Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#26 2006-09-30 18:05

Re: Mano Žurnalas

Coleman>> tai tu laikaisi tos teorijos kad treniruoti raumenu grupe karta per savaite o kurias grupes nori akcentuoti tai darai kelis kartus i savaite ???

gal zinai kur cia apie tokias teorijas placiau pasiskaitineti??  nes pvz bodybuilding forume tai is tokiu programu tyciojasi ir kvailiais vadina, karoce jau man ten atsibodo su jais gincytis

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#27 2006-09-30 18:16

Re: Mano Žurnalas

Tarzanas rašė:

Coleman>> tai tu laikaisi tos teorijos kad treniruoti raumenu grupe karta per savaite o kurias grupes nori akcentuoti tai darai kelis kartus i savaite ???

gal zinai kur cia apie tokias teorijas placiau pasiskaitineti??  nes pvz bodybuilding forume tai is tokiu programu tyciojasi ir kvailiais vadina, karoce jau man ten atsibodo su jais gincytis

taip, teisingai pasakiai, tik kure grupe nori akcenruoti, ja reikia daryti kiekviena trenke. Bat tik viena grupe pasirenki... pvz. bicas--- pasirenki pratima jam, kuris tau geriausiai veikia. Padarai ji pradzioja trenkes, tada darai normalia savo treniruote ir gale vel padarai ta pratima kuri dariai pradzioja. Sita programa naudinga dviem atvejais: galima pagerinti iki siol labai sunkaus pratimo, kuris yra silpnoji vieta, atlikima bei patobulinti kuria nors viena raumenu grupe
jo.... ten ziauru, is visu pusiu puola... ir laiko kaip koki nesveika...

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#28 2006-09-30 19:50

Re: Mano Žurnalas

Coleman rašė:

Tarzanas rašė:

Coleman>> tai tu laikaisi tos teorijos kad treniruoti raumenu grupe karta per savaite o kurias grupes nori akcentuoti tai darai kelis kartus i savaite ???

gal zinai kur cia apie tokias teorijas placiau pasiskaitineti??  nes pvz bodybuilding forume tai is tokiu programu tyciojasi ir kvailiais vadina, karoce jau man ten atsibodo su jais gincytis

taip, teisingai pasakiai, tik kure grupe nori akcenruoti, ja reikia daryti kiekviena trenke. Bat tik viena grupe pasirenki... pvz. bicas--- pasirenki pratima jam, kuris tau geriausiai veikia. Padarai ji pradzioja trenkes, tada darai normalia savo treniruote ir gale vel padarai ta pratima kuri dariai pradzioja. Sita programa naudinga dviem atvejais: galima pagerinti iki siol labai sunkaus pratimo, kuris yra silpnoji vieta, atlikima bei patobulinti kuria nors viena raumenu grupe
jo.... ten ziauru, is visu pusiu puola... ir laiko kaip koki nesveika...

o ar su kitom raumenu grupem taip jau bandei ??? tiesa kiek supratau lyg krutine dabar bandai drozti ? smile

O per kiek laiko tau trefke iseina padaryti ??? nes bent jau pas Alibra programoje pratimu ir priejimu skaicius kiek didokas?

ai cia gal jau ne i tema klausimas smile  turbut ranku lenkima bicui su citingu (uzsimetimais) darei ? kad ir priekines deltos neblogai i prieki paejusios ? klausiu del to nes yra ivairiu nuomoniu ar ta pratima daryti su uzsimetimais ar ne???

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#29 2006-09-30 21:13

Re: Mano Žurnalas

Tarzanas rašė:

Coleman rašė:

Tarzanas rašė:

Coleman>> tai tu laikaisi tos teorijos kad treniruoti raumenu grupe karta per savaite o kurias grupes nori akcentuoti tai darai kelis kartus i savaite ???

gal zinai kur cia apie tokias teorijas placiau pasiskaitineti??  nes pvz bodybuilding forume tai is tokiu programu tyciojasi ir kvailiais vadina, karoce jau man ten atsibodo su jais gincytis

taip, teisingai pasakiai, tik kure grupe nori akcenruoti, ja reikia daryti kiekviena trenke. Bat tik viena grupe pasirenki... pvz. bicas--- pasirenki pratima jam, kuris tau geriausiai veikia. Padarai ji pradzioja trenkes, tada darai normalia savo treniruote ir gale vel padarai ta pratima kuri dariai pradzioja. Sita programa naudinga dviem atvejais: galima pagerinti iki siol labai sunkaus pratimo, kuris yra silpnoji vieta, atlikima bei patobulinti kuria nors viena raumenu grupe
jo.... ten ziauru, is visu pusiu puola... ir laiko kaip koki nesveika...

o ar su kitom raumenu grupem taip jau bandei ??? tiesa kiek supratau lyg krutine dabar bandai drozti ? smile

O per kiek laiko tau trefke iseina padaryti ??? nes bent jau pas Alibra programoje pratimu ir priejimu skaicius kiek didokas?

ai cia gal jau ne i tema klausimas smile  turbut ranku lenkima bicui su citingu (uzsimetimais) darei ? kad ir priekines deltos neblogai i prieki paejusios ? klausiu del to nes yra ivairiu nuomoniu ar ta pratima daryti su uzsimetimais ar ne???

kolkas dar nebandziau, bat galvoju apie krutine..
man uztrunka 1val. trenkei padaryti. seip sita pratima reikia daryti be uzsimetimo.... o taip, as dares esu ranku lenkima su citingu... ir gan neblogai veikia...

