Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#76 2013-11-12 19:35

Re: Sveiki sportcmenai!

Aš po triešos nieko nevalgau, kol namo nuvarau max 1h praeina. Ir nieko, gyvas ir augu. Nemyžk tiktais.



P.S aš visada prieš gain'erius, biški baltymų ir daauja anglių turi ir viskas. Tad geriau proteino pirkis, o anglius linksmiau iš maisto rinkt.

Paskutinį kartą taisė athletic (2013-11-12 19:36)

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#77 2013-11-13 08:23

Re: Sveiki sportcmenai!

Mister rašė:

Na man jie tikrai nėra būtinybės reikalas, bet aš nenoriu raumenį "valgyti" ar kaip čia pasakyti, nes po treniruotės reikia kažką įdėti į skrandį 30 minučių intervale. Na jei būtų namai arti, tai abejoju ar norėčiau juos pirkti. Bet kadangi kol parsigabenu namo praeina ~50 min.

Aiskinu nerasyta taisykle kuria visi zino, bet tu turbut ne.

Kam reikalingas Gaineris (angliavandeniai pagrinde), kam reikalingas Proteinas (baltymo koncentratas tarkim taip vadinkim).
1. Kai pasiskaiciuoji pagal lentele kiek tau reikia suvalgyti kcal baltymu, angliavandeniu ir riebalu gramais, tada eini i kalorijos.lt puslapi, susirasai savo iprasta racijona, paziuri kiek truksta iki reikiamu skaiciu, tik tada perki produkta kurio reikia.
2. Jei truksta angliavandeniu perki gaineri.
3. Jei truksta baltymo - proteina.
4. Tai yra tik PAPILDAS pritempentis tavo skaiciukus iki idealios apskaiciuotos teorines normos, jie nera stebuklingi, varske tau stebuklinga? Jei protingai valgysi gal ir stebuklinga bus, bet jei tu nusipirksi proteino ar gaineri ir pvz valgysi po 3 kausus i diena, o kitko per diena suvalgysi vos viena karta tai jis naudos visiskai neduos.
5. Nei gaineris, nei baltymas jegu ar kitokiu skatinanciu (jauciamu) efektu neduoda, tik papildo mitybos spragas. Tai nera stebuklas.
6. Nori, kad pojutis atsistatymo butu kazkoks perki bcaa gryna miltais is skelbimu skilties (slyksti), creatina jegai kuris pades auginti mase nes kelsi didesnius svorius ir po to gal kai ismoksi valgyti tik tada Gaineris arba proteinas.

Neprisijungęs

 
Mister
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#78 2013-11-24 12:25

Re: Sveiki sportcmenai!

Aišku, dėkui.

Na ką, pagaliau atsirado daugiau laisvo laiko, tad dabar labiau galėsiu užsiimti sportine veiklą.

Trumpai apie "Human programą":

Šią savaite dariau pirmadienio ir trečiadienio programą.

Pirmadienis:
Darant krutinę kaip ir didelių problemų neiškilo, tačiau štangos spaudimas kampu, buvo tiesiog kažkas neįmanomo. Ar svoriai per dideli, ar blogai stūmiau. todėl padarius vieną serija nutariau perreiti prie treniruoklio, kuris skirtas viršutinei daliai.
Kitas pratimas kuris irgi turėjo tokių nesusipratimu tai puloveris. Bent man jį darant nesijautė krutinės, daugiau jaučiau nugarą, gal blogai dariau.

Trečiadienis:
Tikriausiai mano mėgstamiausia diena big_smile.
Na su nugaros pratimais kaip ir didelių problemų nebuvo, tik iškilo su T-bar trauka, tačiau vėliau supratau, kad ten buvo fiksavimo mygtukas, kurį reikėjo nuspausti, kad visa ta štangą galėtų labiau nusileisti, o ten matyt buvo nustatyta mažesniu kampu kojoms.
Bicas. Trūko jėgų padarius nugaros pratimus, gal matyt kai kuriuose vietoje aš dirbdavau su bicu, vietoj nugaros? Jau padarius štangos lenkimą stovint plaktukų beveik buvo neįmanoma daryti. Dariau kol visiškai neturėjau jėgų, Ant kitos dienos skaudėjo bicą 3 dienas big_smile.

Penktadienis:
Na penktadienio kolkas nedariau, nes laiko stoka neleido susipažinti su šią programa, tačiau planuoju rytoj išbandyti ją. Tik peržvelgiant penktadienio dieną, pastebėjau, kad ten vien tik kojų pratimai, o pečių nėra, matyt "Human" pamiršo apie pečius parašyti.

Reziume ši "Human" sudaryta programa patiko, pratimai daug geresnis už impulso trenerio sudarytus, tačiau kai kuriuos darant gali kilti keletą neaiškumu jeigu esi naujokas. Dėkui, dar kartą!

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#79 2013-11-24 13:27

Re: Sveiki sportcmenai!

