Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Jawainis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Radviliškio r.
Registravosi: 2014-03-08
Žinutės: 1278
Atsiliepimai: 1

#1 2015-03-25 12:59

Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

Dalyvaus kas nors?
Pavadinimas

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#2 2015-03-25 15:13

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

Nelabai čia kam aktualu tokios varžybos turbut big_smile aš pats suaugusiuos jau tik dalyvausiu geguzes 02d.  Reik užsukt ir i Rdvl pasižėt

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3 2015-03-25 20:20

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

Nebutu po lenkimu problemu su alkune visada, tai ir pats for fun sudalyvauciau big_smile

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#4 2015-03-26 14:53

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

.

Paskutinį kartą taisė DayZ (2015-03-26 14:54)

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#5 2015-03-26 14:54

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

DayZ rašė:

BloodyZero rašė:

Nebutu po lenkimu problemu su alkune visada, tai ir pats for fun sudalyvauciau big_smile

Jeigu yra problemos su alknune tiksliau raiščiai skauda reiškias netinkamas apšilimas yra daromas ir lenkimo technika yra labai traumuojanti-netinkama. Tas pats kas daryt mirties trauka su c formos nugara big_smile Jei domina lenkimas bandyk dalyvaut, susirask mane per čempionatą pamokisiu.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#6 2015-03-26 15:14

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

DayZ rašė:

DayZ rašė:

BloodyZero rašė:

Nebutu po lenkimu problemu su alkune visada, tai ir pats for fun sudalyvauciau big_smile

Jeigu yra problemos su alknune tiksliau raiščiai skauda reiškias netinkamas apšilimas yra daromas ir lenkimo technika yra labai traumuojanti-netinkama. Tas pats kas daryt mirties trauka su c formos nugara big_smile Jei domina lenkimas bandyk dalyvaut, susirask mane per čempionatą pamokisiu.

Nugaros virsus gali buti sulenktas, svarbiausia,kad apacia lygi...Bet del technikos pritariu, lievai lenkiu big_smile

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#7 2015-03-26 15:30

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

BloodyZero rašė:

DayZ rašė:

DayZ rašė:


Jeigu yra problemos su alknune tiksliau raiščiai skauda reiškias netinkamas apšilimas yra daromas ir lenkimo technika yra labai traumuojanti-netinkama. Tas pats kas daryt mirties trauka su c formos nugara big_smile Jei domina lenkimas bandyk dalyvaut, susirask mane per čempionatą pamokisiu.

Nugaros virsus gali buti sulenktas, svarbiausia,kad apacia lygi...Bet del technikos pritariu, lievai lenkiu big_smile

Aš apačia ir turėjau omeny big_smile Tai patariu jei neplanuoji rimtai rankų lenkimų užsimti tai geriau ir nelenk, ir jeigu kartas nuo karto lenki su draugais ,tai jokiais būdais nelenk ant kieto paviršiaus. O jeigu nori rimtai užsimti rankų lenkimų tai sakyk.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#8 2015-03-26 15:57

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

DayZ rašė:

BloodyZero rašė:

DayZ rašė:


Nugaros virsus gali buti sulenktas, svarbiausia,kad apacia lygi...Bet del technikos pritariu, lievai lenkiu big_smile

Aš apačia ir turėjau omeny big_smile Tai patariu jei neplanuoji rimtai rankų lenkimų užsimti tai geriau ir nelenk, ir jeigu kartas nuo karto lenki su draugais ,tai jokiais būdais nelenk ant kieto paviršiaus. O jeigu nori rimtai užsimti rankų lenkimų tai sakyk.

Pagal mano supratima, tai negraziai ta ranka lenkiu ir gauna labai daug streso per sausgysle...

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#9 2015-03-26 20:35

Re: Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

BloodyZero rašė:

DayZ rašė:

BloodyZero rašė:


Nugaros virsus gali buti sulenktas, svarbiausia,kad apacia lygi...Bet del technikos pritariu, lievai lenkiu big_smile

Aš apačia ir turėjau omeny big_smile Tai patariu jei neplanuoji rimtai rankų lenkimų užsimti tai geriau ir nelenk, ir jeigu kartas nuo karto lenki su draugais ,tai jokiais būdais nelenk ant kieto paviršiaus. O jeigu nori rimtai užsimti rankų lenkimų tai sakyk.

Pagal mano supratima, tai negraziai ta ranka lenkiu ir gauna labai daug streso per sausgysle...

Spėju įsuki petį lenkdamas ir tada didelė apkrova tenka kaului kas gali būti pavojinga ir baigtis lūžiu. Pačias sausgysles skauda nes nėra tinkamo apšilimo ir jos nepratusios prie tokio krūvio, ir taip tavo technika tikrai yra bloga kas dar labiau dasideda prie skausmo sukėlimo. smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net