Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#76 2014-06-30 18:14

Re: Balta pirštinė

jūs nepagalvojat, koks žmogus turi būt asilas, kad eiti muštis su kažkokiu visiškai nepažįstamu asmeniu iš kažkokio forumo? Kokia prasmė ? Čia gi internetinė erdvė - visiškai iuhcop, kas ką pasako smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#77 2014-06-30 18:19

Re: Balta pirštinė

Žilvinas. rašė:

jūs nepagalvojat, koks žmogus turi būt asilas, kad eiti muštis su kažkokiu visiškai nepažįstamu asmeniu iš kažkokio forumo? Kokia prasmė ? Čia gi internetinė erdvė - visiškai iuhcop, kas ką pasako smile

super pasakyta nykstys

atsipalaiduok Ignai, kam taip viska sureiksmini? big_smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#78 2014-06-30 18:47

Re: Balta pirštinė

utiutiu utiutiu ... Susipyko forume viens kito gyvenime nemates, ir ringo iesko santykius aiskintis ... Tikslas? Kazkuris gaus i barzda, gi kovose kazkuris pralaimis. Kas tada?

Juokinat jus pasauli, nu bet taip, del tokiu debilisku kalbu ir gyvas sitas forumas. 90% sudo, 10% naudos smile

Ignai, eik isgerk, atsipalaiduok, svieto lygintojau smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#79 2014-06-30 18:56

Re: Balta pirštinė

Nu bet jūs ir sakot. Pydarastas pusseh čia sako užvers, užbadys ir tt, o kai reik susitikt atmaskes mėto, kad ai čia problemų bus kažkokių ir pan, tai ir pasiūliau legaliai, normaliai į ringą nueit. Čia jūs iš to tragediją ir nesąmonę padarėt, juk jei jūsų tai neliečia tai utiutiu rašyt? Čia betkokią temą sukurt ateis ir beleko prišnekės..

Jei šika tai tegu šika, taip ir sako, o ne kad ai čia eit su nepažįstamu. Otvičiaju netyčia kada sutiksiu aš tuos kurie čia lochais mėtos į maušelį gaus

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#80 2014-06-30 18:59

Re: Balta pirštinė

sitoj temoj as palaikau Igna, cia jauciu rasineja, kad nesamone tie, kurie prisisnekeja kazkam yra per daug ir bijo, kad netycia pirstine bus mesta big_smile seip tai cia man primine, kai kadaise one.lt sedejau ir vertinau tu emo veikeju nuotraukas vienetais, pz koki pikti jie budavo

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#81 2014-06-30 19:01

Re: Balta pirštinė

Tai viskas ok, sako tai sako. Kai sako ir nepadaro - labai nerimta, bet man asmeniskai juokingiausia kai tu cia visiems tokiems "Fruktams"  i nosi planuoji duot. Tavo tas savimi pasitikejimas, kai tu pats nezinai kokiam fruktui tu tokius dalykus zadi padaryt. Kad ir debilelis sneka ir nepadaro, bet nereiskia, kad jis tau vieno prasukt nesugebes... o kas tada? dar didesne geda tau ir tiek smile Nors jis vistiek utiutiu liks kad nesamones sneka, bet griuves busi tu. Tiesiog toks apmastymas smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#82 2014-06-30 19:03

Re: Balta pirštinė

Vysne rašė:

sitoj temoj as palaikau Igna, cia jauciu rasineja, kad nesamone tie, kurie prisisnekeja kazkam yra per daug ir bijo, kad netycia pirstine bus mesta big_smile seip tai cia man primine, kai kadaise one.lt sedejau ir vertinau tu emo veikeju nuotraukas vienetais, pz koki pikti jie budavo

Dar geriau ... smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#83 2014-06-30 19:07

Re: Balta pirštinė

Vysne rašė:

sitoj temoj as palaikau Igna, cia jauciu rasineja, kad nesamone tie, kurie prisisnekeja kazkam yra per daug ir bijo, kad netycia pirstine bus mesta big_smile seip tai cia man primine, kai kadaise one.lt sedejau ir vertinau tu emo veikeju nuotraukas vienetais, pz koki pikti jie budavo

as ir Igna cia tuo atveju palaikau.nes labai jau daug tu vaiku ale ,,bachuru,, negalvojanciais ka sneka.
bet tuo cia turbut niekuo nepakeisi,reiktu gal siek tiek forumo taisykles pakoreguot ir butu ciki

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#84 2014-06-30 19:08

Re: Balta pirštinė

Ignas87 rašė:

Nu bet jūs ir sakot. Pydarastas pusseh čia sako užvers, užbadys ir tt, o kai reik susitikt atmaskes mėto, kad ai čia problemų bus kažkokių ir pan, tai ir pasiūliau legaliai, normaliai į ringą nueit. Čia jūs iš to tragediją ir nesąmonę padarėt, juk jei jūsų tai neliečia tai utiutiu rašyt? Čia betkokią temą sukurt ateis ir beleko prišnekės..

