Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7026 2013-02-11 18:50

Re: Proteinas (baltymai)

Dolan rašė:

Poveikiu, raumenu atsistatymu, padejimu "statyti raumenis"..

1.  Pasirinkus bet kuri is triju nepajusi skirtumo poveikiu, poveikis bus toks pats.
2. Su raumenu atsistatymu pa t\pati situacija nejausi didelio skirtumo tarp 1 ir 3proteino.
3. Su proteinu vartojimu viena ar kartus du per diena raumenu nepristatysi visgi pagrindas maistas.

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#7027 2013-02-11 18:52

Re: Proteinas (baltymai)

Ailan rašė:

Dolan rašė:

Poveikiu, raumenu atsistatymu, padejimu "statyti raumenis"..

Tai jums reiktu BCAA:) jeigu tokie tikslai,na o proteinas tai 1-masis geriausias is isvardintu ( asmenine nuomone )

Bet noreciau priaugti mases, kadangi siuo metu ji yra liesa.. Gainerio nenoriu, nes stengiuosi suvartoti reikiama kaloriju skaiciu su maistu.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7028 2013-02-11 19:22

Re: Proteinas (baltymai)

Ailan rašė:

Dolan rašė:

Poveikiu, raumenu atsistatymu, padejimu "statyti raumenis"..

Tai jums reiktu BCAA:) jeigu tokie tikslai,na o proteinas tai 1-masis geriausias is isvardintu ( asmenine nuomone )

Kaip susidarei tokia nuomone?smile Tiesiog idomu

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7029 2013-02-11 19:32

Re: Proteinas (baltymai)

VarztaZz rašė:

Ailan rašė:

Dolan rašė:

Poveikiu, raumenu atsistatymu, padejimu "statyti raumenis"..

Tai jums reiktu BCAA:) jeigu tokie tikslai,na o proteinas tai 1-masis geriausias is isvardintu ( asmenine nuomone )

Kaip susidarei tokia nuomone?smile Tiesiog idomu

Susidariau nuomone is siu zodziu "raumenu atsistatymo" , raumenu atsistatymui as pirkciau jo vietoje BCAA , o proteinas jei su mityba viska tvarkoje nera butinas smile na aisku , as visada sakau sau taip 1) proteinas 2) vitaminai 3)bcaa smile , bet vistiek cia raso manau zmogus kuriam tikrai truksta tu papildomu baltymu is kokteilio wink , ir isvis mano nuomone ten isvardinti proteinai tai tik vienas atitinka kainos/kokybes santyki, as per daug visko isplesti nenoriu,kaip kad tu megsti pastebejau, nors is kitos puses man labai patinka skaityti tokius postus kaip tavo, nes is tokiu zmoniu kaip tu ir ismokau atskirti kas siame forume musu "barygu" triukai,kas ne , ir atskirt teisinga info ,nuo ne smile

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7030 2013-02-11 19:35

Re: Proteinas (baltymai)

Dolan rašė:

Ailan rašė:

Dolan rašė:

Poveikiu, raumenu atsistatymu, padejimu "statyti raumenis"..

Tai jums reiktu BCAA:) jeigu tokie tikslai,na o proteinas tai 1-masis geriausias is isvardintu ( asmenine nuomone )

Bet noreciau priaugti mases, kadangi siuo metu ji yra liesa.. Gainerio nenoriu, nes stengiuosi suvartoti reikiama kaloriju skaiciu su maistu.

nu nera taip,kad augini mase ir be papildomo lajaus (naturaliai) ,bent minimaliai jo atsiranda visada wink , na jei neauga kaip ,kad dabar valgai tai ir neaaugs stebuklingai nuo whey..smile Dadek koses papildoma bliuda dienos begyje , Proteina visada yra gerai tureti,po sales nera nieko beveik geriau + su  papildomais greito isisavin. angliavandeniais wink

Paskutinį kartą taisė Ailan (2013-02-11 19:44)

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7031 2013-02-11 19:44

Re: Proteinas (baltymai)

Supratau. Bet biski ne taip paklausiau.
Jei tiksliau, klausiu kodel tavo nuomone geriausias yra pirmas variantas?smile
Beje, dekoju. Galvojau siame forume supratingu zmoniu ner