Puloveri tegu parodo kaip taisiklingai daryti, daugelis nejaucia krutines nes neisplecia pilnai krutines ir daro is "ranku ir dar nugara prideda".
Daug kam krutines virsus minusas, del to svoriai ten atsilieka smarkiai, ne nuostabu, kad cia tau pasirode sunku (su peciais speju irgi sunkumu bus)

Bicepsas neprates prie tokio kruvio, man su panasia programa irgi bicepsa jau prie nugaros atkirsdavo gerai, pribaigdavau butent siais pratimais kaip pas tave. Laikui begant bicas priprato, jei per daug bandyk ismesti viena pratima pvz paskutinta ateityje idesi.

Jo pecius kazkur kiek matau rodos nukarosinau, jungciau arba po koju arba atskira diena jei rimciau.
1. Stanga itvirtinta priesais save 3x8
2. Stanga uz galvos 4x8
3. Hanteliu isvedimas i salis 4x10
4. Stangos trauka iki smakro 4x8
5. Pasilenkus su lynais isvedimas i salis ranku 4x8

Dar kartais jei laiko tureciau ir jegu tai ikisciau priekines deltos su hanteliais tiesiai arba su stanga..

Gal kas papildytu.

Beje kaip tricas laikosi?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#80 2013-11-24 13:40

Re: Sveiki sportcmenai!

Nemokės jis daryt pasilenkus su lynais, nugarą dročins. Kam du spaudimai? Kam spaudimai SMITE?
Karinis 4x8
Į šalis 4x10
Iki smakro 4x10
Pasilenkus/treniruoklyje 4x10

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#81 2013-11-24 14:16

Re: Sveiki sportcmenai!

Paaiskink kaip atrodo karinis?

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#82 2013-11-24 14:22

Re: Sveiki sportcmenai!

Human rašė:

Paaiskink kaip atrodo karinis?

Neprisijungęs

 
Mister
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#83 2013-11-24 14:47

Re: Sveiki sportcmenai!

Human rašė:

Puloveri tegu parodo kaip taisiklingai daryti, daugelis nejaucia krutines nes neisplecia pilnai krutines ir daro is "ranku ir dar nugara prideda".
Daug kam krutines virsus minusas, del to svoriai ten atsilieka smarkiai, ne nuostabu, kad cia tau pasirode sunku (su peciais speju irgi sunkumu bus)

Bicepsas neprates prie tokio kruvio, man su panasia programa irgi bicepsa jau prie nugaros atkirsdavo gerai, pribaigdavau butent siais pratimais kaip pas tave. Laikui begant bicas priprato, jei per daug bandyk ismesti viena pratima pvz paskutinta ateityje idesi.

Jo pecius kazkur kiek matau rodos nukarosinau, jungciau arba po koju arba atskira diena jei rimciau.
1. Stanga itvirtinta priesais save 3x8
3. Hanteliu isvedimas i salis 4x10
4. Stangos trauka iki smakro 4x8
5. Pasilenkus su lynais isvedimas i salis ranku 4x8

Dar kartais jei laiko tureciau ir jegu tai ikisciau priekines deltos su hanteliais tiesiai arba su stanga..

Gal kas papildytu.

Beje kaip tricas laikosi?

Tricas normaliai, tik buvo sunkumu su štangos spaudimu siauriai, kol pajauciau kaip taisyklingai daryti.

2. Stanga uz galvos 4x8- šitą reik daryti su įtvirtinta štanga?

Neprisijungęs

 
Mister
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#84 2013-11-24 14:49

Re: Sveiki sportcmenai!

athletic rašė:

Nemokės jis daryt pasilenkus su lynais, nugarą dročins. Kam du spaudimai? Kam spaudimai SMITE?
Karinis 4x8
Į šalis 4x10
Iki smakro 4x10
Pasilenkus/treniruoklyje 4x10

Į šalis reik daryti stovint?
Ir pats paskutinis nelabai aiškus, t.y. pasilenkus/treniruoklyje 4x10. Būtų puiku, jei paaiškintumėte plačiau.

Neprisijungęs

 
Mister
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#85 2013-11-24 14:52

Re: Sveiki sportcmenai!

Dar pamiršau paminėti, kad aš labai bijau dėl pečių hmm. Nes keliant ranka į viršų ar pan. man dažniausiai sutraška kairys petys. Traškesio garsas yra lyg laužytum šakas roll. Tad nežinau ką daryti, ar daryti pratimus, ar geriau pailsėti. Anksčiau man taip nebūdavo.

P.S. dešinės pusės netraška.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#86 2013-11-24 14:56

Re: Sveiki sportcmenai!

Mostus stovint.
O pasilenkus:
http://www.kulturizmas.net/images/pratimai/peciai/isvedimai_pasilenkus_su_hanteliais.gif

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#87 2013-11-24 14:57

Re: Sveiki sportcmenai!

