Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#576 2013-10-27 09:36

Re: Sporto klubai Kaune

mafijoze rašė:

Gyvenu centre, tai ir noriu klubo arti namų. smile Žalgirį Impuls'as netinka man. Galvojau eiti į Fanką, bet aš planuoju eiti vakarais po 20 val ir sausakimšas , pilnas žmonių sporto klubas nevilioja... Taigi http://www.savasklubas.lt/ ar http://pegasas-gym.lt/ ???
Eisiu kiekvieną dieną šiokiadieniais, gal kada dar ir savaitgaliais norėsiu užsukti. smile Ir norėsiu nepatrypčioti, o su svoriais ir šiaip rimtai padirbėti, mano tikslas - raumeningas ir tvirtas kūnas. smile Taigi kurį rinktis? smile

PEGASE vietos yra ,nera mazas labai,bet vakare nesilankiau

Neprisijungęs

 
Edasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-03-03
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#577 2013-10-28 18:40

Re: Sporto klubai Kaune

Gal kas nors sportave akademijos Krone , ar yra plotas su gumuota danga mirties traukai daryt ?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#578 2013-10-28 20:30

Re: Sporto klubai Kaune

sveiki,
is pazystamo isgirdau kad PROGYM pakankamai dregna is salta ,nes dar nesildo ,nutariau nebandyti ir nuejau i MINOTAURA.
Ka galima pasakyti,na kvadratu gal kiek mazoka ,bet nera nieko nereikalingo kas uzimtu erdve ,taigi sale neatrodo prigrusta,aplink kiekviena treniruokli pakankamai erdves ,lubos aukstos  langai kaip turbut zinote,tai visa stikline siena ,su vaizdu i gatve,tai sudaro didesnes erdves ispudi. yra 2 smitai kombinuoti su remu pritupimams su stanga .2 suolai spaudimui,1 suolas spaudimui kampu,ganteliai iki 45 kg  na zodziu viskas ko reikia,treniruokliai kaip ir visur ,tik ne siauliu atleto kaip populiaru,o viktory firmos,   visa iranga tikrai senesne nei klubas ,kuriam kokie 5 m,bet funkcionuoja viskas puikiai.didziausia beda ,tai rubine .atejau siandien 10 .30 bet salej buvo apie 10 zmoniu,o rubineje vietos yra 2 zmonems normaliai,kadangi vienu metu papuolem 4 ,tai...big_smilebig_smilebig_smilebig_smile
na ne del rubines ten ejau p..x..kaina 120 lt laisvas,manau didoka uz sena iranga ir maza rubine ,big_smilebig_smilebig_smile
,darbo laikas 08.00 iki 22.00 setadieni iki 1600,sekmadieni OFF.

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2013-10-29 20:39)

Neprisijungęs

 
fitnessbody
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-28
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#579 2013-11-04 22:44

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

rubizzz rašė:

NATURAL1978 rašė:


karoce su DAINAVA baigta,kaip nebutu liudna:(sadsadsad
bet visu kantrybe turi ribas ,o pas mane ta kantrybe maza dar prie visu bedu.
primeskit situacija,at4ejau i sale darau apsilima ,priejo pazistama mergina persimetem pora zodziu sako cia man petraitis programa parase ,bet jo nera gal parodyk pratima,as parodziau,staiga prie manes prieina savininke pajuodusiu veidu ir sako kiek kartu as tau sakiau baik treniraves tuos zmones,big_smilebig_smilebig_smile
primeskit ,ateini i sale pakaifuot ,o ateina kazkokia avis ir pamyli prota ,nu b.le:)smilesmile
sakau kad cia manes kaip ir paklause,saku gal cia jau kalbet uzdrausi,sako negalima cia su mergom tau kalbet,big_smilebig_smilebig_smilebig_smile
na ir truko nervas tada,isiuntinejau kur tik sugalvojau ,isvadinau avim ir jau nebezinau kuo,nu karoce keiciam dzyma,idomus ten pas juos poziuris i tai ka galima salej daryt ka ne
buvau uzejes i ta PROGYM tai jau veikia ,viskas kaip ir gerai ,dideli stiklai i gatve,tai ziema gal salta bus.yranga tokia patrinta na bet nieko tokio,svoriu yra ,savaitgali dirba ,gal ismeginsiu,

