012-10-20 17:51

Re: mano foto

kiek laiko sportuoji? smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#145 2012-10-20 17:55

Re: mano foto

Ailan rašė:

nenugalimas rašė:

Skaitau foruma ir galvoju, kas cia Vaido foto nuknises big_smile o pasirodo cia pats Vaidas big_smile utiutiu nebaninkit jus jo, nes paskui nebus i ka forumieciam ligiuotis big_smile

visi postai, neskaitant blevyzgų jo teisingi... užbanint tokius vartotojus tai nėra labai gerai..smile

butent..Vaidai reik bandyt issaugot, o ne banint big_smile

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2012-10-20 17:56)

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#146 2012-10-20 18:01

Re: mano foto

Braskinis kokteilis rašė:

kiek laiko sportuoji? smile

Taip rimciau, tai apie kokius 7 gal. Cia jau daugmaz maista prisiziurint, sekant kas ir kaip kyla ir t.t.. O i sale pirma karta labai seniai nueita buvo. Tik ten stanga salia regbio ejo. Po to is viso kuri laika nesportavau. Po to vel kazkiek, ir vel be smile Nu kaip dauguma.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#147 2012-10-20 18:18

Re: mano foto

nenugalimas rašė:

Ailan rašė:

nenugalimas rašė:

Skaitau foruma ir galvoju, kas cia Vaido foto nuknises big_smile o pasirodo cia pats Vaidas big_smile utiutiu nebaninkit jus jo, nes paskui nebus i ka forumieciam ligiuotis big_smile

visi postai, neskaitant blevyzgų jo teisingi... užbanint tokius vartotojus tai nėra labai gerai..smile

butent..Vaidai reik bandyt issaugot, o ne banint big_smile

Neivienas nebaninamas siaipsau. Baninimas netik nuo moderatoriu ar administratoriaus priklauso.99% banu patys forumo nariai uzsitarnauja.
Neneigsiu patarimai vaido naudingi,bet nevisi juos supranta ir priima.
Na o bendravimo stilius siektiek pasikeites.Ta pastebejau netgi as big_smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#148 2012-10-20 18:26

Re: mano foto

Paprasciausiai per stipriai reaguojama i kiek astresne ta kritika, o tie 'kandesni' postai kaip tik smagiau skaitosi big_smile, bet visada atsiras jautruoliu rozinius akinius uzsimetusiu..

Neprisijungęs

 
Braskinis kokteilis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#149 2012-10-20 19:02

Re: mano foto

whatever rašė:

Braskinis kokteilis rašė:

kiek laiko sportuoji? smile

Taip rimciau, tai apie kokius 7 gal. Cia jau daugmaz maista prisiziurint, sekant kas ir kaip kyla ir t.t.. O i sale pirma karta labai seniai nueita buvo. Tik ten stanga salia regbio ejo. Po to is viso kuri laika nesportavau. Po to vel kazkiek, ir vel be smile Nu kaip dauguma.

Berods minėjai ,kad blauzdų beveik nesportuoji ,o kaip dėl kitų kojų raumenų? dažnai treniruoji juos? tikrai gražu pažiūrėt!!

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#150 2012-10-20 20:44

Re: mano foto

rolka78 rašė:

nenugalimas rašė:

Ailan rašė:


visi postai, neskaitant blevyzgų jo teisingi... užbanint tokius vartotojus tai nėra labai gerai..smile

butent..Vaidai reik bandyt issaugot, o ne banint big_smile

Neivienas nebaninamas siaipsau. Baninimas netik nuo moderatoriu ar administratoriaus priklauso.99% banu patys forumo nariai uzsitarnauja.
Neneigsiu patarimai vaido naudingi,bet nevisi juos supranta ir priima.
Na o bendravimo stilius siektiek pasikeites.Ta pastebejau netgi as big_smile

Pavarges as. Salej kai bunu tik is neturejimo ka veikt parasau. Daknisit su balvoniskais postais apdovanosiu epitetais visais ir tiek big_smile Jums cia labiau pagyrimu reikia, o ne patarimu smile


Braskinis, pasiziurek atgal puslapi ar pan.-yra imesta vakarykste koju treniruote. Buvo ten ir blauzda daryta. Nelabai as darau vienodas treniruotes.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net