Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 668
Atsiliepimai: 0

#176 2012-07-18 17:36

Re: Virškinimo sutrikimai

bandyk daugiau gert paprasto gryno vandens

Neprisijungęs

 
tuto170
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-08-10
Žinutės: 166
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#177 2012-07-18 18:21

Re: Virškinimo sutrikimai

nenugalimas rašė:

pavartojau nemazai papildu ir jauciu "suejo" virskinimas, papildu jau kokie geru du menesiai  kai nevartoji, bet pilvas vistiek burbuliuoja,rugstingumas pakiles dabar vartoju ranisan jis lyg ir padeda, bet gal ka patartumet dar pavartot atstatyt virskinimui?

Jeigu vartoji proteina ir amino rugstis, tai tikrai negalejo suvaryti, bet jei geri riebalu degintojus ir kreatina, vat tada gali kilti pavojus. Siaip derink maista, niekad nemaisyk vaisiu su kitais valgiais ir negerk nieko gazuoto ir turetu susitvarkyti

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#178 2012-07-19 14:06

Re: Virškinimo sutrikimai

nuo kreatino tai nelabai, vatojau ne proteina ir amino nuo visokiu super NO pablogejo virskinimas ir tas rugstingumas. kartais bananu uzvalgau po valgio, o kas del vandens tai gan daug jo isgeriu.

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#179 2012-07-19 23:09

Re: Virškinimo sutrikimai

skaitykit čia,
apie skrandžio refliukso gydymą natūraliais būdais,
apie skrandžio rūgštingumą, ir kt.:
http://sveikatossaltinis.blogas.lt/skra … s-796.html

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#180 2012-07-20 13:11

Re: Virškinimo sutrikimai

idomus straipsnis, reiks atlikt bandyma su soda.

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2012-07-20 13:11)

Neprisijungęs

 
Spingaletas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#181 2012-11-13 22:15

Re: Virškinimo sutrikimai

Tai va cia apie virskinima. Pas mane ir kazkokios bedos atsirado. Pora trefkiu buvo uzeja,kad kai sportuoji bsk bloga pasidaro, kazkaip galvojau niekad nebuvo gal siaip kas uzejo paskui viena vakara kazko paleido vidurius nuo to vakaro kita diena kazkas atsitiko su virskinimu, kazko nelabai valgyt noretis pradejo( nors pries tai viskas buvo gerai lb greita buvo virskinimo apykaita, pavalgydavau ir vel po kokios 1h pilvas gurgia valgyt nori) ,o va dbr uzejo,kad pats pilvas kazkaip ir nenori valgyt(neuzeina taip kad gurgt pradetu) ir kazkox pats jauciuos apsunkes atrodo,kad tas pilvas issiputes, nesinori taip valgyt bent jau visad lb greit uzsimanydavau valgyt. O dbr nei valgyt norisi, tas pilvas kaip "balionas" jauciasi...Sportuoju 5-6 men kazkaip nesiskusdavau virskinimu, bet va pastarias pora dienu kazkas uzejo ir net neisivaizduoju del ko. Vartojau Amix bcaa amynkes ir baltu galios proteina. Gal kokiu reikia gert virskinima gerinanciu ar ka? Net neisivaizduoju. Vitaminu jokiu kaip ir sportuodamas negerdavau.(Tik C vitamina.)

Neprisijungęs

 
Titann
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-05
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#182 2013-03-05 13:14

Re: Virškinimo sutrikimai

Sveiki. na, kas turite tokia "dovanėlę"- išimtą tulžį...Po jos išėmimo praėjo 2metai, bet...Dirgliosios žarnos sindromas atsirado...Apie pilnavertę mitybą net negalvoju- tik skystas aminkes priima...Vaistukus geriu, bet negaliu gerti jokių baltyminių kokteilių. Nėra niekam taip buvę, kokie sprendimo būdai? Dėkoju už atsakymus.