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#30 2006-09-30 21:24

Re: Mano Žurnalas

Svarcas kazkodel rekomenduodavo ta pratima daryti su citingu nors dauguma kitu priestarauja....

nors is tikro tai be citingo darant ta pratima tai man nelabai bicai pompuojasi o su citingu tai zymiai geriau big_smile aisku labai jau nepersistengiu su tais uzsimetimais tik biski nugara linguoju big_smile bet tada man ir riesu neskauda smile

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#31 2006-09-30 21:28

Re: Mano Žurnalas

Tarzanas rašė:

Svarcas kazkodel rekomenduodavo ta pratima daryti su citingu nors dauguma kitu priestarauja....

nors is tikro tai be citingo darant ta pratima tai man nelabai bicai pompuojasi o su citingu tai zymiai geriau big_smile aisku labai jau nepersistengiu su tais uzsimetimais tik biski nugara linguoju big_smile bet tada man ir riesu neskauda smile

nu as bandziau su citingu, bet man netai pumpuoja kaip be citingo...
va mano pazystamui tai irgi su citingu geriau nei be jo....

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#32 2006-09-30 21:31

Re: Mano Žurnalas

man be citingo riesai kazkaip keistai uzsilauzia sad

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#33 2006-09-30 21:33

Re: Mano Žurnalas

Tarzanas rašė:

man be citingo riesai kazkaip keistai uzsilauzia sad

hmmm.... nu man tai ne... o tu nebandiai su raigsciais, nors as asmeniskai nemegstu raigsciu...

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#34 2006-09-30 21:39

Re: Mano Žurnalas

nebandziau sad as irgi ju nemegstu...

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#35 2006-09-30 21:41

Re: Mano Žurnalas

Tarzanas rašė:

nebandziau sad as irgi ju nemegstu...

seip manau galetum pabandyti.... ir paziureti kaip geriau... wink

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#36 2006-09-30 21:44

Re: Mano Žurnalas

Coleman rašė:

Tarzanas rašė:

nebandziau sad as irgi ju nemegstu...

seip manau galetum pabandyti.... ir paziureti kaip geriau... wink

Coleman >>> as niekur raisciu ar pirstiniu nenaudoju smile na nebent dirza per juosmeni ir tai retai, nenoriu naudoti papildomu priemoniu smile tegu riesai pripranta patys smile gi jie irgi turi buti stiprus smile

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#37 2006-09-30 21:47

Re: Mano Žurnalas

Tarzanas rašė:

Coleman rašė:

Tarzanas rašė:

nebandziau sad as irgi ju nemegstu...

seip manau galetum pabandyti.... ir paziureti kaip geriau... wink

Coleman >>> as niekur raisciu ar pirstiniu nenaudoju smile na nebent dirza per juosmeni ir tai retai, nenoriu naudoti papildomu priemoniu smile tegu riesai pripranta patys smile gi jie irgi turi buti stiprus smile

nu as lygiai taip pat manau.... ir niekad nenaudojau.. smile bet manau tik pabandyt vertetu... wink

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#38 2006-09-30 21:57

Re: Mano Žurnalas

Sakot pratimu ir priejimu skaicius didokas? O tai ka patartumet patobulint? Noriu mases=]

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#39 2006-09-30 23:54

Re: Mano Žurnalas

Alibras rašė:

Sakot pratimu ir priejimu skaicius didokas? O tai ka patartumet patobulint? Noriu mases=]

ko tu dar nori ?? jei gavai is kieto sportininko patarima smile juo ir naudokis smile jei po 3 men tau tai netiks tada bandyk kitu patarimu ieskoti smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#40 2006-09-30 23:56

Re: Mano Žurnalas

Tai taip, del bico tai as ir darysiu wink Bet kazkas sako kad pas mane priejimu skaiciai programoj dideli, tai ka pasiulytu geriau??

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#41 2006-09-30 23:58

Re: Mano Žurnalas

Alibras rašė:

Sakot pratimu ir priejimu skaicius didokas? O tai ka patartumet patobulint? Noriu mases=]

o mases jei nori tai cia buvo tokiu veikeju kurie siule daryti tik pritupimus,spaudima ir mirties trauka big_smile gal jie ir teisus smile??? Alibras jei trenerio neturi sad tai teks paciam rinktis .......... cia yra tavo reikalas

as prie to dar butinai prideciau spaudima uz galvos, ranku tiesima su stanga gulint, na ir ranku lenkima su stanga bicui smile nu ir tiek ziniu smile kaip pradedanciam tai geriau nepersistengti smile  (tiesa kai gauni patarimu is tikrai daug pazengusiu atletu smile tai turbut tuo tau ir reiketu vadovautis) matyt bicu prasei big_smile?

