Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#1501 2013-01-28 17:45

Re: mano foto

Yra su ta, ar be tos naturos. Paveiksla tu ribu, kiekvienas turi individualu nusiprezes. big_smile big_smile

Paskutinį kartą taisė olegaskimanas (2013-01-28 17:46)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1502 2013-01-28 18:05

Re: mano foto

whatever rašė:

Yra klausymas smile Jeigu daugiau negu usus su barzda skutasi, tai tas prie pyderu priskiriamas? big_smile

Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#1503 2013-01-28 18:07

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

whatever rašė:

Yra klausymas smile Jeigu daugiau negu usus su barzda skutasi, tai tas prie pyderu priskiriamas? big_smile

Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

+

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1504 2013-01-28 19:38

Re: mano foto

whatever rašė:

Yra klausymas smile Jeigu daugiau negu usus su barzda skutasi, tai tas prie pyderu priskiriamas? big_smile

Nu pagal jy tai taip big_smile

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#1505 2013-01-28 19:54

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

whatever rašė:

Yra klausymas smile Jeigu daugiau negu usus su barzda skutasi, tai tas prie pyderu priskiriamas? big_smile

Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

O tie kurie forumuose raso, pvz "berniukai nesipykit" ir pan., raso kitiem bernam "man tu patinki" ar siaip neria ir giria, prie ko tokius priskiri?

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#1506 2013-01-28 19:55

Re: mano foto

niekadejas rašė:

uzsivedes rašė:

whatever rašė:

Yra klausymas smile Jeigu daugiau negu usus su barzda skutasi, tai tas prie pyderu priskiriamas? big_smile

Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

O tie kurie forumuose raso, pvz "berniukai nesipykit" ir pan., raso kitiem bernam "man tu patinki" ar siaip neria ir giria, prie ko tokius priskiri?

įsiterpsiu : juokučių

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1507 2013-01-28 20:01

Re: mano foto

niekadejas rašė:

uzsivedes rašė:

whatever rašė:

Yra klausymas smile Jeigu daugiau negu usus su barzda skutasi, tai tas prie pyderu priskiriamas? big_smile

Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

O tie kurie forumuose raso, pvz "berniukai nesipykit" ir pan., raso kitiem bernam "man tu patinki" ar siaip neria ir giria, prie ko tokius priskiri?

O tie kurie forumuose rašo, patarinėja kursus, o apie mitybą ir treniruotes nė bum bum, ir apskritai sporto pagrindus, prie ko tokius priskiri?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1508 2013-01-28 20:02

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

whatever rašė:

Yra klausymas smile Jeigu daugiau negu usus su barzda skutasi, tai tas prie pyderu priskiriamas? big_smile

Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

Ta higiena visi skirtingai supranta. Vieniems ta higiena ties pazastim baigiasi smile Krumai kitus gal velka, bbz big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1509 2013-01-28 20:04

Re: mano foto

ATjr rašė:

niekadejas rašė:

uzsivedes rašė:


Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

O tie kurie forumuose raso, pvz "berniukai nesipykit" ir pan., raso kitiem bernam "man tu patinki" ar siaip neria ir giria, prie ko tokius priskiri?

O tie kurie forumuose rašo, patarinėja kursus, o apie mitybą ir treniruotes nė bum bum, ir apskritai sporto pagrindus, prie ko tokius priskiri?

iiirr kaaaip pppiiissso is patrankos i dangu... big_smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1510 2013-01-28 20:06

Re: mano foto

whatever rašė:

ATjr rašė:

niekadejas rašė:


O tie kurie forumuose raso, pvz "berniukai nesipykit" ir pan., raso kitiem bernam "man tu patinki" ar siaip neria ir giria, prie ko tokius priskiri?