:DDD tai tu vistiek ilgai vienam klube neužsibūni, tai kaip ir nedidelis nuostolis big_smile už poros mėn vėl skaitysim kaip tau pyktis praėjo ir vėl dainavoj sportuoji big_smile kiek pamenu tai ten su treneriais visada problema būdavo, bent man taip pasirodė. Ypač tas stambus būdavo, nepamenu vardo, per pilva drūtas, o vaizduodavo kad presą axuelna turi big_smile atsimenu bičiukui vienam sako "pačiupinėk", o tas "oho tvirtas" big_smile kažkaip juokingai pasirodė iš šono lol nežinau ar dar tebėra jis ten

CIA TU TURBUT APIE GINTARA.diedas 50 m vis dar kilnoja po biski.siaip toks nepisantis proto,atsimenu ana vasara kai pradejau DAINAVOI lankytis ,tai ir priejo bande ten man kazka parodyti,toks bendraujantis nieko karoce:nykstys:nykstysnykstys .aisku apie save labai gerros nuomones ,kas beje gal nera problema,tai jis buves tos bjaurios bobos savininkes vyras,ir dabar dirbdamas buvo prikabins tokia AGNETA kur trenere dirba ,kuriai 23 metai karoce GINTARAS maladiec ,tik uztai jo buvus boba ten ji smaugia valandu mazai duoda  ir tt ko jis ten ateina ryte pvz 3 valandom ,tai nesuprantu,cia mane apie sitas santa barbaras big_smilebig_smile:Dapsviete toks veteranas sportuojantis ilgokai tenai,nu p..o..h..ui kas ka ten p..i..sa,o kas ko ne:Dbig_smilebig_smile:Das zinau kad ten jau nebeisiu,nes siurpa ten lengvai sukeliau,gerai kad mentu neiskviete,dar nefaktas kad durne kokio zajavo neipis,sugalvojus,siaip tai kazkokiais bahuraisd gazdino,sake man bus py..z..d..a karoce:Dbig_smilebig_smile,b..l..e tai sedziu namie uzsirakines:Dbig_smilebig_smile.dar toks naujokas treners mano metu yra ,tos senes jobaris naujas kaip matyt ,nes ten kaip namie,tas  jau pries menesi vos nuo manes negavo uz bazara,bet tada pabijojo vienas ant vieno iseit i lauka kai kvieciau,tik kartojo ,tu galvoji kad tu kietas:Dbig_smilebig_smile,sakau einam pasitikrinsi,bet nieh..u..j..abig_smilebig_smilebig_smile,bailys uzmyzo,o vakar kai su ta jo senute pradejom rekaut ten tai jis sako ,e girdi nuimk gaza,tai vos nei..pi..s..au i ausi ,gerai kad vienas toks pazystamas i tarpa ilindo,paskui as  rengiuosi ,ateina tas lo..p..as i rubine,nu galvoju jis cia ne prie zmoniu jau atejo razborintis,sakau nu ka zoro tai kalames ,sako kodel tu toks nervuotas,tokiu nusibaudusiu balseliu,nors ten prie visu tai grudaka kaip kalkutas buvo paputes,balsa uzkeles,karoce sakau risam tada bazara ir vsio,maciau kad jis nieko nenori aiskintis.va tokia va jums pries miega istorija:)smilesmile
kaip sako ,vot i skazackie koniec ,a kto slusal molodiec:Dbig_smilebig_smile

geras , net nespejau pastebėti kai išėjai smile)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#580 2013-11-05 08:19