Neprisijungęs

 
Titann
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-05
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#183 2013-03-13 16:55

Re: Virškinimo sutrikimai

Supratau- ne ten klausimą imečiau- iš kur čia gali žinoti, kas yra kepenys...wink O jei atvirai- mirštanti chebra čia- jokių naujovių- kur nuėjo Pasaulis- čia nėra...Paskutiniai straipsniai sukelti 2010m. Nors jo, metankė nesikeičia, skiriasi tik jos dozės wink Be bereikalingų blevyzgų nieko vertingo nelabai ir yra Forume.Suprantu, kad užsikačialinti ir po to šaukti KAIP tą padarei- ne stilius ( nors visi žino KAIP), bet bazarint apie tai- daug galima ir bazarinama...

Neprisijungęs

 
AmericanBastard
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevežys-chigaco :-)
Registravosi: 2013-02-20
Žinutės: 155
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#184 2013-04-07 23:22

Re: Virškinimo sutrikimai

nu ka chebra, reik skubiai pagalbos, patarimo. Man 15 m . o reikalas toks-viduriu uzkietejimas. Dabar esu ryskinimosi/svorio metimo periode, tai gal kiek pritruko riebalu. Taigi visiskai neimanoma nusilengvint, na labai nedaug, bet savijauta tai absurdiska, visas apsunkes, pilve bloga, issipute. Vandens siaip geriau pakankamai, 2-3 l. Bandziau ir slyvu valgyt bei brinkytu avizu, darzoviu, obuoliu, net klizma staciaus, bet vistiek nepramusa... zinokit taip nusibodo tokia nesamone, i treniruote jauciu nebus imanoma eit. Tai va laukiu patarimu nes nebezinau ka ir bedaryt..

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#185 2013-04-08 06:16

Re: Virškinimo sutrikimai

AmericanBastard rašė:

nu ka chebra, reik skubiai pagalbos, patarimo. Man 15 m . o reikalas toks-viduriu uzkietejimas. Dabar esu ryskinimosi/svorio metimo periode, tai gal kiek pritruko riebalu. Taigi visiskai neimanoma nusilengvint, na labai nedaug, bet savijauta tai absurdiska, visas apsunkes, pilve bloga, issipute. Vandens siaip geriau pakankamai, 2-3 l. Bandziau ir slyvu valgyt bei brinkytu avizu, darzoviu, obuoliu, net klizma staciaus, bet vistiek nepramusa... zinokit taip nusibodo tokia nesamone, i treniruote jauciu nebus imanoma eit. Tai va laukiu patarimu nes nebezinau ka ir bedaryt..

Daugiau daržovių valgyk, ir ne tik pabandyti viena karta, o kas diena.

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#186 2013-04-08 11:52

Re: Virškinimo sutrikimai

AmericanBastard rašė:

nu ka chebra, reik skubiai pagalbos, patarimo. Man 15 m . o reikalas toks-viduriu uzkietejimas. Dabar esu ryskinimosi/svorio metimo periode, tai gal kiek pritruko riebalu. Taigi visiskai neimanoma nusilengvint, na labai nedaug, bet savijauta tai absurdiska, visas apsunkes, pilve bloga, issipute. Vandens siaip geriau pakankamai, 2-3 l. Bandziau ir slyvu valgyt bei brinkytu avizu, darzoviu, obuoliu, net klizma staciaus, bet vistiek nepramusa... zinokit taip nusibodo tokia nesamone, i treniruote jauciu nebus imanoma eit. Tai va laukiu patarimu nes nebezinau ka ir bedaryt..

Tu nejuokauk geriau taip. Yra ir man taip buve, bet dėl kitokių priežasčių, tai įmanoma net nuo to mirti, nes gali storoji žarna plyšti ir čia rimta, jei toliau situacija nesitaisys eik į ligoninę ir sakyk, kad klyzmą statytu.

Neprisijungęs

 
AmericanBastard
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevežys-chigaco :-)
Registravosi: 2013-02-20
Žinutės: 155
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#187 2013-04-08 20:39

Re: Virškinimo sutrikimai

Rojus rašė:

AmericanBastard rašė:

nu ka chebra, reik skubiai pagalbos, patarimo. Man 15 m . o reikalas toks-viduriu uzkietejimas. Dabar esu ryskinimosi/svorio metimo periode, tai gal kiek pritruko riebalu. Taigi visiskai neimanoma nusilengvint, na labai nedaug, bet savijauta tai absurdiska, visas apsunkes, pilve bloga, issipute. Vandens siaip geriau pakankamai, 2-3 l. Bandziau ir slyvu valgyt bei brinkytu avizu, darzoviu, obuoliu, net klizma staciaus, bet vistiek nepramusa... zinokit taip nusibodo tokia nesamone, i treniruote jauciu nebus imanoma eit. Tai va laukiu patarimu nes nebezinau ka ir bedaryt..

