Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

SeeSaM
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-03
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#51 2008-04-10 15:48

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

nu cia kzk biski suveliau nes ten man greit viska susake..bet ka sakiau tai yra tiesos tikrai.

Neprisijungęs

 
xe0n
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-11
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#52 2008-04-11 22:01

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

sveiki, bandziau cia biski skaitinetis forume taciau tiksliai atsakymo neradau... noreciau biski paryskinti raumenis taciau nezinau ar geriau rinktis koki papilda kad priaugti raumenu mases ar papilda kad sumazinti riebalu... suprantu kad toks variantas kaip daugiau raumenu/maziau riebalu vienu metu pasiekti nelabai gaunas bet noreciau gauti jusu patarima ar geriau mazinti riebalus ir taip ryskinti esamus raumenis (jie nera labai dideli) ar geriau bandyti padidinti raumeni (mano supratimu didesnis raumuo turetu geriau matytis)?
aciu uz patarimus/nuomones..

Neprisijungęs

 
Mrdc
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 115
Atsiliepimai: 0

#53 2008-04-11 22:28

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

xe0n rašė:

sveiki, bandziau cia biski skaitinetis forume taciau tiksliai atsakymo neradau... noreciau biski paryskinti raumenis taciau nezinau ar geriau rinktis koki papilda kad priaugti raumenu mases ar papilda kad sumazinti riebalu... suprantu kad toks variantas kaip daugiau raumenu/maziau riebalu vienu metu pasiekti nelabai gaunas bet noreciau gauti jusu patarima ar geriau mazinti riebalus ir taip ryskinti esamus raumenis (jie nera labai dideli) ar geriau bandyti padidinti raumeni (mano supratimu didesnis raumuo turetu geriau matytis)?
aciu uz patarimus/nuomones..

tu ziurek pagal save, kaip sakai raumenys nera dideli, tai kai isryskinsi jie bus dar mazesni, tava vietoj as paauginciau mases. Man tai tas riebalas yra utiutiu

Neprisijungęs

 
xe0n
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-11
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#54 2008-04-11 22:35

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

na mano nuomone irgi panasi, tas riebalas man kaip ir netrugdo aisku noretusi ryskaus preso ir t.t. bet manau reik pirmiau padidint ramenu mase..

beto koki preparata rekomenduotumete raumenu mases auginimui?

Paskutinį kartą taisė xe0n (2008-04-11 22:59)

Neprisijungęs

 
Mrdc
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 115
Atsiliepimai: 0

#55 2008-04-11 23:35

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

xe0n rašė:

na mano nuomone irgi panasi, tas riebalas man kaip ir netrugdo aisku noretusi ryskaus preso ir t.t. bet manau reik pirmiau padidint ramenu mase..

beto koki preparata rekomenduotumete raumenu mases auginimui?

turi biski riebalo, tai imkis proteina geriau negu gaineri, ir daug valgyk(pagrinde baltymini maista kaip vistiena, jautiena, varske ir tt). Del maisto issamiau gali mitybos skiltis pasiskaityt

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#56 2008-04-12 09:20

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Mrdc rašė:

xe0n rašė:

na mano nuomone irgi panasi, tas riebalas man kaip ir netrugdo aisku noretusi ryskaus preso ir t.t. bet manau reik pirmiau padidint ramenu mase..

beto koki preparata rekomenduotumete raumenu mases auginimui?

turi biski riebalo, tai imkis proteina geriau negu gaineri, ir daug valgyk(pagrinde baltymini maista kaip vistiena, jautiena, varske ir tt). Del maisto issamiau gali mitybos skiltis pasiskaityt

Turi riebalo ir daug valgyti? Nelogiska smile Turi riebalo, tai kaip tik apribok maisto raciona ir mazink kalorijas, jei nori ryskintis. Papildai manau tinka standartiniai: 1. Proteinas 2. Amino rugstys (BCAA). 3. Glutaminas. + L-Carnitine Cardio dienomis.