Jei šika tai tegu šika, taip ir sako, o ne kad ai čia eit su nepažįstamu. Otvičiaju netyčia kada sutiksiu aš tuos kurie čia lochais mėtos į maušelį gaus

Aš čia rimtai niekad nerašau, aplamai internete niekad rimtai nerašau. Jei pasakau akys į aky kad užversiu - taip ir bus(neesu to sakęs). Tu juk suvoki kad jei čia kažkas užstuma (INTERNETE, SUPISTAM INTERNETE, ČIA NĖRA EGO) tu neprivalai aiškintis ar bėgt dubasintis.. Man juokingiausia kaip tu prirašei ateik čia ir čia, padarysiu tą ir tą. O iš kur man žinot kad nelauks ten kokių 15 storų bendradarbių kabinete tavo? Neužgangbangins manęs? Ar nestovės psichas su šautuvu ir kukčios žiūrėdamas į manę. Nelogiška ir tiek. Tu biški nurimk, labai muštas jaunystėj buvai turbūt

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#85 2014-06-30 19:15

Re: Balta pirštinė

Ir dar įdomus dalykas apie tavę ignai, tu šiaip praradęs baimes jausmą arba turi atsarginę galvą? Arba nebuvai dar gyvenime prisidaręs rimtų problemų?

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#86 2014-06-30 19:20

Re: Balta pirštinė

ko cia mycioji pusseh?? big_smile taigi jis normaliai siulo issiaiskint pykcius, tu cia pats db issigalvojai bendradarbius ir psichus kazkokius, jauciu jei nemyztum, tai ir atsirastu is forumo geradariu, kurie tave palydetu iki ringo, kad nepapultum i pasala kokia aro burio.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#87 2014-06-30 19:30

Re: Balta pirštinė

pusseh rašė:

Ignas87 rašė:

Nu bet jūs ir sakot. Pydarastas pusseh čia sako užvers, užbadys ir tt, o kai reik susitikt atmaskes mėto, kad ai čia problemų bus kažkokių ir pan, tai ir pasiūliau legaliai, normaliai į ringą nueit. Čia jūs iš to tragediją ir nesąmonę padarėt, juk jei jūsų tai neliečia tai nx rašyt? Čia betkokią temą sukurt ateis ir beleko prišnekės..

Jei šika tai tegu šika, taip ir sako, o ne kad ai čia eit su nepažįstamu. Otvičiaju netyčia kada sutiksiu aš tuos kurie čia lochais mėtos į maušelį gaus

Aš čia rimtai niekad nerašau, aplamai internete niekad rimtai nerašau. Jei pasakau akys į aky kad užversiu - taip ir bus(neesu to sakęs). Tu juk suvoki kad jei čia kažkas užstuma (INTERNETE, SUPISTAM INTERNETE, ČIA NĖRA EGO) tu neprivalai aiškintis ar bėgt dubasintis.. Man juokingiausia kaip tu prirašei ateik čia ir čia, padarysiu tą ir tą. O iš kur man žinot kad nelauks ten kokių 15 storų bendradarbių kabinete tavo? Neužgangbangins manęs? Ar nestovės psichas su šautuvu ir kukčios žiūrėdamas į manę. Nelogiška ir tiek. Tu biški nurimk, labai muštas jaunystėj buvai turbūt

http://www.picgifs.com/reaction-gifs/reaction-gifs/lol-laughing/lol086.gif

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#88 2014-06-30 19:41

Re: Balta pirštinė

cia kai paskaitai jusu komentarus, tai atrodo cia iki mirties eisit tam ringe big_smile mes va su natural siulom draugiska bokso treniruote kardio principu, karoce koki raundeli atsistot kablius pasukinet, o cia jus taip rimtai big_smile uh

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-06-30 20:02)

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#89 2014-06-30 19:50

Re: Balta pirštinė

Volframas rašė:

pusseh rašė:

Ignas87 rašė:

Nu bet jūs ir sakot. Pydarastas pusseh čia sako užvers, užbadys ir tt, o kai reik susitikt atmaskes mėto, kad ai čia problemų bus kažkokių ir pan, tai ir pasiūliau legaliai, normaliai į ringą nueit. Čia jūs iš to tragediją ir nesąmonę padarėt, juk jei jūsų tai neliečia tai utiutiu rašyt? Čia betkokią temą sukurt ateis ir beleko prišnekės..

