Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#101 2008-02-28 09:13

Re: Svorio metimas

o ka jeigu ziauriai nemegsti aerobikos???

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#102 2008-02-28 09:14

Re: Svorio metimas

daryk kardio su dviraciu, begiok, greitas ejimas ir t.t...

Neprisijungęs

 
o-pa-pa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#103 2008-02-28 10:27

Re: Svorio metimas

rudake rašė:

o ka jeigu ziauriai nemegsti aerobikos???

o kodel nemegsti? ir dar ziauriai?smile nuobodu ar sokt nemegsti? man step interval superinis dalykas na dar abl+pres i kitokias net nevaikstau:)

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#104 2008-02-28 12:58

Re: Svorio metimas

Strakaliot bandoj... yikes. Man patinka individualiai treniruotis.

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#105 2008-02-28 14:11

Re: Svorio metimas

rudake rašė:

Strakaliot bandoj... yikes. Man patinka individualiai treniruotis.

Dar gera aerobikai alternatyva,tai plaukiojimas.nors po 30 min. Zinau,kad dailina figura,nes  plaukiojant dirba visi kuno raumenukai bei stuburas tausojamas, ir dar pagrazeja laikysena. Man patinka plaukioti,tik be pazystamu ziauriai nuobodu.
Jei nera ziauriai didelo antsvorio,tai aisqu galima tik salei dirbt,bet tik sureguliavus mityba,bei pries ir po trenkes nors po 15min.kardio-apsilimui bei tempimai kas be ko.
Imxo

Paskutinį kartą taisė Women (2008-02-28 14:14)

Neprisijungęs

 
silvi
Naujas dalyvis
Vietovė: Worcester, UK
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#106 2008-02-28 14:26

Re: Svorio metimas

Starakalioti bandoj lol  Gerai pasakyta. As irgi labiau i individualius uzsiemimus linkus, bet cia gal but labiau asmeniniu kompleksu klausimas (pas mane) smile Kazkada irgi strakaliojau (gal menesi ) buvo visai nieko kai visus zingsnius ismokau o iki tol tai makalai makalai kaip durnele. Dabar mieliau ant begimo takelio prakaituoju.

O siaip tai turiu pora klausimeliu. Dvi savaites kas ryta  45min - 1val praleidziu ant kardio treniruokliu (man labiausiai jie patinka isskyrus dviracius). Nedarau dideliu apkrovu bet stengiuosi kad kai pradedu apie 5ta minute prakaituoti tas testusi iki pad treniruotes pabaigos.

1. Ar turiu daryti tempimo pratimus?  Ir apskritai kam reikalingi tempimo pratimai nes atrodo kiek zmoniu tiek nuomoniu? (Primenu - esu visiskai zalia sporto reikaluose smile )

2. Ar gerai kad nedarau pertrauku ta prasme darau kiekviena diena vietoj to kad pvz kas antra? Galvoju gal nuo kitos savaites kas antra diena ijungti tik 15 min kardio ir likes laikas  atskiroms raumenu grupems o kas antra vien kardio?

3. Ar teisingai darau kad suvalgau apie 1/3 stiklines musli su pienu pries pat treniruote o po treniruotes nevalgau 2 val? (mano tikslas Nr1 numesti tuos nelemtus 6kg lasiniu ir neuzdusti kol uzlipu i sesta auksta smile )

Busiu dekinga jei kas galetu man patart.

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#107 2008-02-28 14:47

Re: Svorio metimas

Mano tikslas labai panasus - 5 - 6 kg nereikalingo riebalo, kuris tiesiog trukdo. as tai i treniruotes einu kas antra diena (reikia gi ir duoti raumenims pailseti) smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#108 2008-02-28 16:08

Re: Svorio metimas

silvi rašė:

Starakalioti bandoj lol  Gerai pasakyta. As irgi labiau i individualius uzsiemimus linkus, bet cia gal but labiau asmeniniu kompleksu klausimas (pas mane) smile Kazkada irgi strakaliojau (gal menesi ) buvo visai nieko kai visus zingsnius ismokau o iki tol tai makalai makalai kaip durnele. Dabar mieliau ant begimo takelio prakaituoju.

