Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

rokinhio
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2014-02-05 19:43

Here we go

Sveiki visi

Pradėjau sportuot jau rimčiau nuo 15 m tada pradėjau lankyt K1 , vėliau kyokushin karate , ir dabar man septyniolika po keleriu mėn aštuoniolika dabar tik lankau breakdance,Muay thai ir sporto kluba.

Jau kiek  ilgiau kaip mėnesį lankau sporto klubą kartu su breakdance ir muay thai žinau tai nėra gerai.

Taigi dar vasaros pradžioj buvo ekstremali treniruotė užtrukom 6 val nuo pat ryto sudaryta trenerio , ji mane labai įkvėpe: tai buvo ilgas ekstremalus bėgimas, turnikas , briusai , lygiagretės ir  crossfitas, sportas su savo svoriu. ir t.t

Vėliau vasara nedalyvavau trenruotėse tačiau pats savarankiškai su pusbroliu itin stipriai sportavom tik prie skersinio (savo padaryto)
Per mėnesį aš daug pasiekiau vien dirbdamas prie skersinio kiekviena diena vis daugiau padarydamas išpradžiu per visa diena po 40 -50 vėliau didindamas iki 100-130 prisitraukimų serijom per diena. . Ir vis daugiau tačiau jau po mėnesio persitampiau raumenis na bet vistiek teko grįžt į miesta nieko nepraradau , padariau pertraukėlė , o iškart galėdavau padaryt po 25 prisitraukimus. Pasiekiau tikrai daug nes dar prieš vasara atrodžiau nekaip tačiau turėjau ryškų pilvo presą. Po mėnesio treniruočių dar labiau išryškinau presą tik prie skersinio padidėjo tricepsas, bicepsas ,nugaros raumenys, ir gerai pradėjo matytis krūtinė visas korpusas praplatėjo pečiai visai išsiplėtė.dėl foto tai jei norit galiu įdėt bet jos bus apsuktos į dešine puse kažko neįsikelia gerai nors man per pc žiūrint viskas gerai  hmm..


Dabar ūgis 1,74 , svoris 64 kg ar normalu? ar didint svorį ? ir beje kaip priaugt iki 1,80 bent Varyt su svoriais kojas?
. Nenaudoju jokiu proteinu , kreatinų ir t.t  ir neketinu naudot. Nes pats darausi baltyminius kokteilius.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#2 2014-02-05 19:50

Re: Here we go

Sveikas,
nu įdomu, turėtum būt žiauriai ryškus smile Įdėk tas foto, (jei nori apverst galiu kokia nori puse, rašyk AŽ tada).
Dėl svorio, tai aišku mažokai 64kg prie 174cm, nebent per muay thai bijai į didesnę kategoriją varyt.

"Jau kiek  ilgiau kaip mėnesį lankau sporto klubą kartu su breakdance ir muay thai žinau tai nėra gerai." - manau, kad tai yra suderinami dalykai smile

Neprisijungęs

 
rokinhio
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3 2014-02-05 20:46

Re: Here we go

Pasitaisysiu dabartinis svoris  65,3 negi per menesi  priaugau nes nepasakyčiau kad labai intesyviai sportavau ir valgiau tačiau ir ne slabnai.

O dėl breakdance  tai jau nelankysiu kolkas po mėn manau ar po dviejų grįšiu ,nes man dabar svarbiau sporto klubas aš nespėju gaunasi treniruote kiekviena diena į savaite ir dar du kart į diena taip būna ir nespėju , o beto negaliu nieko valgyt prieš muay thai ar breakdance , nes tai viskas daroma su savo svoriu nebent kai valgau po labai mažom porcijom ir tikrai ne mėsos po kurios man kyla rūgštys ar nevirškina suvalgau per šias triešhas vaisių ar ko nors lengvo tačiau einant į sporto kluba be mėsos aišku niekaip.

Paskutinį kartą taisė rokinhio (2014-02-05 20:48)

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#4 2014-02-05 21:23

Re: Here we go

https://31.media.tumblr.com/b18f13f47b06e3a61993a648550bcce2/tumblr_mz9vea5ciV1qdlh1io1_250.gif

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#5 2014-02-06 08:39

Re: Here we go

Labas, malonu, kad prisijungei.