Apšilimą geresni padaryt reikia pečiams ir viskas.
P.S, ten kur gif'as, aš darau su išsukimais, va keli kaip ir jis, tik išsuki ranką, kad mažasis pirštas būtų viršuje.

Neprisijungęs

 
Mister
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#88 2013-11-24 15:04

Re: Sveiki sportcmenai!

athletic rašė:

Apšilimą geresni padaryt reikia pečiams ir viskas.
P.S, ten kur gif'as, aš darau su išsukimais, va keli kaip ir jis, tik išsuki ranką, kad mažasis pirštas būtų viršuje.

Dėkui, aš tai darau stovint, atsisėdus, nugara prispaudžiu prie tokios kaip kėdės su 90 laipsniu atlošu ir irgi išsukinėju maža pirščiuką. Kažin taip galima daryti, ar geriau vis dėlto stovint?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#89 2013-11-24 15:05

Re: Sveiki sportcmenai!

Galima, man asmeniškai patinka labai su trosais.

Neprisijungęs

 
Mister
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#90 2013-11-24 15:07

Re: Sveiki sportcmenai!

O gal galėtumėte numesti kokios irgi vaizdinės informacijos bei trumpai paaiškinti, kaip daryti su trosais?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#91 2013-11-24 15:09

Re: Sveiki sportcmenai!

Lyną pajungi iš apačios, prisegi rankeną, su kuria ir bicą daro. Atsistoji šonu, ir be inercijos keli į šoną.
http://www.kulturizmas.net/images/pratimai/peciai/mostai_viena_ranka_su_lynu.gif

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#92 2013-11-24 17:15

Re: Sveiki sportcmenai!

Ghm, nezinau is tikro kuo karinis yra pranasesnis nei su stanga is priekio ar uz galvos.

Neprisijungęs

 
red_devil
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-20
Žinutės: 1028
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#93 2013-11-24 21:14

Re: Sveiki sportcmenai!

Mister rašė:

Dar pamiršau paminėti, kad aš labai bijau dėl pečių hmm. Nes keliant ranka į viršų ar pan. man dažniausiai sutraška kairys petys. Traškesio garsas yra lyg laužytum šakas roll. Tad nežinau ką daryti, ar daryti pratimus, ar geriau pailsėti. Anksčiau man taip nebūdavo.

P.S. dešinės pusės netraška.

man tas pats su kairiu petim traska smile bet darau vis vien,bet buna skauda po to

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#94 2013-11-24 21:16

Re: Sveiki sportcmenai!

Jei traska jusu petys reiskia petis negali laisvai judet

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#95 2013-11-24 21:18

Re: Sveiki sportcmenai!

Ptycka rašė:

Jei traska jusu petys reiskia petis negali laisvai judet

tai ak daryt? tampymai ivairus sukiojimai? man seip vps buna kai sumedyje keli ka nors ir ten lyg kliutu uz kazko, bet db lyg ir praejo kai pradejau sukiot visaip juos kozna diena

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#96 2013-11-24 21:20

Re: Sveiki sportcmenai!

reiktu pradet nuo jusu peciu treniruotes, greiciausiai per daug volume bus konkreciau isolation pratimu.

Neprisijungęs

 
red_devil
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-20
Žinutės: 1028
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#97 2013-11-24 21:23

Re: Sveiki sportcmenai!

Ptycka rašė:

reiktu pradet nuo jusu peciu treniruotes, greiciausiai per daug volume bus konkreciau isolation pratimu.

tipo ka mazint kruvi ar ka? nes as pvz apsilu tai gerai nes galui tie pratymai kur traska mostai su hanteliais i salis ir stangos trauka prie smakro smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#98 2013-11-24 21:24

Re: Sveiki sportcmenai!

red_devil rašė:

Ptycka rašė:

reiktu pradet nuo jusu peciu treniruotes, greiciausiai per daug volume bus konkreciau isolation pratimu.

tipo ka mazint kruvi ar ka? nes as pvz apsilu tai gerai nes galui tie pratymai kur traska mostai su hanteliais i salis ir stangos trauka prie smakro smile

Dar pridesiu, kad jusu petis isivaizduok kaip kamuolys, turi laisvai judet, viena puse uzmusat pratimais , o kita pamirstat t.y priekis per daug isvstitas o gala pamirstat, rows, deadlifts, rear delts treniruokit.

Neprisijungęs

 
Mister
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#99 2013-11-24 21:38

Re: Sveiki sportcmenai!

O gali būti kažkokia tai liga, ar per daug aš čia svaigstu? big_smile

EDIT: pvz artritas ar pan.?

Paskutinį kartą taisė Mister (2013-11-24 21:38)

Neprisijungęs

 
red_devil
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-20
Žinutės: 1028
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#100 2013-11-24 21:42

Re: Sveiki sportcmenai!

Mister rašė:

O gali būti kažkokia tai liga, ar per daug aš čia svaigstu? big_smile

EDIT: pvz artritas ar pan.?

cia manau jau swaiksti big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net