Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#1 2013-12-23 15:44

Sveiki

Sveiki,
Esu 22m vaikinas. Ūgis 172, svoris 80kg, sportuoju kokius 8 mėnesius (pradėjęs sportuot svėriau 70), atrodau kaip iš koncentracijos stovyklos sad Paskutinį mėnesį sirgau, tai svoriai nukritę, psichologiškai esu sugniuždytas. Su forumo narių pagalba tikiuosi tapt didesniu. Sportuoju natūraliai, apie farmą dar nelaikas galvot, todėl progresas lėtas sad

Kolkas neturiu kuom pasigirt visiškai, max ką esu padaręs (gėda rašyt tokius skaičius, bet ai, nepažįsta manęs čia niekas):
Spaudimas 100kg,
M-Trauka 140kg,
Tūpimas 130Kg.

Pritūpimus ir trauką pradėjau daryt prieš 2-3 mėn ir iškart pastebėjau gerą progresą. Pritūpimai yra mano mėgstamiausias pratimas, bet dėl jų man užaugo šikna, ko visai nenorėjau. Antras mėgstamiausias pratimas m-trauka. Štangos spaudimo labiausiai nemėgstu, nes sakyčiau krūtinė silpniausia mano vieta.

Sporto tikslai: būt stipriu, sveiku ir svarbiausia dideliu. Noriu, kad bicas maikes plėšytų, noriu, kad kai koridorium einu, visi galvas nuleidę būtų big_smile Jei rimčiau, tai kokių 95-100kg masės su nedaugiau 15proc. bf. norėčiau.

Kolkas svarstau ar daryt full body treniruotes 4x8 (emexo lyg), ar varyt bazę 5x5 iki nualpimo?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#2 2013-12-23 15:54

Re: Sveiki

Neprivalges rašė:

Sveiki,
Esu 22m vaikinas. Ūgis 172, svoris 80kg, sportuoju kokius 8 mėnesius (pradėjęs sportuot svėriau 70), atrodau kaip iš koncentracijos stovyklos sad Paskutinį mėnesį sirgau, tai svoriai nukritę, psichologiškai esu sugniuždytas. Su forumo narių pagalba tikiuosi tapt didesniu. Sportuoju natūraliai, apie farmą dar nelaikas galvot, todėl progresas lėtas sad

Kolkas neturiu kuom pasigirt visiškai, max ką esu padaręs (gėda rašyt tokius skaičius, bet ai, nepažįsta manęs čia niekas):
Spaudimas 100kg,
M-Trauka 140kg,
Tūpimas 130Kg.

Pritūpimus ir trauką pradėjau daryt prieš 2-3 mėn ir iškart pastebėjau gerą progresą. Pritūpimai yra mano mėgstamiausias pratimas, bet dėl jų man užaugo šikna, ko visai nenorėjau. Antras mėgstamiausias pratimas m-trauka. Štangos spaudimo labiausiai nemėgstu, nes sakyčiau krūtinė silpniausia mano vieta.

Sporto tikslai: būt stipriu, sveiku ir svarbiausia dideliu. Noriu, kad bicas maikes plėšytų, noriu, kad kai koridorium einu, visi galvas nuleidę būtų big_smile Jei rimčiau, tai kokių 95-100kg masės su nedaugiau 15proc. bf. norėčiau.

Kolkas svarstau ar daryt full body treniruotes 4x8 (emexo lyg), ar varyt bazę 5x5 iki nualpimo?

http://img175.imageshack.us/img175/1259/tomcruisecrazylaugh.gif

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#3 2013-12-23 16:15

Re: Sveiki

Rimti norai big_smile galiu pasigirt kai as eidavau visa galvas nuleisdavo bet mano ugis 185 muahahaha

Neprisijungęs

 
IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1060
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#4 2013-12-23 16:46

Re: Sveiki

Sudus kazkokius jus cia snekat smile autoritetas uz tave sneka, o ne peciu platumas, nebent ten xui znaet jau monstras esi , bet neskaitau as kad 95kg sverdamas monstras gali but ir leistu galvas kazkas big_smileD nebent negerai kazkas su tom galvom..

