Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#26 2014-12-24 12:06

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

ir turbūt daug negresia tau ten ir ne lukiškėse ir ne pravieniškėse už tokį dalyką, 100k per tiek laiko tikrai neužsidirbsi kiek atsėdėjęs smile o gal ir lygtinai gausi nežinau aš ne teisininkas. bet 100k tai pinigai jau smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#27 2014-12-24 12:08

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Jonn rašė:

Mesu su broliu irgi buvom prisivazineja. Pirma kart gyvenime pachmielnas atsisedo uz vairo, o kas gavosi.
http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/nel … 222010.htm
Gerai, kad dar LABAI pasiseke abiem pasveikti, vienam zarnos plyso, kitam kaukole. Dar prokuroras dalbajobas norejo 6 metam pasodinti broli big_smile
Ten vapse pievos buvo. .
Tai gerai viskas ok baigesi, dabar VU baigineja.

kaip jūs jmj sugebėjot į tą namą įutiutiu? big_smile gerai kad viskas laimingai ir gerai jeigu proto davė po šito ir sąžinės smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#28 2014-12-24 12:11

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

159159 rašė:

Jonn rašė:

Mesu su broliu irgi buvom prisivazineja. Pirma kart gyvenime pachmielnas atsisedo uz vairo, o kas gavosi.
http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/nel … 222010.htm
Gerai, kad dar LABAI pasiseke abiem pasveikti, vienam zarnos plyso, kitam kaukole. Dar prokuroras dalbajobas norejo 6 metam pasodinti broli big_smile
Ten vapse pievos buvo. .
Tai gerai viskas ok baigesi, dabar VU baigineja.

kaip jūs jmj sugebėjot į tą namą įutiutiu? big_smile gerai kad viskas laimingai ir gerai jeigu proto davė po šito ir sąžinės smile

Aisku dave, jokio alkoholio, sportas ir visa kt. smile
Posukio nepavyko isimti, tai i bardiura, pasokom ir i nama big_smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#29 2014-12-24 12:13

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

dydelis rašė:

Na viskas aisku daug maz kokia turim auditorija forume big_smile Salinam tema wink

protinga teisinga auditorija..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#30 2014-12-24 12:14

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Mane tai labiausiai sunervino, tai, kad pinigus vadina ''pinigeliais''. Automatiškai prie dalbajobų galima nurašyt, net visas šventes sugadino...

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#31 2014-12-24 12:19

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

simaxas rašė:

dydelis rašė:

Na viskas aisku daug maz kokia turim auditorija forume big_smile Salinam tema wink

protinga teisinga auditorija..

Ne nu jis galvoja. Kad kurie smerkia - durniai. Gi dabar  turim verkt visi kas GIRTAS padare avarija  ir aukot pinigus..  suprasciau blaivam  neivertino situacijos ir t.t.  bet girtas - kaltas  be jokiu pateisinamu priezasciu

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#32 2014-12-24 12:28

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

MrBurbulas rašė:

simaxas rašė:

dydelis rašė:

Na viskas aisku daug maz kokia turim auditorija forume big_smile Salinam tema wink

protinga teisinga auditorija..

Ne nu jis galvoja. Kad kurie smerkia - durniai. Gi dabar  turim verkt visi kas GIRTAS padare avarija  ir aukot pinigus..  suprasciau blaivam  neivertino situacijos ir t.t.  bet girtas - kaltas  be jokiu pateisinamu priezasciu

nepateisinu nei trezvo nei girto kurie laksto

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#33 2014-12-24 12:28

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

159159 rašė:

nieko aš jam nepadedu ir nepadėjau ir nežadu padėt, pirma, kad padėt dar reikia galėt padėt smile aš tik kalbu, kad visi pridaro klaidų ir kitą kart negali žinot kas gali nutikt tikrai, aišku čia visi puola, kad girtas tą padarė, tai sutinku, neatleistina, bet negali žinot kada pats gali pridaryt klaidų gal net nemažesnių.