Jei šika tai tegu šika, taip ir sako, o ne kad ai čia eit su nepažįstamu. Otvičiaju netyčia kada sutiksiu aš tuos kurie čia lochais mėtos į maušelį gaus

Aš čia rimtai niekad nerašau, aplamai internete niekad rimtai nerašau. Jei pasakau akys į aky kad užversiu - taip ir bus(neesu to sakęs). Tu juk suvoki kad jei čia kažkas užstuma (INTERNETE, SUPISTAM INTERNETE, ČIA NĖRA EGO) tu neprivalai aiškintis ar bėgt dubasintis.. Man juokingiausia kaip tu prirašei ateik čia ir čia, padarysiu tą ir tą. O iš kur man žinot kad nelauks ten kokių 15 storų bendradarbių kabinete tavo? Neužgangbangins manęs? Ar nestovės psichas su šautuvu ir kukčios žiūrėdamas į manę. Nelogiška ir tiek. Tu biški nurimk, labai muštas jaunystėj buvai turbūt

http://www.picgifs.com/reaction-gifs/re … lol086.gif

Geras filmas:DDDD

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#90 2014-06-30 19:55

Re: Balta pirštinė

Pusseh čia tu jau siūlai ateit su draugeliais pas mane.. Daviau aš tau adresą ateik jei nori. Bet dabar pasiūliau būtent normaliai, kad ne gatvėj, kad nebūtų nesamonių kurių tu bijojai nueit į ringą, užsidėt tas apsaugas kad ir ir viskas.

Aš nebijau į snukį gaut ir utiutiu, kad gausiu, bet manęs čia loxu visi panorėję nevadins ir tipo už bajerį priimt reikia (aišku yra kai ant prikolo, tokius aš atskiriu), bet bendras kontekstas turi būt aiškus.

Pusseh, jei nori ateik duotu adresu, bet kažin ar ten aš ar tu ką nors norėsi daryt viešoj vietoj. Bet geriau parašyk laiką kada galėsi ir datą prie ringo kur nuomoja ateit ir viskas. Bus civilizuotai ir žmogiškai.

EDIT:

Šmėkla aš irgi nesiruošiu ten iki komos daužytis. Tiesiog bam bam, bankė atsigulei, normaliai atsistojai pripažinai kad davė malkų ir viskas. Atsiskaitę savotiškai.

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-06-30 19:59)

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#91 2014-06-30 20:00

Re: Balta pirštinė

Ignas87 rašė:

Pusseh čia tu jau siūlai ateit su draugeliais pas mane.. Daviau aš tau adresą ateik jei nori. Bet dabar pasiūliau būtent normaliai, kad ne gatvėj, kad nebūtų nesamonių kurių tu bijojai nueit į ringą, užsidėt tas apsaugas kad ir ir viskas.

Aš nebijau į snukį gaut ir utiutiu, kad gausiu, bet manęs čia loxu visi panorėję nevadins ir tipo už bajerį priimt reikia (aišku yra kai ant prikolo, tokius aš atskiriu), bet bendras kontekstas turi būt aiškus.

Pusseh, jei nori ateik duotu adresu, bet kažin ar ten aš ar tu ką nors norėsi daryt viešoj vietoj. Bet geriau parašyk laiką kada galėsi ir datą prie ringo kur nuomoja ateit ir viskas. Bus civilizuotai ir žmogiškai.

EDIT:

Šmėkla aš irgi nesiruošiu ten iki komos daužytis. Tiesiog bam bam, bankė atsigulei, normaliai atsistojai pripažinai kad davė malkų ir viskas. Atsiskaitę savotiškai.

ka jus cia ringuose santykius aiskinates jofana smile)) paduok i teisma ir viskas. O dabar apart to kad loxu tave isvadino, dar bus taip kad i barzda gausi. Galutiniam rezultate ir loxas, ir i barzda gaves. Nu negi jums nejuokinga as nesuprantu big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#92 2014-06-30 20:03

Re: Balta pirštinė

varžtas čia skirtingos nuomonės.. Aš geriau į barzdą gausiu bet nesėdėsiu kampe. Į teismą paduot kad loxu pavadino? big_smile Čia iš vis nax... O iš viso vaizdo apie pusseh jei jis ateis tai 90proc kad pats gaus smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#93 2014-06-30 20:03

Re: Balta pirštinė

varztas, gi karstas kraujas, jura iki keliu, leisk jaunimuj pasireikst, isiliet:D bus pamoka , tai tik I nauda kazkam gi

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-06-30 20:04)

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#94 2014-06-30 20:05

Re: Balta pirštinė

Nu tai ko tu nepatenkintas? Nori zmogu nubaust, nubausk finansiskai. O kad i barzda gausi tu ar jis, kas keiciasi? as nesuprantu tokios pasauleziuros smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#95 2014-06-30 20:07