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#5 2013-12-23 16:47

Re: Sveiki

IronFreak rašė:

Sudus kazkokius jus cia snekat smile autoritetas uz tave sneka, o ne peciu platumas, nebent ten xui znaet jau monstras esi , bet neskaitau as kad 95kg sverdamas monstras gali but ir leistu galvas kazkas big_smileD nebent negerai kazkas su tom galvom..

taigi mokykloj cia turbut big_smile

Neprisijungęs

 
brifkius
Geografas
Vietovė: Inveness, Scotland
Registravosi: 2013-01-30
Žinutės: 482
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#6 2013-12-23 18:10

Re: Sveiki

pritupimai megstamiausias, o stangos spaudimas nemegstamiausias. Del sito tai pagarba, stuburam atvirksciai visad buna.

Neprisijungęs

 
Zee
Kalbus dalyvis
Vietovė: LTU
Registravosi: 2012-11-25
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#7 2013-12-23 18:17

Re: Sveiki

Nu 80 prie 172 netoks ir stuburas

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#8 2013-12-23 18:23

Re: Sveiki

80 normaliai yra. darbiniai irgi palyginus nemazi, bet vel neaisku kiek ten tos kokybes. sekmes ateity.

del galvu tai jei nori kad visi butu nuleide galvas kai eini tai eik i koki mma o ne kulturizmu uzsiiminek smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#9 2013-12-23 20:32

Re: Sveiki

as kai einu, tai daznai net patys didziausi nuleidzia galvas!

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#10 2013-12-23 20:34

Re: Sveiki

nu nes zemas as ir dideliems reikia pasiziuret zemyn, palenkt galva zemyn, kad matytu kas cia eina, kad nesumintu netycia

Neprisijungęs

 
IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1060
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#11 2013-12-23 20:42

Re: Sveiki

Vysne rašė:

nu nes zemas as ir dideliems reikia pasiziuret zemyn, palenkt galva zemyn, kad matytu kas cia eina, kad nesumintu netycia

big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#12 2013-12-23 20:46

Re: Sveiki

brifkius rašė:

pritupimai megstamiausias, o stangos spaudimas nemegstamiausias. Del sito tai pagarba, stuburam atvirksciai visad buna.

kai neina tas spaudimas tai utiutiu utiutiu kaip nemėgstu aš jo big_smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#13 2013-12-23 20:55

Re: Sveiki

athletic rašė:

brifkius rašė:

pritupimai megstamiausias, o stangos spaudimas nemegstamiausias. Del sito tai pagarba, stuburam atvirksciai visad buna.

kai neina tas spaudimas tai utiutiu utiutiu kaip nemėgstu aš jo big_smile

tai va... stiprink silpnasias vietas, bet neuzmirsk ir stipriuju. daryk to spaudimo daugiau nei reikia, daryk pagalbiniu pratimu, tol kol pramusi ta spaudima, sukandes dantis darai, tai ko nemegsti, gal nemegstamiausias pratimas taps megstamiausiu, bus ir rezultatai dziuginantys.. cia zinai, kiekvienas isgama is gatves sugeba nuejes i klubuka padaryt pratimus, tuos kuriuos megsta, o jau biski charakteris pasirodo zmogaus, kai reikia susidurt su nemegstamais ir nekenciamais pratimais. as kazkada negalejau pakest pritupimu is priekio, atrode, kad apsivemsiu, jei dar darysiu, utiutiu atrodo mesiu sporta del to pratimo ant kiek nervus esdavo...

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#14 2013-12-23 20:58

Re: Sveiki

Vysne rašė:

athletic rašė:

brifkius rašė:

pritupimai megstamiausias, o stangos spaudimas nemegstamiausias. Del sito tai pagarba, stuburam atvirksciai visad buna.

kai neina tas spaudimas tai utiutiu utiutiu kaip nemėgstu aš jo big_smile

tai va... stiprink silpnasias vietas, bet neuzmirsk ir stipriuju. daryk to spaudimo daugiau nei reikia, daryk pagalbiniu pratimu, tol kol pramusi ta spaudima, sukandes dantis darai, tai ko nemegsti, gal nemegstamiausias pratimas taps megstamiausiu, bus ir rezultatai dziuginantys.. cia zinai, kiekvienas isgama is gatves sugeba nuejes i klubuka padaryt pratimus, tuos kuriuos megsta, o jau biski charakteris pasirodo zmogaus, kai reikia susidurt su nemegstamais ir nekenciamais pratimais. as kazkada negalejau pakest pritupimu is priekio, atrode, kad apsivemsiu, jei dar darysiu, utiutiu atrodo mesiu sporta del to pratimo ant kiek nervus esdavo...

