Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Beast Mode
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-03-24
Žinutės: 415
Atsiliepimai: 8

#3301 2015-04-06 14:21

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

BloodyZero rašė:

LifeIsGooD rašė:

Beast Mode rašė:


Pvz:

1. Krutine/rankos
2. Kojos/presas
3. OFF
4. Nugara/peciai
5. OFF
6. Krutine/rankos
7. Kojos/presas
1. OFF
2. Nugara/peciai

ir t.t.

Krutine ir rankos 2x i savaite? big_smileD Nebent ant farmos ir kitu atveju geriau kokias kojas ar nugara 2 kartus daryciau, nei krutine su rankom smile

Nebent atsilieka ziauriai. As pvz irgi stengiuosi daryti 2x i savaite tas raumenu grupes kurios realiai atsilieka nuo kitu. O del atsigavimo...utiutiu pvz nugaros praktiskai tai negaliu daryti 2x savaitej(net jei ir reiktu), nes realiai tiesiog neatsigauna, o kitas raumenu grupes pvz rankas/krutine/kojas netgi galiu 2x be problemu. Na bet as dirbu daugiau jegai, tai irgi gal kita kalba, nei vien hipertrofijai.

Senai irodyta yra, kad vienas kartas per savaite nera optimalu. Taigi jei atsistatymas leidzia greitesnius rezultatus duos daznesnis raumenu treniravimas nei 1x per sav, bet nepabandes nesuzinosi. O kas liecia jegos sporta nesikisu, nes jo nesportuoju. Kalbu apie raumenu auginimo tikslus.

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3302 2015-04-06 15:23

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

LifeIsGooD rašė:

Beast Mode rašė:

Woody rašė:


Kaip sudet splitus siulytum?


Gal kas daugiau nuomoniu?smile

Pvz:

1. Krutine/rankos
2. Kojos/presas
3. OFF
4. Nugara/peciai
5. OFF
6. Krutine/rankos
7. Kojos/presas
1. OFF
2. Nugara/peciai

ir t.t.

Krutine ir rankos 2x i savaite? big_smileD Nebent ant farmos ir kitu atveju geriau kokias kojas ar nugara 2 kartus daryciau, nei krutine su rankom smile

Sedziu ant farmos. ir pas mane tikrai atsiliekancios grupes, bicas ir krutine.. tad man kaip tik bus (y)

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#3303 2015-04-07 09:18

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Woody rašė:

LifeIsGooD rašė:

Beast Mode rašė:


Pvz:

1. Krutine/rankos
2. Kojos/presas
3. OFF
4. Nugara/peciai
5. OFF
6. Krutine/rankos
7. Kojos/presas
1. OFF
2. Nugara/peciai

ir t.t.

Krutine ir rankos 2x i savaite? big_smileD Nebent ant farmos ir kitu atveju geriau kokias kojas ar nugara 2 kartus daryciau, nei krutine su rankom smile

Sedziu ant farmos. ir pas mane tikrai atsiliekancios grupes, bicas ir krutine.. tad man kaip tik bus (y)

Man atrodo labai vaikiska.. big_smile Lyg tik krutine ir kazkoks bicakas, kuris uzima labai maza dali ranku, nori turet.. Dar krutine dar dar, jeigu atsilieka, bet bicakas... Juokingai skamba big_smile

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#3304 2015-04-07 09:23

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Beast Mode rašė:

BloodyZero rašė:

LifeIsGooD rašė:


Krutine ir rankos 2x i savaite? big_smileD Nebent ant farmos ir kitu atveju geriau kokias kojas ar nugara 2 kartus daryciau, nei krutine su rankom smile

Nebent atsilieka ziauriai. As pvz irgi stengiuosi daryti 2x i savaite tas raumenu grupes kurios realiai atsilieka nuo kitu. O del atsigavimo...utiutiu pvz nugaros praktiskai tai negaliu daryti 2x savaitej(net jei ir reiktu), nes realiai tiesiog neatsigauna, o kitas raumenu grupes pvz rankas/krutine/kojas netgi galiu 2x be problemu. Na bet as dirbu daugiau jegai, tai irgi gal kita kalba, nei vien hipertrofijai.

Senai irodyta yra, kad vienas kartas per savaite nera optimalu. Taigi jei atsistatymas leidzia greitesnius rezultatus duos daznesnis raumenu treniravimas nei 1x per sav, bet nepabandes nesuzinosi. O kas liecia jegos sporta nesikisu, nes jo nesportuoju. Kalbu apie raumenu auginimo tikslus.