Tu nejuokauk geriau taip. Yra ir man taip buve, bet dėl kitokių priežasčių, tai įmanoma net nuo to mirti, nes gali storoji žarna plyšti ir čia rimta, jei toliau situacija nesitaisys eik į ligoninę ir sakyk, kad klyzmą statytu.

i ligonine nesinori visgi trenktis.. ka namie dar butu galima padaryt '?

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#188 2013-04-08 20:43

Re: Virškinimo sutrikimai

AmericanBastard rašė:

Rojus rašė:

AmericanBastard rašė:

nu ka chebra, reik skubiai pagalbos, patarimo. Man 15 m . o reikalas toks-viduriu uzkietejimas. Dabar esu ryskinimosi/svorio metimo periode, tai gal kiek pritruko riebalu. Taigi visiskai neimanoma nusilengvint, na labai nedaug, bet savijauta tai absurdiska, visas apsunkes, pilve bloga, issipute. Vandens siaip geriau pakankamai, 2-3 l. Bandziau ir slyvu valgyt bei brinkytu avizu, darzoviu, obuoliu, net klizma staciaus, bet vistiek nepramusa... zinokit taip nusibodo tokia nesamone, i treniruote jauciu nebus imanoma eit. Tai va laukiu patarimu nes nebezinau ka ir bedaryt..

Tu nejuokauk geriau taip. Yra ir man taip buve, bet dėl kitokių priežasčių, tai įmanoma net nuo to mirti, nes gali storoji žarna plyšti ir čia rimta, jei toliau situacija nesitaisys eik į ligoninę ir sakyk, kad klyzmą statytu.

i ligonine nesinori visgi trenktis.. ka namie dar butu galima padaryt '?

laisvinamuju nusipirk 'Bysacodyl plus' berods vadinasi. 2 tabletes ryte, po kokiu 6 valandu dar 1 ir vakare siksi toliau nei matai big_smile aisku nepamirsk prie to pacio valgyt maisto su skaidulom (paprastas kopustas man padeda, kokius 500g ikabini ir ramu wink)

Neprisijungęs

 
AmericanBastard
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevežys-chigaco :-)
Registravosi: 2013-02-20
Žinutės: 155
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#189 2013-04-08 20:51

Re: Virškinimo sutrikimai

lorenzo rašė:

AmericanBastard rašė:

Rojus rašė:


Tu nejuokauk geriau taip. Yra ir man taip buve, bet dėl kitokių priežasčių, tai įmanoma net nuo to mirti, nes gali storoji žarna plyšti ir čia rimta, jei toliau situacija nesitaisys eik į ligoninę ir sakyk, kad klyzmą statytu.

i ligonine nesinori visgi trenktis.. ka namie dar butu galima padaryt '?

laisvinamuju nusipirk 'Bysacodyl plus' berods vadinasi. 2 tabletes ryte, po kokiu 6 valandu dar 1 ir vakare siksi toliau nei matai big_smile aisku nepamirsk prie to pacio valgyt maisto su skaidulom (paprastas kopustas man padeda, kokius 500g ikabini ir ramu wink)

bet tai ten raso labai jau baisius salutinius poveikius, tokius kaip : zarnu nepraeinamumas ir pan.. gasdina

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#190 2013-04-08 20:57

Re: Virškinimo sutrikimai

AmericanBastard rašė:

lorenzo rašė:

AmericanBastard rašė:


i ligonine nesinori visgi trenktis.. ka namie dar butu galima padaryt '?

