Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#976 2014-08-12 17:05

Re: Olego mityba

kas cia protpisejas?  utiutiu kaip mane juokina toki kurie zino uz mane kaip as turiu geriau jaustis tai  jau bbd smile 
  nesusipyke toki tikrai su savim.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#977 2014-08-12 17:06

Re: Olego mityba

MrBurbulas rašė:

kas cia protpisejas?  utiutiu kaip mane juokina toki kurie zino uz mane kaip as turiu geriau jaustis tai  jau bbd smile 
  nesusipyke toki tikrai su savim.

Tai tu jauskis jauskis. Ne apie jausmus kalbam, apie tai kaip zmogus sutvertas.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#978 2014-08-12 17:11

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

MrBurbulas rašė:

kas cia protpisejas?  utiutiu kaip mane juokina toki kurie zino uz mane kaip as turiu geriau jaustis tai  jau bbd smile 
  nesusipyke toki tikrai su savim.

Tai tu jauskis jauskis. Ne apie jausmus kalbam, apie tai kaip zmogus sutvertas.

big_smile
krc, nesisiaiskinsim niekad  kaip matau x)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#979 2014-08-12 17:15

Re: Olego mityba

olegai,bet pripazink,zmogus sutvertas vienaip,bet kazkodel dvieju vienodu nera.tai kodel? as ir pan lkaip burbulas,nu man netinka ta tavo mityba,gal kazka suknises su skrandziu esu,gal apykaita suknista ar dar kas, bet man tiesiog anglius reikia smarkiai ribot..dabartine isvaizda puikiai atspindi kaip man tie angliai netinka, bet velgi nesiplesiu.

Neprisijungęs

 
Beast Mode
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-03-24
Žinutės: 415
Atsiliepimai: 8

#980 2014-08-12 17:19

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

Beast Mode rašė:

MrBurbulas rašė:

ir visi buvo naturalus. true story br0

nei vieno naturalo mr. olympia dalyvio nera, tik cia pridejau irodyma, kad va dabar visi pro kulturistai laiko high protein diet ir low carb pre contest, bet va yra kas sugebejo ir su high carb diet, buti labai ryskiu. dar vienas irodymas, kad nepabandes nesuzinosi, kas tau tinka.

Su chemikais kita siek tiek istorija. Vienas dalykas baltymu sinteze padideja, kitas dalykas darant varzybine forma tiesiog nerizikuojama ieskant to siauro diapazono tarp tinkamo netinkamo kiekio angliu, kad imt netycia nepadaugint ir nesusigadint viso siekto darbo varzyboms. Bet kad jei kas chimindamas sugalvotu nusiryskint tiesiog siaip sau ir dieta laikytu su 60% angliu koreguodamas tik kaloriju kieki tai 100% kad ta padarytu be jokio vargo. wink

sutinku, beto daugelis jauciasi kaip kakutis, nebesugeba mastyti ant low carb dietos, nes smegenys negauna pakankamai gliukozes. smile Jei nesiruosi varzyboms tai as pritariu, kad 50-60% angliavandeniu ir savijauta gera ir rezultatai taip pat geri, net pamenu kaip pats esu bandes low carb ant ryskinimo, tai kildavo, tokios durnos mintys, kokios naturaliai nekyla. big_smile Dabar jau kai visa tai praejes, suprantu, kad smegenims truko gliukozes. big_smile

Paskutinį kartą taisė Beast Mode (2014-08-12 17:19)

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#981 2014-08-12 17:20

Re: Olego mityba

MrBurbulas rašė:

olegaskimanas rašė:

MrBurbulas rašė:

kas cia protpisejas?  utiutiu kaip mane juokina toki kurie zino uz mane kaip as turiu geriau jaustis tai  jau bbd smile 
  nesusipyke toki tikrai su savim.