Panašiai man su pritupkėm buvo, nemėgau, na ir dabar nemėgstu, bet tik svoriai džiugina big_smileD
O apie spaudimą, visada silpnas buvo, kad pavyčiau pritupkes tai bbd kiek laiko reikia...

Neprisijungęs

 
grifas00000
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-10
Žinutės: 4617
Atsiliepimai: 1

#15 2013-12-23 21:01

Re: Sveiki

video

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#16 2013-12-23 21:19

Re: Sveiki

athletic rašė:

Vysne rašė:

athletic rašė:


kai neina tas spaudimas tai utiutiu utiutiu kaip nemėgstu aš jo big_smile

tai va... stiprink silpnasias vietas, bet neuzmirsk ir stipriuju. daryk to spaudimo daugiau nei reikia, daryk pagalbiniu pratimu, tol kol pramusi ta spaudima, sukandes dantis darai, tai ko nemegsti, gal nemegstamiausias pratimas taps megstamiausiu, bus ir rezultatai dziuginantys.. cia zinai, kiekvienas isgama is gatves sugeba nuejes i klubuka padaryt pratimus, tuos kuriuos megsta, o jau biski charakteris pasirodo zmogaus, kai reikia susidurt su nemegstamais ir nekenciamais pratimais. as kazkada negalejau pakest pritupimu is priekio, atrode, kad apsivemsiu, jei dar darysiu, utiutiu atrodo mesiu sporta del to pratimo ant kiek nervus esdavo...

Panašiai man su pritupkėm buvo, nemėgau, na ir dabar nemėgstu, bet tik svoriai džiugina big_smileD
O apie spaudimą, visada silpnas buvo, kad pavyčiau pritupkes tai bbd kiek laiko reikia...

nu su spaudimu pavyt pritupkes tai cia kazkaip nelimpa big_smileD

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#17 2013-12-23 21:22

Re: Sveiki

Vysne rašė:

athletic rašė:

Vysne rašė:


tai va... stiprink silpnasias vietas, bet neuzmirsk ir stipriuju. daryk to spaudimo daugiau nei reikia, daryk pagalbiniu pratimu, tol kol pramusi ta spaudima, sukandes dantis darai, tai ko nemegsti, gal nemegstamiausias pratimas taps megstamiausiu, bus ir rezultatai dziuginantys.. cia zinai, kiekvienas isgama is gatves sugeba nuejes i klubuka padaryt pratimus, tuos kuriuos megsta, o jau biski charakteris pasirodo zmogaus, kai reikia susidurt su nemegstamais ir nekenciamais pratimais. as kazkada negalejau pakest pritupimu is priekio, atrode, kad apsivemsiu, jei dar darysiu, utiutiu atrodo mesiu sporta del to pratimo ant kiek nervus esdavo...

Panašiai man su pritupkėm buvo, nemėgau, na ir dabar nemėgstu, bet tik svoriai džiugina big_smileD
O apie spaudimą, visada silpnas buvo, kad pavyčiau pritupkes tai bbd kiek laiko reikia...

nu su spaudimu pavyt pritupkes tai cia kazkaip nelimpa big_smileD

Ne taip supratai big_smile
Tupimas 140x5
Spaudimas 85-90x5 lol

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#18 2013-12-23 22:18

Re: Sveiki

Vysne rašė:

athletic rašė:

brifkius rašė:

pritupimai megstamiausias, o stangos spaudimas nemegstamiausias. Del sito tai pagarba, stuburam atvirksciai visad buna.

kai neina tas spaudimas tai utiutiu utiutiu kaip nemėgstu aš jo big_smile

tai va... stiprink silpnasias vietas, bet neuzmirsk ir stipriuju. daryk to spaudimo daugiau nei reikia, daryk pagalbiniu pratimu, tol kol pramusi ta spaudima, sukandes dantis darai, tai ko nemegsti, gal nemegstamiausias pratimas taps megstamiausiu, bus ir rezultatai dziuginantys.. cia zinai, kiekvienas isgama is gatves sugeba nuejes i klubuka padaryt pratimus, tuos kuriuos megsta, o jau biski charakteris pasirodo zmogaus, kai reikia susidurt su nemegstamais ir nekenciamais pratimais. as kazkada negalejau pakest pritupimu is priekio, atrode, kad apsivemsiu, jei dar darysiu, utiutiu atrodo mesiu sporta del to pratimo ant kiek nervus esdavo...

