Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#51 2006-11-06 22:23

Re: My training log

minis rašė:

Tarzanas rašė:

o gal geriau imesk H suvedimus su mazu svoriu smile

Pec-deka?

nu gal H suvedimai daugiau krutines lasta pratampo ir kvepavima reguliuoja negu Pec-dekas smile nors nebandziau gal ir Pec-dekas gerai smile

cia musu klubo treneriuko (nors jis daugiau imtynininkas) nuomone kad geriausiai kvepavima atstato butent H suvedimai su nedideliu svoriu smile

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#52 2006-11-08 11:12

Re: My training log

Tarzanas rašė:

o del koju tai teisingai as tuoj jas irgi mesiu daryti lol (bent jau pritupimus) o tai bodybiuldinge prisiskaites visokiu svaiciojimu pabandziau siandien pritupimus daryti po 15 metu pertraukos lol tai sakes sad nugarai ragai sad  ir dar kazkodel dvigalvi daugiau uz keturgalvi jauciu big_smile

plia.. na ir kas mane pakurste tuos pritupimus daryti nors zinau kad nuo ju nugara susivariau jaunysteje sad tada labai tipo kietas buvau ir su gan nemazais svoriais darydavau sad nu ir xana.....

Nors chia ir Minio tema, bet norejau Tarzanui komenta imest... Ar Smite nebandei pritupimu daryt? Ash irgi turiu problema su nugara ir bijodavau pritupimu, nes tuoj nugaryte primindavo apie save. Pameginau Smite... Tiko... Gali tupt taip, kad nugara visa laika butu tiesi. Aishku, tai ne tas pats, kaip su laisva shtanga, bet vis geriau, nei nieko...

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#53 2006-11-08 22:35

Re: My training log

Ziuzia rašė:

Tarzanas rašė:

o del koju tai teisingai as tuoj jas irgi mesiu daryti lol (bent jau pritupimus) o tai bodybiuldinge prisiskaites visokiu svaiciojimu pabandziau siandien pritupimus daryti po 15 metu pertraukos lol tai sakes sad nugarai ragai sad  ir dar kazkodel dvigalvi daugiau uz keturgalvi jauciu big_smile

plia.. na ir kas mane pakurste tuos pritupimus daryti nors zinau kad nuo ju nugara susivariau jaunysteje sad tada labai tipo kietas buvau ir su gan nemazais svoriais darydavau sad nu ir xana.....

Nors chia ir Minio tema, bet norejau Tarzanui komenta imest... Ar Smite nebandei pritupimu daryt? Ash irgi turiu problema su nugara ir bijodavau pritupimu, nes tuoj nugaryte primindavo apie save. Pameginau Smite... Tiko... Gali tupt taip, kad nugara visa laika butu tiesi. Aishku, tai ne tas pats, kaip su laisva shtanga, bet vis geriau, nei nieko...

mano nuomone isvis smite yra sveikiausia daryt pritupimus nezeidziant nuagaros, nejudi pats, ant nugaros maziau svorio tenka laikyt, nei laisva stanga, nepersisversi atgal, nu bet cia mano nuomone, nes pats smita turiu, nesiskundziu, o su laisva stanga, kai dariau tai man nelabai sekes .

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#54 2006-11-14 22:39

Re: My training log

Ziuzia rašė:

Tarzanas rašė:

o del koju tai teisingai as tuoj jas irgi mesiu daryti lol (bent jau pritupimus) o tai bodybiuldinge prisiskaites visokiu svaiciojimu pabandziau siandien pritupimus daryti po 15 metu pertraukos lol tai sakes sad nugarai ragai sad  ir dar kazkodel dvigalvi daugiau uz keturgalvi jauciu big_smile

plia.. na ir kas mane pakurste tuos pritupimus daryti nors zinau kad nuo ju nugara susivariau jaunysteje sad tada labai tipo kietas buvau ir su gan nemazais svoriais darydavau sad nu ir xana.....