Pirma karta girdziu apie toki irodyma, kad 1 karta per savaite daryt raumeni nera optimalu, pateikt straipsni koki, idomu pasidare smile)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3305 2015-04-07 09:25

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

LifeIsGooD rašė:

Woody rašė:

LifeIsGooD rašė:


Krutine ir rankos 2x i savaite? big_smileD Nebent ant farmos ir kitu atveju geriau kokias kojas ar nugara 2 kartus daryciau, nei krutine su rankom smile

Sedziu ant farmos. ir pas mane tikrai atsiliekancios grupes, bicas ir krutine.. tad man kaip tik bus (y)

Man atrodo labai vaikiska.. big_smile Lyg tik krutine ir kazkoks bicakas, kuris uzima labai maza dali ranku, nori turet.. Dar krutine dar dar, jeigu atsilieka, bet bicakas... Juokingai skamba big_smile

Tu mane durnu laikai? Jai sakau kad taip yra tai yra. Kiekvienam savo..paskui ft numesiu wink

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#3306 2015-04-07 09:31

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Woody rašė:

LifeIsGooD rašė:

Woody rašė:


Sedziu ant farmos. ir pas mane tikrai atsiliekancios grupes, bicas ir krutine.. tad man kaip tik bus (y)

Man atrodo labai vaikiska.. big_smile Lyg tik krutine ir kazkoks bicakas, kuris uzima labai maza dali ranku, nori turet.. Dar krutine dar dar, jeigu atsilieka, bet bicakas... Juokingai skamba big_smile

Tu mane durnu laikai? Jai sakau kad taip yra tai yra. Kiekvienam savo..paskui ft numesiu wink

Nelaikau, bet ne tuo keliu mano manymu eini, darydamas bica 2 kartus i savaite, nezinau ar  teisinga.. Cia mano asmenine nuomone, daugelis gali ir nesutikti. Lauksim foto, idomu paziuret smile

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3307 2015-04-07 13:00

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

LifeIsGooD rašė:

Woody rašė:

LifeIsGooD rašė:


Man atrodo labai vaikiska.. big_smile Lyg tik krutine ir kazkoks bicakas, kuris uzima labai maza dali ranku, nori turet.. Dar krutine dar dar, jeigu atsilieka, bet bicakas... Juokingai skamba big_smile

Tu mane durnu laikai? Jai sakau kad taip yra tai yra. Kiekvienam savo..paskui ft numesiu wink

Nelaikau, bet ne tuo keliu mano manymu eini, darydamas bica 2 kartus i savaite, nezinau ar  teisinga.. Cia mano asmenine nuomone, daugelis gali ir nesutikti. Lauksim foto, idomu paziuret smile

Visa laik dariau karta i sav. Reik bandyt ir taip... Turi gal ka kita pasiiulyti? Jauciu modai uzsirauks jai cia ft imesiu? big_smile

Neprisijungęs

 
arunass1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-20
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 1

#3308 2015-04-07 13:21

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

imesk imesk idomu pamatyt

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3309 2015-04-07 14:57

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

arunass1 rašė:

imesk imesk idomu pamatyt

http://s7.postimg.org/nc38sz0mf/11076011665918750_1428366187_n.jpg

Sorry, kad tokia ft, neturiu laiko koreguot.. smile

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3310 2015-04-07 14:58

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Neturiu siuo metu kitos, cia aisku pasikreipes kad geriau atrodytu, bet tiesa kitokia... big_smile Lb nuo peties neproporcingai bicakas atrodo.. big_smile

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#3311 2015-04-07 18:01

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Woody rašė:

Neturiu siuo metu kitos, cia aisku pasikreipes kad geriau atrodytu, bet tiesa kitokia... big_smile Lb nuo peties neproporcingai bicakas atrodo.. big_smile

To ir tikejausi, kad su psihologija blogai, o ne su vaizdu big_smileD Geras tas bicas, nematau, kas cia neproporcingo yra big_smile Krutines raumuo vos vos gal atsilieka nuo bendro vaizdo, aisku, kaip visada, sau atrodysi visada blogai big_smile

Neprisijungęs

 
arunass1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-20
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 1

#3312 2015-04-07 18:22

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

kad man tokio ryskumo ...

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3313 2015-04-08 01:12

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

arunass1 rašė:

kad man tokio ryskumo ...