laisvinamuju nusipirk 'Bysacodyl plus' berods vadinasi. 2 tabletes ryte, po kokiu 6 valandu dar 1 ir vakare siksi toliau nei matai big_smile aisku nepamirsk prie to pacio valgyt maisto su skaidulom (paprastas kopustas man padeda, kokius 500g ikabini ir ramu wink)

bet tai ten raso labai jau baisius salutinius poveikius, tokius kaip : zarnu nepraeinamumas ir pan.. gasdina

tai nevartok kasdien, nebus jokiu salutiniu

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#191 2013-04-08 21:01

Re: Virškinimo sutrikimai

Operacija, kad isvalytu sudus is tavo pilvo ir tiketis, kad savo ismatom neuzkretei kraujo ar nesukelei infekcijos mane labiau gasdintu hmm

Neprisijungęs

 
lukenz0
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-09
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#192 2013-04-29 15:07

Re: Virškinimo sutrikimai

Sveiki, vartojus kreatina kazkas atsitiko su virskinimu, tik ko nors suvalgius iskart viduriuoju, pucia vidurius. jau nieko nevartoju ~4menesiai bet niekas nepasikeite. ka daryt?

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#193 2013-04-29 15:10

Re: Virškinimo sutrikimai

eik pas daktarus tiktais...

Neprisijungęs

 
lukenz0
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-09
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#194 2013-04-29 15:11

Re: Virškinimo sutrikimai

pas kokius daktarus eit ? o ka imanoma bandyt pasidaryt dar paciam? nes i ligonine belstis kazkaip nelabai norisi..

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#195 2013-04-29 15:13

Re: Virškinimo sutrikimai

lukenz0 rašė:

pas kokius daktarus eit ? o ka imanoma bandyt pasidaryt dar paciam? nes i ligonine belstis kazkaip nelabai norisi..

Pasipasakok mamai ir ji tave nuves pas reikiamus daktarus.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#196 2013-04-29 16:34

Re: Virškinimo sutrikimai

lukenz0 rašė:

Sveiki, vartojus kreatina kazkas atsitiko su virskinimu, tik ko nors suvalgius iskart viduriuoju, pucia vidurius. jau nieko nevartoju ~4menesiai bet niekas nepasikeite. ka daryt?

Sumažink baltymų kiekį. Pagerk gerųjų bakterijų.
Arba dirgliojo žarnyno sindromas, arba baisiau. Šiaip, nueik pas šeimos gydytoją.
Mažiau reikia triest dėl daktarų.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#197 2013-04-29 16:47

Re: Virškinimo sutrikimai

kenis rašė:

lukenz0 rašė:

Sveiki, vartojus kreatina kazkas atsitiko su virskinimu, tik ko nors suvalgius iskart viduriuoju, pucia vidurius. jau nieko nevartoju ~4menesiai bet niekas nepasikeite. ka daryt?

Sumažink baltymų kiekį. Pagerk gerųjų bakterijų.
Arba dirgliojo žarnyno sindromas, arba baisiau. Šiaip, nueik pas šeimos gydytoją.
Mažiau reikia triest dėl daktarų.

Tikraja to zodzio prasme smile

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#198 2013-09-02 20:31

Re: Virškinimo sutrikimai

Gal kam yra buvę dvylikapirštės žarnos opa?

Neprisijungęs

 
Armins
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-04-06
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#199 2013-10-10 21:40

Re: Virškinimo sutrikimai

Turiu tokia problema, skrandis labai sunkiai virskina maista, pries kelis menesius viskas buvo gerai, bet dabar kazkas atsitiko, kad maistas netelpa, skrandis sunkus, issiputes pastoviai. Bandziau keist mityba, produktus - tas pats. net jeigu ir praleidziu ar atidedu valgyma velesniam laikui, kad skrandis suvirskintu ir kai isalkstu siek tiek, suvalgius kelis kasnius vel skrandis tampa sunkus ir net tuos 100gr koses turiu grust per prievarta. Gal kam yra taip buve ar zinot kaip susitvarkyt man ta skrandi?

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#200 2014-01-22 23:25

Re: Virškinimo sutrikimai

Trecia diena belekas su skrandziu daros ir viduriavimas ir siaip bbz kas ten jam. Nezinau net ka daryt, turit gal pasiulymu?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net