O siaip tai turiu pora klausimeliu. Dvi savaites kas ryta  45min - 1val praleidziu ant kardio treniruokliu (man labiausiai jie patinka isskyrus dviracius). Nedarau dideliu apkrovu bet stengiuosi kad kai pradedu apie 5ta minute prakaituoti tas testusi iki pad treniruotes pabaigos.

1. Ar turiu daryti tempimo pratimus?  Ir apskritai kam reikalingi tempimo pratimai nes atrodo kiek zmoniu tiek nuomoniu? (Primenu - esu visiskai zalia sporto reikaluose smile )

2. Ar gerai kad nedarau pertrauku ta prasme darau kiekviena diena vietoj to kad pvz kas antra? Galvoju gal nuo kitos savaites kas antra diena ijungti tik 15 min kardio ir likes laikas  atskiroms raumenu grupems o kas antra vien kardio?

3. Ar teisingai darau kad suvalgau apie 1/3 stiklines musli su pienu pries pat treniruote o po treniruotes nevalgau 2 val? (mano tikslas Nr1 numesti tuos nelemtus 6kg lasiniu ir neuzdusti kol uzlipu i sesta auksta smile )

Busiu dekinga jei kas galetu man patart.

1. Tempimo pratimus verta daryti, lavinamas lankstumas, ištepia fascija dėl to sako, daugiau vietos raumenim augt, pagreitina atsistatymą.
2. Poilsiui manau reiktų skirt laiko, tom dienom kai yra treniruotė su svoriais nedaryt kardio, o laisvom dienom daryt, vieną dieną per sav. išvis laisvą pasiimt, norint greičiau degint riebalus galima ir daugiau kardio daryt.
3. Dėl musli negaliu atsakyt, bet po treniruotės reiktų baltymų suvalgyt, kad apsaugot raumenis, dėl angliavandenių po treniruotės yra įvairių nuomonių.
Gal kas plačiau paaiškins apie mityba smile

Neprisijungęs

 
silvi
Naujas dalyvis
Vietovė: Worcester, UK
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#109 2008-02-28 19:23

Re: Svorio metimas

Aciu, studente.
Blyn o del maisto tai kuo daugiau skaitau tuo labiau makaluojuosi. dumbom Rasykit visi kas ka zinot (arba galvojat kad zinot big_smile ) - viskas pravers.

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#110 2008-02-28 20:16

Re: Svorio metimas

angliavandeniu reikia, bet tai priklauso kada treniruote (vakare, diena, ryte), ir kas dar laukia po treniruotes..

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#111 2008-02-29 09:36

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

angliavandeniu reikia, bet tai priklauso kada treniruote (vakare, diena, ryte), ir kas dar laukia po treniruotes..

O jeigu treniruote vakare??? Tai kaip tada maitintis??? neutral

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#112 2008-02-29 10:41

Re: Svorio metimas

rudake rašė:

Ingrida H2O rašė:

angliavandeniu reikia, bet tai priklauso kada treniruote (vakare, diena, ryte), ir kas dar laukia po treniruotes..

O jeigu treniruote vakare??? Tai kaip tada maitintis??? neutral

smile priklauso dar ir nuo to, kaip visa diena maitinaisi smile + kelinta vakare ir kas dar bus veikiama po treniruotes smile

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#113 2008-02-29 10:54

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

rudake rašė:

Ingrida H2O rašė:

angliavandeniu reikia, bet tai priklauso kada treniruote (vakare, diena, ryte), ir kas dar laukia po treniruotes..

O jeigu treniruote vakare??? Tai kaip tada maitintis??? neutral

smile priklauso dar ir nuo to, kaip visa diena maitinaisi smile + kelinta vakare ir kas dar bus veikiama po treniruotes smile

Tai noreciau patarimo - taisyklingai susideliot mityba... Treniruotes 3 k./savaitej ir visada 18 val. (nes diena dirbu) Po treniruotes namo (seima smile ). Kaip ir ka bei kiek kartu tureciau valgyti ? Ar po treniruociu dar galima kazka suvalgyti? (jau apie 20 val).