Re: Sporto klubai Kaune

na isejimas nebuvo labai graudus ,greiciau garsus:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
rembo 41
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-05
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#581 2013-11-05 08:45

Re: Sporto klubai Kaune

o gal problema ne klubuose o tavyje? piktas gal esi ,agresivus?mad

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#582 2013-11-05 22:10

Re: Sporto klubai Kaune

rembo 41 rašė:

o gal problema ne klubuose o tavyje? piktas gal esi ,agresivus?mad

taip esu piktas ir agresyvus ,kai prieina pastoviai ,aiskina kaip gyvent ,as manau kad kistis i kitu zmoniu pokalbi yra labai didelis hamiskumas ir nekultura,o i pokalbi nahaliskai  isiverzti ir pradet aiskint kas galima ar ne ,tarsi mentas butu ,tai cia isviso aukscoiausias ahu..jelinimo lygis:Dbig_smilebig_smile
toki atveju siunciu garsiai  ir toli,ir zinau kad esu 100 procentu teisus:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
P.S.
Minotaure ,tokia grazi trenere dirba ,kazkada buvusi kulturiste,pas Miseviciu sportavus,tokia apie 30 m,vien del jos i ta sale jau verta ateiti

Neprisijungęs

 
rembo 41
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-05
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#583 2013-11-06 17:04

Re: Sporto klubai Kaune

mmm. o gal norejo  kad tu patvarkytum? juk buna taip.
supermario

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#584 2013-11-06 19:58

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

rembo 41 rašė:

o gal problema ne klubuose o tavyje? piktas gal esi ,agresivus?mad

taip esu piktas ir agresyvus ,kai prieina pastoviai ,aiskina kaip gyvent ,as manau kad kistis i kitu zmoniu pokalbi yra labai didelis hamiskumas ir nekultura,o i pokalbi nahaliskai  isiverzti ir pradet aiskint kas galima ar ne ,tarsi mentas butu ,tai cia isviso aukscoiausias ahu..jelinimo lygis:Dbig_smilebig_smile
toki atveju siunciu garsiai  ir toli,ir zinau kad esu 100 procentu teisus:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
P.S.
Minotaure ,tokia grazi trenere dirba ,kazkada buvusi kulturiste,pas Miseviciu sportavus,tokia apie 30 m,vien del jos i ta sale jau verta ateiti

Ne buvusi kulturiste ji, o buvusi ir "esama" fitnesiste smile tiesa kad labai grazi big_smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#585 2013-11-06 22:44

Re: Sporto klubai Kaune

kernkraft rašė:

NATURAL1978 rašė:

rembo 41 rašė:

o gal problema ne klubuose o tavyje? piktas gal esi ,agresivus?mad

taip esu piktas ir agresyvus ,kai prieina pastoviai ,aiskina kaip gyvent ,as manau kad kistis i kitu zmoniu pokalbi yra labai didelis hamiskumas ir nekultura,o i pokalbi nahaliskai  isiverzti ir pradet aiskint kas galima ar ne ,tarsi mentas butu ,tai cia isviso aukscoiausias ahu..jelinimo lygis:Dbig_smilebig_smile
toki atveju siunciu garsiai  ir toli,ir zinau kad esu 100 procentu teisus:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
P.S.
Minotaure ,tokia grazi trenere dirba ,kazkada buvusi kulturiste,pas Miseviciu sportavus,tokia apie 30 m,vien del jos i ta sale jau verta ateiti

Ne buvusi kulturiste ji, o buvusi ir "esama" fitnesiste smile tiesa kad labai grazi big_smile

na sake kad varzybose jau eile metu nesiruosia,jei apie Sigute snekam.na gal fitnesiste ,neesme ,bet atsimenu varzybose ja maciau kokiais 1998m. tai extremaliai atrode:nykstys:nykstysnykstys,

Neprisijungęs

 
Goodless
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-20
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#586 2013-11-09 17:00

Re: Sporto klubai Kaune

O tai gal kas esate sportave "Pegase" , kaip ten viskas(ar treneriai normalus, ant vakaro,mazdaug 19h, zmoniu daug susirenka)??