O tie kurie forumuose rašo, patarinėja kursus, o apie mitybą ir treniruotes nė bum bum, ir apskritai sporto pagrindus, prie ko tokius priskiri?

iiirr kaaaip pppiiissso is patrankos i dangu... big_smile

jis net nesupras, kad čia apie jį patį wink

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1511 2013-01-28 20:07

Re: mano foto

ATjr rašė:

whatever rašė:

ATjr rašė:


O tie kurie forumuose rašo, patarinėja kursus, o apie mitybą ir treniruotes nė bum bum, ir apskritai sporto pagrindus, prie ko tokius priskiri?

iiirr kaaaip pppiiissso is patrankos i dangu... big_smile

jis net nesupras, kad čia apie jį patį wink

tai viskas cia normaliai. kaip vienas forumietis rase "kam jiest majsta kaj galima jiest sterojdus?"

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1512 2013-01-28 20:22

Re: mano foto

Loading rašė:

ATjr rašė:

whatever rašė:


iiirr kaaaip pppiiissso is patrankos i dangu... big_smile

jis net nesupras, kad čia apie jį patį wink

tai viskas cia normaliai. kaip vienas forumietis rase "kam jiest majsta kaj galima jiest sterojdus?"

ai, nu atsiprašau tada smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1513 2013-01-28 20:32

Re: mano foto

ATjr rašė:

niekadejas rašė:

uzsivedes rašė:


Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

O tie kurie forumuose raso, pvz "berniukai nesipykit" ir pan., raso kitiem bernam "man tu patinki" ar siaip neria ir giria, prie ko tokius priskiri?

O tie kurie forumuose rašo, patarinėja kursus, o apie mitybą ir treniruotes nė bum bum, ir apskritai sporto pagrindus, prie ko tokius priskiri?

nuuuuuuu naaa cia gera dejai , ploju big_smile

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#1514 2013-01-28 21:01

Re: mano foto

ATjr rašė:

niekadejas rašė:

uzsivedes rašė:

Cia higiena (pvz. pazastys) arba butinybe (pvz varzybos).
Tie kurie rengiasi ir atrodo kaip moterys - pyderai ir gandonai. Tokia mano pozicija smile

O tie kurie forumuose raso, pvz "berniukai nesipykit" ir pan., raso kitiem bernam "man tu patinki" ar siaip neria ir giria, prie ko tokius priskiri?

O tie kurie forumuose rašo, patarinėja kursus, o apie mitybą ir treniruotes nė bum bum, ir apskritai sporto pagrindus, prie ko tokius priskiri?

Prie tokiu kaip tu. 16-likinis hantelis dar bando kazka cia aiskint big_smile Pabuk tyliai kol uzaugsi, sportuot pradek, valgyt.
Pasidomek apie farma, gal tada neatrodys viskas nesamones. Sekmes, matau prireiks tau smile

Paskutinį kartą taisė niekadejas (2013-01-28 21:07)

Neprisijungęs

 
Santautas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 2

#1515 2013-01-28 22:57

Re: mano foto

Įdomios čia diskusijos vyksta wink Ir vaizdas toks susidaro kad kaikas eina į salę netiek sportuot , o apžiurinėt kas su kokiais trusikais vaiksto , su kokiom šukuosenom ir pan. O paskui kaip bobos pletkavoja ava anas taip atrode oi oi nu utiutiu. Daugiau žiūrėkit saves , o ne kitų.

Paskutinį kartą taisė Santautas (2013-01-29 00:10)

Neprisijungęs

 
newone2
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-07-05
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#1516 2013-01-28 23:23

Re: mano foto

Santautas rašė:

Įdomios čia diskusijos vyksta wink Ir vaizdas toks susidaro kai kaikas eina į salę netiek sportuot , o apžiurinėt kas su kokiais trusikais vaiksto , su kokiom šukuosenom ir pan. O paskui kaip bobos pletkavoja ava anas taip atrode oi oi nu utiutiu. Daugiau žiūrėkit saves , o ne kitų.