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#114 2008-02-29 13:37

Re: Svorio metimas

rudake rašė:

Ingrida H2O rašė:

rudake rašė:


O jeigu treniruote vakare??? Tai kaip tada maitintis??? neutral

smile priklauso dar ir nuo to, kaip visa diena maitinaisi smile + kelinta vakare ir kas dar bus veikiama po treniruotes smile

Tai noreciau patarimo - taisyklingai susideliot mityba... Treniruotes 3 k./savaitej ir visada 18 val. (nes diena dirbu) Po treniruotes namo (seima smile ). Kaip ir ka bei kiek kartu tureciau valgyti ? Ar po treniruociu dar galima kazka suvalgyti? (jau apie 20 val).

kadangi nesi isportejusi sportininke kaip as ar H2O tau pilnai uztektu triju pagrindiniu patiekalu ( pusryciu,pietu ir vakarienes) taip pat uzkandziu ( obuolys, apelsinas, kefyro stkl ar pan....) aisku svarbu nusistatyti kcal kieki ir 4sav pasibandyti ar tai ne permazas ar ne perdidelis ju kiekis big_smile
tavo racione turi buti subalansuoti angl baltymu ir riebalu kiekiai taip pat didele vieta turi uziimti salotos kurios padeda metabolizmui ir gerina bendra savijauta big_smile. po treniruotes net ai kad galima bet netgi butina uzvalgyti, aisku jai valgai vakare tai turetu buti silpnas maistas pvz.( salotos su vistiena ar kalakutiena, liesa varske su jogurto, krevetes.... na kas nors lengvai virskinamo smile

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#115 2008-02-29 14:19

Re: Svorio metimas

vega rašė:

rudake rašė:

Ingrida H2O rašė:


smile priklauso dar ir nuo to, kaip visa diena maitinaisi smile + kelinta vakare ir kas dar bus veikiama po treniruotes smile

Tai noreciau patarimo - taisyklingai susideliot mityba... Treniruotes 3 k./savaitej ir visada 18 val. (nes diena dirbu) Po treniruotes namo (seima smile ). Kaip ir ka bei kiek kartu tureciau valgyti ? Ar po treniruociu dar galima kazka suvalgyti? (jau apie 20 val).

kadangi nesi isportejusi sportininke kaip as ar H2O tau pilnai uztektu triju pagrindiniu patiekalu ( pusryciu,pietu ir vakarienes) taip pat uzkandziu ( obuolys, apelsinas, kefyro stkl ar pan....) aisku svarbu nusistatyti kcal kieki ir 4sav pasibandyti ar tai ne permazas ar ne perdidelis ju kiekis big_smile
tavo racione turi buti subalansuoti angl baltymu ir riebalu kiekiai taip pat didele vieta turi uziimti salotos kurios padeda metabolizmui ir gerina bendra savijauta big_smile. po treniruotes net ai kad galima bet netgi butina uzvalgyti, aisku jai valgai vakare tai turetu buti silpnas maistas pvz.( salotos su vistiena ar kalakutiena, liesa varske su jogurto, krevetes.... na kas nors lengvai virskinamo smile

Dekui uz patarima wink Lengvai isprotejusi buvau, kai buvau 17 - os...

Neprisijungęs

 
silvi
Naujas dalyvis
Vietovė: Worcester, UK
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#116 2008-03-04 23:43

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

angliavandeniu reikia, bet tai priklauso kada treniruote (vakare, diena, ryte), ir kas dar laukia po treniruotes..

O jei treniruojuos ryte bet likusia dienos dali sedimas darbas tai itariu tu angliavandeniu po treniruotes geriau vengti, teisingai? Nors man tai labai sudetinga nes ziauriai megstu vaisius (ypac bananus ir kriauses). Mano tipiskas dienos valgiarastis:

7.00 - mazas indelis vaisinio jogurto arba puse stiklines miusliu su razinom ir pienu
7.15 - 8.05 - treniruote
10.00 - kriause arba bananas
12.00 - virtas kiausinis, salota, pomidoras ir 1/4 paprikos (arba rieke panasios i rugeli duonos vietoj kiausinio)
14.00 - salota, pomidoras ir 1/4 paprikos + obuolys arba kriause
16.00 - indelis jogurto arba puodelis baltos kavos su cukrum
18.00 - nedidele porcija troskintos jautienos su darzovem (be bulviu) arba lekste sriubos
nu ir veliau paprastai kokia morka arba obuoli suvalgau.