Tevai dave tokia medz apytaka smile)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3314 2015-04-08 01:14

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

LifeIsGooD rašė:

Woody rašė:

Neturiu siuo metu kitos, cia aisku pasikreipes kad geriau atrodytu, bet tiesa kitokia... big_smile Lb nuo peties neproporcingai bicakas atrodo.. big_smile

To ir tikejausi, kad su psihologija blogai, o ne su vaizdu big_smileD Geras tas bicas, nematau, kas cia neproporcingo yra big_smile Krutines raumuo vos vos gal atsilieka nuo bendro vaizdo, aisku, kaip visada, sau atrodysi visada blogai big_smile

Na dekui, bet zinok tikrai man reik bico.. big_smile as matau kasdien ji ir is visu kampu.. Nesivaikau plezo, tiesiog megstu proporcijas ir simetrija smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#3315 2015-04-08 08:56

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Woody rašė:

LifeIsGooD rašė:

Woody rašė:

Neturiu siuo metu kitos, cia aisku pasikreipes kad geriau atrodytu, bet tiesa kitokia... big_smile Lb nuo peties neproporcingai bicakas atrodo.. big_smile

To ir tikejausi, kad su psihologija blogai, o ne su vaizdu big_smileD Geras tas bicas, nematau, kas cia neproporcingo yra big_smile Krutines raumuo vos vos gal atsilieka nuo bendro vaizdo, aisku, kaip visada, sau atrodysi visada blogai big_smile

Na dekui, bet zinok tikrai man reik bico.. big_smile as matau kasdien ji ir is visu kampu.. Nesivaikau plezo, tiesiog megstu proporcijas ir simetrija smile

Pradek daryt bica atvirksviu paemimu su lygia ir su z stanga.

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3316 2015-04-08 15:28

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

rolka78 rašė:

Woody rašė:

LifeIsGooD rašė:


To ir tikejausi, kad su psihologija blogai, o ne su vaizdu big_smileD Geras tas bicas, nematau, kas cia neproporcingo yra big_smile Krutines raumuo vos vos gal atsilieka nuo bendro vaizdo, aisku, kaip visada, sau atrodysi visada blogai big_smile

Na dekui, bet zinok tikrai man reik bico.. big_smile as matau kasdien ji ir is visu kampu.. Nesivaikau plezo, tiesiog megstu proporcijas ir simetrija smile

Pradek daryt bica atvirksviu paemimu su lygia ir su z stanga.

Bandysiu:nykstys:alaus

Neprisijungęs

 
markota
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lazdijiai
Registravosi: 2010-06-26
Žinutės: 924
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3317 2015-04-08 20:57

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

kokį pratimą pečiam laikinai pakeisti vietos štangos spaudimą už galvos/iš priekio... ką pasiūlysite ?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3318 2015-04-08 21:09

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Spaudimas su hant.  stovint/sedint Spaudimas su hammeriu, spaudimas stovint , push-press stovint. Arnoldo spaudimas su hant. stovint/sedint.

Neprisijungęs

 
Eimukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#3319 2015-04-09 19:23

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

kas kiek laiko darot pertraukas tarp sporto? ar tiesiog kas kiek laiko padarote lengvesnia savaite. butu idomios nuomones smile

Neprisijungęs

 
gankster54
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-06-28
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#3320 2015-04-11 10:05

