Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#26 2014-03-24 19:40

Re: Bevielis internetas

eNrr rašė:

pusseh rašė:

eNrr rašė:


ane:)

Išmesta.. big_smile

Reklama. Gi paziurek, uzsireginta sitam postui, imestas hyperlinkas (kurio, deja negaliu isimti, nes ne mano jurisdikcija), email per @inbox sukurta.

ne durnas tas  graulina big_smile o tai pacio posto neina tau istrinti?

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#27 2014-03-24 19:41

Re: Bevielis internetas

Tiomis rašė:

eNrr rašė:

pusseh rašė:


Išmesta.. big_smile

Reklama. Gi paziurek, uzsireginta sitam postui, imestas hyperlinkas (kurio, deja negaliu isimti, nes ne mano jurisdikcija), email per @inbox sukurta.

ne durnas tas  graulina big_smile o tai pacio posto neina tau istrinti?

Apie viska temose as bejegis

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#28 2014-03-24 19:41

Re: Bevielis internetas

pareigunas puikiai atliko savo darba big_smile  Bet gera tema seip, nes maniskis internetas ko tais vis leteja, o kartais isvis dingineja, idomu koki jus viln naudojat, nes lyg ir sutartis baigias, tai butu proga ir pasikeist.

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#29 2014-03-24 21:18

Re: Bevielis internetas

tai mane irgi isbanins jeigu pasakysiu kad irgi turiu cgates wifi ir man jis geras  taippat?

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#30 2014-03-24 21:20

Re: Bevielis internetas

cgates geras tikrai,bent jau man, metus kazkur naudoju nei dingsta nei ka ir siuncia padoriu greiciu is torrent ir t.t

Bigger rašė:

pareigunas puikiai atliko savo darba big_smile  Bet gera tema seip, nes maniskis internetas ko tais vis leteja, o kartais isvis dingineja, idomu koki jus viln naudojat, nes lyg ir sutartis baigias, tai butu proga ir pasikeist.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#31 2014-03-25 10:48

Re: Bevielis internetas

kol buvo grynai mikrovisata, tai buvo super. ir tv ir net, ir aptarnavimas puikus. bet kai perpirko ir padarė cgates, tai kažkaip jų aptarnavimo kokybė suprastėjo. nors daug bėdų ir nėra, viskas veikia, bet jei su kokia problemėle kreipiesi, tai ne visada operatyviai susitvarko. kai pasakiau, kad greičiau tvarkytų problemą su kuria kreipiausi (nenoriu išsiplėst su kokia..), tai viena vadybininkė išvis užvėmė, kad čia ne jų bėdos ir aš ne jų klientas. blem atsimenu gerai tada išsidergiau paskambinęs, staiga ir vėl pasirodo klientas jų tapau ir problemas išsprendė visas big_smile nors ir kainos bent Kaune tai turbūt normaliausios jų

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#32 2014-03-25 12:15

Re: Bevielis internetas

Pas mane tai ateina iki rajono tik teo ir cgates. Abu nelabai patiko bet nieks daugiau nieko negali pasiūlyt tas utiutiu labiausiai.. Man asmeniškai vinita geriausia buvo

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#33 2014-03-25 13:47

Re: Bevielis internetas

o as labai teo patenkintas. naujoji teo tv dabar isvis nerealiai patinka su visais laidu irasais ir pan.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#34 2014-03-25 15:45

Re: Bevielis internetas

Pas mane teo darbe ir namie, darbe viskas ok, namie pastoviai ryšys trūkinėja, dingsta kartas nuo karto, kartais apskritai atsilogina.. Gražu buvo kai dirbau, reikėjo staigiai padaryt užsakymus ir dingo netas.. skambinu sako per 24h sutvarkysim (ne mano kaltė net buvo), tai nafik 24h.. gerai kad tel dabar yra, nuo jo prisijungiau.. Bet šiaip gali labai didelius nuostolius tokie prikolai padaryt

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#35 2014-03-25 16:18

Re: Bevielis internetas

naudoju teo. Paskutiniai nesklandumai buvo gal prieš kokius 2 metus ar daugiau

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net