Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 830
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#926 2013-08-21 17:02

Re: Vokietes "progresas"

tigi ji su platforma skaičiuoja big_smileD  Tai ji ten realiai nieko nestumia.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#927 2013-08-21 17:02

Re: Vokietes "progresas"

rubizzz rašė:

Vysne rašė:

manau jos tas legpress, tai tik supurto biski ta platforma ir viskas, manau maximum 5cm zemyn nuleidzia arba kas yra realiausia, tai ji isvis nieko nesportuoja, arba ji yra waifajus koks :d

Matei? Stovėjai su žvake? Taip spėliot apie betkurį galima. Tavo logą irgi užspamint tokiais komentarais galima.. o jei visi pradės taip pisinėtis, pats ne ką protingesnis pasirodysi. Prisipist ir prie stulpo galima, kai nori.
Galima pagalvot, kad patys čia niekad niekas naujokais nėra buvę ir visi gimė viską žinodami ir viską mokėdami. Apgailėtinai atrodot jaunimas visi supuole ant vienos merginos..

Bet tu irgi geras, nei tu skaitei sitos temos nuo pradziu, nei zinai kas per paukstis ta temos autore. O uz advokatavima tau ji tikrai neduos, del to ramus gali but.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#928 2013-08-21 17:02

Re: Vokietes "progresas"

advokatas smile
tai kai paskaitai postus logikos 0 yra.

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#929 2013-08-21 17:03

Re: Vokietes "progresas"

rubizzz rašė:

Gourmandises rašė:

labai idomiai, tupkes su 15kg verki, o ale leg pressa 70+preso svoris darai, logikos nera, pasaka, o gal rimtai pas jus  ten risas kas nors

Nesigilinu aš į tuos skaičius, bet prisiminiau kaip vienas draugelis skaičiuodavo, sakau "kiek spaudi?" (Čia dar paauglystėj) sako "20" sakau "kaip čia taip? Tuščią grifą?" Sako "ne, nu po 20 iš galų dedu"

nu nebent po 15 uzsideda ant 20kilu stangos , tada jo, suprantu, kad stuburas trupa i triusikus uztat ir verkia

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#930 2013-08-21 17:04

Re: Vokietes "progresas"

Ir dar man patinka, vienas parašo, tada staiga 5 ar 10 pritarenčių atsiranda. Atrodo visi staiga vienu metu prisijungė.. apgailėtina VYRAI, pasigėdintumėt..

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#931 2013-08-21 17:05

Re: Vokietes "progresas"

Volframas rašė:

rubizzz rašė:

Vysne rašė:

manau jos tas legpress, tai tik supurto biski ta platforma ir viskas, manau maximum 5cm zemyn nuleidzia arba kas yra realiausia, tai ji isvis nieko nesportuoja, arba ji yra waifajus koks :d

Matei? Stovėjai su žvake? Taip spėliot apie betkurį galima. Tavo logą irgi užspamint tokiais komentarais galima.. o jei visi pradės taip pisinėtis, pats ne ką protingesnis pasirodysi. utiutiu ir prie stulpo galima, kai nori.
Galima pagalvot, kad patys čia niekad niekas naujokais nėra buvę ir visi gimė viską žinodami ir viską mokėdami. Apgailėtinai atrodot jaunimas visi supuole ant vienos merginos..

Bet tu irgi geras, nei tu skaitei sitos temos nuo pradziu, nei zinai kas per paukstis ta temos autore. O uz advokatavima tau ji tikrai neduos, del to ramus gali but.

Iš kur tu žinai kiek aš temos skaičiau? Gal ekstrasensas būsi?

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 830
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#932 2013-08-21 17:06

Re: Vokietes "progresas"

rubizzz rašė:

Ir dar man patinka, vienas parašo, tada staiga 5 ar 10 pritarenčių atsiranda. Atrodo visi staiga vienu metu prisijungė.. apgailėtina VYRAI, pasigėdintumėt..

Apgailėtinas tai tu, kad begalves blondines čia užstot bandai big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#933 2013-08-21 17:07

Re: Vokietes "progresas"

ramli rašė:

advokatas smile
tai kai paskaitai postus logikos 0 yra.

