Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#8901 2015-05-16 15:33

Re: Blevyzgos™ III dalis

Tiomis rašė:

igndnp rašė:

FINAL ŽODIS DĖL DNP...

Kadangi labai čia visi forume nepatenkinti, kad aš užsimenu apie DNP ir jo naudą, nors mano manymu kas gali būti negerai, kad apie jį užsimenu temose ne farmos kategorijoje (iš kitos pusės apie kitus farmos prepus kalbama taip pat ne tik farmos temose), tai nutariau išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu pastoviai neatsakynėdamas į postus.
Prašau priimti tai kiekvienam kaip jis nori, tik nepradėjim vėl (kaip kai kurie pamatę kokį bmw ir p*x kas parašyta sako - deb*las), kad čia nuodai, negalima taip, tai netoleruotina forumuose (nors tiksliau netoleruotina sakyt, kad tai gerai, o kad blogai tai visi pasakyt sugeba) bet anyway..

1. Nuodas, daug šalutinių, niekam jo nereikia etc... ?

Taip, aš nesakau, kad jis yra kaip tic-tac'o tabletės ir visiškai nepavojingos. Aš nesakau, kad fuck kardio, fuck mitybos planus ir imkit DNP. Tačiau, kai pats esu išbandęs tai, žinau poveikį, žinau kaip organizmas reaguoja (aišku čia individualu), aš nematau tokios didelės grėsmės kaip jūs nupasakojate. Šalutinių daug, bet šalutiniai yra ir visuose kituose prepuose, kuriuos jūs ir toleruojate ir patarinėjate, kaip vartoti, tačiau būtent DNP kažkodėl išskiriate, o tai mano manymu vienas geriausių dalykų, jeigu norime greitai sumažinti savo BF.

2. Forume tai netoleruotina, nuo 2016 už patarimus tokius ir info gali sėst 2m ... ?

1 punkte apie tai gal jau ir užsiminiau, tačiau jei plačiau..
Kiekvienas žmogus turi savo galvą (arba dauguma iš jų), kurie jeigu jau sugalvoja pabandyti (kaip aš) ieško informacijos. Apie DNP aš lietuviškuose forumuose niekur nieko neradau, todėl ieškojau kito šaltinio. Nemanau, jog yra blogai, kad ir šiame forume bus info apie jį, bus kalbama kaip iš vieną variantų, kuris pavojingas, bet veikia. Argi jeigu jūs norėtumėte kažką pabandyt nebūtų smagu rasti gimtąja kalba info apie tai, o dar + gal ir būtų galimybė su tuo žmogum susisiekt asmeniškai ir paklaust detalesnės info?
Kodėl Jums atrodo, kad visa kita farma ne tokia pavojinga? Juk ten taip pat begalės šalutinių, kurių dauguma net iki galo neperskaito, bet nekreipia į tai dėmesio, kadangi sakote, jog tokie šalutiniai įmanomi tik nesveikai didinant rekomenduojamas dozes, o tas pats liečia ir DNP. Žmonės kursuodami nusimuša testą iki vos ne kritinės ribos, paskui dar daro N kursų, kad atstatyti visas savo gyvybines funkcijas ir tt, tikrai didelės manau kančios, o DNP neturi jokių išliekamų šalutinių poveikių, (dėl to užsipulsit, bet teoriškai taip rašoma, ir aš kol kas jų nejaučiu) ir jokių atsistatymų po jo nereikia. Kas liečia 2m nelaisvės, tai tas įstatymas liečia ne tik pagal jus nuodus DNP, bet ir visą kitą farmą. Ironiška tai, kad pagal įstatymą (Lietuvoje), už žolės (kanapių) platinimą ir rūkymą bausmė daug didesnė nei 2m smile Bet forume apie tai buvo tikrai kalbėta, gal net buvo tema apie tai sukurta ar tai vienoj iš temų apie žolę buvo nemažai diskutuotam bet kažkodėl į tai taip jautriai neregavot ir nesakėt kad čia gali atsisėst 10m už tai ir kad forume tai neturėtų būti toleruojama.