Neprisijungęs

 
Mrdc
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 115
Atsiliepimai: 0

#57 2008-04-12 10:38

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

NONE rašė:

Mrdc rašė:

xe0n rašė:

na mano nuomone irgi panasi, tas riebalas man kaip ir netrugdo aisku noretusi ryskaus preso ir t.t. bet manau reik pirmiau padidint ramenu mase..

beto koki preparata rekomenduotumete raumenu mases auginimui?

turi biski riebalo, tai imkis proteina geriau negu gaineri, ir daug valgyk(pagrinde baltymini maista kaip vistiena, jautiena, varske ir tt). Del maisto issamiau gali mitybos skiltis pasiskaityt

Turi riebalo ir daug valgyti? Nelogiska smile Turi riebalo, tai kaip tik apribok maisto raciona ir mazink kalorijas, jei nori ryskintis. Papildai manau tinka standartiniai: 1. Proteinas 2. Amino rugstys (BCAA). 3. Glutaminas. + L-Carnitine Cardio dienomis.

as turejau omeny daug valgyt baltyminiu produktu, o ne tokiu kur su utiutiu angliu ir riebalo

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#58 2008-04-12 10:43

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

galima ir ant angliu numest svori.. ir vriebalu vartojant daugiau.. cia visa esme kcal.. tik numetus del graziu formu garantiju nera smile

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#59 2008-04-12 10:58

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Suvartoju kasdiena 1700kcal. svoris nekrenta nors tu ka.. mazinti kalorijas? 1500? Tai cia isvis kai kokia maza mergaite valgyt reik..

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#60 2008-04-12 14:51

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

NONE rašė:

Suvartoju kasdiena 1700kcal. svoris nekrenta nors tu ka.. mazinti kalorijas? 1500? Tai cia isvis kai kokia maza mergaite valgyt reik..

Vadinasi nesudegini tiek kalorijų kiek reikia. Daugiau kardio varyk, ilgink trukmę.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#61 2008-04-12 14:53

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

NONE rašė:

Suvartoju kasdiena 1700kcal. svoris nekrenta nors tu ka.. mazinti kalorijas? 1500? Tai cia isvis kai kokia maza mergaite valgyt reik..

o sportuoji? smile
..pagrindinetaisykle mest svori - padidint kuno metabolizma, o tam yra daug budu..pagrindinis - fizinis kruvis, vandens daug, papildai ivairus ir t.t.
aisku, kaloriju stygius yra pagrindas kas be ko

Neprisijungęs

 
kempo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-12
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#62 2008-04-12 19:25

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Kada ir kaip reikia gerti Fat burnerius? ;]

Ar reikia gerti ant tuščio skrandžio ar ne? smile
Ar gerti kasdien ar tik prieš treniruotę? ir po kiek? ;]

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#63 2008-04-12 19:27

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

kempo rašė:

Kada ir kaip reikia gerti Fat burnerius? ;]

Ar reikia gerti ant tuščio skrandžio ar ne? smile
Ar gerti kasdien ar tik prieš treniruotę? ir po kiek? ;]

skaityk ka raso ant pakuotes wink

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#64 2008-04-12 19:31

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

nenormalus rašė:

NONE rašė:

Suvartoju kasdiena 1700kcal. svoris nekrenta nors tu ka.. mazinti kalorijas? 1500? Tai cia isvis kai kokia maza mergaite valgyt reik..

o sportuoji? smile
..pagrindinetaisykle mest svori - padidint kuno metabolizma, o tam yra daug budu..pagrindinis - fizinis kruvis, vandens daug, papildai ivairus ir t.t.
aisku, kaloriju stygius yra pagrindas kas be ko

Beabejo sportuoju, 6 kartus per savaite iskaitant Cardio treniruotes, kurios lb sunkios buna.. papildai visi butiniausi, Proteinas, Amino,bcaa,glutaminas, carnitinas.

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#65 2008-04-12 19:39

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Arba mano dietoj kazkas negerai:

1. Proteinas, aviziniai dribs.
2. Tunas.
3. Vista + darzoves
4. Proteinas, bananas
5. Vista.
6. Varske.
------------------
Viso: 100-120g. angliu, 220-250g. baltymu ir 25-35g. riebalo. Visa tai sudaro ~1700kcal. Gal kazkas negerai?