P.S. girtas nevairuoju jei kas bandys prisikabint.
P.P.S geriu labai gerai ir su saiku

jis zmogu uzmuse, tai tegu pats ir moka uz tai. Nesuprantu ka tu isvis bandai cia pasakyt.. suprantu kad 'netycia' taip gavos bet ka tai keicia?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#34 2014-12-24 12:33

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Jau ka ka, bet visokius apsiputusius, apsirukiusius ir girtus uz vairo tai smerkiu kaip nezinau ka. Nepateisinama aisq ir tie sumaheriai kur nemasto, bet ne ant tiek.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#35 2014-12-24 12:45

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

O kodėl banko sąskaitos neidėjo, nes trikovininkas atrodo jau tikrai aukotų.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#36 2014-12-24 12:50

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Tiesa avarija ivyko 2013metu liepos 21diena, bet iki pat dabar po teismus tampausi, ir galu gale nutarta taip, kad turiu padengti zuvusio artimiesiems turtine ir neturtine zala, taip pat ir suzeistam kitam keleiviui. Bendra suma sudaro 100 000litu. Tikrai siaubinga suma, pats neturiu tiek pinigeliu, tiesa dave laiko jiems uzdirbti, bet net Anglijoi per toki trumpa laika nepajegsiu tiek uzdirbti.

Man cia panasu i zmoniu maudyma. I veiksmus-"ai, parasysiu gal atsiras koks geradaris ir paaukos kazkokia suma."

Dalis tiesos visoj sitoj istorijoj galbut ir yra. Ivykis tarkim buvo. Man idomesne dalis susiejusi su nuosprendziu. Kaip suprantu teismas jau ivyko ir jis paskelbtas. Kaip jis skamba? smile

Ar nurodytas terminas per kuri turi but atlyginta zala? Kas jei per ta laika ji nebus atlyginta? Tikrai nemanau kad teismas priteisdamas tokio dydzio ieskinius neatsizvelgia i vidutini rinkos atlyginima, teisiamojo specialybe, seimynine padeti ir kitus ivairius niuansus pagal kuriuos atsakovas isgales moket pvz kas menesi tam tikra suma pinigu. Taip negali but kad tarkim stai tau 100000 lt ieskinys kuri turi ismoket per metus, ir jei to nepadarys vsio, keliauji i belange. Turi but protingumo ribos, protingi terminai ir pan.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#37 2014-12-24 12:50

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Volframas rašė:

O kodėl banko sąskaitos neidėjo, nes trikovininkas atrodo jau tikrai aukotų.

tu vaikeli dar gyvenime irgi pridarysi visko taip, kad kai paslysi per durnumą ir pridarysi klaidų prisimink šią situaciją smile

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#38 2014-12-24 12:51

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

nu bet realiai tai ta 1 promile, jei ne pirmus metus vairuoji  ir nevaidini po to sumacherio tai nieko nekeicia, vakar vaziavau 2 paras nemiegojas 200km,  dar naktis  buvo, lijo, bet pasirenki toki greiti kokiame  gali valdyt masina saugiai pagal aplinkybes, nevaidini sumacherio ir viskas ok, aisku neteisinu to vairavimo isgerus bet cia gi ne kominis sedo.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#39 2014-12-24 12:52

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Estranged rašė:

159159 rašė:

nieko aš jam nepadedu ir nepadėjau ir nežadu padėt, pirma, kad padėt dar reikia galėt padėt smile aš tik kalbu, kad visi pridaro klaidų ir kitą kart negali žinot kas gali nutikt tikrai, aišku čia visi puola, kad girtas tą padarė, tai sutinku, neatleistina, bet negali žinot kada pats gali pridaryt klaidų gal net nemažesnių.

P.S. girtas nevairuoju jei kas bandys prisikabint.
P.P.S geriu labai gerai ir su saiku

jis zmogu uzmuse, tai tegu pats ir moka uz tai. Nesuprantu ka tu isvis bandai cia pasakyt.. suprantu kad 'netycia' taip gavos bet ka tai keicia?

tas žmogus gi pats pas jį į mašiną sėdo tai jau dalis atsakomybės ant jo paties pečių. aš neteisinu jo aš tik sakau, kad daugkam per kvailumą tokių dalykų gali nutikt, nereikia pult kaip avinam smerkt, padarė- atsakys.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#40 2014-12-24 12:54

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

olegaskimanas rašė:

Tiesa avarija ivyko 2013metu liepos 21diena, bet iki pat dabar po teismus tampausi, ir galu gale nutarta taip, kad turiu padengti zuvusio artimiesiems turtine ir neturtine zala, taip pat ir suzeistam kitam keleiviui. Bendra suma sudaro 100 000litu. Tikrai siaubinga suma, pats neturiu tiek pinigeliu, tiesa dave laiko jiems uzdirbti, bet net Anglijoi per toki trumpa laika nepajegsiu tiek uzdirbti.