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7032 2013-02-11 19:48

Re: Proteinas (baltymai)

VarztaZz rašė:

Supratau. Bet biski ne taip paklausiau.
Jei tiksliau, klausiu kodel tavo nuomone geriausias yra pirmas variantas?smile
Beje, dekoju. Galvojau siame forume supratingu zmoniu ner

Na siaip man patiko jo sudetis , nera aspartamo , gerai tirpsta , ir skoniai man labai aktualu yra , nes as buvau tokioje situacijoje kai meciau svory nevalgiau apskritai jokiu saldumynu na apskritai nieko tik griezta dieta 4menesius, ir proteinas man budavo vienintele palaima, tai ryte ant tuscio skrandzio ir po treniruotes wink , as matai esu isbandes ne daug ,gal tik kokius 6 skirtingus proteinus, ir reiskiu nuomone apie juos smile

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7033 2013-02-11 19:49

Re: Proteinas (baltymai)

O,kas del to ciuvelio kuriam svoris neaauga, tai nusipirk proteina ir kai gersi ji, davai dar pabandyk salia bliuda avizu 50-80g smile , pamatysi ko nemates big_smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7034 2013-02-11 19:56

Re: Proteinas (baltymai)

Ailan rašė:

VarztaZz rašė:

Supratau. Bet biski ne taip paklausiau.
Jei tiksliau, klausiu kodel tavo nuomone geriausias yra pirmas variantas?smile
Beje, dekoju. Galvojau siame forume supratingu zmoniu ner

Na siaip man patiko jo sudetis , nera aspartamo , gerai tirpsta , ir skoniai man labai aktualu yra , nes as buvau tokioje situacijoje kai meciau svory nevalgiau apskritai jokiu saldumynu na apskritai nieko tik griezta dieta 4menesius, ir proteinas man budavo vienintele palaima, tai ryte ant tuscio skrandzio ir po treniruotes wink , as matai esu isbandes ne daug ,gal tik kokius 6 skirtingus proteinus, ir reiskiu nuomone apie juos smile

Va, maladec, taip iskarto ir reikejo rasyti kodel tau jis geriausias.
O dabar as pasakysiu ka as manau, jei idomu smile

Visu pirma, baltymus reikia rinktis pagal ju saltini (isrugos, jautienos, kiausiniu, sojos ir kt.) Pagrindinis faktorius jau mano daug kartu mineta - biologine verte. Kuo ji didesne, tuo geriau pasisavinamas baltymas, ir tuo daugiau aminorugsciu issikiria ji suvartojus

Pagal BV, kiausiniai>soja,  kiausiniai>jautiena, isrugos>jautiena ir apskirtai isrugos> uz bet koki baltyma. Pabreziu: PAGAL BV. Man tai pagrindinis rodiklis. Dar karta pabreziu, PAGAL BV (cia visokiem olegaskiminam ir t.t. )

Tada ziuriu i koncentracija ( 80%, 85% ar dar kazkokia)
Tada ziuriu kokie kokie saldikliai ir t.t.
O vat tada jau ziuriu i baltymo forma : izoliatas, koncentratas ar dar kazkas.

Siuo atveju laimejo Mex Standard Whey 2.3kg.

Kaina gera, kiekis - standartinis, koncentracija su konkurentais gera, aspartamo nera, baltymo formos izoliatas +koncentratas (tinka ir po trenkes, ir dienos metu).

P.S. Beef baltymas gerai (mano nuomone) paivarinimui. Pvz as planuoju ji isigyti, todel kad eile metu vartoju isrugas. Bet isrugos man liks visada auksciau bet kokios baltymo formos. Aisku, tai tik mitybos plano papildymas, jokiu budu ne pakaitalas.