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#66 2008-04-13 11:28

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

NONE rašė:

Arba mano dietoj kazkas negerai:

1. Proteinas, aviziniai dribs.
2. Tunas.
3. Vista + darzoves
4. Proteinas, bananas
5. Vista.
6. Varske.
------------------
Viso: 100-120g. angliu, 220-250g. baltymu ir 25-35g. riebalo. Visa tai sudaro ~1700kcal. Gal kazkas negerai?

nematau nieko blogo smile jei svoris nekrenta, vienas paprastas dalykas-stenkis dar daugiau sunaudot kaloriju..pajunk dar sporto, dar kardio ir t.t..ir del papildu..l-carnitinas vienintelis is tu, ka vartoji, skirtas riebala degint, bet ir jis, mano nuomone, nera geras..yra labai geru junginuku, kurie tikrai paspartintu deginima..man patinka ypac termogeniniai wink pasiskaityk apie tokius, nusipirk, pabandyk, gal patiks wink MAN TIKO

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#67 2008-04-13 17:37

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

nenormalus rašė:

NONE rašė:

Arba mano dietoj kazkas negerai:

1. Proteinas, aviziniai dribs.
2. Tunas.
3. Vista + darzoves
4. Proteinas, bananas
5. Vista.
6. Varske.
------------------
Viso: 100-120g. angliu, 220-250g. baltymu ir 25-35g. riebalo. Visa tai sudaro ~1700kcal. Gal kazkas negerai?

nematau nieko blogo smile jei svoris nekrenta, vienas paprastas dalykas-stenkis dar daugiau sunaudot kaloriju..pajunk dar sporto, dar kardio ir t.t..ir del papildu..l-carnitinas vienintelis is tu, ka vartoji, skirtas riebala degint, bet ir jis, mano nuomone, nera geras..yra labai geru junginuku, kurie tikrai paspartintu deginima..man patinka ypac termogeniniai wink pasiskaityk apie tokius, nusipirk, pabandyk, gal patiks wink MAN TIKO

Arba riebalinis sluoksnis krenta, nes tikrai ryskeju.. taciau priaugu raumenu ir svoris isilaiko toks pat, ar taip gali buti su tokiom kcal? smile

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#68 2008-04-13 18:03

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Beja kokie papildai yra termogeniniai? Kuo skiriasi nuo iprastu carnitinu?

Neprisijungęs

 
karjeristas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-13
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#69 2008-04-13 18:13

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Jei del rysikinimo, gal cia kas galit atsakyti?
Kaip geriausiai vartoti papildus norint atgauti formą ir galų gale bent kažkiek išryškinti pilvo presą?
Ar pirma amina su kreatinu, paauginti raumeninės masės ir po to karnitiną?
Ar visus 3 kartu?
Ar pirma karnitiną ir po to kreatiną su aminu?

Neprisijungęs

 
auksas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#70 2008-04-13 18:25

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Cia esu pradedantysis, 5 metus sportuoju (ne su stangom, bet kietoka sporta) vasaros metu treneris veda i stangine ir ten daugiau dirbam jegos greiciui ir istvermei. Rudeni sporte gavau rimta kojos trauma ir priaugau nemazai riebaliuku (183cm 84kg 18 metu), o vasara cia pat, todel noriu labai isryskint raumenis( zadu treniruotis 5 kartus i savaite) 3 treniruotes su svoriais+ 2 kardio (dviratis, steperis) ar kazkas panasaus, nes begiot dar negaliu. Nuo rytojaus pradesiu eiti i sporto kluba, todel noreciau gauti is jusu tiksliu patarimu koki papyldu rinkinuka pasirinkti grynai raumenu ryskinimuisi (gerai butu, kad spuogais nebertu) pradziai iki 350lt

AS PERSKAICIAU DIDELE DALI SIO FORUMO, TODEL NESAUKIT, KAD PASIIESKOCIAU INFO.

Tiesiog noriu, kad parekomenduotumet tikslius derinukus, nors aisku cia kiekvianam zmogui skirtyngai, bet manau, kad padesit.