Man cia panasu i zmoniu maudyma. I veiksmus-"ai, parasysiu gal atsiras koks geradaris ir paaukos kazkokia suma."

Dalis tiesos visoj sitoj istorijoj galbut ir yra. Ivykis tarkim buvo. Man idomesne dalis susiejusi su nuosprendziu. Kaip suprantu teismas jau ivyko ir jis paskelbtas. Kaip jis skamba? smile

Ar nurodytas terminas per kuri turi but atlyginta zala? Kas jei per ta laika ji nebus atlyginta? Tikrai nemanau kad teismas priteisdamas tokio dydzio ieskinius neatsizvelgia i vidutini rinkos atlyginima, teisiamojo specialybe, seimynine padeti ir kitus ivairius niuansus pagal kuriuos atsakovas isgales moket pvz kas menesi tam tikra suma pinigu. Taip negali but kad tarkim stai tau 100000 lt ieskinys kuri turi ismoket per metus, ir jei to nepadarys vsio, keliauji i belange. Turi but protingumo ribos, protingi terminai ir pan.

būna ir pusę milijono prisiteist bando. paprastas brakonierius upėj pagavo 98 gal ungurius gavo 103k baudos čia neseniai. aišku geriau 30 parų eit atsėdėt tiek neuždirbsi per mėnėsį niekur smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#41 2014-12-24 12:55

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

159159 rašė:

Volframas rašė:

O kodėl banko sąskaitos neidėjo, nes trikovininkas atrodo jau tikrai aukotų.

tu vaikeli dar gyvenime irgi pridarysi visko taip, kad kai paslysi per durnumą ir pridarysi klaidų prisimink šią situaciją smile

Žinai aš šitą situaciją geriau prisiminsiu prieš girtas sėsdamas už vairo, vaikeli smile

Ble nu kas čia per nesąmonė, girtas užmušei žmogų, tai viskas esi nuopisa, nežmogus, kas čia per šitų išgamų teisinimas? Net menkiausios tolerancijos negali būti, tada gal pradės ir požiūris platesniu mastu keistis.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2014-12-24 12:56)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#42 2014-12-24 12:58

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Volframas rašė:

159159 rašė:

Volframas rašė:

O kodėl banko sąskaitos neidėjo, nes trikovininkas atrodo jau tikrai aukotų.

tu vaikeli dar gyvenime irgi pridarysi visko taip, kad kai paslysi per durnumą ir pridarysi klaidų prisimink šią situaciją smile

Žinai aš šitą situaciją geriau prisiminsiu prieš girtas sėsdamas už vairo, vaikeli smile

utiutiu nu kas čia per nesąmonė, girtas užmušei žmogų, tai viskas esi nuopisa, nežmogus, kas čia per šitų išgamų teisinimas? Net menkiausios tolerancijos negali būti, tada gal pradės ir požiūris platesniu mastu keistis.

tu žiūrėk kad neprisikarskėtum vieną dieną, nes kai susitiksi žmogų kurį pavadinai nuopisa akis į akį pradėsi mikčiot įtariu, nes tas žmogus kurį pavadinai nuopisa, jeigu jis bx už savo veiksmus atsakys, o aš abejoju, kad tu bx ir už savo žodžius atsakytum dabar smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#43 2014-12-24 13:04

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

159159 rašė:

Volframas rašė:

159159 rašė:

tu vaikeli dar gyvenime irgi pridarysi visko taip, kad kai paslysi per durnumą ir pridarysi klaidų prisimink šią situaciją smile

Žinai aš šitą situaciją geriau prisiminsiu prieš girtas sėsdamas už vairo, vaikeli smile

Ble nu kas čia per nesąmonė, girtas užmušei žmogų, tai viskas esi nuopisa, nežmogus, kas čia per šitų išgamų teisinimas? Net menkiausios tolerancijos negali būti, tada gal pradės ir požiūris platesniu mastu keistis.