Paskutinį kartą taisė VarztaZz (2013-02-11 19:58)

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7035 2013-02-11 20:04

Re: Proteinas (baltymai)

VarztaZz rašė:

Ailan rašė:

VarztaZz rašė:

Supratau. Bet biski ne taip paklausiau.
Jei tiksliau, klausiu kodel tavo nuomone geriausias yra pirmas variantas?smile
Beje, dekoju. Galvojau siame forume supratingu zmoniu ner

Na siaip man patiko jo sudetis , nera aspartamo , gerai tirpsta , ir skoniai man labai aktualu yra , nes as buvau tokioje situacijoje kai meciau svory nevalgiau apskritai jokiu saldumynu na apskritai nieko tik griezta dieta 4menesius, ir proteinas man budavo vienintele palaima, tai ryte ant tuscio skrandzio ir po treniruotes wink , as matai esu isbandes ne daug ,gal tik kokius 6 skirtingus proteinus, ir reiskiu nuomone apie juos smile

Va, maladec, taip iskarto ir reikejo rasyti kodel tau jis geriausias.
O dabar as pasakysiu ka as manau, jei idomu smile

Visu pirma, baltymus reikia rinktis pagal ju saltini (isrugos, jautienos, kiausiniu, sojos ir kt.) Pagrindinis faktorius jau mano daug kartu mineta - biologine verte. Kuo ji didesne, tuo geriau pasisavinamas baltymas, ir tuo daugiau aminorugsciu issikiria ji suvartojus

Pagal BV, kiausiniai>soja,  kiausiniai>jautiena, isrugos>jautiena ir apskirtai isrugos> uz bet koki baltyma. Pabreziu: PAGAL BV. Man tai pagrindinis rodiklis. Dar karta pabreziu, PAGAL BV (cia visokiem olegaskiminam ir t.t. )

Tada ziuriu i koncentracija ( 80%, 85% ar dar kazkokia)
Tada ziuriu kokie kokie saldikliai ir t.t.
O vat tada jau ziuriu i baltymo forma : izoliatas, koncentratas ar dar kazkas.

Siuo atveju laimejo Mex Standard Whey 2.3kg.
Kaina gera, kiekis - standartinis, koncentracija su konkurentais gera, aspartamo nera, baltymo formos izoliatas +koncentratas (tinka ir po trenkes, ir dienos metu).

Na man jis nera geriausias, as labiausiai vertinu tai scitec , ir eurosup'a nors eurosup'as kas ant dietos nepatarciau,nes skoniai ne patys geriausi abieju,o tu viska sudedi paziuri pliusus ir minusus ir pasakai kaip yra ,man taip patinka,beet as vistiek man jau geriau bus ten koncentracija mazesne 5% ,bet as proteina gersiu kaip lordas ir jis bus kaip ledai skonio smile , ir cia "Jusu" daugelis nu ka daugelis 95% per daug panikuojat ar tai padaza uzsideda ant kepsnio ir imeta cia parodyt ka valgot uzsipuolat, ar tai proteina renkasi "kuris skanesnis" (kaip,kad neneigsiu As darau) , ir tikrai daugeliui manau (as taip manau) smagiau gert ta proteina gal kaazhkiek lievesni,bet skanesni big_smile man vistiek tai yra papildas as kai nusiperku ji ir daugiau apie ji nesuku galvos big_smile tokia mano nuomone big_smile , ir jei gali tada arba i pm arba cia parasyk pats savo nuomone skanu proteina su gera sudetimi, man pvz scitec/gold/ patys skaniausi smile , o kas del amix'o pirkau del to nes norejau pasizhet naujiena,dar tada buvo naujiena kas kaip ir kodel ji taip giria ,ir pats zejau ant savo kailio,proteinas skanus /gerai tirpsta / gera sudetis / MAN DAUGIAU NIEKO NEREIKIA big_smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7036 2013-02-11 20:24

Re: Proteinas (baltymai)

Tai as juk nieko nepasakiau, pas tave yra prioritetai skonis, tirpumas.
Pas mane kiti prioritetai.
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Faktai yra, juos susideje pagal svarba galvoje issirenkam sau tinkama produkta

Neprisijungęs

 
b0ta5
Dažnas dalyvis
Vietovė: Joniskis
Registravosi: 2011-08-23
Žinutės: 769
Atsiliepimai: 1

#7037 2013-02-11 20:33

Re: Proteinas (baltymai)

Varztas, nebegaliu, kiek zvengiu tiek zvengiu is taves, tik neisizeisk smile)) gincijies ir gincijies su visais big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#7038 2013-02-11 20:52

Re: Proteinas (baltymai)

VarztaZz rašė:

zaliasss rašė:

normalus proteinas

tau kaip dyleriui, laikas pradet ziuret ne tik i baltymu procentinę išraišką, jų formą ir kiekį. Žvilgtelk, kas per saldikliai, ar yra virškinimo enzimų, papasakok apie tirpumą, nuomonę apie skonį ir taip toliau.