Tai tu jauskis jauskis. Ne apie jausmus kalbam, apie tai kaip zmogus sutvertas.

big_smile
krc, nesisiaiskinsim niekad  kaip matau x)

Uzdarytu tave blee i lageri, sveikas greit taptum. big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#982 2014-08-12 17:23

Re: Olego mityba

wopper rašė:

olegai,bet pripazink,zmogus sutvertas vienaip,bet kazkodel dvieju vienodu nera.tai kodel? as ir pan lkaip burbulas,nu man netinka ta tavo mityba,gal kazka suknises su skrandziu esu,gal apykaita suknista ar dar kas, bet man tiesiog anglius reikia smarkiai ribot..dabartine isvaizda puikiai atspindi kaip man tie angliai netinka, bet velgi nesiplesiu.

Nekalbam apie genetini rinkini. Kalbam apie elementaria medziagu apykaita. Sveikas zmogus angliavandenius apdirba be vargo. Nezinau, gal riebalu puslitri ant kokiu grikiu pilates ar dar ka...

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#983 2014-08-12 17:25

Re: Olego mityba

jei vartociau kibirais grietines,padazu ar dar ko,tada ir pats galeciau atsakyt,kas su mano ta apykaita blogai. smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#984 2014-08-12 17:27

Re: Olego mityba

As suprantu kad sudetines anglys nera patrauklios akiai ir neisaukia tokio seiliu tysimo kaip ledai, picos, pyragaiciai ir t.t. kurie cia eina tolka tak pas angliavandeniu nevirskinancius. O kiek dar cia neikeliama tai kas realiai i skrandi grudziama tai... (netaikau tau wopper, nu bet krc...)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#985 2014-08-12 17:51

Re: Olego mityba

Manrods, kad siais laikais daugumos medziagu apykaita bb zino kokia. Jauni su visokiausiom sveikatos problemom. Vieni kudi ir neigalus, kitiem bilekas i taukus eina...

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#986 2014-08-12 17:52

Re: Olego mityba

Robšė rašė:

Manrods, kad siais laikais daugumos medziagu apykaita bb zino kokia. Jauni su visokiausiom sveikatos problemom. Vieni kudi ir neigalus, kitiem bilekas i taukus eina...

Gali but. Bet kad atitole nuo kosiu, o ypac berzines, tai irgi faktas.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#987 2014-08-12 17:59

Re: Olego mityba

Kiekvienam savas gyvenimas, kazkas pasibandys, gal geriau jausis, kazkam nieko gero, tai ka dabar, negi tirsies dabar, ka toleruoji, ko ne ir kas istikro tavo kune vyksta. O ir noredamas, kur tai padarysi? Paprastu bedu daktarai nenori-nepajegus sprest. Gerai, jei esi sveikas ir viskas pas tave ok, o jei ne ir nieks realiai sprendimo pasakyt negali? Tai ir ziuri pats, kaip tau geriau. Bet zinai, paskui visus pranasus kogero lakstyt irgi neprotinga. Tokiu pusiau ligoniu dabar kogero dauguma. Dauguma kogero net nenujaucia, kad geriau jaustis galima.
O siaip, kaip ten toj patarlej: per prievarta mielas nebusi.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#988 2014-08-12 18:00

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

Robšė rašė:

Manrods, kad siais laikais daugumos medziagu apykaita bb zino kokia. Jauni su visokiausiom sveikatos problemom. Vieni kudi ir neigalus, kitiem bilekas i taukus eina...

Gali but. Bet kad atitole nuo kosiu, o ypac berzines, tai irgi faktas.

vaiku teises gina db big_smile jokiu kosiu, patys tevam malku krauna big_smile

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#989 2014-08-12 19:26

Re: Olego mityba

Olegai, istikro tai pempe zino ka tu cia primeti su savo tiesom. Grynas dievas is tavo paties komentaru.

Realiai ziurint, tai koks 70% zmonijos jei nedaugiau yra nesveiki zmones. Ir kaip Robse minejo, jie net nesupranta, kad galima jaustis geriau.