Nors chia ir Minio tema, bet norejau Tarzanui komenta imest... Ar Smite nebandei pritupimu daryt? Ash irgi turiu problema su nugara ir bijodavau pritupimu, nes tuoj nugaryte primindavo apie save. Pameginau Smite... Tiko... Gali tupt taip, kad nugara visa laika butu tiesi. Aishku, tai ne tas pats, kaip su laisva shtanga, bet vis geriau, nei nieko...

oi sory senai lankiausi smile

o  del pritupimu tai man zinovai patere po patempimu apsilima pradeti tik nuo grifo smile

is pradziu galvojau juokauja bet dabar pats pabandziau pirma priejima pritupimams daryti tik su grifu smile nu po 15-20 ir pilna amplitude smile (tiesa dar pries pritupimus biski apsilimui nugaros atsilenkimus ir presa staklese padarau)

nu ir viskas gerai dabar smile darau normaliai pritupimus smile ir gana greitai didinu darbini svori smile matyt skubeti reikia pamazu wink smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#55 2006-11-21 08:03

Re: My training log

Pakeičiau pečių treniruotę, nes buvo ne taip kaip tikėjaus. Dabar padarius kelias naujas tokias treniruotes pečius jaučiu daug geriau. Rankoms liko tas pats...

II diena
Pečiai / rankos
- Štangos spaudimas 5x
- Hantelių trauka gulint kampu / mostai pasilenkus 5x
- Mostai su hantleiais 5x (su trim porom hantelių mažėjančiu svoriu viename priėjime)
- Pranzūziškas spaudimas / bicepsas su štanga 3x
- Lyno trauka žemyn / lari škotas su hanteliais 2x
- Tricepsas su hanteliais / becepsas su hanteliais 2x

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#56 2006-11-21 20:51

Re: My training log

ryskiniesi wink??? nykstysalah

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#57 2006-11-21 21:21

Re: My training log

Tarzanas rašė:

ryskiniesi wink??? nykstysalah

Bandau lyst iš kevala po truputi, tik su mityba reikalai blogi alaus

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#58 2006-11-21 22:18

Re: My training log

minis rašė:

Tarzanas rašė:

ryskiniesi wink??? nykstysalah

Bandau lyst iš kevala po truputi, tik su mityba reikalai blogi alaus

likimo brolis alausnykstysalah

nu as  sau sakiau bandysiu is kevalo listi 2007-03-01 wink o dabar dar ta wink alaus kevala auginuosi winkdumbom

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#59 2006-12-02 13:58

Re: My training log

Pamiršau paminėti, jog viena savaitė eina MAX svoriai, sekanti - raumens užpumpavimas, ko pasekoje užtenka net ir juokingų svorių, nors dažnai po tokios treniruotės net atsigert būna sunku smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#60 2006-12-10 10:59

Re: My training log

Pereita prie konservatyvesnės kojų treniruotės smile

Kojos
Pritūpimai 6x
Presas staklėse / presas ant suoliuko 2x
Blauzda sėdint / stovint 3x
Mirties trauka 6x

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#61 2007-01-24 13:54

Re: My training log

Taigi - ryškėju, masė ta pati, darbiniai svoriai auga. Dabar perėjau prie dar paprastesnės sistemos, žiūrėsim kas gausis:

I diena
Krūtinė / nugara
Krūtinė: 3 pratimai po 2x4~8
Nugara: 4 pratimai po 2x4~8

II diena
Pečiai / rankos
Pečiai: 3 pratimai po 3 arba 2x4~8
Rankos: bicepsui ir tricepsui po 2 pratimos 2x4~12

III diena
Bendras
Pritūpimai / štangos spaudimas / lyno trauka prie krūtinės / presas 4x4~12
Štangos trauka pasilenkus / puloveris / presas 3x4~12
Mirties trauka 2x6~10

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#62 2007-01-24 14:25

Re: My training log

Ydomi programa, tokia nedažnai pamatysi.

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#63 2007-01-25 23:06

Re: My training log

minis rašė:

II diena
Pečiai / rankos
Pečiai: 3 pratimai po 3 arba 2x4~8
Rankos: bicepsui ir tricepsui po 2 pratimos 2x4~12

tai cia ne maziau kaip 7 pratimus varai ? smile cia masei ar ryskinimuisi programele susidarei ? smile

beje ka pas tave 2x4~12 reiskia? smile labai jau neapibrezta big_smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#64 2007-01-25 23:25

Re: My training log

Tarzanas rašė:

tai cia ne maziau kaip 7 pratimus varai ? smile cia masei ar ryskinimuisi programele susidarei ? smile

beje ka pas tave 2x4~12 reiskia? smile labai jau neapibrezta big_smile

Priklausomai nuo pasirinkto pratimo: darydamas galinę dalį stengiuosi daryti arčiau 12, o darydamas spaudimus labiau ties 4 smile

Programa skirta bandyti išlaiykti tą viduriuką tarp masės auginimo ir ryškinimo. Žiūrėsim kaip čia bus, mėgstu eksperimentuot smile