3. Nieks nežinotų apie DNP nieks ir nepirktų ... ?

Iš dalies taip, bet tai taip pat visus kitus prepus liečia, kurie daug populeresni ir tarkim saugesni, tačiau....
Ne vienas ir ne du straipsniai spaudoje (vakar irgi mačiau delfi buvo) rašo apie visokias lieknėjimo piliules kurias geria žmonės ir miršta, tačiau straipsnį vos ne rašo, kad kokios jos yra ir kur nusipirkt galima. Taip pat parašo, kad jos veikia ir tikrai tas svoris krenta. Ir manote, kad po tokių straipsnių žmonės neieškos ir nepirks? Nors tokiuose puslapiuose jokios info nėra, nei kokie šalutiniai, nei kaip elgtis po to ir pan. NIEKO, nei puslapį nei gavus tokias piliules (pažįstamas sakė užsisakė, tai parašyta dar buvo kad reikia derint mitybą ir sportuot), bet gal daug visokių yra tai nežinau kaip su kitom... Žodžiu, ką noriu pasakyt - kad apie DNP info tikrai daug, ir pirmuose žodžiuose apie jį tikrai kad čia vartok ir nieko tau nebus. Visur ir LABAI AIŠKIAI parašomi šalutiniai, kad nerekomenduoja ir tt, ir bet kokiam puslapyje tu to nenusipirksi. Visgi, jeigu jau sugalvojai naudoti, tai yra parašomos porcijos, kaip patariama valgyti ir ką šalia vartoti ..

Berods tiek. Viską ką norėjau pasakyti (tikriausiai), tikiuosi kad perskaitysite nors iš praktikos tiek daug nieks neskaito.. Anyway, manau nekils daugiau diskusijų dėl to ir aš daugiau apie tai nerašysiu. Žmonės norės, jau ras info ir šitam puslapyje jei nieks neištrins jos ir kam įdomu daugiau ar kiti klausimai dėl to kyla galit rašyt į PM.

Sėkmės.

Dar truksta foto pries ir po taip  niekas ir nesulaukem  zadejai zadejai parodyti kiek brudo su juo nusimetiai taip ir liko pazadai

maciau kelias fotkes, tai per pirmas 2 sav jau zenklus skirtumas

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8902 2015-05-16 15:45

Re: Blevyzgos™ III dalis

pagal fejsbuka vasario 13 nuotrauka. Geriau nei nieko big_smile
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/11001586_872086082841456_9096231695743276763_o.jpg

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#8903 2015-05-16 15:50

Re: Blevyzgos™ III dalis

eNrr rašė:

Tiomis rašė:

igndnp rašė:

FINAL ŽODIS DĖL DNP...

Kadangi labai čia visi forume nepatenkinti, kad aš užsimenu apie DNP ir jo naudą, nors mano manymu kas gali būti negerai, kad apie jį užsimenu temose ne farmos kategorijoje (iš kitos pusės apie kitus farmos prepus kalbama taip pat ne tik farmos temose), tai nutariau išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu pastoviai neatsakynėdamas į postus.
Prašau priimti tai kiekvienam kaip jis nori, tik nepradėjim vėl (kaip kai kurie pamatę kokį bmw ir p*x kas parašyta sako - deb*las), kad čia nuodai, negalima taip, tai netoleruotina forumuose (nors tiksliau netoleruotina sakyt, kad tai gerai, o kad blogai tai visi pasakyt sugeba) bet anyway..

1. Nuodas, daug šalutinių, niekam jo nereikia etc... ?

Taip, aš nesakau, kad jis yra kaip tic-tac'o tabletės ir visiškai nepavojingos. Aš nesakau, kad utiutiu kardio, utiutiu mitybos planus ir imkit DNP. Tačiau, kai pats esu išbandęs tai, žinau poveikį, žinau kaip organizmas reaguoja (aišku čia individualu), aš nematau tokios didelės grėsmės kaip jūs nupasakojate. Šalutinių daug, bet šalutiniai yra ir visuose kituose prepuose, kuriuos jūs ir toleruojate ir patarinėjate, kaip vartoti, tačiau būtent DNP kažkodėl išskiriate, o tai mano manymu vienas geriausių dalykų, jeigu norime greitai sumažinti savo BF.