alahnykstys man speaks the truth..zodziu geresniu neparinksi big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#19 2013-12-23 22:22

Re: Sveiki

FSQ tai tikrai vimdo bilekaip... smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#20 2013-12-23 22:28

Re: Sveiki

As core labiausiai nekenciu smile smagiau stanga utiutiu raut smile bet be core normaliai raut niekaip..tai ir darai dantis sukandes, ne del to, kad smagu ar nori, bet del to, kad reikia smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#21 2013-12-23 23:59

Re: Sveiki

as gan velai, savo sporto kelyje (big_smile), supratau, kad jei neprievartausi saves ant tu slyksciu pratimu, kur net dantis issilauzysi atrodo, kai sukandes juos tenka daryt... tai va jei neliesi prakaito ant slyksciu pratimu, tai sulusi darydamas megstamus pratimus smile

Neprisijungęs

 
red_devil
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-20
Žinutės: 1028
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#22 2013-12-24 02:20

Re: Sveiki

Neprivalges rašė:

Sveiki,
Esu 22m vaikinas. Ūgis 172, svoris 80kg, sportuoju kokius 8 mėnesius (pradėjęs sportuot svėriau 70), atrodau kaip iš koncentracijos stovyklos sad Paskutinį mėnesį sirgau, tai svoriai nukritę, psichologiškai esu sugniuždytas. Su forumo narių pagalba tikiuosi tapt didesniu. Sportuoju natūraliai, apie farmą dar nelaikas galvot, todėl progresas lėtas sad

Kolkas neturiu kuom pasigirt visiškai, max ką esu padaręs (gėda rašyt tokius skaičius, bet ai, nepažįsta manęs čia niekas):
Spaudimas 100kg,
M-Trauka 140kg,
Tūpimas 130Kg.

Pritūpimus ir trauką pradėjau daryt prieš 2-3 mėn ir iškart pastebėjau gerą progresą. Pritūpimai yra mano mėgstamiausias pratimas, bet dėl jų man užaugo šikna, ko visai nenorėjau. Antras mėgstamiausias pratimas m-trauka. Štangos spaudimo labiausiai nemėgstu, nes sakyčiau krūtinė silpniausia mano vieta.

Sporto tikslai: būt stipriu, sveiku ir svarbiausia dideliu. Noriu, kad bicas maikes plėšytų, noriu, kad kai koridorium einu, visi galvas nuleidę būtų big_smile Jei rimčiau, tai kokių 95-100kg masės su nedaugiau 15proc. bf. norėčiau.

Kolkas svarstau ar daryt full body treniruotes 4x8 (emexo lyg), ar varyt bazę 5x5 iki nualpimo?

krc manau sakydamas kad geda rasyt tokius skaicius  slapcia galvojai,kad visi tave puls gyrt,kad tipo ne nebesvaik ne geda cia viskas normaliai smile nemeksrtu ironijos smile o gal del to,kad snd pripises  ziauriai big_smile krc nesvarbu sekmes sporte nemalk cia sudo  smile

Paskutinį kartą taisė red_devil (2013-12-24 02:21)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#23 2013-12-24 11:01

Re: Sveiki

Tai kad tokiais skaičiais girtis gali nebent 16kiniai. Mano amžiaus vyrai vos ne dvigubai skaičius geresnius turi. smile Dar keli metai ir manau galėsiu girtis  smile

Paskutinį kartą taisė Neprivalges (2013-12-24 11:02)

Neprisijungęs

 
vinkky
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-22
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#24 2013-12-24 13:08

Re: Sveiki

Sveikas smile

Neprisijungęs

 
sakirre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-07-13
Žinutės: 144
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#25 2013-12-25 15:09

Re: Sveiki

Neprivalges rašė:

Tai kad tokiais skaičiais girtis gali nebent 16kiniai. Mano amžiaus vyrai vos ne dvigubai skaičius geresnius turi. smile Dar keli metai ir manau galėsiu girtis  smile

Nu ir vel big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net