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#65 2007-01-26 22:22

Re: My training log

kai rasi ta aukso viduriuka kaip nors man slaptai pranesk winkalaus

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#66 2007-01-27 09:35

Re: My training log

Tarzanas rašė:

kai rasi ta aukso viduriuka kaip nors man slaptai pranesk winkalaus

Slaptai winkalaus Šiandien bus pečiai / rankos, pabandysim ką galim po praeitos savaitės stanga

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#67 2007-02-18 19:16

Re: My training log

Na ką, ligos užpuolė - darom pertrauką neutral Tik kažkaip tos pertraukos gydantis neapsieina be alaus big_smile

Tarzanas -> galiu pasakyti jog programa veiksminga, nors atrodo ir labai keistai big_smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#68 2007-02-18 20:48

Re: My training log

minis rašė:

Na ką, ligos užpuolė - darom pertrauką neutral Tik kažkaip tos pertraukos gydantis neapsieina be alaus big_smile

Tarzanas -> galiu pasakyti jog programa veiksminga, nors atrodo ir labai keistai big_smile

blogai tos ligos.. neutral bet užtad aš jau pasveikau smile kiek energijos turiu užkaupęs big_smile

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#69 2007-02-18 22:26

Re: My training log

minis rašė:

Na ką, ligos užpuolė - darom pertrauką neutral Tik kažkaip tos pertraukos gydantis neapsieina be alaus big_smile

Tarzanas -> galiu pasakyti jog programa veiksminga, nors atrodo ir labai keistai big_smile

ai nu jo wink prie antibiotiku alaus labai sustiprina vaistu poveiki lolalah

na o tavo ta programele baisiai panasi i ta mano anksciau naudota smile nors dienomis pratimai skirtingai isdestyti bet paziurejus visus pratimus kazkas labai panasaus gaunasi smile gal net tavo programoje dar didesnis kruvis peciams ir rankoms gaunasi....

o as matyt buvau biski persitreniraves yikes taigi dabar triju dienu splitai kazkiek padeda smile na o po normalios 3 pratimu trico treniruotes ziuriu jau rankos apimtis beveik grizo i ankstesnes apimtis smile matyt rankas reikia vistik daryti, o ne galvoti, kad nuo kitu pratimu dirba lol na gal cia tik man taip   smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#70 2007-02-19 21:49

Re: My training log

TZR rašė:

minis rašė:

Na ką, ligos užpuolė - darom pertrauką neutral Tik kažkaip tos pertraukos gydantis neapsieina be alaus big_smile

Tarzanas -> galiu pasakyti jog programa veiksminga, nors atrodo ir labai keistai big_smile

blogai tos ligos.. neutral bet užtad aš jau pasveikau smile kiek energijos turiu užkaupęs big_smile

Aš ir jaučiu, kad užkaupiau energijos kol sirgau, bet bus sunku vel pradet viska nuo pradziu.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#71 2007-02-19 21:54

Re: My training log

Tarzanas rašė:

minis rašė:

Na ką, ligos užpuolė - darom pertrauką neutral Tik kažkaip tos pertraukos gydantis neapsieina be alaus big_smile

Tarzanas -> galiu pasakyti jog programa veiksminga, nors atrodo ir labai keistai big_smile

ai nu jo wink prie antibiotiku alaus labai sustiprina vaistu poveiki lolalah

na o tavo ta programele baisiai panasi i ta mano anksciau naudota smile nors dienomis pratimai skirtingai isdestyti bet paziurejus visus pratimus kazkas labai panasaus gaunasi smile gal net tavo programoje dar didesnis kruvis peciams ir rankoms gaunasi....

o as matyt buvau biski persitreniraves yikes taigi dabar triju dienu splitai kazkiek padeda smile na o po normalios 3 pratimu trico treniruotes ziuriu jau rankos apimtis beveik grizo i ankstesnes apimtis smile matyt rankas reikia vistik daryti, o ne galvoti, kad nuo kitu pratimu dirba lol na gal cia tik man taip   smile

Manau pradetu ir nuo bazinių augt rankos, bet tik po kurio laiko, kai pasivis kitos raumenų grupės rankas, nes po splitų rankos turėtu būt labiau ištreniruotos nei reikia spaudimams ir traukimams. Bet sumažėt tikrai neturėjo, gal tik tonusas raumenų sumažėjo, o kai vėl jas gerai apkroviai padidėjo.

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#72 2007-02-20 19:54

Re: My training log

nu gal ir protingai sneki smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net