Va, praeita savaite pridejau grikiu, rudu ryziu ir vaisiu. Prisukau riebala, baltymo panasiai kaip rinkau tiek. Rezultatai ispudingi - uzkieteje viduriai, spuogai ant veido, koju, krutines, alkio siuoliai nezmoniski, snukis rytais sutines, savijauta xu jo va. Per paskutinius 8menesius nei karto nesu suvalges absoliuciai jokio cheat meal'o. Jokio cukraus, jokiu miltu, jokio alko. Mano cheat maistas budavo saldi bulve ir  keli mazai cukraus turintys vaisiai ir tai neperdaugiausiai.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#990 2014-08-12 19:34

Re: Olego mityba

Pamirsau paminet, kad tokio prasto atsistatymo po treniruociu senai neturejau, kojas 5diena skauda.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#991 2014-08-12 19:38

Re: Olego mityba

FLUzY o kodel dariai savo mityboje situos pokycius?

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#992 2014-08-12 19:58

Re: Olego mityba

Nes vis knieti pasiziuret ar keiciasi kazkas su organizmo tolerancija anglim. Bet kaip matau jis myli riebala smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#993 2014-08-12 20:05

Re: Olego mityba

FLUzY rašė:

Nes vis knieti pasiziuret ar keiciasi kazkas su organizmo tolerancija anglim. Bet kaip matau jis myli riebala smile

Tai čia tik ''atchodai'' gal? Vėliau pagerės ir nebereiks tiek riebalo big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#994 2014-08-12 20:47

Re: Olego mityba

Fluzy, taip staigiai kardinaliai keist mityba irgi gali but negerai, stresas vistik o is jo ir othodu but gali

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#995 2014-08-12 21:38

Re: Olego mityba

FLUzY rašė:

Olegai, istikro tai pempe zino ka tu cia primeti su savo tiesom. Grynas dievas is tavo paties komentaru.

Realiai ziurint, tai koks 70% zmonijos jei nedaugiau yra nesveiki zmones. Ir kaip Robse minejo, jie net nesupranta, kad galima jaustis geriau.

Va, praeita savaite pridejau grikiu, rudu ryziu ir vaisiu. Prisukau riebala, baltymo panasiai kaip rinkau tiek. Rezultatai ispudingi - uzkieteje viduriai, spuogai ant veido, koju, krutines, alkio siuoliai nezmoniski, snukis rytais sutines, savijauta xu jo va. Per paskutinius 8menesius nei karto nesu suvalges absoliuciai jokio cheat meal'o. Jokio cukraus, jokiu miltu, jokio alko. Mano cheat maistas budavo saldi bulve ir  keli mazai cukraus turintys vaisiai ir tai neperdaugiausiai.

big_smile big_smile
Nedievink manes, nereikia. big_smile

"pridejau grikiu, rudu ryziu ir vaisiu"... Zinom kad kaip tik tam kad neuzkietetu viduriai reikia vartot maista turinti lastelienos, o kaip tik sie produktai jos ir turi. Ir vengt rafinuotu produktu su pasalinta lasteliena, bei vengt gyvuliniu riebalu. Taip rekomenduoja dietologai(normalus-licenzijuoti, ne sarlatanai). Tai ka tu destai isvis neatitinka realybes ir as net nenoriu cia gincytis del kazkokiu isgalvotos, ok geriausiu atveju neisgalvotos bet neaiskios, neaisku kieno sukeltos problemos. Rasei kad ir sededamas ant riebalu surenki virs 100 gr. angliavandeniu ir kaip ir viskas tvarkoj. Tai akivaizdu kad problema (jei ji isvis yra)ne del angliavandeniu. Nes ar 100 gr. ar 300 gr. angliu tai jau jokios reiksmes neturi. Tuo tarpu gaminiai turintys glitimo pagal reglamentuojamas normas virs 100 mg. kilograme jau nera mazas kiekis, skaitoma jog tai norma del kurio gali atsirasti problemos. Nueik ir nusipirk testa celiakijai issitirt, o neburk cia is oro, ok? O kada issitirsi ir jei vdrug tau ji bus, tada ir tai nereiskia kad tai yra angliavandeniu beda. Tai yra BALTYMO beda. O angliavandeniu ir maisto be siu baltymu yra apstu! Taip kad, gal reikia visu pirma but konkretesniam ir nemest kaltes ant to kas visai galbut del to nekaltas.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#996 2014-08-12 21:39

Re: Olego mityba

FLUzY rašė:

Pamirsau paminet, kad tokio prasto atsistatymo po treniruociu senai neturejau, kojas 5diena skauda.