Ka tureciau keisti?

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#117 2008-03-05 09:55

Re: Svorio metimas

Ojojoj matyt neskaitei kas anksciau buvo rasyta. SUBALANSUOTA MAISTA REIK VALGYT.Tau ir Ingrida ir vega parasys,kad s... valgai, nieko normalaus tavo valgerasty ner,vien ant salotu ir jogurto ilgai nepratemsi juk. Perskaityt sia tema, cia merginos dave labai gerus patarimus, Inga del sporto, vega del mitybos bei skyriu apie mityba,daug kas taps aisq.

Paskutinį kartą taisė Women (2008-03-05 10:47)

Neprisijungęs

 
o-pa-pa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#118 2008-03-05 12:43

Re: Svorio metimas

silvi rašė:

Ingrida H2O rašė:

angliavandeniu reikia, bet tai priklauso kada treniruote (vakare, diena, ryte), ir kas dar laukia po treniruotes..

O jei treniruojuos ryte bet likusia dienos dali sedimas darbas tai itariu tu angliavandeniu po treniruotes geriau vengti, teisingai? Nors man tai labai sudetinga nes ziauriai megstu vaisius (ypac bananus ir kriauses). Mano tipiskas dienos valgiarastis:

7.00 - mazas indelis vaisinio jogurto arba puse stiklines miusliu su razinom ir pienu
7.15 - 8.05 - treniruote
10.00 - kriause arba bananas
12.00 - virtas kiausinis, salota, pomidoras ir 1/4 paprikos (arba rieke panasios i rugeli duonos vietoj kiausinio)
14.00 - salota, pomidoras ir 1/4 paprikos + obuolys arba kriause
16.00 - indelis jogurto arba puodelis baltos kavos su cukrum
18.00 - nedidele porcija troskintos jautienos su darzovem (be bulviu) arba lekste sriubos
nu ir veliau paprastai kokia morka arba obuoli suvalgau.

Ka tureciau keisti?

o kur zuvis...kur vistiena.....man pobaisiai atrodo tavo valgiarastis.....sorry,nu skurdoka,ir ka taip visa gyvenima?

Neprisijungęs

 
silvi
Naujas dalyvis
Vietovė: Worcester, UK
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#119 2008-03-05 20:36

Re: Svorio metimas

o-pa-pa rašė:

silvi rašė:

Ingrida H2O rašė:

angliavandeniu reikia, bet tai priklauso kada treniruote (vakare, diena, ryte), ir kas dar laukia po treniruotes..

O jei treniruojuos ryte bet likusia dienos dali sedimas darbas tai itariu tu angliavandeniu po treniruotes geriau vengti, teisingai? Nors man tai labai sudetinga nes ziauriai megstu vaisius (ypac bananus ir kriauses). Mano tipiskas dienos valgiarastis:

7.00 - mazas indelis vaisinio jogurto arba puse stiklines miusliu su razinom ir pienu
7.15 - 8.05 - treniruote
10.00 - kriause arba bananas
12.00 - virtas kiausinis, salota, pomidoras ir 1/4 paprikos (arba rieke panasios i rugeli duonos vietoj kiausinio)
14.00 - salota, pomidoras ir 1/4 paprikos + obuolys arba kriause
16.00 - indelis jogurto arba puodelis baltos kavos su cukrum
18.00 - nedidele porcija troskintos jautienos su darzovem (be bulviu) arba lekste sriubos
nu ir veliau paprastai kokia morka arba obuoli suvalgau.