P.S.: creatino is baltiminiu kokteiliu savo daromu negausi wink Tad cia manau su laiku. .

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#6 2014-02-06 09:43

Re: Here we go

Roki, svoris nėra savitikslis ar pagrindinis rodiklis, ypač kad užsiimi dar kitais sportais. Po truputį vištos krūtinėlės ar kalakuto vistiek bandyk valgyti, vien su tais kokteiliais neapsieisi.

Neprisijungęs

 
rokinhio
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#7 2014-08-07 22:28

Re: Here we go

Sveiki dar karta reiktu patarimo dėl masės augimo. Šiuo metu nelankau sporto klubo tačiau sportuoju dabar street workuot'a ir su hanteliais. Tačiau jau senai pastebėjau neproporcinga kūna visas toks tolygus tačiau kojose daug raumens ir masės kas ir yra neproporcinga taip žiūrint ar galima kaip nors numest svorio nuo kojų ? kas tiktu labiau bėgimas ar sureguliuot mityba? ar tai dėl kojos gauna apkrova ir kaupiasi riebalai?

Neprisijungęs

 
Motor
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2013-07-01
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#8 2014-08-07 23:22

Re: Here we go

rokinhio rašė:

Sveiki dar karta reiktu patarimo dėl masės augimo. Šiuo metu nelankau sporto klubo tačiau sportuoju dabar street workuot'a ir su hanteliais. Tačiau jau senai pastebėjau neproporcinga kūna visas toks tolygus tačiau kojose daug raumens ir masės kas ir yra neproporcinga taip žiūrint ar galima kaip nors numest svorio nuo kojų ? kas tiktu labiau bėgimas ar sureguliuot mityba? ar tai dėl kojos gauna apkrova ir kaupiasi riebalai?

Palik tas kojas ramybej big_smile kojos dideles gerai jai jas graziai isdirbsi  nesvaik su kazkokeis metimais big_smile

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#9 2014-08-07 23:49

Re: Here we go

Skaitau, galvoju "Kažkas naujas prisitatė, nes taip tai visada spamina pas AVD ar kaip ten ji", kol nepamačiau datos. big_smile

O taip, tai dar vienas kuris įsivaizduoja, ko nėra. Numesi nuo kojų nebent išpjaudamas gabalą raumens arba nevalgydamas ir badaudamas savaitę, bet viskas kris žemyn. Nebent neproporcingai atrodai, jeigu ant kojų 10 kg sugebėjai užmest. Bet tai tada augink viršų ir viskas. Pradėk valgyt ir normaliai sportuok, priaugsi visur ir viskas. Geriausiu atvėju genetika gera kojoms, todėl didelės, bet abejoju su tokiu minusiu prieš pusmetį.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#10 2014-08-08 01:07

Re: Here we go

rokinhio rašė:

Pasitaisysiu dabartinis
svoris  65,3 negi per menesi  priaugau nes nepasakyčiau kad labai
intesyviai sportavau ir valgiau tačiau ir ne slabnai.

O dėl breakdance  tai jau nelankysiu kolkas po mėn manau ar po dviejų
grįšiu ,nes man dabar svarbiau sporto klubas aš nespėju gaunasi
treniruote kiekviena diena į savaite ir dar du kart į diena taip būna ir
nespėju , o beto negaliu nieko valgyt prieš muay thai ar breakdance ,
nes tai viskas daroma su savo svoriu nebent kai valgau po labai mažom
porcijom ir tikrai ne mėsos po kurios man kyla rūgštys ar nevirškina
suvalgau per šias triešhas vaisių ar ko nors lengvo tačiau einant į
sporto kluba be mėsos aišku niekaip.

nu ROHTO, toks nikas kolkas tau tiktu.pats buvau rahitas kazkada.kol nesversi 75 gerai nebus.pries mai tai 2 val valgyk 100g grikiu sauso svorio.po tren tiek pat avizu plius 200g mesos,geriau raudona.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#11 2014-08-08 01:10

Re: Here we go

o b l e.atsakiau i puses metu senumo posta is razgono. tas Rahito jau mires kogero besiryskindamas.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#12 2014-08-08 08:24

Re: Here we go

NATURAL1978 rašė:

o b l e.atsakiau i puses metu senumo posta is razgono. tas Rahito jau mires kogero besiryskindamas.

big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net