Aha, tau riebalu didesnis kiekis duoda geresni atsistatyma. big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#997 2014-08-12 21:42

Re: Olego mityba

Robšė rašė:

Kiekvienam savas gyvenimas, kazkas pasibandys, gal geriau jausis, kazkam nieko gero, tai ka dabar, negi tirsies dabar, ka toleruoji, ko ne ir kas istikro tavo kune vyksta. O ir noredamas, kur tai padarysi? Paprastu bedu daktarai nenori-nepajegus sprest. Gerai, jei esi sveikas ir viskas pas tave ok, o jei ne ir nieks realiai sprendimo pasakyt negali? Tai ir ziuri pats, kaip tau geriau. Bet zinai, paskui visus pranasus kogero lakstyt irgi neprotinga. Tokiu pusiau ligoniu dabar kogero dauguma. Dauguma kogero net nenujaucia, kad geriau jaustis galima.
O siaip, kaip ten toj patarlej: per prievarta mielas nebusi.

Robse, viskas ok, kam reikes tas atsirinks. Internetu per prievarta grudu i burna nepripilsi. big_smile Suplakem cia aplamai viska i viena.

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#998 2014-08-12 21:43

Re: Olego mityba

nu sitam veikejui olgai nedasunta, kad yra zmoniu kurie gerai jauciasi atsuke riebalus carbu saskaita, negirdi kitu nuomoniu  ir nesiklauso  zmoniu kaip jie jauciasi. Pats autorius renka apie 2k kcal ir dauguma angliu is darzoviu, a dar eina 50 gr avizu big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#999 2014-08-12 21:44

Re: Olego mityba

Tiomis rašė:

nu sitam veikejui olgai nedasunta, kad yra zmoniu kurie gerai jauciasi atsuke riebalus carbu saskaita, negirdi kitu nuomoniu  ir nesiklauso  zmoniu kaip jie jauciasi. Pats autorius renka apie 2k kcal ir dauguma angliu is darzoviu, a dar eina 50 gr avizu big_smile

Ar tu skaitai ka as rasau ar tau irgi ne vieta sitoj temoj?

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#1000 2014-08-12 22:24

Re: Olego mityba

Del celiac'o tikrinaus. Nera. Nera jokiu maisto alergiju. Pagal jobanus daktariukscius esu super sveikas zmogus, nors tuo metu, kai dar ieskojau kas blogai su manim jauciausi kaip kakutis. Jokio sex libido, testas netgi 9 su kapeikom nmol, pastoviai pavarges, pucia pilva, viduriai uzkieteje,  spuogai, lipomos visokia xujnia. Paise jie man ale pats susigalvojau problema, cia tipo psichologine problema. Tada su vienu kraujo vezio 3 stadijos survival susipazinau atsitiktinai darbe, jis man ir pasiule low carb laikyt. Zmogui daktarai 2men max buvo dave gyvent. Jau praejo 4metai nuo to laiko. Tie patys daktarai, dietu ekspertai, kuriuos Olegas laiko panaceja siulo kuo daugiau whole grain'u, vaisiu valgyt vezininkam. Pirmus 3menesius sedejau grynai ketozej, buvo super. Per pirma savaite pasijutau jau daug geriau, zvalumas atsirado, noras gyvent. Paskui pradejau kelt anglis po truputi, bet visalaika laikiau nedaug angliu. Tik sakau, mano cheatas saldi bulve, vaisiai smile kiekviena karta pabandzius imest angliu daugiau vel visa istorija kartojasi.

Tavo argumentai, Olegai, ziaurus. Svarbiausi argumentai - diplomas, organizacija, ekspertai... big_smile kodel pvz Los Angelo Lakers nutritionistai sako Kobe Bryantui, Steve Nash, Dwight Howard laikyt low carb? Ar jie utiutiu neskaitantys WHO rekomendaciju? Kodel Lebronas Jamesas perejo ant low carb, high fat? Carmelo Anthony? Ar tokius atletus priziuri durneliai?

Paskutinį kartą taisė FLUzY (2014-08-12 22:34)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net