Dekui is anksto.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#71 2008-04-13 19:43

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

NONE rašė:

nenormalus rašė:

NONE rašė:

Arba mano dietoj kazkas negerai:

1. Proteinas, aviziniai dribs.
2. Tunas.
3. Vista + darzoves
4. Proteinas, bananas
5. Vista.
6. Varske.
------------------
Viso: 100-120g. angliu, 220-250g. baltymu ir 25-35g. riebalo. Visa tai sudaro ~1700kcal. Gal kazkas negerai?

nematau nieko blogo smile jei svoris nekrenta, vienas paprastas dalykas-stenkis dar daugiau sunaudot kaloriju..pajunk dar sporto, dar kardio ir t.t..ir del papildu..l-carnitinas vienintelis is tu, ka vartoji, skirtas riebala degint, bet ir jis, mano nuomone, nera geras..yra labai geru junginuku, kurie tikrai paspartintu deginima..man patinka ypac termogeniniai wink pasiskaityk apie tokius, nusipirk, pabandyk, gal patiks wink MAN TIKO

Arba riebalinis sluoksnis krenta, nes tikrai ryskeju.. taciau priaugu raumenu ir svoris isilaiko toks pat, ar taip gali buti su tokiom kcal? smile

jei matai, kad ryskeji, tada nesuprantu tavo bedos roll
neziurek i svori, ziurek i veidrodi wink

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#72 2008-04-13 19:46

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

NONE rašė:

Beja kokie papildai yra termogeniniai? Kuo skiriasi nuo iprastu carnitinu?

carnitinas esant fiziniam kruviui skatina imti energija is kuno atsargu, t.y. riebalinio sluoksnio..
..termogeniniai - sukeliantys temeratura, t.y. kofeinas, efedrinas (uzdraustas kaip steroidas), synefrinai (dazniausias db is karciojo citrinmedzio), guarana, garcinia cambodza ir t.t..jie pakelia temperatura kuno taip degindami kuno riebalus..taip pat kai kurie skatina metabolizma, t.y. medziagu apykaita wink
googlei paieskok, yra visko smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#73 2008-04-13 19:48

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

karjeristas rašė:

Jei del rysikinimo, gal cia kas galit atsakyti?
Kaip geriausiai vartoti papildus norint atgauti formą ir galų gale bent kažkiek išryškinti pilvo presą?
Ar pirma amina su kreatinu, paauginti raumeninės masės ir po to karnitiną?
Ar visus 3 kartu?
Ar pirma karnitiną ir po to kreatiną su aminu?

nesupratau klausimo..bet kazka atsakysiu gal..kreatino monohidratas kaupia vandeni ir tau ryskinantis netiks..jei tai kreatino nauja formule, tada gerai pries trenke..carnitinas kiek zinau, su maistu naudojamas arba pries miega..as - ryte ir pries miega..
aminai - iskart po trenkes

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#74 2008-04-13 19:50

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

auksas rašė:

Cia esu pradedantysis, 5 metus sportuoju (ne su stangom, bet kietoka sporta) vasaros metu treneris veda i stangine ir ten daugiau dirbam jegos greiciui ir istvermei. Rudeni sporte gavau rimta kojos trauma ir priaugau nemazai riebaliuku (183cm 84kg 18 metu), o vasara cia pat, todel noriu labai isryskint raumenis( zadu treniruotis 5 kartus i savaite) 3 treniruotes su svoriais+ 2 kardio (dviratis, steperis) ar kazkas panasaus, nes begiot dar negaliu. Nuo rytojaus pradesiu eiti i sporto kluba, todel noreciau gauti is jusu tiksliu patarimu koki papyldu rinkinuka pasirinkti grynai raumenu ryskinimuisi (gerai butu, kad spuogais nebertu) pradziai iki 350lt

AS PERSKAICIAU DIDELE DALI SIO FORUMO, TODEL NESAUKIT, KAD PASIIESKOCIAU INFO.

Tiesiog noriu, kad parekomenduotumet tikslius derinukus, nors aisku cia kiekvianam zmogui skirtyngai, bet manau, kad padesit.

Dekui is anksto.

as manau, kad tavo tam kitam sportui nereikia dideliu raumenu, tai geriau treniruokis 5 kartus per savaite kardio ir 1-2 stangos..stangos - nera svorio metimas smile
..papildukai ryskinimuisi?..kofeinas, carnitinas, siaip burneriai visokie..bet visu pirma, teisinga mityba ir daug vandens..papildai tik padeda ryskintis, o pagrindas yra sportas, mityba ir vanduo wink

Neprisijungęs

 
auksas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#75 2008-04-13 20:22

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Na as dabar noriu efektyviai treniruotis ir iki vasaros kiek pavyks issiryskint. Paskaites galvoju apie Animal pak+ animal cuts ar fat burner, bet yra ir nuomoniu, kad nieko gero is animal cuts tai galvoju gal L-carnitino.
Patarkit smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net