Ka tureciau keisti?

o kur zuvis...kur vistiena.....man pobaisiai atrodo tavo valgiarastis.....sorry,nu skurdoka,ir ka taip visa gyvenima?

smile Neeee, cia tik pavyzdys. 18val kiekviena diena kasnors kito paprastai 2-3 kartus per savaite zuvis 2-3k jautiena 1-2k vistiena (su vistiena stengiuosi atsargiai, perku tik pacia brangiausia nors ir taip negali per daug pasitiketi ka ant pakuociu raso o valgant pigiausia manau daugiau zalos nei naudos - labai jau itartinai greitai plaukai auga ir net menesiniu ciklo sutrikimu pasitaiko kai padaugini smile Iki 18val siek tiek nuobodziau - kartais varske su jogurtu, kartais kefyras su selenom.

Siek tiek daugiau valgau savaitgaliais nes daugiau judejimo taigi ir apetitas didesnis, proto ribose aisku. Tada ir ryziu su zuvim norisi, ir grikiu su mesa smile riboju tik bulves ir duona nu ir aisku saldumynus. Nelabai zinau kaip paskaiciuoti reikalinga kaloriju kieki, bet manau kad neturetu buti per daug kiek suvartoju. Mano ugis - 154cm  ir per diena sedziu mazdaug 10val. Mane tik labiausiai neramina baltymu - angliavandeniu paskirstymas per diena, gal butu geriau jei ta kiausini arba varske geriau valgyciau 10val vietoj 12. Ir turbut geriau butu dali angliavandeniu iskeisti i baltymus, tik nelabai sugalvojukaip ta geriau suorganizuoti, negaliu juk visa diena vien varske arba kiausinius valgyti - o be vaisiu irgi ne gyvenimas. Nezinau, nezinau. Gal kokiu pasiulymu?

Neprisijungęs

 
virgo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-12
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#120 2008-03-12 15:39

Re: Svorio metimas

Mano ugis 178, svoris - 77kg. Noriu numesti dar kokiu 8-10 kg. Sportuoju 2-3k per savaite, einu i iv. aerobikas, nes treniruokliu labai nemegstu. Maista tai pat bandau susireguliuoti, tik sunku visiskai saldumynu atsisakyti (kartais leidziu sau ju nedaug paragauti). Valgau nemazai darzoviu, zuvi, paukstiena, vaisiu. Is pradziu svoris labai gerai krito, o dabar stop hmm  Gal reikia isbandyti kazka is  riebalu degintoju? Ka galite pasiulyti?

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#121 2008-03-13 14:30

Re: Svorio metimas

Sveiki, as rasau savo seses sportininkes pasiustas. Mano seses ugis 181cm, svoris 74,5 kg, amzius - 19 metai. Ji lanko rankini + treniruoklius + begioja krosus. Kuno mase - 59 kg raumenys, likusieji 15,5 kg - riebalai. Ji nori numesti bent 4-5 kg riebalu per 2 menesius, o raumenis issaugoti, nes raumenine mase nebloga. Taip pat nori issaugoti jegas, kad galetu visu pajegumu sportuoti. Man liepe parasyti dieta jos tokia, ir nori jusu paklausti, ar gera dieta, kuri issaugos raumenis bei jegas, ir ar taip pat pades numesti svori?
Rytas
7.00-9.00 val - Avizine kose + arbata arba varske su uogiene + arbata
Uzkandis 10.00-11.00 val - Bananas
Pietus
12.00-13.00 val - Sriuba (gali buti astri cili, barsciai su bulvem, trinta su vistiena, morkomis ir t.t.) su duonos rieke (yra tokia kavine "Tetules sriubine" senamiesty, tai ten apsilanko uzkasti)
Uzkandis
15.00-16.00val - mandarinai (kokie 4-5) arba obuolys, arba ryziu kose su pienu (ten kur pieno produktai, pardavinejama maximose, uzrasas berods "Labas rytas")
Vakariene
18.00-20.00 val - grudeta varske + vaisiai (mandariniai, obuolys ir etc.)
Ir ar tinka gerti aminkes (tipo issaugo raumenyna), bei l-karantina?
Aciu visiem is anksto uz pagalba!