Turi bent vienas turi užtart, bo labai apgailttina, kai 10 užsipuola, nors pas pačius daug ką irgi tik blevyzgos..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#934 2013-08-21 17:07

Re: Vokietes "progresas"

rubizzz rašė:

Volframas rašė:

rubizzz rašė:


Matei? Stovėjai su žvake? Taip spėliot apie betkurį galima. Tavo logą irgi užspamint tokiais komentarais galima.. o jei visi pradės taip pisinėtis, pats ne ką protingesnis pasirodysi. Prisipist ir prie stulpo galima, kai nori.
Galima pagalvot, kad patys čia niekad niekas naujokais nėra buvę ir visi gimė viską žinodami ir viską mokėdami. Apgailėtinai atrodot jaunimas visi supuole ant vienos merginos..

Bet tu irgi geras, nei tu skaitei sitos temos nuo pradziu, nei zinai kas per paukstis ta temos autore. O uz advokatavima tau ji tikrai neduos, del to ramus gali but.

Iš kur tu žinai kiek aš temos skaičiau? Gal ekstrasensas būsi?

Jai skaitei visa tema ir aplamai kitus autores postus ivairiose temose, tai idomi tavo pozicija. Arba nedapistitas tau, arba irgi su smegenu vingiais blogai.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#935 2013-08-21 17:09

Re: Vokietes "progresas"

Mxv rašė:

rubizzz rašė:

Ir dar man patinka, vienas parašo, tada staiga 5 ar 10 pritarenčių atsiranda. Atrodo visi staiga vienu metu prisijungė.. apgailėtina VYRAI, pasigėdintumėt..

Apgailėtinas tai tu, kad begalves blondines čia užstot bandai big_smile

Ne tavo reikalas, ką aš užstot bandau. Turiu nuomonę ir ją sakau, o ne kaip daugelis čia tik bandai pritaria

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#936 2013-08-21 17:09

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Tiesa pasake wink

Ne, tiesiog prisipažinau sau kad turiu tiek privalumų , tiek trukumu. Apie save tai taip, reik gerai galvot, nes jei apie save blogai galvosi - tai kiti irgi blogai apie tave galvos. Reik gerbt save, bet ir neiškelt per daug, tiesiog būt savo vietoj. smile

visiskai nesutampa su realykbe tai ka cia parasiai.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#937 2013-08-21 17:10

Re: Vokietes "progresas"

Volframas rašė:

rubizzz rašė:

Volframas rašė:

Bet tu irgi geras, nei tu skaitei sitos temos nuo pradziu, nei zinai kas per paukstis ta temos autore. O uz advokatavima tau ji tikrai neduos, del to ramus gali but.

Iš kur tu žinai kiek aš temos skaičiau? Gal ekstrasensas būsi?

Jai skaitei visa tema ir aplamai kitus autores postus ivairiose temose, tai idomi tavo pozicija. Arba nedapistitas tau, arba irgi su smegenu vingiais blogai.

Šita žinutė tavo apie orą. Nedapisitas, perepisitas ir smegenų vingiai, tai tik žodžių žaismas. Net nežinau ką or atsakyt..

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2013-08-21 17:11)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#938 2013-08-21 17:10

Re: Vokietes "progresas"

rubizzz rašė:

ramli rašė:

advokatas smile
tai kai paskaitai postus logikos 0 yra.

Turi bent vienas turi užtart, bo labai apgailttina, kai 10 užsipuola, nors pas pačius daug ką irgi tik blevyzgos..

neuzstoti reikia,o patarimu duoti. bet cia apgailetinai kazka ir patart,kai vistiek ji sakys,kad nusisneki,nes tik ji zino geriausiai,net trenere gryba pjauna ir treneres patarimuose grybavima mato.zodziu iseinu as is sito gimtadienio,nes sita tema jau mirusi galima sakyt.