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#587 2013-11-09 18:13

Re: Sporto klubai Kaune

Kam aktualu geras treneris, tai idėjoj neseniai dirba, Ignas berods vardas, tai mano akimis labai mldc nykstys

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2013-11-09 18:14)

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#588 2013-11-09 19:07

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

kernkraft rašė:

NATURAL1978 rašė:


taip esu piktas ir agresyvus ,kai prieina pastoviai ,aiskina kaip gyvent ,as manau kad kistis i kitu zmoniu pokalbi yra labai didelis hamiskumas ir nekultura,o i pokalbi nahaliskai  isiverzti ir pradet aiskint kas galima ar ne ,tarsi mentas butu ,tai cia isviso aukscoiausias ahu..jelinimo lygis:Dbig_smilebig_smile
toki atveju siunciu garsiai  ir toli,ir zinau kad esu 100 procentu teisus:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
P.S.
Minotaure ,tokia grazi trenere dirba ,kazkada buvusi kulturiste,pas Miseviciu sportavus,tokia apie 30 m,vien del jos i ta sale jau verta ateiti

Ne buvusi kulturiste ji, o buvusi ir "esama" fitnesiste smile tiesa kad labai grazi big_smile

na sake kad varzybose jau eile metu nesiruosia,jei apie Sigute snekam.na gal fitnesiste ,neesme ,bet atsimenu varzybose ja maciau kokiais 1998m. tai extremaliai atrode:nykstys:nykstysnykstys,

tada gal ir ne apie ta pacia snekam smile as apie Sandra.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#589 2013-11-09 19:26

Re: Sporto klubai Kaune

kernkraft rašė:

NATURAL1978 rašė:

kernkraft rašė:


Ne buvusi kulturiste ji, o buvusi ir "esama" fitnesiste smile tiesa kad labai grazi big_smile

na sake kad varzybose jau eile metu nesiruosia,jei apie Sigute snekam.na gal fitnesiste ,neesme ,bet atsimenu varzybose ja maciau kokiais 1998m. tai extremaliai atrode:nykstys:nykstysnykstys,

tada gal ir ne apie ta pacia snekam smile as apie Sandra.

siga tai sake dar tik 3 savaites dirba ir rytais kaip pastebejau antradieni ir ketvirtadieni,o pats kokiu laiku varai,as tai nuo 11 00 kazkur

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#590 2013-11-09 19:39

Re: Sporto klubai Kaune

AA reiskia Ji pakeite Sandra:) as ten tik svenciu progom, kai kaune studentauju:)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#591 2013-11-11 07:57

Re: Sporto klubai Kaune

Koks sporto klubas yra kovo 11 gatvej, atkarpoje tarp savo ir draugystes parko? Pravaziuodamas antram aukste, adrodo virs IKI  maciau sustatytus treniruoklius, bet jokios info internete nerandu.

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#592 2013-11-11 09:30

Re: Sporto klubai Kaune

studentas rašė:

Koks sporto klubas yra kovo 11 gatvej, atkarpoje tarp savo ir draugystes parko? Pravaziuodamas antram aukste, adrodo virs IKI  maciau sustatytus treniruoklius, bet jokios info internete nerandu.

tai jeigu kalba eina apie kreves prospekte esancia iki tai antram aukste klubas Pasymatymas Gym, salia barake skelpe yra lyktais orionas ar kazkas panasaus kaina aisku kita, vaziuojant i kita puse prie rimi yra Dainavos sporto klubas

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#593 2013-11-11 09:42

Re: Sporto klubai Kaune

studentas rašė:

Koks sporto klubas yra kovo 11 gatvej, atkarpoje tarp savo ir draugystes parko? Pravaziuodamas antram aukste, adrodo virs IKI  maciau sustatytus treniruoklius, bet jokios info internete nerandu.