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Diena 1
1.    Pritūpimai ( iki pat galo tūpi ) 5x6-8 ( 8 geriausias variantas ), ilsies ~90s.
2.    Pritūpimai su štanga priekyje 3x10-12, 60s. ilsies ( svorį imk didelį, nes tik 3 priėjimai )
3.    Įtūpstai su viena koja padėta ant stalo, suolo ar pan. 4x8-10, ilsies apie 60s.
4.    Mirties trauka tiesiomis kojomis ( pažėk internete kaip reikia ), 3x10-15, daug neilsies.
5.    Pasistiebimai 6x8-10 Su 4s. pauze viršuje ( pasistiebus ) ilsies 30s. max
6.    5x kojų tiesimas į priekį treniruoklyje, su dideliu svoriu, bet kad išeitų padaryt 8++, darai iki negalėjimo, 60s. poilsio užtenka
Diena 2
1.    Štangos spaudimas 5x6-8, 90s. poilsio
2.    Hantelių spaudimas kampu 4x8-10, 60s, poilsio.
3.    Plėšimas 3-4x6-10 ( kuo didesniu svoriu, pirmas priėjimas gali būti 10 pakartojimų, po to 8, jei nebebus jėgų ), 45s. poilsis
4.    Atsispaudimai lygiagretėse + atsispaudimai ant žemės
5.    Su 1 hanteliu už galvos, abiejom rankom, tricepsui ( nuleist, pakelt ), 4x12-10-8-8 didinant svorį. Ilsies kol padidini svorį.
6.    Atsispaudimai su rankomis ant suoliuko, už nugaros ( tricepsui ) su hanteliu ant kojų, kad būtų papildomo svorio +++ Lankstytos štangos leidimas už galvos, atsigulus. Tricepsui. 4x10-12, nuleidi LĖTAI.
7.    Lenkimas į apačią treniruoklyje, 2x10 ir 3-ias priėjimas drop-set'as
Diena 3
1.    Mirties trauka 5x6, svoris kuo didesnis
2.    Stangos trauka iki krutines pasilenkus 3x8-10 +++ hantelio trauka iki krutines 3x12-15
3.    Bloko trauka vertikaliai 3x10
4.    Plaktukas i sona 3x10 +++ hanteliu kelimas bicepsui, iskart tiesiai, 3x8-10
5.    4x15 tiesia stanga bicepsui
6.    Riesu kelimas 4x- x
Diena 4
1.    Štangos spaudimas už galvos, 4x10-12, ilsies 60-90s.
2.    Hantelių kėlimas į šonus +++ Hantelių kėlimas į šonus PASILENKUS. Darai 4 priėjimus tol, kol pradės degint pečius belenkiek. tarp priėjimų po 45-60s.
3.    Hantelių spaudimas sėdint, abiejose rankose, 4-5x8, kuo didesniu svoriu. ilsies kol pajusi, kad jau gali vėl
4.    Štangos trauka iki smakro 4x10-12 ( pirmi 2 priėjimai - plačiai, kiti 2 - siauriai )
5.    Gūžčiojimai su štanga 4x10~, pirmi 5 pakartojimai su 5s. pauze viršuje
6.    2x Štangos spaudimo virš pečių atsistojus su dideliu svoriu, dasimušt, 10++
    Gera programa?

Neprisijungęs

 
De1v1s
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#3321 2015-04-21 21:57

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

sveiki kaciokai, idomus klausimukas bent jau man iskilo..
Kuo skirsis 4x8 stabiliai didinant svori nuo 4x12 didinant svori, bet mazinant darymo sk po du nuo kiekvieno priejimo(1x12;1x10;1x8;1x6). Nepykit jei kaskur ten auksciau toli toli yra ats, bet laikas miegot mase poto neaugs big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3322 2015-04-23 12:21

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

nu chebrike pasiulyukit savo peciu trenkiu varianta big_smile ( naturalui big_smile ) P.S. karinis pradzioi visad 100%.
ka ir kaip pasiulytumet prie jo prijungti ? smile gal kas idomesniu variantu pasiulys smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#3323 2015-04-23 15:04

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

stanga is priekio is galo leidi lb letai ir psio per akis   mazam raumenukuj ;

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3324 2015-04-23 16:06

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

zookyto rašė:

stanga is priekio is galo leidi lb letai ir psio per akis   mazam raumenukuj ;

jo, padrozi priekine delta kurios drozt visai nereikia ir laimingas,ane ? big_smile tokius patarinetojus kaip tu tai utiutiu dumbom

Paskutinį kartą taisė Ernestas (2015-04-23 16:06)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3325 2015-04-23 16:11

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Ernestas rašė:

nu chebrike pasiulyukit savo peciu trenkiu varianta big_smile ( naturalui big_smile ) P.S. karinis pradzioi visad 100%.
ka ir kaip pasiulytumet prie jo prijungti ? smile gal kas idomesniu variantu pasiulys smile

stangos spaudimas x4
mostai i salis stovint x4
mostai i salis sedint pasilenkus x4
trauka prie smakro x3
trapecija x3


mostai i prieki x2
spaudimas hanteliais sedint x4
mostai i salis sedint x4
mostai sedint pasilenkus x4
guzciojimai hanteliais x3


guzciojimai + stangos trauka iki smakro supersetu x4
mostai i salis stovint pasilenkus x4
mostai i salis stovint x4
spaudimas hanteliais x4


stangos spaudimas x5
spaudimas uz kaklo x4
mostai i salis lynu x4
mostai pasilenkus sedint x4
guzciojimas hanteliais x4


mostai i salis stovint pasilenkus x4
mostai i salis stovint x4
mostai i prieki x4


spaudimas hanteliais sedint x4
mostai lynais (lynas uz nugaros) x4
mostai lynais (lynas is priekio) x4
mostai stovint pasilenkus x4
trauka iki smakro x3
guzciojimas hanteliais x3

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net