O seip:

1. Neimciau sito varianto vien del to, jog jame aspartamas.
2. Skonis prastas
3. Kalbant apie koncentracijos uz ta pacia kaina yra geresniu variantu.
4. Dabar kitas klausimas del mineralu. Cia ju prideta. Klausimas, ar kolegai papildomi mineralai reikalingi? Gal jis atskirai geria, o pajungus situs baltymus jau bus perdozavimas tam tikru mineralu. Jei ne, kam rinktis tokius baltymus.

Taigi, zaliass, tu gal pradek ne postu skaiciu rinkt, ir ne rasyt vien tam, kad rasyt. Nes naudos nera is tavo tokiu postu.
Aciu

O tai tie virskinimo enzimai cia pliusas ar minusas? big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#7039 2013-02-11 20:54

Re: Proteinas (baltymai)

+ kaip cia tau sove i galva tie mineralai kai pats vitamina C po 3 gramus varai? big_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#7040 2013-02-11 21:12

Re: Proteinas (baltymai)

olegaskimanas rašė:

VarztaZz rašė:

zaliasss rašė:

normalus proteinas

tau kaip dyleriui, laikas pradet ziuret ne tik i baltymu procentinę išraišką, jų formą ir kiekį. Žvilgtelk, kas per saldikliai, ar yra virškinimo enzimų, papasakok apie tirpumą, nuomonę apie skonį ir taip toliau.

O seip:

1. Neimciau sito varianto vien del to, jog jame aspartamas.
2. Skonis prastas
3. Kalbant apie koncentracijos uz ta pacia kaina yra geresniu variantu.
4. Dabar kitas klausimas del mineralu. Cia ju prideta. Klausimas, ar kolegai papildomi mineralai reikalingi? Gal jis atskirai geria, o pajungus situs baltymus jau bus perdozavimas tam tikru mineralu. Jei ne, kam rinktis tokius baltymus.

Taigi, zaliass, tu gal pradek ne postu skaiciu rinkt, ir ne rasyt vien tam, kad rasyt. Nes naudos nera is tavo tokiu postu.
Aciu

O tai tie virskinimo enzimai cia pliusas ar minusas? big_smile

Uzhmushe 4 Punktas...
Tikrai susiskaiciuojat kiek vitaminu,bei mineralu susirenkat is maisto raciono? Jau nekalbant jog nelabai isivaizduoju kaip galima butu susiskaiciuoti kokia dalis ju pasisavinama...

Neprisijungęs

 
ramirez
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-26
Žinutės: 287
Atsiliepimai: 0

#7041 2013-02-11 21:14

Re: Proteinas (baltymai)

b0ta5 rašė:

Varztas, nebegaliu, kiek zvengiu tiek zvengiu is taves, tik neisizeisk smile)) gincijies ir gincijies su visais big_smile

Na cia ir yra diskusiju (gincu) forumas smile Kad cia kiti aklai pritaria viskam kas sakoma,  arba siaip ateina laisvalaikio praleist prie kompo, nemanau kad yra labai naudingas dalykas.

Neprisijungęs

 
Hollister
Atkaklus dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2012-08-31
Žinutės: 114
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#7042 2013-02-11 21:24

Re: Proteinas (baltymai)

Xebra o kaip mano linke proteinas? smile Reikia kazkokio metant riebala..

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#7043 2013-02-11 21:45

Re: Proteinas (baltymai)

Telefona maigau tai kazkaip tingiu kazkur giliau knistis, bet uztek turetu ir tiek: http://lt.m.wikipedia.org/wiki/Aspartamas#section_4 big_smile

Paskutinį kartą taisė olegaskimanas (2013-02-11 21:45)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#7044 2013-02-11 21:57

Re: Proteinas (baltymai)

VarztaZz rašė:

zaliasss rašė:

normalus proteinas

tau kaip dyleriui, laikas pradet ziuret ne tik i baltymu procentinę išraišką, jų formą ir kiekį. Žvilgtelk, kas per saldikliai, ar yra virškinimo enzimų, papasakok apie tirpumą, nuomonę apie skonį ir taip toliau.