Nu zodziai atitinkantys uzsivedes ;D gi buna cia forumieciai gyme net pastebi kas su iphonu angry birds zaidzia kas dar ka daro... sugebat xebra wink

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#1517 2013-01-29 06:58

Re: mano foto

newone2 rašė:

Santautas rašė:

Įdomios čia diskusijos vyksta wink Ir vaizdas toks susidaro kai kaikas eina į salę netiek sportuot , o apžiurinėt kas su kokiais trusikais vaiksto , su kokiom šukuosenom ir pan. O paskui kaip bobos pletkavoja ava anas taip atrode oi oi nu utiutiu. Daugiau žiūrėkit saves , o ne kitų.

Nu zodziai atitinkantys uzsivedes ;D gi buna cia forumieciai gyme net pastebi kas su iphonu angry birds zaidzia kas dar ka daro... sugebat xebra wink

Nu jobtvaimat, vakar keturi adapteriai per du suoliukus ir vieną treniruoklį ratuku susėdę kalbėjo apie simpsonus. NE B..L.ET aš nepastebėjau.

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#1518 2013-01-29 08:40

Re: mano foto

Bet jus idomus, ateje cia stumiat ant visokiu aptempta kelniu, kalbanciu apie simpsonus ant 4 suoliuku, tai ko neprieinat salei ir nepasakot ka apie juos galvojat? Nes taip cia ganialindami uz akiu ne ka geriau uz juos atrodot smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1519 2013-01-29 09:20

Re: mano foto

Nu kas pasikeis jei as 50 metu sulinkusiam diedui imsiu burt kaip jis atrodo?
Gal as geriau su savo nervais ir tolerancija tyliai pats sau padirbesiu smile

Neprisijungęs

 
Santautas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 2

#1520 2013-01-29 09:32

Re: mano foto

eslife rašė:

Bet jus idomus, ateje cia stumiat ant visokiu aptempta kelniu, kalbanciu apie simpsonus ant 4 suoliuku, tai ko neprieinat salei ir nepasakot ka apie juos galvojat? Nes taip cia ganialindami uz akiu ne ka geriau uz juos atrodot smile

Taigi bobos ko is ju noret. Va taip kas nepatinka reik sakyt tiesiai y akis , o nelot uz akiu .  Man įdomu kaip taip viską per trenkes galima pamatyt , išgirst? Man tai visai dzin kas kaip tose gymose atrodo ir ką veikia , niekad nekreipiu demesio. Kiekvienai treniruotei išsikeli tikslus , uždavinius 100 % susikoncentruoju  ties treneruojamo raumens darbu ir nei matau nei girdžiu kas vyksta aplink .

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1521 2013-01-29 09:37

Re: mano foto

cia tiek visi susikoncentrave tiek atsidave o vaizdo kaip ner taip ner big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1522 2013-01-29 09:37

Re: mano foto

Nebepisk tu jau proto su savo tuo rimtumu ir herojizmu. Nepatinka neskaityk, tema jau issemta.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1523 2013-01-29 09:39

Re: mano foto

Pelesis rašė:

cia tiek visi susikoncentrave tiek atsidave o vaizdo kaip ner taip ner big_smile

dar kart į paskutines savo fotkes pažiūręs pasakyk ar vietoj čia tas sakinys ? smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1524 2013-01-29 09:41

Re: mano foto

lolardas rašė:

Pelesis rašė:

cia tiek visi susikoncentrave tiek atsidave o vaizdo kaip ner taip ner big_smile

dar kart į paskutines savo fotkes pažiūręs pasakyk ar vietoj čia tas sakinys ? smile

chm huh cia norejai mane pagirt kaip sauniai atrodau ar pastumt kad nieko neuzvariau? lol

Neprisijungęs

 
Santautas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 2

#1525 2013-01-29 09:41

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

Nu kas pasikeis jei as 50 metu sulinkusiam diedui imsiu burt kaip jis atrodo?
Gal as geriau su savo nervais ir tolerancija tyliai pats sau padirbesiu smile

O kas pasikeis , kad tu čia loji kas kaip atrodo ? wink Geiau į akis pasakytum.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net