tu žiūrėk kad neprisikarskėtum vieną dieną, nes kai susitiksi žmogų kurį pavadinai nuopisa akis į akį pradėsi mikčiot įtariu, nes tas žmogus kurį pavadinai nuopisa, jeigu jis bx už savo veiksmus atsakys, o aš abejoju, kad tu bx ir už savo žodžius atsakytum dabar smile

''bx'' kas čia per žodžiai, kaimietuk? Išlysi iš savo Lazdijų kaimo suprasi, kad kai kam šitos tavo panetijos yra px. Tegul šitie nuopisos geriau atsako ir prieš užmušto žmogaus artimuosius, bet kur tau... juk jie nuopisos.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2014-12-24 13:04)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#44 2014-12-24 13:04

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

159159 rašė:

Volframas rašė:

O kodėl banko sąskaitos neidėjo, nes trikovininkas atrodo jau tikrai aukotų.

tu vaikeli dar gyvenime irgi pridarysi visko taip, kad kai paslysi per durnumą ir pridarysi klaidų prisimink šią situaciją smile

niolikinis kitus vaikais vadina.. nu joo smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#45 2014-12-24 13:10

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Volframas rašė:

159159 rašė:

Volframas rašė:


Žinai aš šitą situaciją geriau prisiminsiu prieš girtas sėsdamas už vairo, vaikeli smile

utiutiu nu kas čia per nesąmonė, girtas užmušei žmogų, tai viskas esi nuopisa, nežmogus, kas čia per šitų išgamų teisinimas? Net menkiausios tolerancijos negali būti, tada gal pradės ir požiūris platesniu mastu keistis.

tu žiūrėk kad neprisikarskėtum vieną dieną, nes kai susitiksi žmogų kurį pavadinai nuopisa akis į akį pradėsi mikčiot įtariu, nes tas žmogus kurį pavadinai nuopisa, jeigu jis bx už savo veiksmus atsakys, o aš abejoju, kad tu bx ir už savo žodžius atsakytum dabar smile

''bx'' kas čia per žodžiai, kaimietuk? Išlysi iš savo Lazdijų kaimo suprasi, kad kai kam šitos tavo panetijos yra utiutiu. Tegul šitie nuopisos geriau atsako ir prieš užmušto žmogaus artimuosius, bet kur tau... juk jie nuopisos.

nu aš tau tik pasakau kad tu prisikarksėsi, gali man banus dėt, čia ne apie banus kalba eina, jei ne aš sutiksiu tave tai kasnors kitas tau užplos per snukį ir žinosi už ką smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#46 2014-12-24 13:12

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

159159 rašė:

Volframas rašė:

159159 rašė:

tu žiūrėk kad neprisikarskėtum vieną dieną, nes kai susitiksi žmogų kurį pavadinai nuopisa akis į akį pradėsi mikčiot įtariu, nes tas žmogus kurį pavadinai nuopisa, jeigu jis bx už savo veiksmus atsakys, o aš abejoju, kad tu bx ir už savo žodžius atsakytum dabar smile

''bx'' kas čia per žodžiai, kaimietuk? Išlysi iš savo Lazdijų kaimo suprasi, kad kai kam šitos tavo panetijos yra px. Tegul šitie nuopisos geriau atsako ir prieš užmušto žmogaus artimuosius, bet kur tau... juk jie nuopisos.

nu aš tau tik pasakau kad tu prisikarksėsi, gali man banus dėt, čia ne apie banus kalba eina, jei ne aš sutiksiu tave tai kasnors kitas tau užplos per snukį ir žinosi už ką smile

na ir už ką, gaiduk? Nebaninsiu, nemyžk.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2014-12-24 13:12)

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#47 2014-12-24 13:12

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Ziauru :DDDDD

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#48 2014-12-24 13:15

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Nusiraminkit chebra big_smile užvedė čia kažkokia leva tema o jūs nervuojates

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#49 2014-12-24 13:16

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

už naglą snukį, gaideli smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#50 2014-12-24 13:16

Re: Prasau svarbios PAGALBOS

Žiauru yra tai, kad ateinu paskaityt, ir vietoj žinučių matau taškus sudėtus (redaguota). U tokias nesąmones neduoda įspėjimu niekas?

O komentarai patiko, teisingai ant girtų stumiat. Alkoholis - blogis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net