O seip:

1. Neimciau sito varianto vien del to, jog jame aspartamas.
2. Skonis prastas
3. Kalbant apie koncentracijos uz ta pacia kaina yra geresniu variantu.
4. Dabar kitas klausimas del mineralu. Cia ju prideta. Klausimas, ar kolegai papildomi mineralai reikalingi? Gal jis atskirai geria, o pajungus situs baltymus jau bus perdozavimas tam tikru mineralu. Jei ne, kam rinktis tokius baltymus.

Taigi, zaliass, tu gal pradek ne postu skaiciu rinkt, ir ne rasyt vien tam, kad rasyt. Nes naudos nera is tavo tokiu postu.
Aciu

tu savo nepasitenkinima dyleriais pasilik sau, esi viskuo nepatenkintas depresuotas vaikis ir tiek.

nusipirk goldo banke uz 200lt ir gerk wink

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7045 2013-02-11 22:03

Re: Proteinas (baltymai)

lexusrx rašė:

olegaskimanas rašė:

VarztaZz rašė:


tau kaip dyleriui, laikas pradet ziuret ne tik i baltymu procentinę išraišką, jų formą ir kiekį. Žvilgtelk, kas per saldikliai, ar yra virškinimo enzimų, papasakok apie tirpumą, nuomonę apie skonį ir taip toliau.

O seip:

1. Neimciau sito varianto vien del to, jog jame aspartamas.
2. Skonis prastas
3. Kalbant apie koncentracijos uz ta pacia kaina yra geresniu variantu.
4. Dabar kitas klausimas del mineralu. Cia ju prideta. Klausimas, ar kolegai papildomi mineralai reikalingi? Gal jis atskirai geria, o pajungus situs baltymus jau bus perdozavimas tam tikru mineralu. Jei ne, kam rinktis tokius baltymus.

Taigi, zaliass, tu gal pradek ne postu skaiciu rinkt, ir ne rasyt vien tam, kad rasyt. Nes naudos nera is tavo tokiu postu.
Aciu

O tai tie virskinimo enzimai cia pliusas ar minusas? big_smile

Uzhmushe 4 Punktas...
Tikrai susiskaiciuojat kiek vitaminu,bei mineralu susirenkat is maisto raciono? Jau nekalbant jog nelabai isivaizduoju kaip galima butu susiskaiciuoti kokia dalis ju pasisavinama...

O tu baigsi grybaut ir gal pradesi skaityt?
Parasyta "GAL ATSKIRAI GERIA MINERALUS"
Prie ko cia maisto racionas. Na o jei jau uzmuse tave tas punktas, tai labai gerai, maziau konkurencijos dyleriam!

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7046 2013-02-11 22:03

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

VarztaZz rašė:

zaliasss rašė:

normalus proteinas

tau kaip dyleriui, laikas pradet ziuret ne tik i baltymu procentinę išraišką, jų formą ir kiekį. Žvilgtelk, kas per saldikliai, ar yra virškinimo enzimų, papasakok apie tirpumą, nuomonę apie skonį ir taip toliau.

O seip:

1. Neimciau sito varianto vien del to, jog jame aspartamas.
2. Skonis prastas
3. Kalbant apie koncentracijos uz ta pacia kaina yra geresniu variantu.
4. Dabar kitas klausimas del mineralu. Cia ju prideta. Klausimas, ar kolegai papildomi mineralai reikalingi? Gal jis atskirai geria, o pajungus situs baltymus jau bus perdozavimas tam tikru mineralu. Jei ne, kam rinktis tokius baltymus.