2. Forume tai netoleruotina, nuo 2016 už patarimus tokius ir info gali sėst 2m ... ?

1 punkte apie tai gal jau ir užsiminiau, tačiau jei plačiau..
Kiekvienas žmogus turi savo galvą (arba dauguma iš jų), kurie jeigu jau sugalvoja pabandyti (kaip aš) ieško informacijos. Apie DNP aš lietuviškuose forumuose niekur nieko neradau, todėl ieškojau kito šaltinio. Nemanau, jog yra blogai, kad ir šiame forume bus info apie jį, bus kalbama kaip iš vieną variantų, kuris pavojingas, bet veikia. Argi jeigu jūs norėtumėte kažką pabandyt nebūtų smagu rasti gimtąja kalba info apie tai, o dar + gal ir būtų galimybė su tuo žmogum susisiekt asmeniškai ir paklaust detalesnės info?
Kodėl Jums atrodo, kad visa kita farma ne tokia pavojinga? Juk ten taip pat begalės šalutinių, kurių dauguma net iki galo neperskaito, bet nekreipia į tai dėmesio, kadangi sakote, jog tokie šalutiniai įmanomi tik nesveikai didinant rekomenduojamas dozes, o tas pats liečia ir DNP. Žmonės kursuodami nusimuša testą iki vos ne kritinės ribos, paskui dar daro N kursų, kad atstatyti visas savo gyvybines funkcijas ir tt, tikrai didelės manau kančios, o DNP neturi jokių išliekamų šalutinių poveikių, (dėl to užsipulsit, bet teoriškai taip rašoma, ir aš kol kas jų nejaučiu) ir jokių atsistatymų po jo nereikia. Kas liečia 2m nelaisvės, tai tas įstatymas liečia ne tik pagal jus nuodus DNP, bet ir visą kitą farmą. Ironiška tai, kad pagal įstatymą (Lietuvoje), už žolės (kanapių) platinimą ir rūkymą bausmė daug didesnė nei 2m smile Bet forume apie tai buvo tikrai kalbėta, gal net buvo tema apie tai sukurta ar tai vienoj iš temų apie žolę buvo nemažai diskutuotam bet kažkodėl į tai taip jautriai neregavot ir nesakėt kad čia gali atsisėst 10m už tai ir kad forume tai neturėtų būti toleruojama.

3. Nieks nežinotų apie DNP nieks ir nepirktų ... ?

Iš dalies taip, bet tai taip pat visus kitus prepus liečia, kurie daug populeresni ir tarkim saugesni, tačiau....
Ne vienas ir ne du straipsniai spaudoje (vakar irgi mačiau delfi buvo) rašo apie visokias lieknėjimo piliules kurias geria žmonės ir miršta, tačiau straipsnį vos ne rašo, kad kokios jos yra ir kur nusipirkt galima. Taip pat parašo, kad jos veikia ir tikrai tas svoris krenta. Ir manote, kad po tokių straipsnių žmonės neieškos ir nepirks? Nors tokiuose puslapiuose jokios info nėra, nei kokie šalutiniai, nei kaip elgtis po to ir pan. NIEKO, nei puslapį nei gavus tokias piliules (pažįstamas sakė užsisakė, tai parašyta dar buvo kad reikia derint mitybą ir sportuot), bet gal daug visokių yra tai nežinau kaip su kitom... Žodžiu, ką noriu pasakyt - kad apie DNP info tikrai daug, ir pirmuose žodžiuose apie jį tikrai kad čia vartok ir nieko tau nebus. Visur ir LABAI AIŠKIAI parašomi šalutiniai, kad nerekomenduoja ir tt, ir bet kokiam puslapyje tu to nenusipirksi. Visgi, jeigu jau sugalvojai naudoti, tai yra parašomos porcijos, kaip patariama valgyti ir ką šalia vartoti ..

Berods tiek. Viską ką norėjau pasakyti (tikriausiai), tikiuosi kad perskaitysite nors iš praktikos tiek daug nieks neskaito.. Anyway, manau nekils daugiau diskusijų dėl to ir aš daugiau apie tai nerašysiu. Žmonės norės, jau ras info ir šitam puslapyje jei nieks neištrins jos ir kam įdomu daugiau ar kiti klausimai dėl to kyla galit rašyt į PM.