Paskutinį kartą taisė Water (2008-03-13 14:35)

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#122 2008-03-14 21:07

Re: Svorio metimas

tai nieks nepades?

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#123 2008-03-14 22:01

Re: Svorio metimas

Water,tegul sese perskaito pati sia tema ir pamatys,kad su savo dieta ji ne tik neissaugos raumenyna,bet ji visiskai sunaikins,aisq svori numes,bet tik raumenu saskaita. Juk gaunas badavimas,vien zole sotus nebusi. Salotos,vaisiai gerai,bet reik ir geruju angliavandeniu(grikiu,ryziu itd.),mesos (vistiena,jautiena,zuvis),bent pietus normalus turi but jomajo. Krc skaitykit tema ir patyrusiu sporte cia esanciu forumeciu komentarus.

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#124 2008-03-14 23:05

Re: Svorio metimas

Women rašė:

Water,tegul sese perskaito pati sia tema ir pamatys,kad su savo dieta ji ne tik neissaugos raumenyna,bet ji visiskai sunaikins,aisq svori numes,bet tik raumenu saskaita. Juk gaunas badavimas,vien zole sotus nebusi. Salotos,vaisiai gerai,bet reik ir geruju angliavandeniu(grikiu,ryziu itd.),mesos (vistiena,jautiena,zuvis),bent pietus normalus turi but jomajo. Krc skaitykit tema ir patyrusiu sporte cia esanciu forumeciu komentarus.

Aha, viska ziurejom nuo 1 psl iki dabar. Ten dar skurdesnes mitybos buvo smile) o reik issaugot raumenyna, jegas, istverme ir t.t. Na, gal ir skurdoka si mityba.. Biski pakeiciu, paziurekit, gal jau geriau bus:
Rytas
7.00-9.00 val -
1variantas - Avizine kose + arbata
2 variantas -  varske su uogiene + arbata
3 variantas -  kiausiene plakta (2 kiausiniai su pienu liesu) + duonos riekele + arbata
Uzkandis 10.00-11.00 val - Bananas arba obuolys (1-2 vnt.)
Pietus
12.00-13.00 val - Sriuba (gali buti astri cili, barsciai su bulvem, trinta su vistiena, morkomis ir t.t.) su duonos rieke (yra tokia kavine "Tetules sriubine" senamiesty, tai ten apsilanko uzkasti) + salotos su tunu arba plovas (ryziai + mesa +prieskoniai) arba varskes apkepele (viskas is kavines).
Uzkandis
15.00-16.00val - mandarinai (kokie 4-5) arba obuolys, arba ryziu kose su pienu (ten kur pieno produktai, pardavinejama maximose, uzrasas berods "Labas rytas")
Vakariene
18.00-20.00 val - grudeta varske + vaisiai (mandariniai, obuolys ir etc.)

Na kaip, gal jau geriau??
O del papildu, mastau paimt siuos, kaip sportininkei su griezta mityba gal tinka:
http://www.dymatize.lt/product_info.php … 693952783a
O del aminkiu, tai nlb aisku, gal padekit pasirinkt, kas geriau:
http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=2526
arba
http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=611

P.S. TIKSLAS - per 1,5 men. numesti 5-6 kg riebalu ir issaugoti raumenyna nepakenkiant fizinei formai.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#125 2008-03-15 12:45

Re: Svorio metimas

Pusryčiam siūlyčiau kiaušinienę, nes būtinai baltymų reikia ryte ir gerai būtu šiek tiek avižinės košės, varškė su uogiene nelabai tinka, daug paprastųjų angliavandenių, pietum tiktų tunas, vištiena, žuvis + salotos ir šiek tiek ryžių kokių, tada 15-16 val vėl gerai būtu kažkas panašaus, vakarienei varškės tinka, na ir užkanžiai. Tik su košėm nereiktų persiteng, metant svorį geriau kalorijas rinkt iš baltymų, angliavandenių tik tiek, kad gerai jaustis, būtų pakankamai energijos. Na gal kas patars ką daugiau, aš mažai ką suprantu apie mityba smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net