Taigi, zaliass, tu gal pradek ne postu skaiciu rinkt, ir ne rasyt vien tam, kad rasyt. Nes naudos nera is tavo tokiu postu.
Aciu

tu savo nepasitenkinima dyleriais pasilik sau, esi viskuo nepatenkintas depresuotas vaikis ir tiek.

nusipirk goldo banke uz 200lt ir gerk wink

As nusipirksiu mexo uz 90lt, aciu kad pasiulei smile
Beje, as neturiu nusistatymo pries dylerius, kol jus neijungiat debilu, ir nepradedat kist ta, kas jum pelningiausia. Man tai istikruju labai giliai kaip ten ir ka jus parduodat. Mane motyvuoja vienas kitas zmogus, padekodamas uz informacija, kuri padejo jiems issirinkti atitinkamus produktus uz teisingas kainas, nuskriausto dar negirdejau. Taip kad kisk tu toliau savo fitmax whey su aspartamu liaudziai, man labai labai giliai p* smile

Paskutinį kartą taisė VarztaZz (2013-02-11 22:15)

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7047 2013-02-11 22:06

Re: Proteinas (baltymai)

olegaskimanas rašė:

+ kaip cia tau sove i galva tie mineralai kai pats vitamina C po 3 gramus varai? big_smile

tu pasidomek pries rasydamas blevyzgas, kosmonaute, nes as tikrai is juoko numirsiu.
tu pirmas dalykas zinai, kiek reikia vit c, kiek reikia kalcio, magnio ir t.t.
Geriu tiek, kiek reikia. Vit c perteklius lengvai pasisalina, o tu pasidomek del mineralu tam tikru. Kai kurie uzsilaiko, o uzsilaikymas nera gerai. Taip kad mano pasakymas del mineralu buvo del to ir pasakytas.
Tu geriau neberasyk, nes ir as ijunges vaiku darzeli pradesiu tavo postus legendiniu i perliukus siust.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7048 2013-02-11 22:08

Re: Proteinas (baltymai)

b0ta5 rašė:

Varztas, nebegaliu, kiek zvengiu tiek zvengiu is taves, tik neisizeisk smile)) gincijies ir gincijies su visais big_smile

big_smile nezinau, cia komplimentas ar kas.
As nesiginciju, as reiskiu savo nuomone paremta faktais, ne taip kaip cia vos ne visi postai is bobuciu pasaku surinkti.
Sitas geras, tas blogas, tas seip sau...O kai paklausi kokiu argumentu, apsisika iskarto smile
O dar kai tokie dyleriai kaip zaliass burna atidaro, tai man isvis jau nebelinksma pasidaro, as isivaizduoju, kiek zmoniu liko nuskriaustu ir apgautu po tokiu "normalus proteinas" pasakymu.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#7049 2013-02-11 22:10

Re: Proteinas (baltymai)

VarztaZz rašė:

olegaskimanas rašė:

+ kaip cia tau sove i galva tie mineralai kai pats vitamina C po 3 gramus varai? big_smile

tu pasidomek pries rasydamas blevyzgas, kosmonaute, nes as tikrai is juoko numirsiu.
tu pirmas dalykas zinai, kiek reikia vit c, kiek reikia kalcio, magnio ir t.t.
Geriu tiek, kiek reikia. Vit c perteklius lengvai pasisalina, o tu pasidomek del mineralu tam tikru. Kai kurie uzsilaiko, o uzsilaikymas nera gerai. Taip kad mano pasakymas del mineralu buvo del to ir pasakytas.
Tu geriau neberasyk, nes ir as ijunges vaiku darzeli pradesiu tavo postus legendiniu i perliukus siust.

Tu nesiputok depresija! big_smile big_smile
Zinau vitamino C rekomenduojamas normas, apie tris gramus tkrai nesu skaites. big_smile
Tai kokiu ten mineralu bus pereboras geriant ta proteina? big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#7050 2013-02-11 22:10

Re: Proteinas (baltymai)

VarztaZz rašė:

b0ta5 rašė:

Varztas, nebegaliu, kiek zvengiu tiek zvengiu is taves, tik neisizeisk smile)) gincijies ir gincijies su visais big_smile

big_smile nezinau, cia komplimentas ar kas.
As nesiginciju, as reiskiu savo nuomone paremta faktais, ne taip kaip cia vos ne visi postai is bobuciu pasaku surinkti.
Sitas geras, tas blogas, tas seip sau...O kai paklausi kokiu argumentu, apsisika iskarto smile
O dar kai tokie dyleriai kaip zaliass burna atidaro, tai man isvis jau nebelinksma pasidaro, as isivaizduoju, kiek zmoniu liko nuskriaustu ir apgautu po tokiu "normalus proteinas" pasakymu.

Laukiam ju is taves. smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net