Sėkmės.

Dar truksta foto pries ir po taip  niekas ir nesulaukem  zadejai zadejai parodyti kiek brudo su juo nusimetiai taip ir liko pazadai

maciau kelias fotkes, tai per pirmas 2 sav jau zenklus skirtumas

+, rezultatas tikrai matėsi, tik aš galvoju ignui kantrybės neužteko iki galo nusimest viską, arba tiesiog tokio tikslo neturėjo, arba dnp baigėsi (no hard feelings).

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#8904 2015-05-16 15:51

Re: Blevyzgos™ III dalis

jus cia dauguma vienas kita pazystat realiai?

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2015-05-16 15:51)

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#8905 2015-05-16 16:10

Re: Blevyzgos™ III dalis

Staffordshire rašė:

jus cia dauguma vienas kita pazystat realiai?

Ne. Tik feisbuke drauguose turim.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#8906 2015-05-16 16:27

Re: Blevyzgos™ III dalis

suseks vieną dieną manę bloodis ir duos per dantis.. gerai, kad jis nežino, jog bendru draugu turim.. big_smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#8907 2015-05-16 16:33

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

suseks vieną dieną manę bloodis ir duos per dantis.. gerai, kad jis nežino, jog bendru draugu turim.. big_smile

http://i.imgur.com/MrW5mUX.gif

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#8908 2015-05-16 16:44

Re: Blevyzgos™ III dalis

eslife rašė:

Zuikis13 rašė:

suseks vieną dieną manę bloodis ir duos per dantis.. gerai, kad jis nežino, jog bendru draugu turim.. big_smile

http://i.imgur.com/MrW5mUX.gif

Eslife, ne taip supratai, aš nežinau iš ko jis ima..

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#8909 2015-05-16 16:45

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

eslife rašė:

Zuikis13 rašė:

suseks vieną dieną manę bloodis ir duos per dantis.. gerai, kad jis nežino, jog bendru draugu turim.. big_smile

http://i.imgur.com/MrW5mUX.gif

Eslife, ne taip supratai, aš nežinau iš ko jis ima..

Svarbu ne isko, svarbu, kad ima big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#8910 2015-05-16 17:37

Re: Blevyzgos™ III dalis

eslife rašė:

Zuikis13 rašė:

Eslife, ne taip supratai, aš nežinau iš ko jis ima..

Svarbu ne isko, svarbu, kad ima big_smile

daug per menesi palieka $? big_smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#8911 2015-05-16 17:50

Re: Blevyzgos™ III dalis

eNrr rašė:

maciau kelias fotkes, tai per pirmas 2 sav jau zenklus skirtumas

butu intermittent fasting pajunges tai irgi butu zenklus skirtumas, bet tam valios reik smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#8912 2015-05-16 17:56

Re: Blevyzgos™ III dalis

Estranged rašė:

eNrr rašė:

maciau kelias fotkes, tai per pirmas 2 sav jau zenklus skirtumas

butu intermittent fasting pajunges tai irgi butu zenklus skirtumas, bet tam valios reik smile

nepradek tik kas butu jeigu butu.  Kas butu jeigu mociute su kiausiais butu? arba kas butu jeigu butum 3 metru? Yra kaip yra...

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#8913 2015-05-16 18:19

Re: Blevyzgos™ III dalis

Tiomis rašė:

Estranged rašė:

eNrr rašė:

maciau kelias fotkes, tai per pirmas 2 sav jau zenklus skirtumas

butu intermittent fasting pajunges tai irgi butu zenklus skirtumas, bet tam valios reik smile

nepradek tik kas butu jeigu butu.  Kas butu jeigu mociute su kiausiais butu? arba kas butu jeigu butum 3 metru? Yra kaip yra...

bbz ka cia pasakei. Turbut isgerus reik but kad suprast

Neprisijungęs

 
Angel
buvusi Savana
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 750
Atsiliepimai: 1

#8914 2015-05-17 00:21

Re: Blevyzgos™ III dalis

kas nors klp ryt bega tuos 10 km? smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#8915 2015-05-17 00:44

Re: Blevyzgos™ III dalis

Aizen rašė:

Gal kas susidūrė su Smart TV problema,kad MKV failus ne visus skaito ? Pasigooglinau Samsungai, Panasonicai turi tokių bėdų. Taigi gal kas žino kokį normalų konverterį,kad perkramtytų į MPEG4 arba .avi. Kiek jau prisisiunčiau, tai visi trial versijos po 5-30 min free konvertuoja.