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 830
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#939 2013-08-21 17:11

Re: Vokietes "progresas"

rubizzz rašė:

Mxv rašė:

rubizzz rašė:

Ir dar man patinka, vienas parašo, tada staiga 5 ar 10 pritarenčių atsiranda. Atrodo visi staiga vienu metu prisijungė.. apgailėtina VYRAI, pasigėdintumėt..

Apgailėtinas tai tu, kad begalves blondines čia užstot bandai big_smile

Ne tavo reikalas, ką aš užstot bandau. Turiu nuomonę ir ją sakau, o ne kaip daugelis čia tik bandai pritaria

Besmegenis nr 3. Pasaka, Vokietė, Rubizzz.... A Komanda :DDD

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#940 2013-08-21 17:13

Re: Vokietes "progresas"

Rakinu temą, nes apart šūdų pilstymosi tarpusavy nieko nematau. Norės - pasiprašys ateity atrakint

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#941 2013-11-11 21:08

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete, bus nuotraukos? Nes kazkas kiek supratau atidare vel tema tavo prasymu..?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#942 2013-11-11 21:32

Re: Vokietes "progresas"

eNrr rašė:

Vokiete, bus nuotraukos? Nes kazkas kiek supratau atidare vel tema tavo prasymu..?

mano prašymu?! baik juokus. geriau tyliu isvis o tai troliai tuoj prisirinks. smile))))

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#943 2013-11-11 21:33

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

eNrr rašė:

Vokiete, bus nuotraukos? Nes kazkas kiek supratau atidare vel tema tavo prasymu..?

mano prašymu?! baik juokus. geriau tyliu isvis o tai troliai tuoj prisirinks. smile))))

jei tau nereikia, galiu vel rankint wink

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#944 2013-11-11 21:37

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

eNrr rašė:

Vokiete, bus nuotraukos? Nes kazkas kiek supratau atidare vel tema tavo prasymu..?

mano prašymu?! baik juokus. geriau tyliu isvis o tai troliai tuoj prisirinks. smile))))

imesk foto  nauju ,  idomu  sakei paaugai

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#945 2013-11-11 21:40

Re: Vokietes "progresas"

MrBurbulas rašė:

Vokiete rašė:

eNrr rašė:

Vokiete, bus nuotraukos? Nes kazkas kiek supratau atidare vel tema tavo prasymu..?

mano prašymu?! baik juokus. geriau tyliu isvis o tai troliai tuoj prisirinks. smile))))

imesk foto  nauju ,  idomu  sakei paaugai

jo,bet ne tiek kad ryškiai progresas matytusi.
įmesiu kai tikrai bus kuo girtis,bet kadangi esu savikritiška ir matyt noresiu vis didint ir didint tai greit nesulauksit big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#946 2013-11-11 21:44

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

MrBurbulas rašė:

Vokiete rašė:


mano prašymu?! baik juokus. geriau tyliu isvis o tai troliai tuoj prisirinks. smile))))

imesk foto  nauju ,  idomu  sakei paaugai

jo,bet ne tiek kad ryškiai progresas matytusi.
įmesiu kai tikrai bus kuo girtis,bet kadangi esu savikritiška ir matyt noresiu vis didint ir didint tai greit nesulauksit big_smile

dont give a utiutiu. sumesk palyginimui -+ vienodas foto smile ir tiek.  per daug jautriai reaguoji i viska wink

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#947 2013-11-11 22:21

Re: Vokietes "progresas"

tai kazkur ten klausiau, bet istryne, kiek trauka darai?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#948 2013-11-11 22:36

Re: Vokietes "progresas"

Gourmandises rašė:

tai kazkur ten klausiau, bet istryne, kiek trauka darai?

štangos svoris kažkiek + 20 lbs ar kg ,nezinau ko nes neparašyta nei velnio

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#949 2013-11-11 22:38

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Gourmandises rašė:

tai kazkur ten klausiau, bet istryne, kiek trauka darai?

štangos svoris kažkiek + 20 lbs ar kg ,nezinau ko nes neparašyta nei velnio

:DDD 20lbs = 9kg tikrai taip slabnai tu?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#950 2013-11-11 23:42

Re: Vokietes "progresas"

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net