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2006-10-01 00:04)

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#42 2006-09-30 23:59

Re: Mano Žurnalas

Neturiu trenerio, del to cia ir klausiu ...

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#43 2006-10-01 00:06

Re: Mano Žurnalas

kiek laiko treniruojiesi ????

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#44 2006-10-01 00:07

Re: Mano Žurnalas

Uzsimineju situo dalyku nuo 14, bet zinai kaip buna... Pirma kart palankiau 6men ir palikau metam.. Paskiau 4men... Vel palikau... Paskiau 6men ir vel palikau... Dabar menesi jau vel lankau po metu pertraukos, bet jau 18 tai galvoju jau rimtai reik uzsiminet nes jau kaip ir suauges skaitausi..

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#45 2006-10-17 22:50

Re: Mano Žurnalas

Noriu paklausti, ar yra JEGOS sistema 3 dienu? Nu per savaite ta prasme 3 treniruotes...

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#46 2006-10-20 23:51

Re: Mano Žurnalas

Alibras rašė:

Noriu paklausti, ar yra JEGOS sistema 3 dienu? Nu per savaite ta prasme 3 treniruotes...

tu ta prasme klausi kur kitame forume "megeja" visa laika siulo tris kartus per savaite treniruoti tuos pacius raumenis???

Neprisijungęs

 
MaksisXXX
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-03-25
Žinutės: 444
Atsiliepimai: 0

#47 2006-11-07 21:26

Re: Mano Žurnalas

Coleman rašė:

Tarzanas rašė:

Coleman>> tai tu irgi panasiai bica varei???  jei taip tai rezultatai kalba patys uz save smile o kiek laiko pagal tokia programa varei???

jo.... labai sunki pradzia buvo... Tik as dariau su raityta stanga (M) o uztrukau tai kaskur 15 savaiciu.... bet rezultatas tai geras... labai

e koleman tai tipo sita treniruociu programa veiksminga?

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#48 2006-11-20 23:00

Re: Mano Žurnalas

MaksisXXX rašė:

Coleman rašė:

Tarzanas rašė:

Coleman>> tai tu irgi panasiai bica varei???  jei taip tai rezultatai kalba patys uz save smile o kiek laiko pagal tokia programa varei???

jo.... labai sunki pradzia buvo... Tik as dariau su raityta stanga (M) o uztrukau tai kaskur 15 savaiciu.... bet rezultatas tai geras... labai

e koleman tai tipo sita treniruociu programa veiksminga?

tai tu gal paziurek i Coleman foto smile kur kitoje temoje yra smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#49 2007-03-30 14:41

Re: Mano Žurnalas

Tai va. Sportuoju dabar pagal tokia programa, kuria vienas kolega is sio forumo pasiule jegai.

Pirmadienis

1. Pritupimai 5x5   (75kg)
2. Koju lenkimas i prieki 5x6 (16 blynu)
3. Blauzdos sedint 5xmax (70kg)
4. Atsilenkimai su svoriu uz galvos 4xmax

Treciadienis

1. Spaudimas 5x5 (70kg)
2. Spaudimas sedint (peciams) 5x6 (40kg)
3. Spaudimas siaurai arba lygiagretes 5x4-5 (Lygiagretes 10kg uz nugaros, Siaurai 40kg)


Penktadienis

1. Deadliftas 5x5 (70kg)
2. Hantelio trauka link sparno 5x6 (20kg)
3. Bicas su stanga 5x6 (35kg)
4. Bicas issukant hantelius 5x6 (14kg)
5. Dilbiai 3x8 (40kg)

Paskutinį kartą taisė Alibras (2007-04-01 12:21)

Neprisijungęs

 
MaksisXXX
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-03-25
Žinutės: 444
Atsiliepimai: 0

#50 2007-04-01 12:11

Re: Mano Žurnalas

Alibras rašė:

Tai va. Sportuoju dabar pagal tokia programa, kuria vienas kolega is sio forumo pasiule jegai.

Pirmadienis

1. Pritupimai 5x5   (75kg)
2. Koju lenkimas i prieki 5x6 (16 blynu)
3. Blauzdos sedint 5xmax (70kg)

Treciadienis

1. Spaudimas 5x5 (70kg)
2. Spaudimas sedint (peciams) 5x6 (40kg)
3. spaudimas siaurai arba lygiagretes 5x4-5 (Lygiagretes 10kg uz nugaros, Siaurai 40kg)


Penktadienis

1. Deadliftas 5x5 (70kg)
2. Hantelio trauka link sparno 5x6 (20kg)
3. Bicas su stanga 5x6 (35kg)
4. Bicas issukant hantelius 5x6 (14kg)
5. Dilbiai 3x8 (40kg)
6. Atsilenkimai su svoriu uz galvos 4xmax

O triju pratimu nepermazai jegai cia kur aps tave 1,3 diena tik po 3 pratimus mazoka siaip kaip manai?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net