Re: Balta pirštinė

VarztaZz rašė:

Nu tai ko tu nepatenkintas? Nori zmogu nubaust, nubausk finansiskai. O kad i barzda gausi tu ar jis, kas keiciasi? as nesuprantu tokios pasauleziuros smile

Jai tave kas forume pavadintu lochu, duotum į teismą? big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#96 2014-06-30 20:15

Re: Balta pirštinė

VarztaZz rašė:

Nu tai ko tu nepatenkintas? Nori zmogu nubaust, nubausk finansiskai. O kad i barzda gausi tu ar jis, kas keiciasi? as nesuprantu tokios pasauleziuros smile

pasikartosiu - maniske pasauleziura ne ka nors nupis.st nuo vaizdo, o padaryt didesnio intensyvumo bokso tren kardio principu. ir del sportinio intereso keleta roundu ne maximalia jega pastovet sparinge. nieko neiprasto neizvelgiu ;D

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#97 2014-06-30 20:17

Re: Balta pirštinė

VarztaZz rašė:

Nu tai ko tu nepatenkintas? Nori zmogu nubaust, nubausk finansiskai. O kad i barzda gausi tu ar jis, kas keiciasi? as nesuprantu tokios pasauleziuros smile

nes jis dar gal turi kokia tikro vyriskumo, ta instinkta vyriska, kuris skatina varzytis ir nugalet big_smile va ji isvadino visaip, jo isitikinimus ir pasauleziura sutrype, tai gali but, kad biski sudirgino tai Igno jausmus, ir va jis db kaip primityvus patinas nori duot i snuki jam, kad pasijustu geriau, ne del kazko kito, bet del saves, del to jausmo, kuris uzplusta, kai duodi i snuki kazkam uz negrazias kalbas. jauciu duotu jis jam i snuki viena karta, tai veliau jau net nekreiptu demesio i pusseh postus.
o cia va kaip tu parasei 'nubausk finansiskai'..bla bla...cia bobu kalba. tu boba db big_smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#98 2014-06-30 20:20

Re: Balta pirštinė

Vysne rašė:

VarztaZz rašė:

Nu tai ko tu nepatenkintas? Nori zmogu nubaust, nubausk finansiskai. O kad i barzda gausi tu ar jis, kas keiciasi? as nesuprantu tokios pasauleziuros smile

nes jis dar gal turi kokia tikro vyriskumo, ta instinkta vyriska, kuris skatina varzytis ir nugalet big_smile va ji isvadino visaip, jo isitikinimus ir pasauleziura sutrype, tai gali but, kad biski sudirgino tai Igno jausmus, ir va jis db kaip primityvus patinas nori duot i snuki jam, kad pasijustu geriau, ne del kazko kito, bet del saves, del to jausmo, kuris uzplusta, kai duodi i snuki kazkam uz negrazias kalbas. jauciu duotu jis jam i snuki viena karta, tai veliau jau net nekreiptu demesio i pusseh postus.
o cia va kaip tu parasei 'nubausk finansiskai'..bla bla...cia bobu kalba. tu boba db big_smile

uzbobinai varzta big_smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#99 2014-06-30 20:25

Re: Balta pirštinė

Volframas rašė:

VarztaZz rašė:

Nu tai ko tu nepatenkintas? Nori zmogu nubaust, nubausk finansiskai. O kad i barzda gausi tu ar jis, kas keiciasi? as nesuprantu tokios pasauleziuros smile

Jai tave kas forume pavadintu lochu, duotum į teismą? big_smile

Tokiu grybuku jau buvo, bet tai nereiskia, kad reikia i ringa kviest smile Nu nei vienas, nei kitas atvejis nepades sitoj vietoj, todel jei nori nuskriaust, nuskriausk taip, kad pajaustu smile nosis sugis

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#100 2014-06-30 20:27

Re: Balta pirštinė

VarztaZz rašė:

Volframas rašė:

VarztaZz rašė:

Nu tai ko tu nepatenkintas? Nori zmogu nubaust, nubausk finansiskai. O kad i barzda gausi tu ar jis, kas keiciasi? as nesuprantu tokios pasauleziuros smile

Jai tave kas forume pavadintu lochu, duotum į teismą? big_smile

Tokiu grybuku jau buvo, bet tai nereiskia, kad reikia i ringa kviest smile Nu nei vienas, nei kitas atvejis nepades sitoj vietoj, todel jei nori nuskriaust, nuskriausk taip, kad pajaustu smile nosis sugis

taigi jis nori ji nuskriaust, parodyt, kad jis nejuokauja ir netusciazodziauja, jei reikes, tai gal ir i teisma paduos, bet sei dienai jis nori ji nuskriaust, bet ne gadint ir griaut gyvenima kitam zmogui big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net