Problema yra su .mkv failo garso licenzija, ten yra keli formatai garso takelio, ir ne visas gamintojai turi issipirke, pas mane Philipsas dar iki dabar kai kuriu .mkv failu neskaito, ir nieko nepadarysi, update nepadeda kai siunciausi, o Philipso supportas atrase butent tai...realiai arba paleisi .mkv faila bet bus be garso, arba isvis nepaleisi...aisku ne visus...
Del konvertinimo, as naudjo Xilisoft konverteri, yra su vaistais LM, konvertina ka nori I ka nori, bet biski reikes palaukti kol koki 8gb BD ripa perkonvertuosi, jei pc ne is galinguju smile

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#8916 2015-05-17 00:54

Re: Blevyzgos™ III dalis

Gal kas zino, kur riektu kreiptis del iPhone garantinio taisymo? Kazkaip su pilna baterija issijunginet pradejo ir rodyt, jog reikia krauti.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#8917 2015-05-17 02:11

Re: Blevyzgos™ III dalis

E5 rašė:

Gal kas zino, kur riektu kreiptis del iPhone garantinio taisymo? Kazkaip su pilna baterija issijunginet pradejo ir rodyt, jog reikia krauti.

Jei kalba apie Lietuvą eina tai http://servisaict.lt/lt-lt/news

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#8918 2015-05-17 09:14

Re: Blevyzgos™ III dalis

Angel rašė:

kas nors klp ryt bega tuos 10 km? smile

bega big_smile
bet yra ir kitu distanciju big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#8919 2015-05-17 11:11

Re: Blevyzgos™ III dalis

smekla rašė:

Angel rašė:

kas nors klp ryt bega tuos 10 km? smile

bega big_smile
bet yra ir kitu distanciju big_smile

tai su mazuciu leks...
vilties begimas...
mmm kaip simboliska big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#8920 2015-05-17 11:12

Re: Blevyzgos™ III dalis

pelesi, tu neskuosi ?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#8921 2015-05-17 11:13

Re: Blevyzgos™ III dalis

smekla rašė:

pelesi, tu neskuosi ?

as nepageidaujamas big_smile
gal su moto kur vaziuosiu geriau big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#8922 2015-05-17 11:15

Re: Blevyzgos™ III dalis

Pelesis rašė:

smekla rašė:

pelesi, tu neskuosi ?

as nepageidaujamas big_smile
gal su moto kur vaziuosiu geriau big_smile

big_smile big_smile
nu jo, tavo svente vakar ivyko jau...

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#8923 2015-05-17 11:22

Re: Blevyzgos™ III dalis

smekla rašė:

Pelesis rašė:

smekla rašė:

pelesi, tu neskuosi ?

as nepageidaujamas big_smile
gal su moto kur vaziuosiu geriau big_smile

big_smile big_smile
nu jo, tavo svente vakar ivyko jau...

jo big_smile gaila rekordo nepamusom sad bet smagiai visvien kolonoj riedet kai visi auto stovi, raudonos negalioja ir kegliu praleist nereikia big_smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#8924 2015-05-17 12:28

Re: Blevyzgos™ III dalis

Angel rašė:

kas nors klp ryt bega tuos 10 km? smile

begsi?

Neprisijungęs

 
Angel
buvusi Savana
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 750
Atsiliepimai: 1

#8925 2015-05-17 13:41

Re: Blevyzgos™ III dalis

zvalgas rašė:

Angel rašė:

kas nors klp ryt bega tuos 10 km? smile

begsi?

taip begsiu smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net