tenai PRODZYMAS is raudondvario pl atsikraustes,buvau uzejes pries 2 sav tai dregna ir salta,kaina buvo 60 lt bet sake akcija,tipo bus 100 ar 120,gelezu yra,vietos nemazai,sportuot galima

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#594 2013-11-11 10:03

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

studentas rašė:

Koks sporto klubas yra kovo 11 gatvej, atkarpoje tarp savo ir draugystes parko? Pravaziuodamas antram aukste, adrodo virs IKI  maciau sustatytus treniruoklius, bet jokios info internete nerandu.

tenai PRODZYMAS is raudondvario pl atsikraustes,buvau uzejes pries 2 sav tai dregna ir salta,kaina buvo 60 lt bet sake akcija,tipo bus 100 ar 120,gelezu yra,vietos nemazai,sportuot galima

Supratau, dekui.

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#595 2013-11-18 21:35

Re: Sporto klubai Kaune

Sveiki, noriu pradeti sportuoti ir renkuosi tarp dvieju klubu Savas prie akropolio ir fitness factory gym (Garliavoje). Labiau domina sporto klubas Garliavoje. Gal kas jame sportuojat? Noretusi kad butu prieziura, patarimai, programos sudarymas ir t.t. Butu idealu jei kas yra buve abiejuose siuose klubuose ir galetu juos palyginti.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#596 2013-11-18 22:57

Re: Sporto klubai Kaune

savas klubas 10 balu

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#597 2013-11-19 08:00

Re: Sporto klubai Kaune

smekla rašė:

savas klubas 10 balu

Jo dėl savas tai žinau kad ten gerai, jis man gaunasi trigubai toliau bet jei skirtumas nemažas tarp šių klubų tai pasirengęs važinėti ir toliau bet kad sportuoti galėčiau kokybiškai ir grįžti geros nuotaikos.
Nu gi chebra kas buvę tam fitness factory gym (Garliavoje). Parašykite kaip ten kas? Treniruokliai, kokybė jų, patys treneriai ar nėra tinginiai. Kokia ten situacija? Nes pats kiek žinau tai ten vienu metu dirba vienas treneris, tai ar jis spėja vienas o gal tik prie savo stalo sėdi, padėkit gi kas naujokui smile

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#598 2013-11-19 10:57

Re: Sporto klubai Kaune

Landsbergis rašė:

smekla rašė:

savas klubas 10 balu

Jo dėl savas tai žinau kad ten gerai, jis man gaunasi trigubai toliau bet jei skirtumas nemažas tarp šių klubų tai pasirengęs važinėti ir toliau bet kad sportuoti galėčiau kokybiškai ir grįžti geros nuotaikos.
Nu gi chebra kas buvę tam fitness factory gym (Garliavoje). Parašykite kaip ten kas? Treniruokliai, kokybė jų, patys treneriai ar nėra tinginiai. Kokia ten situacija? Nes pats kiek žinau tai ten vienu metu dirba vienas treneris, tai ar jis spėja vienas o gal tik prie savo stalo sėdi, padėkit gi kas naujokui smile

nuvaziuoji i viena pasportuoji, pasiziuri, tada i kita, ir matai kur labiau patinka. nebent planuoji sportoti tik menesi, tada reikia jau atsakingai rinktis, arba abonementa pirktis kokiem 5 metams i prieki.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#599 2013-11-19 11:21

Re: Sporto klubai Kaune

Kaune nera 1 treniruote nemokamai ?
pas mus KLP kiek zinau visuose klubuose, 1 treniruote galima pasibandyti nemokamai smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#600 2013-11-19 11:42

Re: Sporto klubai Kaune

zaliasss rašė:

Kaune nera 1 treniruote nemokamai ?
pas mus KLP kiek zinau visuose klubuose, 1 treniruote galima pasibandyti nemokamai smile

yra ir Kaune taip

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net